Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Prządka Krzysiek Kwidzyn Polska Start Mors Gmina Gardeja Biega opłacono
2 Dąbrowska Elżbieta Grudziądz Polska Start Mors Morsy z Grudziądza opłacono
3 Turo-Podbereżny Adelina Malbork Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
4 Kukiel Elzbieta Grudziądz Polska Start Mors Morsy z Grudziądza opłacono
5 PIECHNA MARCELINA Grudziądz Polska Start Mors Morsy z Grudziądza opłacono
6 Pawłowska Maria Elbląg Polska Start Mors Elbląski Klub Morsów opłacono
7 Oleśkiewicz Katarzyna Elbląg Polska Start Mors Elbląski Klub Morsów opłacono
8 Lerke Arkadiusz Skarszewy Polska Start Mors Morsy Skarszewy opłacono
9 Świonder Marta Prabuty Polska Start Mors Prabuckie Morsy opłacono
10 Krawiec Andrzej Sztum Polska Start Mors KrawiecMorsTeam opłacono
11 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański Polska Start Mors KrawiecMorsTeam opłacono
12 Serocka Magda Starogard Gdański Polska Start Mors opłacono
13 Pławski Marcin Dzierzgoń Polska Start Mors Dzierzgoń Team opłacono
14 Zaborowska Karina Malbork Polska Start Mors Malborskie Morsy/ Grupa Malbork opłacono
15 Błędowski Marek Jurkowice Polska Start Mors Morsy Sztum opłacono
16 Czwerenko Paulina Dzierzgoń Polska Start Mors Dzierzgoń Team opłacono
17 Wiśniewski Piotr Kwidzyn Polska Start Mors opłacono
18 MASZOTA Marcin MALBORK Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
19 Krejmer Wiesław Dzierzgoń Polska Start Mors Dzierzgoń Team opłacono
20 Łęgowska Ania Kwidzyn Polska Start Mors Kwidzyn Biega opłacono
21 Bartosik Katarzyna Malbork Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
22 Nowak Marek Malbork Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
23 Gordon-Nowak Ewa Malbork Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
24 Trzaska Kacper Pawłowo Polska Start Mały Mors Szkoła Podstawowa im.Wandy Chotomskiej w Bruku opłacono
25 Undurnas Krystyna Olsztynek Polska Start Mors Olsztyneckie Morsy opłacono
26 Pajewska Teresa Sztum Polska Start Mors Morsy Sztum opłacono
27 Pajewski Tadeusz Sztum Polska Start Mors Morsy Sztum opłacono
28 Muchowska Beata Skarszewy Polska Start Mors Morsy Skarszewy opłacono
29 Pyszka Daniel Skarszewy Polska Start Mors Morsy Skarszewy opłacono
30 Śmigowski Wojciech Sztum Polska Start Mors Morsy Sztum opłacono
31 Rybski Cezary Kwidzyn Polska Start Mors Kwidzyn Biega opłacono
32 Sowiński Dawid Zastawno Polska Start Mors Morso- Dziki Marzewo i okolice opłacono
33 Bodal Konrad Pasłęk Polska Start Mors opłacono
34 Sarwiński Jacek Pasłęk Polska Start Mors opłacono
35 CHRZANOWSKI Jan MALBORK Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
36 Detmer Anna Prabuty Polska Start Mors Prabuckie Morsy opłacono
37 Szóstek Stanisław Rejsyty Polska Start Mors GRANAT TEAM opłacono
38 Paw Patryk Dzierzgoń Polska Start Mors GRANAT TEAM opłacono
39 Krajewski Mirosław Malbork Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
40 Palczewski Rafał Młynary Polska Start Mors Morso-dziki opłacono
41 Kolec Mariusz Olsztynek Polska Start Mors Olsztyneckie Morsy opłacono
42 Marchwińska Kamila Olsztynek Polska Start Mors Olsztyneckie Morsy opłacono
43 Tomko Marek Olsztynek Polska Start Mors Olsztyneckie Morsy opłacono
44 Tomko Mariola Olsztynek Polska Start Mors Olsztyneckie Morsy opłacono
45 Fijalkowska Ewa Olsztynek Polska Start Mors Olsztyneckie Morsy opłacono
46 Waluk Katarzyna Olsztynek Polska Start Mors Olsztyneckie Morsy opłacono
47 Nowakowska Katarzyna Olsztynek Polska Start Mors Olsztyneckie Morsy opłacono
48 Minakowska Zofia Olsztynek Polska Start Mors Olsztyneckie Morsy opłacono
49 Mikitiuk Bogumiła Olsztynek Polska Start Mors Olsztyneckie Morsy opłacono
50 Suchomski Marcin Nowy Staw Polska Start Mors Morsiaczki
51 Brzeziński Mirosław Elbląg Polska Start Mors Elbląskie Morsy opłacono
52 Brzezińska Joanna Elbląg Polska Start Mors Elbląskie Morsy opłacono
53 Niewczas Elżbieta Elbląg Polska Start Mors Elbląskie Morsy opłacono
54 Czechowska Katarzyna Dzierzgoń Polska Start Mors Dzierzgoń Team
55 Przybilska Katarzyna Dzierzgoń Polska Start Mors opłacono
56 Przybilska Amelia Dzierzgoń Polska Start Mors opłacono
57 Kowalski Grzegorz Dzierzgoń Polska Start Mors Dzierzgoń Team opłacono
58 Marszałek Mateusz Dzierzgoń Polska Start Mors opłacono
59 Fil Wioletta Święty Gaj Polska Start Mors opłacono
60 Umerski Tomasz Grudziądz Polska Start Mors Morsy z Grudziądza opłacono
61 Gliniecki Paweł Grudziądz Polska Start Mors Morsy z Grudziądza opłacono
62 Gliniecka Renata Grudziądz Polska Start Mors Morsy z Grudziądza opłacono
63 Rusiecki Robert Młynary Polska Start Mors opłacono
64 Sulikowska Iwona Malbork Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
65 Wiśniewska Jowita Sztum Polska Start Mors Morsy Sztum opłacono
66 Karabin Anetta Dzierzgoń Polska Start Mors Dzierzgoń Team opłacono
67 Dobosz Zbigniew Prabuty Polska Start Mors Prabuckie Morsy opłacono
68 Demczyński Mariusz Prabuty Polska Start Mors Prabuckie Morsy opłacono
69 Kolekta Jędrzej Malbork Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
70 Downarowicz Dorota Stare Miasto Polska Start Mors Dzierzgoń Team opłacono
71 Nierzwicki Grzegorz Malbork Polska Start Mors Malborskie Morsy /mors z Nogatu opłacono
72 Śledź Joanna Elbląg Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
73 Błaszczyk Ewa Elbląg Polska Start Mors Morsy Elbląskie opłacono
74 Zamojska Emilia Elbląg Polska Start Mors Elbląskie Morsy opłacono
75 Tkaczyk Andrzej Malbork Polska Start Mors Malborskie Morsy
76 Przeworowski Marek Malbork Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
77 Przeworowska Sylwia Malbork Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
78 Przybysz Mariusz Dzierzgon Polska Start Mors
79 Chlebowska Iwona Kąty Rybackie Polska Start Mors Elbląskie Morsy opłacono
80 Zatorski Marcin Elbląg Polska Start Mors Elbląskie Morsy opłacono
81 Przybył-Zatorska Klaudia Elbląg Polska Start Mors Elbląskie Morsy opłacono
82 Ptaszek Anna Stare Dolno Polska Start Mors opłacono
83 Tomaszewska Krzysia Bągart Polska Start Mors Dzierzgoń Team opłacono
84 Tomaszewski Łukasz Bągart Polska Start Mors Dzierzgoń Team opłacono
85 Zielińska Marzena Nowy Dwór Gdański Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
86 Biłas Krzysztof Marzewo Polska Start Mors Morso- Dziki Marzewo i okolice opłacono
87 Sokołowska Klaudia Elbląg Polska Start Mors opłacono
88 Sawicka Aleksandra Stare Pole Polska Start Mors opłacono
89 Sawicki Radosław Stare Pole Polska Start Mors opłacono
90 Polowska Aleksandra Trepnowy 15 Polska Start Mors Morsiaczki
91 Świeca Adam Skarszewy Polska Start Mors Morsy Skarszewy opłacono
92 Koman Wioleta Sztumskie pole Polska Start Mors Morsiaczki
93 Filcek Daria Nowy staw Polska Start Mors Morsiaczki
94 Beger Daniel Świętochłowice Polska Start Mors Świętochłowicki Klub Morsów Harciole opłacono
95 Gulska Ewa Liszki Polska Start Mors Elbląskie Morsy opłacono
96 Nieckarz Urszula Stare Pole Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
97 Słuszniak Piotr Prabuty Polska Start Mors Prabuckie Morsy opłacono
98 Słuszniak Beata Prabuty Polska Start Mors Prabuckie Morsy opłacono
99 Kostrzewski Darek Brzózki Polska Start Mors Malborskie Morsy opłacono
100 Murawski Maciej Stare Błonowo Polska Start Mors Gmina Gardeja Biega opłacono


Wyświetleń: 11211

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ