Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Sarnowski Marcin Osiek Polska 3 km bieg
2 Reimus Maciej Skórcz Polska 3 km bieg Aktywni Kociewiacy
3 Żuk Aniela Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking CUW Smętowo Graniczne
4 Seroka Patryk Starogard Gdanski Polska 3 km bieg
5 Błaszak Dariusz Starogard Gdański Polska 3 km bieg Wataha Wilków
6 Stosik Mateusz Boraszewo Polska 1,5 km Nordic Walking Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Pączewie
7 Pastuszka Adam Twarda Góra Polska 3 km bieg
8 Wełnowska Dorota Lalkowy Polska 1,5 km Nordic Walking Środowiskowy dom Samopomocy Tęcza
9 Kleszczyńska Renata Lalkowy Polska 1,5 km Nordic Walking Środowiskowy dom Samopomocy Tęcza
10 Kleszczyński Waldemar Lalkowy Polska 1,5 km Nordic Walking Środowiskowy dom Samopomocy Tęcza
11 Pieńdak Marcin Lalkowy Polska 1,5 km Nordic Walking Środowiskowy Dom Samopomocy Tęcza
12 Knop Andrzej Lalkowy Polska 1,5 km Nordic Walking Środowiskowy dom Samopomocy Tęcza
13 Gutowski Patryk Lalkowy Polska 1,5 km Nordic Walking Środowiskowy Dom Samopomocy Tęcza
14 Chyła Ewelina Lalkowy Polska 1,5 km Nordic Walking Środowiskowy dom Samopomocy Tęcza
15 Tyczyńska Ewelina Skórcz Polska 1,5 km Nordic Walking Aktywni Kociewiacy
16 Ślęzak Adam Elbląg Polska 3 km bieg OSP POGRODZIE
17 Kopczyńska Agata Ostrowite Polska 3 km bieg Zefirus Team
18 Kopczyński Piotr Lipinki Polska 3 km bieg Zefirus Team
19 Piontek Beata Frąca Polska 1,5 km Nordic Walking Sztab WOŚP
20 Piontek Zosia Frąca Polska 1,5 km Nordic Walking Sztab WOŚP/ MDP Kamionka/ Szkoła Podstawowa w Smętowie
21 Szulc Anna Włosienica Polska 1,5 km Nordic Walking
22 Szwedowska Laura Kulice Polska 1,5 km Nordic Walking KS GP "SPRINT" KULICE
23 Szwedowski Łukasz Kulice Polska 1,5 km Nordic Walking KS GP "SPRINT" KULICE
24 Szwedowski Kacper Kulice Polska 3 km bieg KS GP "SPRINT" KULICE
25 Zielonka Mouzaika Anna Nowe Polska 1,5 km Nordic Walking Fundacja Rondo
26 Kaliszewska Beata Leśna Jania Polska 3 km bieg OSP Leśna Jania
27 Kozłowska Beata Smętówko Polska 1,5 km Nordic Walking sztab WOŚP
28 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Polska 1,5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM
29 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Polska 1,5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM
30 Lewandowski Roman Kwidzyn Polska 1,5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM
31 Moczyński Jan Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
32 Moczyńska Beata Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
33 Kinder Justyna Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Urząd Gminy Smętowo
34 Galant Anita Bobrowiec Polska 1,5 km Nordic Walking Urząd Gminy Smętowo
35 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska 3 km bieg Wataha Wilków
36 Damrath Miłosz Kościelna Jania Polska 3 km bieg OSP Leśna Jania
37 Piotrowski Daniel Smętowo Graniczne Polska 3 km bieg
38 Piotrowska Olga Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Urząd Gminy Smętowo
39 Bieliński Dominik Nowe Polska 3 km bieg
40 Pastuszka Natalia Nowe Polska 3 km bieg
41 Jabłonka Iwona Kamionka Polska 3 km bieg OSP Kamionka
42 Antos Agata Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
43 Czechowski Bartek Nowe Polska 1,5 km Nordic Walking Fundacja Rondo
44 Czechowski Adam Nowe Polska 1,5 km Nordic Walking Fundacja Rondo
45 Czechowska Ewelina Nowe Polska 1,5 km Nordic Walking Fundacja Rondo
46 Kołodziejczak Kinga Milewo Polska 1,5 km Nordic Walking Fundacja Rondo
47 Kołodziejczak Anna Milewo Polska 1,5 km Nordic Walking Fundacja Rondo
48 Kreja Justyna Skórcz Polska 1,5 km Nordic Walking
49 Barambas Oliwia Skórcz Polska 3 km bieg
50 Barambas Sławomira Skórcz Polska 1,5 km Nordic Walking
51 Kaliszewski Paweł Leśna Jania Polska 3 km bieg OSP Leśna Jania
52 Kleina Ryszard Leśna Jania Polska 3 km bieg OSP Leśna Jania
53 Zamorowski Kacper Leśna Jania Polska 3 km bieg OSP Leśna Jania
54 Kaliszewski Michał Leśna Jania Polska 3 km bieg OSP Leśna Jania
55 Żurawski Jakub Leśna Jania Polska 3 km bieg OSP Leśna Jania
56 Zamorowski Wojciech Leśna Jania Polska 3 km bieg OSP Leśna Jania
57 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Polska 1,5 km Nordic Walking KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE
58 Żabicka-Omelianowicz Katarzyna Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
59 Witkowska Ewa Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
60 Fałkowska Weronika Gardeja Polska 3 km bieg
61 Fałkowski Jarosław Gardeja Polska 3 km bieg Gmina Gardeja Biega
62 Braun Wojciech Kamionka Polska 3 km bieg OSP Kamionka
63 Czwojdrak Marta Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
64 Stosik Wioleta Boraszewo Polska 1,5 km Nordic Walking
65 Chrzanowska Iwona Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
66 Gawrońska Joanna Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
67 Drahim- Czajka Sławomira Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
68 Mielke Wiesława Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking
69 Piechowska Małgorzata Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
70 Muszyńska Katarzyna Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
71 Łukomska Ewelina Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
72 Klein Maja Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
73 Brzeska Zofia Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
74 Witt Grażyna Sopot Polska 3 km bieg MaratonyPolskie.PL TEAM
75 Witt Henryk Sopot Polska 1,5 km Nordic Walking Norbsoft
76 Prażmowski Patryk Kamionka Polska 3 km bieg OSP Kamionka
77 Chyła Joanna Leśna Jania Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Kopytkowo
78 Klein Anna Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Szkoła Podstawowa Smętowo Graniczne
79 Szyplewski Bartosz Nowe Polska 3 km bieg Biegacze z Nowego
80 Czajkowska Julia Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Urząd Gminy Smętowo
81 Orzechowski Tomasz Pieniążkowo Polska 3 km bieg Sportmania Nowe
82 Pior Przemyslaw Nowe Polska 3 km bieg Sportmania Nowe
83 Głąb Paweł Kamionka Polska 3 km bieg MDP Kamionka
84 Markowska Kamilla Nowe Polska 1,5 km Nordic Walking Urząd Gminy Smętowo
85 Garsztka Monika Luchowo Polska 1,5 km Nordic Walking Urząd Gminy Smętowo
86 Borczyk Grzegorz Stara Jania Polska 1,5 km Nordic Walking Urząd Gminy Smętowo
87 Mazur Emilia Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Urząd Gminy Smętowo
88 Antos Lucyna Smętowo Graniczne Polska 1,5 km Nordic Walking Urząd Gminy Smętowo
89 Lipska Tamara Smętówko Polska 1,5 km Nordic Walking Urząd Gminy Smętowo
90 Niewczas Bartłomiej Kowale Polska 3 km bieg
91 Zmiczerewski Paweł Kamionka Polska 3 km bieg OSP Kamionka
92 Majkowski Tomasz Skórcz Polska 3 km bieg Aktywni Kociewiacy
93 Jablonka Bartosz Kamionka Polska 3 km bieg MDP Kamionka
94 Kotowska Wiktoria Lalkowy Polska 1,5 km Nordic Walking OSP Kamionka
95 Bordewicz Łukasz Nowe Polska 3 km bieg
96 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska 1,5 km Nordic Walking
97 Gawkowski Dominik Starogard Gdański Polska 3 km bieg
98 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 3 km bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
99 Kosiorowska Irena Kwidzyn Polska 1,5 km Nordic Walking NW Kwidzyn Team
100 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Polska 3 km bieg MM Kwidzyn Team


Wyświetleń: 2968

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ