Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Pufund Arkadiusz Reda Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
2 Gogola Dariusz Nowy Dwór Gdański Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
3 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono
4 Wieczorek Ewa Bisztynek Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
5 Wojciechowicz Jolanta Bisztynek Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
6 Kuriata Magda Bisztynek Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
7 Kucharska Marzena Bisztynek Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
8 Roszkowska Teresa Bisztynek Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
9 Szczepanek Teresa Bisztynek Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
10 Gibas Sławomir Elbląg Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BAŻANT ELBLĄG opłacono
11 Bładzikowski Rafał Tczew Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 kredytbezstresu.pl opłacono
12 LANAWANDER Michał TORUŃ Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022
13 Mazur Michał Demlin Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
14 Jabłońska Laura Dzierzgoń Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
15 HALMAN GABRIELA SULMIN Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
16 Rymaszewska Jolanta Sienno Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
17 Dydymski Krzysztof Rumia Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Runeda opłacono
18 Dydymska Monika Rumia Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Runeda opłacono
19 BANACH KRZYSZTOF Elbląg Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 EKO GRYF Elbląg opłacono
20 Strzelecka Paulina Malbork Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
21 Kloskowski Adrian Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Fighting Runners opłacono
22 Gajdzis Wojciech Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
23 Scharmach Katarzyna Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Biegacze z Pomorza opłacono
24 Śledziewski Bogdan Reda Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
25 Kloskowska Martyna Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Fighting Runners opłacono
26 Waldowski Roman Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Biegacze Z Pomorza opłacono
27 Cebula Bogdan Sztum Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 LKS Zantyr Sztum opłacono
28 Troka Małgorzata Dziemiany Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
29 Kuśmierek Patryk Dziemiany Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
30 Kuśmierek Beata Dziemiany Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
31 Kuśmierek Jan Dziemiany Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
32 Stoltmann Helena Dziemiany Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
33 Wirkus Anna Dziemiany Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
34 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
35 Stachowicz Marcin Dziemiany Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
36 Stachowicz Joanna Dziemiany Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
37 Czerwiński Krzysztof Ciechocinek Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 polkrys team opłacono
38 Budziarek Adam Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Fighting Runners opłacono
39 Giembicki Jan Sztum Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 LKS Zantyr Sztum opłacono
40 Kaszubowski Zenon Malbork Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
41 Celej Stanisław Drewnica Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Mieszkańcy Gminy Stegna
42 Mańka Sandra Dzierzgoń Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
43 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
44 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
45 Matyszewski Jarosław Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
46 Łatas Paweł Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Fighting Runners opłacono
47 Szejnik Emilia Starogard Gdański Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Wataha Wilków
48 KUSIAK MARIA GDAŃSK Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 KLUB EMERYTA opłacono
49 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 KLUB EMERYTA opłacono
50 Talewicz Weronika Elblag Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
51 Bieliński Krzysztof Starogard Gd. Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 SKL FILIPPIDES opłacono
52 Bielińska Barbara Starogard Gdański Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 SKL FILIPPIDES opłacono
53 Loose Anna Wda Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 KS Sokół Zblewo opłacono
54 Chabowski Tomasz sztum Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Malborskie Morsy opłacono
55 Laskiewicz Alicja Starogard Gdański Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Wataha Wilków opłacono
56 Plinska Monika Kokoszkowy Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Wataha Wilków
57 Towarnicka Izabela Gdynia Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Polipack Team GWE opłacono
58 Kulczycki Jan GDAŃSK Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
59 Przybylska Aleksandra Gdynia Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Elite Team opłacono
60 Nowak Beata Piła Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Sailing Team Ferajna opłacono
61 Trojnar Jarosław Biały Zdrój Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim opłacono
62 Trojnar Karolina Biały Zdrój Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim opłacono
63 Łęgowski Łukasz Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
64 Żarek Tomasz Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
65 Łubkowska Graźyna Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
66 Jaksina Dariusz Ruciane-nida Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Mazurski dzik
67 Świtońska Aleksandra Gdynia Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
68 Brzozowska Iwona Unisław Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Przebiegli Unisław i Okolice opłacono
69 Wądołowski Sławomir Braniewo Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
70 Kurajk Ewa Gdansk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Fughting Runners opłacono
71 KURAJk MARIAN GDANSK Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Fughting Runners opłacono
72 Bandurski Jacek SOPOT Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
73 Zielińska Jolanta OSIELSKO Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
74 Grobelniak Patrycja Żukowo Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
75 Grobelniak Wiktoria Żukowo Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
76 Grobelniak Hanna Żukowo Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
77 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
78 Korzec Anna Licze Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
79 Rycąbel Bogdan Licze Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
80 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 LKS ZANTYR SZTUM opłacono
81 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 LKS ZANTYR SZTUM opłacono
82 Lewandowski Roman Kwidzyn Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 LKS ZANTYR SZTUM opłacono
83 Sobotowski Łukasz Elbląg Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 3:33 TEAM opłacono
84 Hapke Tomasz Wilkowo Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Kwidzyn biega opłacono
85 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 KS Sokół Zblewo opłacono
86 Białk Roman Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
87 TOMASIŃSKA MONIKA BANINO Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022
88 Wiaderski Wojciech Junoszyno Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Mieszkańcy Gminy Stegna
89 Wiaderska Grażyna Junoszyno Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Mieszkańcy Gminy Stegna
90 Świsłocka Ewa Mikoszewo Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
91 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team
92 Postek Danuta Poznań Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Zielone Groszki opłacono
93 SKAŁECKA KATARZYNA STAROGARD GDAŃSKI Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Wataha Wilków opłacono
94 Angielczyk Małgorzata Poznań Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Zielone Groszki opłacono
95 Tomczyk Edward Poznań Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Zielone Groszki opłacono
96 Kaczmarek Sylwia Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022
97 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022
98 Gdaniec Anna Starogard Gdański Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 opłacono
99 Watkowska Anna Mikoszewo Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Mieszkańcy Gminy Stegna
100 Latoszewska Kamila Starogard Gdański Polska Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022 Wataha Wilków opłacono


Wyświetleń: 2822

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ