VeloGD CX: Wsiadaj na przełaja, odmroź sobie... stopę!

VeloGD CX: Wsiadaj na przełaja, odmroź sobie... stopę!

Trasa i dystans

W ramach wydarzenia odbędzie się jeden trening w formie wyścigu, na trasie przygotowanej przez członków stowarzyszenia, wyznaczonej przez taśmę ostrzegawczą i naturalne przeszkody terenowe.
Trasa w formie pętli pokonywana będzie przez zawodników kilkukrotnie. Dystans nie jest określony stałą wartością odległości: zawodnicy ścigają się przez minimum 50 minut. Ilość pozostałych okrążeń do końca
podawana zostaje po ukończeniu dwóch pierwszych rund przez czoło wyścigu. Klasyfikacja zawodników ustalana jest na podstawie kolejności ich przejazdu przez linię mety po pokonaniu wyznaczonej ilości okrążeń.

W wydarzeniu mogą uczestniczyć zawodniczki i zawodnicy pełnoletni lub od 16 roku życia za pisemną zgodą rodziców.
Wydarzenie jest biletowane. Dostępne są bilety bezpłatne oraz bilety z wpłatą na rzecz Stowarzyszenia VeloGD, która pomoże nam organizować kolejne wydarzenia.

Harmonogram:

  • 10:00 - Rozpoczęcie wydarzenia, pobieranie numerów startowych
  • 11:00 – Start grupy głównej
  • 12:00 – Dekoracje i podsumowania
  • 12:10 – Wspólne sprzątanie trasy. 

Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznej aktualizacji harmonogramu, w tym o starty osobnych grup.

Rejestracja elektroniczna jest równoznaczna z akceptacją regulaminu oraz złożeniem oświadczenia o następującej treści:

Oświadczam, że treść regulaminu wydarzenia jest mi znana i w pełni ją akceptuję. Oświadczam, że startuję na własną odpowiedzialność oraz ponoszę odpowiedzialność cywilną i prawną za wszystkie ewentualne szkody wyrządzone przeze mnie. Zobowiązuję się przestrzegać regulaminu oraz stosować do wskazówek oraz poleceń organizatorów i sędziów. Oświadczam, że mój stan zdrowia kwalifikuje mnie do udziału w wyścigu kolarskim i nie posiadam przeciwwskazań lekarskich ani zdrowotnych, oraz, że zapoznałem się z trasą i warunkami wydarzenia. W przypadku incydentu, wypadku lub innych zdarzeń, zrzekam się wszelkich roszczeń w stosunku do organizatora lub osób współorganizujących. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie VeloGD i podmioty współpracujące na potrzeby organizacji wydarzeń kolarskich oraz na wykorzystanie mojego wizerunku w materiałach prasowych i promocyjnych Stowarzyszenia. Wpisując dane kontaktowe wyrażam zgodę na sporadyczną komunikację w celu przekazania informacji związanych z kolarstwem lub Stowarzyszeniem.

 

Wyświetleń: 1081

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ