Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
### TNWIRTU ### | |||||||||
1 | Nawrat Tomasz | Chwaszczyno | 4 km | ### TNWIRTU ### | |||||
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
2 | Niemiec Marek | Gdynia | 8 km | ACTIV EAGLES PRO | |||||
Active Life | |||||||||
3 | Jóźwiak Piotr | Gdańsk | 4 km | Active Life | |||||
4 | Taraszkiewicz Maria | Gdańsk | 4 km | Active Life | |||||
5 | Węgłowska Małgorzata | Gdańsk | 8 km | Active Life | |||||
B-PAC | |||||||||
6 | Jabłoński Marcin | Gdańsk | 4 km | B-PAC | |||||
BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE | |||||||||
7 | Machnicki Radosław | Sopot | 8 km | BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE | |||||
Baltic HUB Running Team | |||||||||
8 | Brokos Tomasz | Gdańsk | 4 km | Baltic HUB Running Team | |||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
9 | Zalewski Daniel | Susz | 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | |||||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
10 | Grzeszczak Małgorzata | Gdynia | 4 km | Biegamyrazem.pl | |||||
Bieg bo mnie ludzkość wkurwia | |||||||||
11 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | 8 km | Bieg bo mnie ludzkość wkurwia | |||||
Big Yellow Foot | |||||||||
12 | Tuszyńska Barbara | Sopot | 8 km | Big Yellow Foot | |||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
13 | Kaim Sebastian | Gdańsk | 8 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
14 | Kmera Mateusz | Pruszcz Gdański | 4 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
15 | Kmera Rafał | Gdańsk | 4 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
16 | Piotrowski Marek | Gdynia | 4 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
17 | Polak Jarek | Kościerzyna | 4 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
18 | Wasilewski Marcin | Gdynia | 4 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
Centaur | |||||||||
19 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | 8 km | Centaur | |||||
Cookies | |||||||||
20 | PĄCZEK Andrzej | Gdańsk | 8 km | Cookies | |||||
Dobry preTEXT do biegania | |||||||||
21 | Zalewska Danuta | Gdańsk | 8 km | Dobry preTEXT do biegania | |||||
22 | Zalewski Michał | Gdańsk | 8 km | Dobry preTEXT do biegania | |||||
Dziki z Trójmiasta | |||||||||
23 | Dzemidok Natallia | Rumia | 4 km | Dziki z Trójmiasta | |||||
24 | Rohde Agata | Gdynia | 4 km | Dziki z Trójmiasta | |||||
25 | Rohde Ewelina | Gdynia | 4 km | Dziki z Trójmiasta | |||||
26 | Uryga Anna | Rumia | 4 km | Dziki z Trójmiasta | |||||
27 | Żółć Beata | Zbychowo | 4 km | Dziki z Trójmiasta | |||||
28 | Żółć Sebastian | Zbychowo | 4 km | Dziki z Trójmiasta | |||||
EZA | |||||||||
29 | Młynarczyk Filip | Gdańsk | 4 km | EZA | |||||
Elektromet Gmina Elblag | |||||||||
30 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 8 km | Elektromet Gmina Elblag | |||||
Enzo Team Kołomański Rowery | |||||||||
31 | DAWIDOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | 4 km | Enzo Team Kołomański Rowery | |||||
Fighting Runners | |||||||||
32 | Łatas Paweł | Gdańsk | 8 km | Fighting Runners | |||||
FitnessFitback | |||||||||
33 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | 4 km | FitnessFitback | |||||
GDAŃSKI KLUB MORSÓW | |||||||||
34 | BURZYNSKA HALINA | GDAŃSK | 4 km | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | |||||
Gdyńskie Dziewuchy | |||||||||
35 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | 4 km | Gdyńskie Dziewuchy | |||||
ISKRA POŁCZYNO | |||||||||
36 | Groenwald Dariusz | Połczyno | 4 km | ISKRA POŁCZYNO | |||||
Jo Je Stela | |||||||||
37 | Piątek Maciej Piątek | Gdańsk | 8 km | Jo Je Stela | |||||
KONTENER FORMY | |||||||||
38 | Piotrowska Maria | Gdynia | 4 km | KONTENER FORMY | |||||
Keep Calm And Run | |||||||||
39 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | 4 km | Keep Calm And Run | |||||
40 | Stykuć Ewa | Gdańsk | 4 km | Keep Calm And Run | |||||
Klub Kolarski Plaża | |||||||||
41 | Nurzyński Leszek | GDAŃSK | 8 km | Klub Kolarski Plaża | |||||
Klub Rekreacyjno Sportowy PEGAZ | |||||||||
42 | Kaus Łukasz | sopot | 8 km | Klub Rekreacyjno Sportowy PEGAZ | |||||
43 | Wasiak Tomasz | Sopot | 8 km | Klub Rekreacyjno Sportowy PEGAZ | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
44 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | 4 km | Kujawscy Runners | |||||
45 | Karolewska Anna | Wejherowo | 8 km | Kujawscy Runners | |||||
LOCO SPORT | |||||||||
46 | Kurpiewska Elżbieta | Gdańsk | 4 km | LOCO SPORT | |||||
LW | |||||||||
47 | Wentland Anna | Gdańsk | 4 km | LW | |||||
Lufthansa Systems Poland Active! | |||||||||
48 | Niedźwiadek Magdalena | Gdańsk | 8 km | Lufthansa Systems Poland Active! | |||||
MMM-sy | |||||||||
49 | Andruszkiewicz Maja | Gdynia | 4 km | MMM-sy | |||||
50 | Andruszkiewicz Małgorzata | Gdynia | 4 km | MMM-sy | |||||
51 | Andruszkiewicz Marcel | Gdynia | 4 km | MMM-sy | |||||
52 | Andruszkiewicz Mikołaj | Gdynia | 4 km | MMM-sy | |||||
MTM Consulting | |||||||||
53 | Mazek Piotrek | Kalisz | 4 km | MTM Consulting | |||||
Majka Team | |||||||||
54 | Kudrelek Sławomir | Gdańsk | 8 km | Majka Team | |||||
My Głowacze | |||||||||
55 | Chowaniec Ela | Gdańsk | 8 km | My Głowacze | |||||
NOWY ROK NOWY JA !!!!!! | |||||||||
56 | Ciepliński Kamil | Wejherowo | 4 km | NOWY ROK NOWY JA !!!!!! | |||||
Open Balance | |||||||||
57 | Pielak Katarzyna | Elbląg | 4 km | Open Balance | |||||
Open Balance Wonder Woman | |||||||||
58 | Zodel Monika | Elblag | 4 km | Open Balance Wonder Woman | |||||
Parkrun Rumia | |||||||||
59 | Skocka Ania | Gdynia | 4 km | Parkrun Rumia | |||||
Piąta Galaktyka | |||||||||
60 | Olchowy Ewelina | Gdańsk | 8 km | Piąta Galaktyka | |||||
Pliszka Biega | |||||||||
61 | Pliszka Barbara | Olsztyn | 4 km | Pliszka Biega | |||||
62 | Pliszka Maja | Olsztyn | 4 km | Pliszka Biega | |||||
63 | Pliszka Małgorzata | Olsztyn | 4 km | Pliszka Biega | |||||
Przedszkole nr 8 | |||||||||
64 | Szypulski Oliwier | Sopot | 4 km | Przedszkole nr 8 | |||||
Pędzący ślimak | |||||||||
65 | Łabas Wojciech | Gdynia | 8 km | Pędzący ślimak | |||||
RAGE | |||||||||
66 | Frączak Radosław | Gdynia | 8 km | RAGE | |||||
Reso Team | |||||||||
67 | Kaczmarek Katarzyna | Gdańsk | 4 km | Reso Team | |||||
68 | Nowak Monika | Gdynia | 4 km | Reso Team | |||||
Rogiewicz Running Team | |||||||||
69 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | 8 km | Rogiewicz Running Team | |||||
SEAPRO JW Sport Club | |||||||||
70 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | 8 km | SEAPRO JW Sport Club | |||||
SHELTIES RACE | |||||||||
71 | Kurowska Olga | Słupsk | 8 km | SHELTIES RACE | |||||
72 | Kurowski Marcin | Słupsk | 8 km | SHELTIES RACE | |||||
73 | Leszczełowski Piotr | Złocieniec | 8 km | SHELTIES RACE | |||||
SOBKI | |||||||||
74 | Baj Sobczyk Julia | Gdańsk | 4 km | SOBKI | |||||
SOMSIADY | |||||||||
75 | Paprocki Paweł | Gdańsk | 8 km | SOMSIADY | |||||
SP 16 Elbląg | |||||||||
76 | Woźniakowski Szymon | Elbląg | 4 km | SP 16 Elbląg | |||||
SolwitTeam/ BBL Gdansk | |||||||||
77 | Jakubowski Paweł | Gdańsk | 8 km | SolwitTeam/ BBL Gdansk | |||||
Sopocki Klub Morsów | |||||||||
78 | Polikowski Patryk | Sopot | 4 km | Sopocki Klub Morsów | |||||
79 | Ponto Kasia | Gdynia | 4 km | Sopocki Klub Morsów | |||||
80 | Stachnik Bartłomiej | Sopot | 4 km | Sopocki Klub Morsów | |||||
Stajnia Królówka Biega | |||||||||
81 | Kulczycka Joanna Kulczycka | Warcz | 8 km | Stajnia Królówka Biega | |||||
Szkoła podstawowa nr 8 | |||||||||
82 | CieplińskA Nikola | Wejherowo | 4 km | Szkoła podstawowa nr 8 | |||||
Szkoła podstawowa nr 31 | |||||||||
83 | Dancewicz Amelka | Gdynia | 4 km | Szkoła podstawowa nr 31 | |||||
Telsim Lębork Team | |||||||||
84 | Penk Dominik | Lębork | 8 km | Telsim Lębork Team | |||||
Totalnie Biegnięci | |||||||||
85 | Niemczyk Urszula | Chojnice | 4 km | Totalnie Biegnięci | |||||
UKS Gryf Kartuzy | |||||||||
86 | Dobka Marcin | Kartuzy | 8 km | UKS Gryf Kartuzy | |||||
Uniwersytet Gdański | |||||||||
87 | Warylewska Krystyna | Gdańsk | 8 km | Uniwersytet Gdański | |||||
Viscon Group Poland Team | |||||||||
88 | Penk Bartłomiej | Lębork | 8 km | Viscon Group Poland Team | |||||
Visit Sopot | |||||||||
89 | Barski Bartłomiej | Borkowo | 8 km | Visit Sopot | |||||
WL TEAM | |||||||||
90 | Lewandowski Michał | Gdańsk | 4 km | WL TEAM | |||||
Yodeling Jachas | |||||||||
91 | Jasinkiewicz Anna | Jankowo Gdańskie | 8 km | Yodeling Jachas | |||||
ZMASAKROWANI | |||||||||
92 | Studzinska Katarzyna | Jeziora Wielkie | 4 km | ZMASAKROWANI | |||||
93 | Woltmann Aleksander | Wilczogóra | 4 km | ZMASAKROWANI | |||||
Zasłużony Emeryt WP | |||||||||
94 | Żarski Adam | Goślinowo | 4 km | Zasłużony Emeryt WP | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
95 | Adamczyk Żulietta | Sopot | 8 km | ||||||
96 | Adamiuk Sylwia | Annowo | 4 km | ||||||
97 | Andres Katarzyna | Pruszcz Gdanski | 4 km | ||||||
98 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | 8 km | ||||||
99 | Bagiński Leszek | Ełk | 8 km | ||||||
100 | Balcerowiak Grazyna | Wejherowo | 4 km | ||||||
101 | Balzam Kamil | Gdańsk | 4 km | ||||||
102 | Bandurski Jacek | SOPOT | 4 km | ||||||
103 | Bieliński Dominik | Nowe | 4 km | ||||||
104 | Bistroń Robert | Gdynia | 8 km | ||||||
105 | Bojanowski Tomasz | Gdynia | 4 km | ||||||
106 | Brzezińska ewa | Gdynia | 8 km | ||||||
107 | Brzeziński Grzegorz | Gdańsk | 4 km | ||||||
108 | Buczyńska Marta | Gdańsk | 8 km | ||||||
109 | Chronowska Alicja | Gdańsk | 4 km | ||||||
110 | Chronowski Mateusz | Gdańsk | 4 km | ||||||
111 | Ciepliński Maciej | Wejherowo | 4 km | ||||||
112 | Cwalina Magdalena | Gdynia | 8 km | ||||||
113 | cyrocka kamila cyrocka | reda | 4 km | ||||||
114 | Czaja Krzysztof | Sopot | 8 km | ||||||
115 | Czapiewski Sylwester | Gdańsk | 8 km | ||||||
116 | Czarnecka Agnieszka | Sopot | 4 km | ||||||
117 | Czarnecki Paweł | Sopot | 4 km | ||||||
118 | Czarnuch Arkadiusz | Świecie | 4 km | ||||||
119 | Dąbrowska Klaudia | Gdańsk | 4 km | ||||||
120 | Dębska Martyna | Łódź | 4 km | ||||||
121 | Dębski Dominik | Gdańsk | 4 km | ||||||
122 | Deinrych Darek | Gdynia | 4 km | ||||||
123 | Deluga Jagoda | Gdynia | 8 km | ||||||
124 | Drywa Oliwia | Gdańsk | 4 km | ||||||
125 | Drzewiecki Paweł | Gdańsk | 8 km | ||||||
126 | Dubrowski Szymon | Gdańsk | 8 km | ||||||
127 | Dunowska Magda | Gdynia | 4 km | ||||||
128 | Elendt Karolina | Sopot | 4 km | ||||||
129 | Fabijanowski Piotr | Gdańsk | 8 km | ||||||
130 | Fijałkowska Ewa | Gdynia | 4 km | ||||||
131 | Fijałkowski Dawid | Gdynia | 4 km | ||||||
132 | Florkowski Michał | Toruń | 4 km | ||||||
133 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | 4 km | ||||||
134 | Gawrylczyk Nina | Wejherowo | 4 km | ||||||
135 | Gawryś-Noch Wioletta | Gdynia | 4 km | ||||||
136 | Gergovskyy Viktor | Gdynia | 8 km | ||||||
137 | Gliwicka-Wojdakowska Aneta | Chorzów | 4 km | ||||||
138 | Gorejko Hanna | Bydgoszcz | 4 km | ||||||
139 | Gościcki Piotr | Gdynia | 8 km | ||||||
140 | Grabowski Grzegorz | Gdynia | 4 km | ||||||
141 | Granica Mateusz | Gdańsk | 8 km | ||||||
142 | Grębla Oliwia | Sopot | 4 km | ||||||
143 | Grela Bagińska Jolanta | Ełk | 8 km | ||||||
144 | GULA ANDRZEJ | GDANSK | 4 km | ||||||
145 | Gulbicki Patryk | Sopot | 4 km | ||||||
146 | Hajek Jan | Łódź | 8 km | ||||||
147 | Hajek Kamila | Łódź | 8 km | ||||||
148 | Hajek Przemek | Łódź | 8 km | ||||||
149 | Hinc Bogusław | Żukowo | 4 km | ||||||
150 | Hornik Barbara | Chorzów | 8 km | ||||||
151 | Janczak Przemysław | Sopot | 4 km | ||||||
152 | Jarosz Monika | Gdynia | 8 km | ||||||
153 | Jastrzębska Jowita | Sopot | 8 km | ||||||
154 | Jeszka Anna Jeszka | Gdańsk | 4 km | ||||||
155 | Kaczmarek Daria | Gdańsk | 4 km | ||||||
156 | Karasiewicz Jolanta | Gdańsk | 8 km | ||||||
157 | Klarkowski Jakub | Gdańsk | 8 km | ||||||
158 | Konikova Mariia | Gdańsk | 8 km | ||||||
159 | Kopacz Agata | Gdynia | 4 km | ||||||
160 | Kordunowski Mirosław | Wejherowo | 4 km | ||||||
161 | Koterwa Adrian | Gdańsk | 4 km | ||||||
162 | Kowalska Sandra | Gdańsk | 4 km | ||||||
163 | Kozaczek Marcin | Gdańsk | 4 km | ||||||
164 | Krainska Katarzyna | Gdynia | 4 km | ||||||
165 | Krawczyńska Luiza | Gdańsk | 8 km | ||||||
166 | Kruszyńska Sara | Gdynia | 4 km | ||||||
167 | Kruszyński Mateusz | Gdynia | 4 km | ||||||
168 | Krywult Sebastian | Sopot | 4 km | ||||||
169 | Kuczykowska-Tywusik Katarzyna | Gdańsk | 4 km | ||||||
170 | Kurecka Żaneta | Gdynia | 4 km | ||||||
171 | Kurecki Arkadiusz | Gdynia | 4 km | ||||||
172 | Kuzawiński Krzysztof | Gdańsk | 8 km | ||||||
173 | Kuziuta Magdalena | Sopot | 4 km | ||||||
174 | Kwiecińska Sonia | Gdańsk | 4 km | ||||||
175 | Lopina Polina | Gdańsk | 8 km | ||||||
176 | Lupinska Karina | Gdańsk | 4 km | ||||||
177 | Maciejewska Sylwia | Toruń | 8 km | ||||||
178 | Makowska Izabela | Władysławowo | 4 km | ||||||
179 | Marczuk Ewa | Rumia | 8 km | ||||||
180 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | 4 km | ||||||
181 | Masłowski Dorian | Gdynia | 4 km | ||||||
182 | Michalak Rafał | Rumia | 4 km | ||||||
183 | Michna Joanna | Pelplin | 4 km | ||||||
184 | Miecznikowska Izabela | Skarszewy | 4 km | ||||||
185 | Mielewczyk Jakub | Wejherowo | 4 km | ||||||
186 | Mroszczyk Paweł | Cedry Wielkie | 8 km | ||||||
187 | Murasovs Misha | Gdańsk | 8 km | ||||||
188 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | 4 km | ||||||
189 | Narbut Łukasz | Sławno | 8 km | ||||||
190 | Niemiec Mariola | Gdynia | 4 km | ||||||
191 | Niewińska Beata | Gdańsk | 8 km | ||||||
192 | Ogorzałek Andrzej | Gdańsk | 8 km | ||||||
193 | Olszewska Klaudia | Gdynia | 8 km | ||||||
194 | Olszewski Filip | Gdynia | 8 km | ||||||
195 | Opała Izabela | Tczew | 4 km | ||||||
196 | Opała Kacper | Tczew | 4 km | ||||||
197 | Ostrowska Sandra | Toruń | 4 km | ||||||
198 | Palka Elżbieta | GDAŃSK | 4 km | ||||||
199 | Pawłowska Maria | Gdynia | 4 km | ||||||
200 | Pawłowski Andrzej | gdynia | 4 km | ||||||
201 | Pałka Aleksandra | Gdańsk | 4 km | ||||||
202 | Pe Adi | Rumia | 8 km | ||||||
203 | Pionke Jolanta | Gdańsk | 4 km | ||||||
204 | Pionke Paulina | Gdańsk | 4 km | ||||||
205 | Plewińska Malwina | Rumia | 8 km | ||||||
206 | PLEWINSKI Piotr | Rumia | 8 km | ||||||
207 | Pliszka Łukasz | Gdańsk | 8 km | ||||||
208 | Rachowska Dagmara | Gdańsk | 4 km | ||||||
209 | Real Joanna | Sopot | 4 km | ||||||
210 | Roczyński Krzysztof | Gdańsk | 4 km | ||||||
211 | Rocławska Katarzyna | Gdańsk | 4 km | ||||||
212 | Rocławska Natalia | Gdańsk | 4 km | ||||||
213 | Rocławski Radosław | Gdańsk | 8 km | ||||||
214 | Rocławski Stanisław | Gdańsk | 4 km | ||||||
215 | ROPEL MIROSŁAW | WEJHEROWO | 8 km | ||||||
216 | ROPEL Wanda | WEJHEROWO | 4 km | ||||||
217 | Rucińska Olga | Sierakowice | 4 km | ||||||
218 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | 8 km | ||||||
219 | Rumiński Mateusz | Sopot | 4 km | ||||||
220 | Sadurski Maciej | Toruń | 8 km | ||||||
221 | sągolewska agnieszka | gdańsk | 4 km | ||||||
222 | Sarnowska Aleksandra | Gdynia | 4 km | ||||||
223 | SAWICKI KRZYSZTOF | SZCZECIN | 8 km | ||||||
224 | Sekuła Rafał | Gdańsk | 4 km | ||||||
225 | Sidorowicz Anna | Stogi | 4 km | ||||||
226 | Sielska Agata | Bydgoszcz | 4 km | ||||||
227 | Sielski Maciej | Bydgoszcz | 4 km | ||||||
228 | Sieracka Aga | Gdańsk | 4 km | ||||||
229 | Skibicki Jarosław | Gdańsk | 4 km | ||||||
230 | Skórka Karolina | Gdańsk | 8 km | ||||||
231 | Smyk Julia | Gdańsk | 8 km | ||||||
232 | Socha Dorota | Gdynia | 8 km | ||||||
233 | Sosin Tomasz | Trąbki Wielkie | 8 km | ||||||
234 | Stelmasiak Anna | Sopot | 4 km | ||||||
235 | Sułek Karolina | Rumia | 4 km | ||||||
236 | Świca Alicja | Gdańsk | 4 km | ||||||
237 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | 8 km | ||||||
238 | SZELIGA Janusz | Suchy Dwór | 8 km | ||||||
239 | Szpinek Karolina | Elbląg | 4 km | ||||||
240 | Szupryczyński Krzysztof | Gdańsk | 4 km | ||||||
241 | Szurmiej Zuzanna | Gdynia | 4 km | ||||||
242 | Szwaczyk Ewa | Gdańsk | 4 km | ||||||
243 | Szwarc Katarzyna | Gdańsk | 4 km | ||||||
244 | Tabeau Piotr Tabeau | Sopot | 4 km | ||||||
245 | Tadajewska Patrycja | Gdańsk | 4 km | ||||||
246 | Talerczyk Krystian | Elbląg | 4 km | ||||||
247 | Tarnowski Krzysztof | Gdynia | 8 km | ||||||
248 | Trzcianowska Magdalena | Gdańsk | 4 km | ||||||
249 | Urban Dominik | Niestępowo | 4 km | ||||||
250 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | 8 km | ||||||
251 | Werema Marcin | Pasłęk | 4 km | ||||||
252 | Werema Natalia | Pasłęk | 4 km | ||||||
253 | Werema Nikodem | Pasłęk | 4 km | ||||||
254 | Wirkus Tymoteusz | Gdańsk | 8 km | ||||||
255 | Wojciechowski Przemysław | Gdansk | 4 km | ||||||
256 | Wojtkiewicz Jacek | Gdynia | 8 km | ||||||
257 | Wolszon Damian | Gdynia | 8 km | ||||||
258 | Woś Maria | Gorzów Wielkopolski | 8 km | ||||||
259 | Woźniakowski Arkadiusz | Elbląg | 4 km | ||||||
260 | Wyczyńska Katarzyna | Gdynia | 4 km | ||||||
261 | WYCZYŃSKA PAULA | Gdynia | 4 km | ||||||
262 | Własiuk Dagmara | Gdańsk | 4 km | ||||||
263 | Zagórski Michał | Gdynia | 4 km | ||||||
264 | Zając Szymon | Sopot | 8 km | ||||||
265 | Zalewski Jakub | Gdańsk | 8 km | ||||||
266 | Zbawicki Marcin | Gdynia | 4 km | ||||||
267 | Zharnasek Alesia | Gdańsk | 8 km | ||||||
268 | Zmarzly Darek | Gdańsk | 4 km | ||||||
269 | Zmarzły Anna | Gdańsk | 4 km | ||||||
270 | Żóraw Adam | Gdynia | 4 km | ||||||
271 | Żółć Natalia | Gdynia | 4 km | ||||||
272 | Łachwicz Maciek | Sopot | 8 km | ||||||
273 | Ławrynowicz Marek | Gdynia | 4 km | ||||||
274 | Łukwińska Paulina | Sopot | 8 km | ||||||
my z kato-gdy | |||||||||
275 | Dosiak Małgorzata | Katowice | 4 km | my z kato-gdy | |||||
276 | Woźniak Jarosław | Katowice | 4 km | my z kato-gdy | |||||
Łódź Ratunkowa | |||||||||
277 | Szydłowski Gaweł | Gdańsk | 4 km | Łódź Ratunkowa |
Wyświetleń: 10106