Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
101 Łukwińska Paulina Sopot Polska 8 km
102 Zając Szymon Sopot Polska 8 km
103 Ciepliński Maciej Wejherowo Polska 4 km
104 Kuzawiński Krzysztof Gdańsk Polska 8 km
105 Kuczykowska-Tywusik Katarzyna Gdańsk Polska 4 km
106 Skórka Karolina Gdańsk Polska 8 km
107 SZELIGA Janusz Suchy Dwór Polska 8 km
108 Tarnowski Krzysztof Gdynia Polska 8 km
109 Werema Nikodem Pasłęk Polska 4 km
110 Werema Marcin Pasłęk Polska 4 km
111 Bojanowski Tomasz Gdynia Polska 4 km
112 Zagórski Michał Gdynia Polska 4 km
113 Makowska Izabela Władysławowo Polska 4 km
114 Talerczyk Krystian Elbląg Polska 4 km
115 Czarnecka Agnieszka Sopot Polska 4 km
116 Czarnecki Paweł Sopot Polska 4 km
117 Roczyński Krzysztof Gdańsk Polska 4 km
118 Rucińska Olga Sierakowice Polska 4 km
119 Konikova Mariia Gdańsk Polska 8 km
120 Sadurski Maciej Toruń Polska 8 km
121 Maciejewska Sylwia Toruń Polska 8 km
122 Lopina Polina Gdańsk Polska 8 km
123 Gawrylczyk Nina Wejherowo Polska 4 km
124 Zharnasek Alesia Gdańsk Polska 8 km
125 Tadajewska Patrycja Gdańsk Polska 4 km
126 Kowalska Sandra Gdańsk Polska 4 km
127 Sidorowicz Anna Stogi Polska 4 km
128 Brzeziński Grzegorz Gdańsk Polska 4 km
129 Kurecka Żaneta Gdynia Polska 4 km
130 Kurecki Arkadiusz Gdynia Polska 4 km
131 Kruszyńska Sara Gdynia Polska 4 km
132 Kruszyński Mateusz Gdynia Polska 4 km
133 Dębski Dominik Gdańsk Polska 4 km
134 Drywa Oliwia Gdańsk Polska 4 km
135 Deluga Jagoda Gdynia Polska 8 km
136 Wojtkiewicz Jacek Gdynia Polska 8 km
137 Pionke Paulina Gdańsk Polska 4 km
138 Pionke Jolanta Gdańsk Polska 4 km
139 Opała Izabela Tczew Polska 4 km
140 Opała Kacper Tczew Polska 4 km
141 Masłowski Dorian Gdynia Polska 4 km
142 Gościcki Piotr Gdynia Polska 8 km
143 Bagiński Leszek Ełk Polska 8 km
144 Grela Bagińska Jolanta Ełk Polska 8 km
145 Gorejko Hanna Bydgoszcz Polska 4 km
146 Sielska Agata Bydgoszcz Polska 4 km
147 Sielski Maciej Bydgoszcz Polska 4 km
148 Plewińska Malwina Rumia Polska 8 km
149 PLEWINSKI Piotr Rumia Polska 8 km
150 Jarosz Monika Gdynia Polska 8 km
151 Kwiecińska Sonia Gdańsk Polska 4 km
152 Dąbrowska Klaudia Gdańsk Polska 4 km
153 Brzezińska ewa Gdynia Polska 8 km
154 Mielewczyk Jakub Wejherowo Polska 4 km
155 Urban Dominik Niestępowo Polska 4 km
156 Ogorzałek Andrzej Gdańsk Polska 8 km
157 Zalewski Jakub Gdańsk Polska 8 km
158 Buczyńska Marta Gdańsk Polska 8 km
159 Fabijanowski Piotr Gdańsk Polska 8 km
160 Krawczyńska Luiza Gdańsk Polska 8 km
161 Zmarzly Darek Gdańsk Polska 4 km
162 Pawłowska Maria Gdynia Polska 4 km
163 Pawłowski Andrzej gdynia Polska 4 km
164 Zmarzły Anna Gdańsk Polska 4 km
165 Hornik Barbara Chorzów Polska 8 km
166 Murasovs Misha Gdańsk Polska 8 km
167 Własiuk Dagmara Gdańsk Polska 4 km
168 Hinc Bogusław Żukowo 4 km
169 Lupinska Karina Gdańsk Polska 4 km
170 Balcerowiak Grazyna Wejherowo Polska 4 km
171 Adamczyk Żulietta Sopot Polska 8 km
172 Jastrzębska Jowita Sopot Polska 8 km
173 Gliwicka-Wojdakowska Aneta Chorzów Polska 4 km
174 Hajek Przemek Łódź Polska 8 km
175 Hajek Kamila Łódź Polska 8 km
176 Hajek Jan Łódź Polska 8 km
177 Narbut Łukasz Sławno Polska 8 km
178 Krywult Sebastian Sopot Polska 4 km
179 Niewińska Beata Gdańsk Polska 8 km
180 Grabowski Grzegorz Gdynia Polska 4 km
181 Nawrat Tomasz Chwaszczyno Polska 4 km ### TNWIRTU ###
182 Niemiec Marek Gdynia Polska 8 km ACTIV EAGLES PRO
183 Taraszkiewicz Maria Gdańsk Polska 4 km Active Life
184 Węgłowska Małgorzata Gdańsk Polska 8 km Active Life
185 Jóźwiak Piotr Gdańsk Polska 4 km Active Life
186 Jabłoński Marcin Gdańsk Polska 4 km B-PAC
187 Brokos Tomasz Gdańsk Polska 4 km Baltic HUB Running Team
188 Kozioł Krzysztof Gdańsk Polska 8 km Bieg bo mnie ludzkość wkurwia
189 Machnicki Radosław Sopot Polska 8 km BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE
190 Zalewski Daniel Susz Polska 8 km Biegamy Razem Władysławowo
191 Grzeszczak Małgorzata Gdynia Polska 4 km Biegamyrazem.pl
192 Tuszyńska Barbara Sopot Polska 8 km Big Yellow Foot
193 Polak Jarek Kościerzyna Polska 4 km BigYellowFoot Adventure Team
194 Kaim Sebastian Gdańsk Polska 8 km BigYellowFoot Adventure Team
195 Kmera Mateusz Pruszcz Gdański Polska 4 km BigYellowFoot Adventure Team
196 Kmera Rafał Gdańsk Polska 4 km BigYellowFoot Adventure Team
197 Piotrowski Marek Gdynia Polska 4 km BigYellowFoot Adventure Team
198 Wasilewski Marcin Gdynia Polska 4 km BigYellowFoot Adventure Team
199 Iefymenko Oleksandr Sopot Ukraina 8 km Centaur
200 PĄCZEK Andrzej Gdańsk Polska 8 km Cookies


Wyświetleń: 12739

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ