POWIATOWA MALBORSKA LIGA BIEGOWA I NORDIC WALKING ETAP 2/4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Skowroński Andrzej Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 ByleDobiec Team 40.00 PLN
2 Gibas Kacper Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku 40.00 PLN
3 Wojtaszek Katarzyna Janowo Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku 40.00 PLN
4 Mazanowski Jacek Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku 40.00 PLN
5 Jaskulska Marta Sztum Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku 40.00 PLN
6 Górska Weronika Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku 40.00 PLN
7 Zaworski Alex Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku opłacono
8 Banasik-Zarańska Róża Sztum Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku 40.00 PLN
9 Chelińska Aleksandra Braniewo Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 MOS Zatoka Braniewo 40.00 PLN
10 Śrutkowski Sylwester Sztum Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
11 Ruchlewicz Natalia Sztum Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
12 HALMAN GABRIELA SULMIN Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 40.00 PLN
13 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Rakowiec/Kwidzyn opłacono
14 Mazur Michał Demlin Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
15 Partyka Robert Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Grupa Malbork 40.00 PLN
16 Ingielewicz Magda Braniewo Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
17 Ingielewicz Aleksandra Braniewo Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 MOS Zatoka Braniewo opłacono
18 Gorczyca Agata Braniewo Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 MOS Zatoka Braniewo opłacono
19 Wolak Weronika Braniewo Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 MOS Zatoka Braniewo opłacono
20 Kurowski Michał Elbląg Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 GOLDEN TEAM opłacono
21 Sowiński Patryk Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO/ Beztlenowi Malbork opłacono
22 Rymaszewska Jolanta Sienno Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
23 Grabowski Szymon Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
24 Grabowska Aneta Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
25 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Beztlenowi Malbork opłacono
26 Bładzikowski Rafał Tczew Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 kredytbezstresu.pl opłacono
27 Latoszewska Kamila Starogard Gdański Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Wataha Wilków opłacono
28 Grycner Piotr Starogard Gdański Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
29 Jędrasiewicz Jacek Tczew Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Team Tapflo opłacono
30 Stankiewicz Piotr Elbląg Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 #BKKSE opłacono
31 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA MALBORK Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Kijowy folk 40.00 PLN
32 sojka zbigniew malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono
33 Kajdasz Hubert Elbląg Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 BAŻANT ELBLĄG 40.00 PLN
34 Kajdasz Krzysztof Elbląg Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 BAŻANT ELBLĄG 40.00 PLN
35 Gajdzis Wojciech Gdańsk Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
36 Giza Daniel Elbląg Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 BAŻANT ELBLĄG opłacono
37 Mieszkuniec Wojciech Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
38 Żołądek Paweł Starogard Gdański Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Wataha Wilków opłacono
39 Karolewska Anna Wejherowo Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Kujawscy Runners 40.00 PLN
40 Gibas Sławomir Elbląg Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 BAŻANT ELBLĄG opłacono
41 Naumczyk Tomasz Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Nyborg-Mawent opłacono
42 Pękalska Aleksandra Elbląg Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Open Balance Wonder Woman Elbląg opłacono
43 Pękalska Monika Elbląg Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Open Balance Wonder Woman Elbląg opłacono
44 Denis Arkadiusz Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 40.00 PLN
45 Szewczyk Ludmiła Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Grupa Malbork opłacono
46 Trukawka Tadeusz Janowo12 Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
47 Naumczyk Katarzyna Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Salon Optyczny Prestiż opłacono
48 Cielas Hanna Nowa Wieś Malborska Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
49 Maślana Elżbieta Gdańsk Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
50 Szałucha Jadwiga Gdańsk Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
51 Olejarczyk Piotr Elbląg Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Elektromet Gmina Elblag opłacono
52 Stańczak Edward Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Nordic Walking Malbork opłacono
53 Wiaderski Wojciech Junoszyno Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
54 Loose Anna Wda Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 KS Sokół Zblewo 40.00 PLN
55 Kmieć Edward Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
56 Kmieć Krystyna Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
57 Rogowska Julia Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 II LO Malbork opłacono
58 Rogowski Mariusz Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 22.BLT opłacono
59 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Kwidzyn Biega opłacono
60 Meller Marcin Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Małe Kotki PL opłacono
61 ŁĘCKI JAN GDYNIA Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 WłóczyKije Gdynia 40.00 PLN
62 Rudnik Jerzy Chojnice Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Florian Chojnice opłacono
63 Rudnik Agnieszka Chojnice Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Florian Chojnice opłacono
64 wiśniewski maciej malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 WiśniaTeam opłacono
65 Świtońska Aleksandra Gdynia Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
66 Grobelniak Hanna Żukowo Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 40.00 PLN
67 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 40.00 PLN
68 Znarowska Bożena Elblag Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Drużyna Pierścienia 40.00 PLN
69 Serocki Adam Elblag Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Drużyna Pierścienia 40.00 PLN
70 Zielińska Jolanta OSIELSKO Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
71 Wiaderska Grażyna Junoszyno Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
72 Świsłocka Ewa Mikoszewo Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Face Nordic Walking Team opłacono
73 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Face Nordic Walking Team opłacono
74 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 drużyna szpiku opłacono
75 Stolarów Agnieszka Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Drużyna Pierścienia opłacono
76 Hapke Tomasz Wilkowo Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Kwidzyn biega opłacono
77 Gdaniec Anna Starogard Gdański Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
78 Dębicki Przemysław Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
79 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
80 Wiśniewska Ewa Sadlinki Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
81 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE 40.00 PLN
82 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 LKS ZANTYR SZTUM opłacono
83 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 LKS ZANTYR SZTUM opłacono
84 Lewandowski Roman Kwidzyn Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 LKS ZANTYR SZTUM opłacono
85 Wirkus Paweł Kowale Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
86 Wirkus Danuta Kowale Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
87 Biesiada Celina Lubieszyn Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
88 Jaruszko Emilia Stare Pole Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 40.00 PLN
89 Korzec Anna Licze Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
90 Kordecka Anna Starogard Gdański Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Maratończyk Wielki Klincz 40.00 PLN
91 Kordecki Robert Wielki Klincz Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 Maratończyk Wielki Klincz 40.00 PLN
92 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
93 Puchalski Marcin Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
94 Rycąbel Bogdan Licze Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
95 Majer Justyna Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
96 Majer Grzegorz Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
97 Kuśmierz Patryk Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
98 Bieliński Krzysztof Starogard Gdański Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 opłacono
99 Bielińska Barbara Starogard Gdański Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 SKL FILIPPIDES opłacono
100 Gostumski Przemyslaw Malbork Polska 10.12.2022 roku (PMLBiM) - ETAP 2 40.00 PLN


Wyświetleń: 1669

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ