Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Strahl Mikołaj Gdansk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
2 Strahl Dawid Gdansk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
3 Masłowska Wanda Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
4 Prasek Tytus Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
5 Dudko Julia Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
6 Prasek Lea Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
7 Leszkowski Franek Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy
8 Zeszutek Jan Sopot Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy Sp 7 Sopot opłacono on-line
9 Motyka Weronika Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
10 Firs Michał Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
11 Zajączkiewicz Alicja Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
12 Zajączkiewicz Wojciech Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
13 Luther Marcin Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
14 Wieczerzak Natalia Ostrołęka Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy Crossbox Ostrołęka opłacono on-line
15 Trusewicz Marta Gdańsk Polska Bieg 2 km - bieg odwołany Lamusy opłacono on-line
16 Trusewicz - Żydok Leonard Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy Lamusy opłacono on-line
17 Trusewicz -Żydok Sabina Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy Lamusy opłacono on-line
18 Kowalski Klara Gdańska Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
19 Stasiołek Oliwia Banino Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
20 Stasiołek Natalia Banino Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
21 Kossakowska Katarzyna Warszawa Polska Bieg 3,5 km - bieg odwołany opłacono on-line
22 Kunkel Iwona Gdynia Polska Bieg 2 km - bieg odwołany Trec Team opłacono on-line
23 Wiatrowska Małgorzata Gdynia Polska Bieg 2 km - bieg odwołany TREC TEAM opłacono on-line
24 Studzińska Sandra Gdynia Polska Bieg 2 km - bieg odwołany TREC TEAM opłacono on-line
25 Metera Anna Nowa Wieś Lęborska Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy LKB im BRACI PETK opłacono on-line
26 Kuczmierczyk-Lipska Justyna Gdańsk Polska Bieg 2 km - bieg odwołany opłacono on-line
27 Muszka Julian Gdansk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
28 Nowicki Alan Gdansk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
29 Nowicka Zuzanna Gdansk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
30 Hubert Jakub Kosakowo Polska Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany Ventum opłacono on-line
31 Hallmann Milena Borkowo Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
32 Trędowski Juliusz Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
33 Jeszka Bartosz Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
34 Klecha Zuzia Sopot Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
35 LASHCH Emilia Sopot Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy SP 9 Sopot opłacono on-line
36 Torbicz Aniela Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy Osada dzikich dzieci opłacono on-line
37 Krygier Małgorzata Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
38 Krygier Marek Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
39 Muzińska Agata Sopot Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
40 Tawrel Natalia Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
41 Tawrel Kacper Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
42 Trędowska Magdalena Sopot Polska Bieg Granicami Sopotu (18 km) - osoby posiadające Kartę Sopocką - bieg odwołany opłacono on-line
43 KURAJk MARIAN GDANSK Polska Bieg 3,5 km - bieg odwołany opłacono on-line
44 Ciesielski Witold Gdańsk Polska Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany limit osiągnięty
45 Urbaniak Martyna Gdańsk Polska Bieg UV ColoRUN - bieg odwołany Be Montessori School limit osiągnięty
46 Urbaniak Antonina Gdańsk Polska Bieg UV ColoRUN - bieg odwołany Be Montessori School limit osiągnięty
47 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Polska Bieg UV ColoRUN - bieg odwołany limit osiągnięty
48 Markowska Mira Sopot Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
49 Buko Wiktor Sopot Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy SP 9 Sopot opłacono on-line
50 Buko Oskar Sopot Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy Przedszkole nr 2 Sopot opłacono on-line
51 Wiśniewski Mikołaj Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy KIKO Team opłacono on-line
52 Sadowski Mikołaj Sopot Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy Przedszkole nr 4 opłacono on-line
53 Sadowska Urszula Sopot Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy Przedszkole nr 4 opłacono on-line
54 Sadowski Karol Sopot Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy Sp 7 Sopot opłacono on-line
55 Barczak Adam Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy SP 35 Gdańsk opłacono on-line
56 Barczak Michał Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy SP 35 Gdańsk opłacono on-line
57 Stawarska Diana Toruń Polska Bieg 2 km - bieg odwołany opłacono on-line
58 Tutak Zuzanna Sopot Polska Bieg 2 km - bieg odwołany opłacono on-line
59 Sobczak Małgorzata Rumia Polska Bieg 2 km - bieg odwołany opłacono on-line
60 Chomuszko Martyna Sopot Polska Bieg 3,5 km - bieg odwołany opłacono on-line
61 Januszewicz Jan Sopot Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
62 Miszewski Wiktor Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
63 Libner Hubert Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy ZSP 2 w Gdyni opłacono on-line
64 Suchomski Przemysław Gdańsk Polska Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany opłacono on-line
65 Kurpisz-Kasprzak Magda Gdynia Polska Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany Na Psi Urok opłacono on-line
66 Gawrylczyk Selena Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
67 Tuszyńska Barbara Sopot Polska Bieg Granicami Sopotu (18 km) - osoby posiadające Kartę Sopocką - bieg odwołany Big Yellow Foot opłacono on-line
68 Kowalska Małgorzata Sopot Polska Bieg 3,5 km - bieg odwołany opłacono on-line
69 Kowalska Kaja Sopot Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy Sp 8 Sopot opłacono on-line
70 Błaszczuk Maja Gdynia Polska Bieg UV ColoRUN - bieg odwołany PZON limit osiągnięty
71 Sebastianowicz-Strawa Jan Kościerzyna Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy STALSPEED SPEDYCJA opłacono on-line
72 Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania Kościerzyna Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy STALSPEED SPEDYCJA opłacono on-line
73 Białozierski Aleksander Gdańsk Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
74 Białozierska Kornelia Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
75 Pierzakowski Michał Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
76 Gawrylczyk Maciej Wejherowo Polska Bieg 3,5 km - bieg odwołany opłacono on-line
77 Jaworska-Fontaine Mia Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy Przedszkole Francuskie opłacono on-line
78 Paruszewska Katarzyna Gdynia Polska Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany Poszurany Team opłacono on-line
79 Paruszewski Robert Gdynia Polska Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany Poszurany Team opłacono on-line
80 Wojciechowska Julia Gdansk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
81 KRAJEWSKI MATEUSZ GDYNIA Polska Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany opłacono on-line
82 Jachnicka Amelia Sopot Polska Bieg 3,5 km - bieg odwołany Open Water Team Sopot limit osiągnięty
83 Niekowal Adrianna Sopot Polska Bieg Granicami Sopotu (18 km) - osoby posiadające Kartę Sopocką - bieg odwołany Open Water Team Sopot limit osiągnięty
84 Grygorowicz Zofia Gdańsk Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
85 Firer Tymon Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
86 Firer Damian Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
87 Żółć Sebastian Zbychowo Polska Bieg 3,5 km - bieg odwołany Żółć limit osiągnięty
88 Żółć Beata Zbychowo Polska Bieg 3,5 km - bieg odwołany Żółć limit osiągnięty
89 Wychnowska Wiktoria Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
90 Wychnowski Kacper Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy SP 21 Gdynia opłacono on-line
91 Gawrylczyk Nina Wejherowo Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
92 Dancewicz Amelka Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
93 Staszewski Tomasz Sopot Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
94 Jędrzejewska Julia Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
95 Kopeć Igor Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy opłacono on-line
96 Jędrzejewski Wojciech Gdynia Polska Bieg Granicami Sopotu (18 km) - bieg odwołany opłacono on-line
97 Zwatykanicz Ewa Rumia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy BigYellowFoot Adventure Team/ Projekt 1000up
98 Zimak Patrycja Gdynia Polska Bieg 2 km - bieg odwołany opłacono on-line
99 Ćwik Karolina Gdynia Polska Bieg 2 km - bieg odwołany opłacono on-line
100 Ćwik Leonard Gdynia Polska Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy Gdyńska szkoła społeczna opłacono on-line


Wyświetleń: 9220

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ