Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abramowicz Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Biegun OCR Team | opłacono BM |
2 | Adamczyk Barbara | Brodnica | Polska | Nordic Walking 6 km | Morsy Stężyca | opłacono BM |
3 | Adamczyk Jan | Brodnica | Polska | Nordic Walking 6 km | Morsy Stężyca | opłacono BM |
4 | Alejski Paweł | Mielno | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Mieleński Klub Morsów Eskimos | opłacono |
5 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Żarta Wataha | opłacono BM |
6 | Barabasz Mariusz | Kaliska Kościerskie | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono |
7 | Biesiada Celina | Lubieszyn | Polska | Nordic Walking 6 km | opłacono BM | |
8 | Bikowska Gabriela | Lębork | Polska | Nordic Walking 6 km | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
9 | Bikowski Marek | Lębork | Polska | Nordic Walking 6 km | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
10 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Morsy Straszyn | opłacono BM |
11 | Bober Dorota | Skorzewo | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | opłacono BM | |
12 | Bogorodz Mateusz Bogorodz | Mrągowo | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | opłacono BM | |
13 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM |
14 | Boza Beata | Gdynia/Chłapowo | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | opłacono BM | |
15 | Brillowski Szymon | Kartuzy | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | opłacono BM | |
16 | Bronk Aleksander | Koscierzyna | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | opłacono BM | |
17 | Bronk Andzelika | Koscierzyna | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | opłacono BM | |
18 | BRUNKA Barbara | Brusy | Polska | Nordic Walking 6 km | Biospa | opłacono BM |
19 | Brunka Iwona | Stężycka - Huta | Polska | Nordic Walking 6 km | Morsy Stężyca | opłacono BM |
20 | Brunka Zbyszek | Stężycka-Huta | Polska | Nordic Walking 6 km | Morsy Stężyca | opłacono BM |
21 | Brzozowski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | opłacono BM | |
22 | Bunik-Snopkowska Paulina | Wielki Klincz | Polska | Nordic Walking 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump Kościerzyna | opłacono BM |
23 | BŁASZKOWSKA SYLWIA | ŁUBIANA | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono |
24 | BŁASZKOWSKI PIOTR | Łubiana | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono |
25 | Cabaj Władysław | Narnia | Polska | Sama kąpiel | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono BM |
26 | Cejrowski Andrzej | Straszyn | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Morsy Straszyn | opłacono BM |
27 | Chylińska Mariola | Lębork | Polska | Sama kąpiel | Lwy Morskie Lębork | opłacono BM |
28 | Cichosz-Mielewczyk Mateusz | Rzepnica | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | ||
29 | Czaja Jolanta | Garcz | Polska | Nordic Walking 6 km | Przodkowskie Morsy | opłacono BM |
30 | Czapiewska Aldona | Niedamowo | Polska | Nordic Walking 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono BM |
31 | Czerwinska Anita | Kosowo | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono BM |
32 | Damps Jacek | Skrzeszewo | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Dziki Team | opłacono BM |
33 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Dziki Team | opłacono BM |
34 | Damps Patrycja | Skrzeszewo | Polska | Sama kąpiel | opłacono BM | |
35 | Damps Patryk | Skrzeszewo | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Dziki Team | opłacono BM |
36 | Dejk Monika | Kościerzyna | Polska | Nordic Walking 6 km | opłacono BM | |
37 | Dereń Jacek | Straszyn | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Morsy Straszyn | opłacono BM |
38 | Doczyk Adam | Nowa Kiszewa | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | opłacono BM | |
39 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
40 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Runeda | opłacono BM |
41 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Runeda | opłacono BM |
42 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | opłacono BM | |
43 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Morsy Straszyn | opłacono BM |
44 | Elendt Tomasz Elendt | Tuchomie | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | opłacono BM | |
45 | Farasiewicz Dominika | Gdynia | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | ||
46 | Farasiewicz Dominika | Gdynia | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | opłacono BM | |
47 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | niezrzeszony | opłacono BM |
48 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono |
49 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Kartuski Team | opłacono BM |
50 | Gawin Miroslaw | Kościerzyna | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono |
51 | Gierszewska Agnieszka | Stawiska | Polska | Nordic Walking 6 km | opłacono BM | |
52 | Gierszewska Maria | Stawiska | Polska | Nordic Walking 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono BM |
53 | Gliniecka-Mysior Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | opłacono BM | |
54 | Gliszczyńska Wiktoria | Lipusz | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | opłacono BM | |
55 | Gnyba Mariusz | Stężyca | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono |
56 | Gnyba Oskar | Stężyca | Polska | Nordic Walking 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono |
57 | Gogolińska Weronika | Somonino | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Somonino | |
58 | Gogoliński Karol | Somonino | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Somonino | |
59 | Górska Iwona | Lębork | Polska | Nordic Walking 6 km | Błękitne Morsy Łeba | opłacono |
60 | Gostkowska Alicja | Kościerzyna | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono BM |
61 | Gostomski Dariusz | Kościerzyna | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono |
62 | Gołuński Rafał | Kościerzyna | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono |
63 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Morsy Straszyn | opłacono |
64 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | Nordic Walking 6 km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono BM |
65 | Grabowski Sebastian | Juszkowo | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Morsy Straszyn | opłacono |
66 | Gralak Jacek | Kościerzyna | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono |
67 | Grobelniak Hanna | Żukowo | Polska | Nordic Walking 6 km | opłacono BM | |
68 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | Nordic Walking 6 km | opłacono BM | |
69 | Grochowski Mateusz | Bytów | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
70 | Grot Maria Grot | Hopy | Polska | Nordic Walking 6 km | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono BM |
71 | Gruchała Hanna | Kościerzyna | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono BM |
72 | Gruchała Radosław | Kościerzyna | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono BM |
73 | Grulkowski Sławomir | Grabowo Kościerskie | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump Kościerzyna | opłacono |
74 | Hallmann Anna | Przodkowo | Polska | Nordic Walking 6 km | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono BM |
75 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | opłacono BM | |
76 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Czarne Biega | opłacono BM |
77 | Jabłoński Łukasz | Kartuzy | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Kartuski Team | opłacono BM |
78 | Janca Lucyna | Kartuzy | Polska | Nordic Walking 6 km | Przodkowskie Morsy | opłacono BM |
79 | Janiszewski Marek | Bytów | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | opłacono BM | |
80 | Jankowska Emilia | Przodkowo | Polska | Nordic Walking 6 km | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono BM |
81 | Jankowski Karolina | Gdynia | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | opłacono BM | |
82 | Jarzembińska Beata | Bytów | Polska | Nordic Walking 6 km | opłacono BM | |
83 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Morsy Zblewo | opłacono BM |
84 | KAISER LUCYNA | BYTÓW | Polska | Nordic Walking 6 km | opłacono BM | |
85 | Kaiser Nadia | Kościerzyna | Polska | Nordic Walking 6 km | opłacono BM | |
86 | Kaliszewska Wioletta | Stężyca | Polska | Nordic Walking 6 km | opłacono BM | |
87 | karłowska renata | gródek | Polska | Nordic Walking 6 km | opłacono BM | |
88 | Kazimierczak Robert | Gdynia | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | Morsy Straszyn | |
89 | Kitowska Aneta | Kosy | Polska | Nordic Walking 6 km | Rowerowe Kaszuby | opłacono |
90 | Kitowski Mateusz | Koscierzyna | Polska | Bieg Tekstylnych 6 km | opłacono BM | |
91 | Kiżewski Jan | Niedamowo | Polska | Nordic Walking 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono BM |
92 | Kiżewski Szymon | Wielki Klincz | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | opłacono BM |
93 | Klamann Hanna Klamann | Kaliska | Polska | Nordic Walking 6 km | opłacono BM | |
94 | Klamann Sławomir Klamann | Kaliska | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | opłacono BM | |
95 | Klasa Jan | Nowy klincz | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono BM |
96 | Klasa Paweł | Nowy klincz | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | opłacono BM | |
97 | Klimkiewicz Beata Klimkiewicz | Gdynia | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM |
98 | Kobiela Piotr | Amalka | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | Biegający Dietetyk Team | |
99 | Kobylarczyk Krzysztof | Mosty | Polska | Bieg Niedźwiedzi Polarnych 6 km | opłacono BM | |
100 | Kobylarczyk Magdalena | Mosty | Polska | Nordic Walking 6 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 11620