Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg 2 km - bieg odwołany | ElektroniczneZapisy.pl Team | limit osiągnięty |
2 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Bieg 2 km - bieg odwołany | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
3 | Polak Jarek | Kościerzyna | Polska | Bieg 2 km - bieg odwołany | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
4 | Ćwik Karolina | Gdynia | Polska | Bieg 2 km - bieg odwołany | opłacono on-line | |
5 | Zimak Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg 2 km - bieg odwołany | opłacono on-line | |
6 | Sobczak Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg 2 km - bieg odwołany | opłacono on-line | |
7 | Tutak Zuzanna | Sopot | Polska | Bieg 2 km - bieg odwołany | opłacono on-line | |
8 | Stawarska Diana | Toruń | Polska | Bieg 2 km - bieg odwołany | opłacono on-line | |
9 | Kuczmierczyk-Lipska Justyna | Gdańsk | Polska | Bieg 2 km - bieg odwołany | opłacono on-line | |
10 | Studzińska Sandra | Gdynia | Polska | Bieg 2 km - bieg odwołany | TREC TEAM | opłacono on-line |
11 | Wiatrowska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg 2 km - bieg odwołany | TREC TEAM | opłacono on-line |
12 | Kunkel Iwona | Gdynia | Polska | Bieg 2 km - bieg odwołany | Trec Team | opłacono on-line |
13 | Trusewicz Marta | Gdańsk | Polska | Bieg 2 km - bieg odwołany | Lamusy | opłacono on-line |
14 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | Urząd Morski w Gdyni | opłacono on-line |
15 | Kalwasińska-Jarno Kaja | Gdynia | Polska | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | Nautiqus | opłacono on-line |
16 | Zaborny Mateusz | Kolbudy | Polska | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | opłacono on-line | |
17 | Polak Jarek Z Bat | Kościerzyna | Polska | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
18 | Żółć Beata | Zbychowo | Polska | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | Żółć | limit osiągnięty |
19 | Żółć Sebastian | Zbychowo | Polska | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | Żółć | limit osiągnięty |
20 | Jachnicka Amelia | Sopot | Polska | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | Open Water Team Sopot | limit osiągnięty |
21 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Polska | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | opłacono on-line | |
22 | Kowalska Małgorzata | Sopot | Polska | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | opłacono on-line | |
23 | Chomuszko Martyna | Sopot | Polska | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | opłacono on-line | |
24 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Polska | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | opłacono on-line | |
25 | Kossakowska Katarzyna | Warszawa | Polska | Bieg 3,5 km - bieg odwołany | opłacono on-line | |
26 | Kubiczek Adam | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Sp 8 Sopot | opłacono on-line |
27 | Kubiczek Krzysztof | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Sp 8 Sopot | opłacono on-line |
28 | Boltach Fiodar | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
29 | Lezon Lena | Gdansk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Sp35 oliwa | opłacono on-line |
30 | Krauze Maksymilian | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
31 | Piasta Jan | Pogórze | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
32 | Pawlicki Tymoteusz | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
33 | Juziuk Marysia | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
34 | Juziuk Oliwier | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
35 | Ćwik Sonia | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Gdyńska szkoła społeczna | opłacono on-line |
36 | Ćwik Leonard | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Gdyńska szkoła społeczna | opłacono on-line |
37 | Zwatykanicz Ewa | Rumia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | BigYellowFoot Adventure Team/ Projekt 1000up | |
38 | Kopeć Igor | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
39 | Jędrzejewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
40 | Staszewski Tomasz | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
41 | Dancewicz Amelka | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
42 | Gawrylczyk Nina | Wejherowo | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
43 | Wychnowski Kacper | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | SP 21 Gdynia | opłacono on-line |
44 | Wychnowska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
45 | Firer Damian | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
46 | Firer Tymon | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
47 | Grygorowicz Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
48 | Wojciechowska Julia | Gdansk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
49 | Jaworska-Fontaine Mia | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Przedszkole Francuskie | opłacono on-line |
50 | Pierzakowski Michał | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
51 | Białozierska Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
52 | Białozierski Aleksander | Gdańsk | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | ||
53 | Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania | Kościerzyna | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono on-line |
54 | Sebastianowicz-Strawa Jan | Kościerzyna | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono on-line |
55 | Kowalska Kaja | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Sp 8 Sopot | opłacono on-line |
56 | Gawrylczyk Selena | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
57 | Libner Hubert | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | ZSP 2 w Gdyni | opłacono on-line |
58 | Miszewski Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
59 | Januszewicz Jan | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
60 | Barczak Michał | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | SP 35 Gdańsk | opłacono on-line |
61 | Barczak Adam | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | SP 35 Gdańsk | opłacono on-line |
62 | Sadowski Karol | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Sp 7 Sopot | opłacono on-line |
63 | Sadowska Urszula | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Przedszkole nr 4 | opłacono on-line |
64 | Sadowski Mikołaj | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Przedszkole nr 4 | opłacono on-line |
65 | Wiśniewski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | KIKO Team | opłacono on-line |
66 | Buko Oskar | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Przedszkole nr 2 Sopot | opłacono on-line |
67 | Buko Wiktor | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | SP 9 Sopot | opłacono on-line |
68 | Markowska Mira | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
69 | Tawrel Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
70 | Tawrel Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
71 | Muzińska Agata | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
72 | Krygier Marek | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
73 | Krygier Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
74 | Torbicz Aniela | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Osada dzikich dzieci | opłacono on-line |
75 | LASHCH Emilia | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | SP 9 Sopot | opłacono on-line |
76 | Klecha Zuzia | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
77 | Jeszka Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
78 | Trędowski Juliusz | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
79 | Hallmann Milena | Borkowo | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
80 | Nowicka Zuzanna | Gdansk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
81 | Nowicki Alan | Gdansk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
82 | Muszka Julian | Gdansk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
83 | Metera Anna | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | LKB im BRACI PETK | opłacono on-line |
84 | Stasiołek Natalia | Banino | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
85 | Stasiołek Oliwia | Banino | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
86 | Kowalski Klara | Gdańska | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
87 | Trusewicz -Żydok Sabina | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Lamusy | opłacono on-line |
88 | Trusewicz - Żydok Leonard | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Lamusy | opłacono on-line |
89 | Wieczerzak Natalia | Ostrołęka | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Crossbox Ostrołęka | opłacono on-line |
90 | Luther Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
91 | Zajączkiewicz Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
92 | Zajączkiewicz Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
93 | Firs Michał | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
94 | Motyka Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
95 | Zeszutek Jan | Sopot | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | Sp 7 Sopot | opłacono on-line |
96 | Leszkowski Franek | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | ||
97 | Prasek Lea | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
98 | Dudko Julia | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
99 | Prasek Tytus | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line | |
100 | Masłowska Wanda | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci - tor przeszkodowy | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6895