Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Dominik Wiesław Swarzewo Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
2 Niedźwiecki Jan Gdynia Polska MINI opłacono BM
3 Budnik Jacek Gdańsk Polska SPRINT BvB opłacono BM
4 Budnik Maciej Puck Polska SPRINT BvB opłacono BM
5 Mocarski Wojciech Gdynia Polska MEGA Arka Gdynia opłacono BM
6 Gniaź Aleksandra Gdansk Polska MEGA DRUŻYNA LESZCZYNA opłacono BM
7 Olszówka Małgorzata Gdanska Polska MEGA opłacono BM
8 Górski Sławomir Wejherowo Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
9 Malicki Michał Warszawa, pow. Warszawa Polska MEGA BIKE SALON TEAM opłacono BM
10 Brodecka Małgorzata Gdynia Polska SPRINT Trisexy opłacono BM
11 Mróz Dominik Mróz Szczecin Polska SPRINT K.S. CKS-ORKA SZCZECIN opłacono
12 Stelmach Krzysztof Gdańsk Polska MEGA opłacono BM
13 Miotk Michal Gdynia Polska MEGA RakTeamTriathlon 209.00 PLN
14 Gierasimiuk Grzegorz Rumia Polska SPRINT TRIGGER TRIATHLON opłacono BM
15 Płonecki Przemysław Reda Polska MEGA opłacono
16 Łukasiewicz Michał Gdansk Polska MEGA BRIGHT INVENTIONS / DUDYCZ run opłacono BM
17 Semsch Artur Gdynia Polska MEGA Nordea Triathlon Team opłacono BM
18 Brzeski Adam Wejherowo Polska SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
19 Ćwik Damian Gdynia Polska MEGA CTS opłacono BM
20 Majchrzak Tomasz Jaworzno Polska SPRINT SNW KW Kraków opłacono
21 Zakrzewska Marlena Gdańsk Polska SPRINT #triMarla opłacono
22 Budzisz Marcin Chałupy Polska MINI opłacono BM
23 Cieszyński Mariusz Lębork Polska SPRINT opłacono
24 Bałut Michał Gdynia Polska SPRINT opłacono
25 Zelewska Marta Gdynia Polska SPRINT MEWA Gdynia opłacono
26 Gruchała Agnieszka Gdynia Polska MEGA MEWA Gdynia opłacono
27 Tomaszewicz Damian Gdańsk Polska SPRINT Tomaszewicz Team opłacono
28 Biedrawa Piotr Sopot Polska SPRINT opłacono
29 Karsznia Grzegorz Puck Polska MEGA opłacono
30 Leon Luis Gdansk Meksyk MEGA opłacono
31 Kierznikowicz Radosław Wejherowo Polska SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
32 Tadajewska Honorata Gdańsk Polska MEGA opłacono
33 Stańkowski Karol Wejherowo Polska MEGA 209.00 PLN
34 Owczarski Marcin Chojnice Polska MEGA opłacono
35 Niedźwiecki Mateusz Rumia Polska SPRINT Endure Team opłacono
36 Stosik Sławomir Rozental Polska SPRINT MEWA GDYNIA opłacono
37 Tomaszewski Michał Gdańsk Polska MEGA opłacono
38 Wróblewski Wiktor Gdynia Polska SPRINT MEWA GDYNIA opłacono
39 Kruk Maciej Rumia Polska SPRINT opłacono
40 Tęgi Maciej Gdynia Polska MEGA opłacono
41 STEMPNIAK Zbigniew HEL Polska SPRINT REBELS LEGION TEAM opłacono
42 Semow Sylwia Zabierzów Polska SPRINT KW Kraków opłacono
43 Ponarad Magdalena Lubowidz Polska MEGA Active Age Lębork opłacono BM
44 Dramczyk Błażej Lębork Polska MEGA Active Age Lębork opłacono
45 Dramczyk Martyna Lębork Polska MEGA Active Age Lębork opłacono
46 Goździewicz Paweł Gdynia Polska SPRINT biegamyrazem.pl/CompleXsports opłacono
47 Biedrawa Michał Sopot Polska MEGA 209.00 PLN
48 Brzycki Radosław Reda Polska SPRINT opłacono
49 Przekwas Krzysztof Gdańsk Polska MEGA opłacono
50 Zajk Michał Reda Polska SPRINT opłacono
51 Dawidowski Roman Puck Polska MEGA PRZYSTAŃ opłacono
52 Mislisz Piotr Osłonino Polska SPRINT opłacono
53 Skibicki Jarosław Gdańsk Polska SPRINT PKLA MASTERS opłacono
54 Gleszczyński Michał Gdańsk Polska MEGA opłacono
55 Węsierska Małgorzata Gdańsk Polska MEGA Aloha Team opłacono
56 Drzewicki Marcin Gdańsk Polska MEGA PKLA MASTERS opłacono
57 Kamiński Dariusz Kamiński Gdynia Polska MEGA opłacono
58 Lunk Krzysztof Puck Polska SPRINT LIVESTRONG opłacono
59 Pękala Michał Warszawa Polska SPRINT Pękalówka - Widokowe Zacisze opłacono
60 Gafka Waldemar Wejherowo Polska SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
61 Dusiński Krzysztof Reda Polska MEGA opłacono
62 Maksymiuk Piotr Gdańsk Polska SPRINT opłacono
63 Beyer-Wróblewska Monika Gdynia Polska SPRINT MEWA Gdynia opłacono
64 Licznerska Magdalena Gdańsk Polska MINI opłacono
65 Licznerski Piotr Gdansk Polska SPRINT thyssenkrupp running team opłacono
66 Kamać Kamil Gdańsk Polska MEGA opłacono
67 Bluj Mikołaj Gdynia Polska MEGA opłacono
68 Dembczyński Michał Gdańsk Polska SPRINT opłacono
69 Pawelczyk Piotr Gdynia Polska MEGA opłacono
70 Cejko Wojciech Banino Polska MEGA opłacono
71 Baranowski Marek Kosakowo Polska MEGA COM-DKM opłacono
72 Sałabon Grzegorz Lębork Polska SPRINT RCI Gdynia/WT Lębork 189.00 PLN
73 Skrobacz Przemek Reda Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
74 Majkowski Karol Kębłowo Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
75 Rzepa Maciej Gdynia Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
76 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Polska MEGA OSP Pogódki opłacono BM
77 Rafalak Grzegorz Kosakowo Polska MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
78 Pechta Artur Reda Polska MEGA ECOCAD Sports Team opłacono BM
79 Grabowski Andrzej Pogórze Polska SPRINT opłacono BM
80 Jóźwiak Łukasz Rumia Polska SPRINT Endure Team opłacono BM
81 Truskolawska Ola GDYNIA Polska MEGA Tridea Team opłacono
82 Malepszy Weronika Rumia Polska SPRINT opłacono BM
83 Malepszy Piotr Rumia Polska SPRINT opłacono BM
84 Czepułkowski Michał Rumia Polska SPRINT opłacono BM
85 Michalski Przemysław Gdańsk Polska SPRINT 2 Morski Pułk Strzelców opłacono
86 Choinka Alicja Wejherowo Polska MINI opłacono BM
87 Bajda Piotr Połczyno Polska MEGA Sea ​​team of Neptune opłacono
88 Jezusek Jarosław Gdynia Polska MEGA opłacono BM
89 Zaczek Łukasz Gdynia Polska MEGA Grupa Biegowa NDI opłacono BM
90 Schmidt Mateusz Wejherowo Polska SPRINT opłacono BM
91 Lewandrowska Magdalena Rumia Polska SPRINT MEWA Gdynia 189.00 PLN
92 Pietrasik Przemysław Słupsk Polska MEGA TrzyFale Słupsk opłacono BM
93 MAGRIAN KRZYSZTOF REDA Polska MEGA opłacono BM
94 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Polska MINI Kaszëbë Łebcz opłacono


Wyświetleń: 2129

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ