Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Kat. Mundurowi | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Masiuk-Plona Małgorzata | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
2 | Antczak Sylwia | Sieradz | Polska | 1963m + 10km | S | TAK | opłacono | |
3 | Baczewski Janusz | Zambrów | Polska | 1963m + 10km | ZK Czerwony Bór | M | TAK | opłacono |
4 | Baranowska Marta | Leszczydół Nowiny | Polska | 1963m + 10km | Pawko Runner Team | L | TAK | opłacono |
5 | Bartosiewicz Zbigniew | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
6 | Bałło Jarosław | Orla | Polska | 1963m + 10km | lubelskibiegacz.pl TEAM | L | NIE | opłacono |
7 | Biedrzycka Katarzyna | Łomża | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
8 | Bruliński Kamil | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
9 | Brzuszek Adam | Chełm | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
10 | Bukowski Andrzej | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
11 | Ceran Justyna | Łomża | Polska | 1963m + 10km | S | NIE | opłacono | |
12 | Chełstowski Bogusław | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
13 | Chludziński Oskar | Giełczyn | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
14 | Chmielewski Tomasz | Nowogród | Polska | 1963m + 10km | Ziemowit Nowogród;-) | L | NIE | opłacono |
15 | Chodkowski Krzysztof | Wołomin | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
16 | Chojnicka Joanna | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Akademia Sportu Medyk w Łomży | S | NIE | opłacono |
17 | Chojnicki Przemysław | Łomża | Polska | 1963m | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży | XL | NIE | opłacono |
18 | Chojnowska Ania | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla zdrowia | M | NIE | opłacono |
19 | Chojnowska Natalia | Łomża | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
20 | Chojnowska Natalia | Łomża | Polska | 1963m | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży | S | NIE | opłacono |
21 | Chojnowski Michał | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla zdrowia | L | NIE | opłacono |
22 | Chojnowski Wojciech | Łomża | Polska | 1963m | 13 blp Łomża | M | TAK | opłacono |
23 | Chrapowicz Paweł | Konopki Młode | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
24 | Cieśluk Gabrysia | Śliwno | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
25 | Cieśluk Krzysztof | Śliwno | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
26 | Ciołek Adam | Pniewo | Polska | 1963m + 10km | S | NIE | opłacono | |
27 | Ciołek Łukasz | Pniewo | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
28 | Ćwik Katarzyna | Konarzyce | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
29 | Ćwik Pola | Konarzyce | Polska | 1963m | Szkoła Podstawowa Konarzyce | S | NIE | opłacono |
30 | Czartoryjski Marek | Sierzputy Marki | Polska | 1963m | L | NIE | opłacono | |
31 | Dąbrowska Anna | Łomża | Polska | 1963m | 13 blp Łomża | M | TAK | opłacono |
32 | Dąbrowski Adam | Zambrów | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
33 | Danilczuk Arkadiusz | Zabłudów | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
34 | Dębowski Łukasz | Zambrów | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
35 | Demby Julia | Łomża | Polska | 1963m | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży | S | NIE | opłacono |
36 | Domagała Jarosław | Warszawa | Polska | 1963m + 10km | AKTYWNA WARSZAWA | M | NIE | opłacono |
37 | Domaszewski Damian | Giełczyn | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
38 | Domoradzki Robert | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Grygo Team/ Prefbet Śniadowo | S | TAK | opłacono |
39 | Drężek Ewelina | Olsztyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
40 | Duda Dominika | Turośl | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
41 | Duda Mateusz | Turośl | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
42 | Dudzińska Izabela | Giełczyn | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
43 | Dudziński Jan | Giełczyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
44 | Dudziński Kamil | Giełczyn | Polska | 1963m | L | NIE | opłacono | |
45 | Elster Adam | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Grygo Team | M | NIE | opłacono |
46 | Eroshenkova Valentina | Bialystok | Polska | 1963m + 10km | S | NIE | opłacono | |
47 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | Polska | 1963m + 10km | 18 pułk logistyczny / biegamy dla zdrowia | M | TAK | opłacono |
48 | Fidura Jacek | Kańkowo | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
49 | Franciszkowicz Mariola | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Akademia Sportu Medyk | M | NIE | opłacono |
50 | Franciszkowicz Wojciech | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Akademia Sportu Medyk | XL | NIE | opłacono |
51 | Gacki Krzysztof | Pisz | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
52 | Gaczkowski Grzegorz | Rydzewo | Polska | 1963m + 10km | LKS Kurpie na Luzie | L | NIE | opłacono |
53 | Gałązka Hubert | Stare Chojny | Polska | 1963m | SP Jarnuty | S | NIE | opłacono |
54 | Gałązka Katarzyna | Stare Chojny | Polska | 1963m | Stare Chojny | M | NIE | opłacono |
55 | Gałązka Konrad | Stare Chojny | Polska | 1963m | Ekonomik Łomża | S | NIE | opłacono |
56 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | Polska | 1963m + 10km | TMT | M | NIE | opłacono |
57 | Gałązka Mikołaj | Stare Chojny | Polska | 1963m | PP Pinokio | S | NIE | opłacono |
58 | Gierwatowska EWA | Giełczyn | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
59 | Gniazdowska Monika | Kownaty | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
60 | Górny Artur | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
61 | Górny Tomasz | Łomża | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
62 | Gołota Krzysztof | Szczytno | Polska | 1963m + 10km | Zielony Śledzik Team | L | TAK | opłacono |
63 | Grużewski Przemysław | Wygrane | Polska | 1963m | UG Łomża | S | NIE | opłacono |
64 | Gryc Marcin | Białystok | Polska | 1963m + 10km | 3T Białystok | XL | NIE | opłacono |
65 | Grygo Krzysztof | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Akademia Sportu Medyk | M | TAK | opłacono |
66 | Grygo Pawel | Lomza | Polska | 1963m + 10km | Grygo Team/ Prefbet Śniadowo- Łomża | M | TAK | opłacono |
67 | Grzybowski Mariusz | Mońki | Polska | 1963m + 10km | Mani@na | S | NIE | opłacono |
68 | Gulanowski Maciej | Białystok | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
69 | Gwardiak Ewelina | Giełczyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
70 | Gwardiak Marcel | Giełczyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
71 | Ignaczuk Tomasz | Zambrów | Polska | 1963m + 10km | Aluline | M | NIE | opłacono |
72 | Iwanowicz Hanna | Łomża | Polska | 1963m | Morsy Łomża | L | NIE | opłacono |
73 | Iwaszkiewicz julia | Lomza | Polska | 1963m | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży | S | NIE | opłacono |
74 | Izdebska Karolina | Warszawa | Polska | 1963m + 10km | AKTYWNA WARSZAWA | S | NIE | opłacono |
75 | Izdebski Michał | Warszawa | Polska | 1963m + 10km | AKTYWNA WARSZAWA | M | NIE | opłacono |
76 | Jackowski Andrzej | Piątnica | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | XL | TAK | opłacono |
77 | Jakacki Damian | Pniewo | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
78 | Jakubowski Marcin | Łomża | Polska | 1963m + 10km | TMT | L | NIE | opłacono |
79 | Jasiek Rafal | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | TAK | opłacono | |
80 | Jasińska-Żok Anna | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Grygo Team/Biegamy dla zdrowia | S | NIE | opłacono |
81 | Jałowiecka Iwona | Giełczyn | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
82 | Jałowiecki Andrzej | Giełczyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
83 | Jurczak Elżbieta | Wrocław | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
84 | Jurczak Robert | Wrocław | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
85 | Jurczak Sławek | Wrocław | Polska | 1963m + 10km | #wkurw_team | L | NIE | opłacono |
86 | Kacki Mariusz | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
87 | Kadłubowski Krystian | Konarzyce | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
88 | Kaliada Aliaksei | Bialystok | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
89 | Kapelewski Dariusz | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy Dla Zdrowia | L | NIE | opłacono |
90 | Kapelewski Patryk | Łomża | Polska | 1963m | XL | NIE | opłacono | |
91 | Karpacz Katarzyna | Białystok | Polska | 1963m + 10km | Białostocka Sekta Biegaczy | S | NIE | opłacono |
92 | Kavalchuk Alena | Bialystok | Polska | 1963m | L | NIE | opłacono | |
93 | Kleczkowski Leszek | Ostrołeka | Polska | 1963m + 10km | Starglass Team Ostrołęka | L | NIE | opłacono |
94 | Klimaszewska Ewelina | Łomza | Polska | 1963m | Uniwersytet Białostocki | M | NIE | opłacono |
95 | Klimaszewski Jaroslaw | Łomza | Polska | 1963m | Uczelnia Jańskiego w Łomzy | L | NIE | opłacono |
96 | Kloc Mateusz | Cyców | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
97 | Korolczuk Henryk | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Wiosenna biega | L | NIE | opłacono |
98 | Korzeniecka beata | Zbójna | Polska | 1963m + 10km | LKS Kurpie na Luzie | XL | NIE | opłacono |
99 | Kozioł Antoni | Giełczyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
100 | Kozioł Natalia | Giełczyn | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 11416