Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 415 Czajkowska Julia Gdynia Polska MINI Tri Talent Team / BCT Team Gdynia opłacono
2 38 Czajkowski Paweł Gdynia Polska SPRINT BCT TEAM Gdynia opłacono
3 105 Wernerowski Jakub Wejherowo Polska SPRINT TRI-TEAM RUMIA opłacono BM
4 95 Orłowska Małgorzata Kotowice Polska SPRINT Tri Mission opłacono BM
5 93 Malinowski Piotr Rumia Polska SPRINT ChŚ TriTeam opłacono BM
6 108 Wilczega Marcin Warszawa Polska SPRINT opłacono BM
7 90 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Polska SPRINT SFORA BMK opłacono BM
8 290 Stukan Maciej Sopot Polska MEGA Epicentrum opłacono BM
9 422 Rosińska Patrycja Gdynia Polska MINI opłacono BM
10 417 Motyka Sebastian Puck Polska MINI opłacono BM
11 102 Szatrowski Radosław Gdynia Polska SPRINT Endure Team opłacono
12 101 Sokolek Szymon Sokolek Władysławowo Polska SPRINT opłacono BM
13 96 Pawlak Dezyderia Gdynia Polska SPRINT CTS opłacono BM
14 287 Okon Michal Gdynia Polska MEGA opłacono BM
15 67 Czech Mariusz Gdynia Polska SPRINT AG Tri Team Rumia opłacono BM
16 20 Głowicki Hubert Nowogard Polska SPRINT opłacono BM
17 16 Grodzki Marek Gdańsk Polska SPRINT CTS opłacono BM
18 111 Zasada Grzegorz Puck Polska SPRINT AG Tri Team Rumia opłacono BM
19 421 Roman Krzysztof Bolszewo Polska MINI SFORA BMK opłacono BM
20 35 Bronowicka Aleksandra Pogórze Polska SPRINT RakTeam Triathlon opłacono BM
21 288 Socha Tomasz Sopot Polska MEGA opłacono BM
22 98 Przeździak-Stelmach Anna Gdańsk Polska SPRINT opłacono BM
23 207 Puch Robert Elbląg Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
24 202 Król Sebastian Gdańsk Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
25 9 Belter Daniel Wejherowo Polska SPRINT opłacono BM
26 286 Mańkucki Marcin Mańkucki Różyny Polska MEGA Decathlon Trójmiasto opłacono
27 295 Zeszutek Natalia Gdynia Polska MEGA Endure Team opłacono BM
28 42 Hiller Gabriela Gdańsk Polska SPRINT MOTYWATORNIA TEAM opłacono BM
29 418 Niklas Krystian Reda Polska MINI opłacono
30 419 Paszke Łukasz Przetoczyno Polska MINI opłacono
31 420 Paszke Nikodem Przetoczyno Polska MINI opłacono
32 92 Łaniec Marek Gdańsk Polska SPRINT opłacono BM
33 10 Bieszke Izabela Mosty Polska SPRINT Wymiataczka opłacono BM
34 416 Libront Małgorzata Rumia Polska MINI Puckie Hospicjum pw św. Ojca Pio opłacono
35 280 Dolewski Maciej Gdynia Polska MEGA Puckie Hospicjum pw św. Ojca Pio opłacono
36 282 Jankowski Dawid Gdańsk Polska MEGA TRECTEAM opłacono
37 285 Lewandowski Jakub Warszawa Polska MEGA 7Pro Siódmiak Team opłacono BM
38 292 Wąsowski Rafał Gdańsk Polska MEGA Decathlon Trójmiasto / BIKE U UP opłacono
39 284 Kulas Jakub Gdynia/Puck Polska MEGA Masakra Champions opłacono BM
40 106 Węsierski Mateusz Rumia Polska SPRINT ChŚ TriTeam opłacono BM
41 107 Wicki Jakub Gdynia Polska SPRINT ChŚ TriTeam opłacono BM
42 63 Josz Piotr Gdańsk Polska SPRINT opłacono
43 100 Sikora Jakub Warszawa Polska SPRINT ChŚ TriTeam opłacono BM
44 72 Dadej Rafał Sopot Polska SPRINT Piaskiem w raka opłacono BM
45 281 Heland Rafał Gdańsk Polska MEGA opłacono BM
46 79 Granicka Małgorzata Warszawa Polska SPRINT 7Pro Siódmiak Team opłacono BM
47 91 Lyashkevich Alexey Gdańsk Polska SPRINT Endure Team opłacono BM
48 283 Kirsz Krzysztof Banino Polska MEGA opłacono BM
49 103 Świtońska Aleksandra Gdynia Polska SPRINT opłacono BM
50 296 Żurawicz Andrzej Rumia Polska MEGA TRI-TEAM RUMIA opłacono BM
51 89 Kwiatkowski Szymon Gdańsk Polska SPRINT opłacono BM
52 86 Klimek Adrianna Gdynia Polska SPRINT RakTeam Triathlon opłacono BM
53 94 Mizeraczyk Sławomir Gdynia Polska SPRINT opłacono BM
54 279 Dobosz Michal Gdynia Polska MEGA CompleXsports Triathlon TEAM opłacono BM
55 Kołakowski Mikołaj Reda Polska SPRINT Endure Team
56 49 Jaromirska-Lewińska Maja Reda Polska SPRINT Runeda/Powiat Wejherowski opłacono
57 26 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska SPRINT K S Sokół Zblewo opłacono BM
58 289 Spaleniak Tomasz Gdynia Polska MEGA Endure Team opłacono BM
59 Siejk Daniel Wejherowo Polska MINI
60 Busz Sebastian Leśniewo Polska MINI
61 Gutowski Tomasz Gdynia Polska SPRINT
62 293 Witkowska Liliana Gdynia Polska MEGA opłacono BM
63 294 Wolski Maciej Gdynia Polska MEGA opłacono BM
64 423 Trojgo Janusz Białystok Polska MINI opłacono BM
65 291 Szypulski Tomasz Szypulski Gdańsk Polska MEGA Triathlon Training Center opłacono BM
66 424 Wamka Mateusz Wamka Bydgoszcz Polska MINI SSP Orka Iława /CTS opłacono BM
67 109 Wodzińska Sławomira Gdańsk Polska SPRINT opłacono BM
68 110 Wysłouch Michał Gdańsk Polska SPRINT Tri Talent Team opłacono BM
69 87 Kuchta Wojciech Gdansk Polska SPRINT opłacono
70 Marszałek Karina Gdynia Polska SPRINT Tri Sexy
71 97 Płotkowiak Teresa Rumia Polska SPRINT MajBike Team opłacono
72 88 Kuczyńska Natalia Gdynia Polska SPRINT opłacono
73 Kulaszewicz Piotr Krzeszna Polska MEGA Lider team
74 43 Jabłoński Marek Gdynia Polska SPRINT opłacono BM
75 81 Eifling Daniel Iwiny Polska SPRINT opłacono
76 99 Rościszewska Julia Tuchom Polska SPRINT Topolówka opłacono BM
77 61 Patalas Angelika Chłapowo Polska SPRINT opłacono BM
78 231 Hering Mateusz Mądrzechowo Polska MEGA Neon Team opłacono BM
79 410 Wójtowicz Jolanta Pogórze Polska MINI opłacono BM
80 28 Głazik Tomasz Wejherowo Polska SPRINT opłacono BM
81 5 Rościszewski Paweł Tuchom Polska SPRINT Luk-Connect TRI Team opłacono
82 Bielec Adam Skępe Polska MEGA TriSkępe
83 29 Gorzelak Magdalena Sopot Polska SPRINT Mamy To opłacono BM
84 36 Kajetanowicz Maciej Bojano Polska SPRINT UKS DRAGON BOJANO opłacono
85 75 Stępień Maciej Bojano Polska SPRINT opłacono BM
86 407 MARDZIŃSKI SŁAWOMIR BOLSZWO Polska MINI opłacono BM
87 262 Rysztak Paweł Gdańsk Polska MEGA opłacono BM
88 277 Zengteler Wojciech Gdańsk Polska MEGA Smaruj na Trening Team opłacono BM
89 267 Stojak Krzysztof Suchy Dąb Polska MEGA IG@fit_soldier3city opłacono BM
90 261 Richert Jarosław Luzino Polska MEGA MajaTeam opłacono BM
91 59 PAKULA PIOTR Gdynia Polska SPRINT Endure Team opłacono
92 226 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA SOPOT Polska MEGA Tsunami -TRI opłacono
93 47 Machalska Kaja Reda Polska SPRINT opłacono BM
94 1 Kacprzycki Paweł Gdynia Polska SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
95 204 Chmiel Krzysztof Bolszewo Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
96 224 Flisikowski Szymon Sopot Polska MEGA Autopay / EvoTriathlon Team opłacono BM
97 60 PAKULA MARCIN GDYNIA ORLOWO Polska SPRINT PAKULA Team AP INVEST Gdynia opłacono
98 52 Mankowski Kamil Wroclaw Polska SPRINT opłacono BM
99 242 Manczak Blazej Gdynia Polska MEGA Endure Team opłacono BM
100 278 Żyłowski Dawid Gdańsk Polska MEGA Izerska Grupa Biegowa opłacono BM


Wyświetleń: 12845

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ