Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Szymański Mateusz Władysławowo Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
2 Gajda Patryk Gdynia Polska Trzecia pula - 450 osób
3 Labun Zenon Mrzezino Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
4 Narloch Łukasz Gdynia Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
5 Narloch Daria Gdynia Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
6 Skosolas Agnieszka Gdańsk Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
7 Skosolas Janusz Gdańsk Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
8 Boguszewski Mateusz Reda Polska Trzecia pula - 450 osób Państwowa Straż Pożarna Gdynia opłacono on-line
9 Małek Aleksandra Kąpino Polska Trzecia pula - 450 osób Run babys opłacono on-line
10 Gładykowski Tomasz RUMIA Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
11 Niemiec Marek Gdynia Polska Trzecia pula - 450 osób ACTIV EAGLES PRO opłacono on-line
12 Wąsik Bartłomiej Gdańsk Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
13 Ossowski Mateusz GDYNIA Polska Trzecia pula - 450 osób MLKS Nadwiślanin Chełmno opłacono on-line
14 Pietruszkiewicz Jakub Celbowo Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
15 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Polska Trzecia pula - 450 osób AE INVEST opłacono on-line
16 Wirkus Tymoteusz Gdańsk Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
17 Zalewski Konrad Gdynia Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
18 Piątek Justyna Gdańsk Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
19 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Polska Trzecia pula - 450 osób Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
20 Glembin Aleksander Żelistrzewo Polska Trzecia pula - 450 osób Drużyna Szpiku opłacono on-line
21 Szomburg Jan Gdynia Polska Trzecia pula - 450 osób Mamy To opłacono on-line
22 Kowal Cezary Reda Polska Trzecia pula - 450 osób Szybkie Trampki opłacono on-line
23 Hiller Gabriela Gdańsk Polska Trzecia pula - 450 osób MOTYWATORNIA TEAM opłacono on-line
24 Cichoń Maciej Reda Polska Trzecia pula - 450 osób
25 ROPEL MIROSŁAW WEJHEROWO Polska Trzecia pula - 450 osób KiS Transport opłacono on-line
26 Dobkowska Agnieszka Wejherowo Polska Trzecia pula - 450 osób MTB-Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
27 Matejczyk-Waletko Dorota Gdynia Polska Trzecia pula - 450 osób Mamy To opłacono on-line
28 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA GDYNIA Polska Trzecia pula - 450 osób Mamy To opłacono on-line
29 Halmann Mirek Wejherowo Polska Trzecia pula - 450 osób PGB sportowa paczka
30 Pietruszka Mikołaj Koszalin Polska Trzecia pula - 450 osób Tęcza Run
31 Lademann Maciej Darzlubie Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
32 Lademann Alicja Darzlubie Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
33 Trendel Dominika Olsztyn Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
34 Pszenny Paweł Pępowo Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
35 Pszenny Piotr Reda Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
36 Szajerka Krzysztof Rumia Polska Trzecia pula - 450 osób opłacono on-line
37 Jetke Krystian Władysławowo Polska Trzecia pula - 450 osób BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
38 JETKE agnieszka WŁADYSŁAWOWO Polska Trzecia pula - 450 osób BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
39 Trzebiatowski Jerzy Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Adidas Runners TriCity opłacono on-line
40 Romaniecki Paweł Gdynia Polska Pula drugich 100 osób opłacono on-line
41 Nagórski Ryszard Ciechocinek Polska Pula drugich 100 osób opłacono on-line
42 PALMOWSKA MONIKA ZŁOTOPOLICE Polska Pula drugich 100 osób Klub bokserski Huragan opłacono on-line
43 Kamiński Bartłomiej Darzlubie Polska Pula drugich 100 osób Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
44 Zawadzki Piotr Reda Polska Pula drugich 100 osób Active Flow limit osiągnięty
45 Serkowski Marcin Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Biegamyrazem.pl opłacono on-line
46 Armatyńska Małgorzata Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Motywatornia Team opłacono on-line
47 Truskolawska Ola GDYNIA Polska Pula drugich 100 osób biegamyrazem.pl Gdynia Tridea Team opłacono on-line
48 Szynwelski Jacek Gdynia Polska Pula drugich 100 osób FOX opłacono on-line
49 Procelli-Szynwelska Izabela Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Fox opłacono on-line
50 Rezler-Dunajewska Magdalena Gdynia Polska Pula drugich 100 osób opłacono on-line
51 Kazyaka Katarzyna Gdynia Polska Pula drugich 100 osób biegamyrazem.pl Gdynia opłacono on-line
52 Zieliński Jacek Gdynia Polska Pula drugich 100 osób biegamyrazem.pl opłacono on-line
53 RACZYŃSKA EWA GDYNIA Polska Pula drugich 100 osób biegamyrazem.pl opłacono on-line
54 Bury Paweł Gdynia Polska Pula drugich 100 osób biegamyrazem.pl opłacono on-line
55 Kuzinowicz Paweł Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Mamy To opłacono on-line
56 Pionk Tadeusz Rumia Polska Trzecia pula - 450 osób Kontener Formy opłacono on-line
57 Górska-Kobylska Aneta Reda Polska Pula drugich 100 osób Runeda opłacono on-line
58 Rybaczek Pawel Rumia Polska Pula drugich 100 osób opłacono on-line
59 Kortas Karol Puck Polska Pula drugich 100 osób limit osiągnięty
60 Jetke Karol Strzelno Polska Trzecia pula - 450 osób The North Runners
61 Majsterek Marcin Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Mamy To opłacono on-line
62 Hintzke Leszek Leśniewo Polska Pula drugich 100 osób Przyjaciele w biegu opłacono on-line
63 Malgadey Mariola Banino Polska Pula drugich 100 osób Szalony Gdańsk Biega opłacono on-line
64 Treder Małgorzata Mechelinki Polska Pula drugich 100 osób FOX opłacono on-line
65 Chudzik Beata Władysławowo Polska Pula drugich 100 osób The North Runners opłacono on-line
66 Kowalik Adam Jastarnia Polska Pula drugich 100 osób The North Runners limit osiągnięty
67 Treder Daniel Mechelinki Polska Pula drugich 100 osób FOX opłacono on-line
68 Tymiński Jarosław Reda Polska Pula drugich 100 osób FOX opłacono on-line
69 Ryduchowska Agnieszka Gdańsk Polska Pula drugich 100 osób Mamy To opłacono on-line
70 Górecki Kacper Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Chylońskie Dziki Gdynia / biegamyrazem.pl opłacono on-line
71 Wańkowicz Bogdan Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Chylońskie Dziki Gdynia opłacono on-line
72 Tomeczkowski Paweł Rumia Polska Pula drugich 100 osób ADW Team limit osiągnięty
73 Górecki Roman Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Chylońskie Dziki Gdynia / biegamyrazem.pl opłacono on-line
74 Romanowski Sławomir Rumia Polska Pula drugich 100 osób opłacono on-line
75 Romanowska Beata Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Vege Runners opłacono on-line
76 Brucki Robert Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Biegamyrazem.pl / Chylońskie Dziki Gdynia opłacono on-line
77 Kempczyński Piotr Reda Polska Pula drugich 100 osób Sklep Biegacza Gdańsk opłacono on-line
78 Zborowski Arkadiusz Rumia Polska Pula drugich 100 osób REWA 12:15 opłacono on-line
79 Grzegory Marek Władysławowo Polska Pula drugich 100 osób Decathlon Rumia opłacono on-line
80 Necel Marek Władysławowo Polska Pula drugich 100 osób Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
81 Czaykowski Wojciech Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Grupa Druha Borucha / Mamy To opłacono on-line
82 Kalinowski Krzysztof Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Chylońskie Dziki Gdynia opłacono on-line
83 Dalecki Bartłomiej Rumia Polska Pula drugich 100 osób Ąfi Fiąfi opłacono on-line
84 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne Polska Pula drugich 100 osób opłacono on-line
85 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Polska Pula drugich 100 osób opłacono on-line
86 Kruszyński Marcin Gdynia Polska Pula drugich 100 osób opłacono on-line
87 Dokrzewska Katarzyna Gdynia Polska Pula drugich 100 osób opłacono on-line
88 Wielgos Joanna Gdynia Polska Pula drugich 100 osób opłacono on-line
89 Krużycka Żaneta Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Chylońskie Dziki Gdynia opłacono on-line
90 Kruszyńska Magdalena Gdynia Polska Pula drugich 100 osób Biegamyrazem.pl / Chylońskie Dziki Gdynia opłacono on-line
91 milkowski mariusz gdynia Polska Pula drugich 100 osób opłacono on-line
92 Burek Juliusz Gdynia Polska Pula drugich 100 osób opłacono on-line
93 Schwann Mirosław Wejherowo Polska Pula drugich 100 osób Wejherowskie Łabędzie/ KENTIA Team opłacono on-line
94 Reiter Piotr Bolszewo Polska Pula drugich 100 osób PORTA Running Team opłacono on-line
95 Jaskulska Katarzyna Rumia Polska Pula drugich 100 osób opłacono on-line
96 Ciba Michał Wejherowo Polska Pula drugich 100 osób PORTA Running Team opłacono on-line
97 Wolańska Jolanta Rumia Pula drugich 100 osób Adidas Runners Tricity opłacono on-line
98 Filipów Tadeusz Lębork Polska Pula drugich 100 osób niezrzeszony opłacono on-line
99 Wolański Tomasz Rumia Polska Pula drugich 100 osób Adidas Runners Tricity opłacono on-line
100 Dettlaff Ireneusz Gnieżdżewo Polska Pula drugich 100 osób LKS/OSP Gnieżdżewo opłacono on-line


Wyświetleń: 2740

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ