POWIATOWA MALBORSKA LIGA BIEGOWA I NORDIC WALKING ETAP 4/4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Grycner Piotr Starogard Gdański Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 ROCOCO 40.00 PLN
2 Gdaniec Anna Starogard Gdański Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
3 Szałucha Jadwiga Gdańsk Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
4 Drywa Oliwia Gdańsk Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
5 Maślana Elżbieta Gdańsk Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
6 Trukawka Tadeusz Janowo12 Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 opłacono
7 Jaruszko Emilia Stare Pole Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
8 Gajdzis Wojciech Gdańsk Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 opłacono
9 Zielińska Jolanta OSIELSKO Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
10 Partyka Robert Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Grupa Malbork 40.00 PLN
11 Stolarów Agnieszka Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Drużyna Pierścienia 40.00 PLN
12 Narloch Paweł Laski Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
13 Dęga Lidia Tralewo Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
14 Świsłocka Ewa Mikoszewo Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Face Nordic Walking Team opłacono
15 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Face Nordic Walking Team opłacono
16 Szewczyk Ludmiła Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
17 Jankowski Marcin Elbląg Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Nordic Walking Pasłęk 40.00 PLN
18 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
19 Dębicki Przemysław Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
20 Kwidzińska Karolina Gdynia Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
21 Kmieć Edward Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 opłacono
22 Kmieć Krystyna Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 opłacono
23 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 opłacono
24 Malczewski Mariusz Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Małe Kotki PL 40.00 PLN
25 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
26 Gostumski Przemyslaw Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 22.BLT 40.00 PLN
27 Mazur Michał Demlin Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 opłacono
28 Denis Arkadiusz Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Małe Kotki PL 40.00 PLN
29 Kurajk Ewa Gdańsk Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Fighting Runners opłacono
30 KURAJk MARIAN GDANSK Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Fighting Runners opłacono
31 Pogorzelski Paweł Dzierzgoń Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Małe Kotki PL 40.00 PLN
32 Wiśniewska Ewa Sadlinki Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
33 Grobelniak Hanna Żukowo Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
34 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
35 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Beztlenowi Malbork opłacono
36 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 40.00 PLN
37 Latoszewska Kamila Starogard Gdański Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Wataha Wilków 40.00 PLN
38 Ogonowski Michał Gdynia Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 MRC 40.00 PLN
39 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 KS Sokół Zblewo opłacono
40 Rudawski Maciej Trzciel Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 NORDIC SPORT 2021 40.00 PLN
41 Gutowska Magdalena Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 NORDIC SPORT 2021 40.00 PLN
42 Świtońska Aleksandra Gdynia Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
43 Bieliński Krzysztof Starogard Gdański Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
44 Bielińska Barbara Starogard Gdański Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 SKL FILIPPIDES 40.00 PLN
45 Chyra Janusz lubliniec Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 NORDIC SPORT 2021 opłacono
46 Maślanka Iwona Śmigiel Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 NORDIC SPORT 2021 40.00 PLN
47 KABATA JAROSŁAW TARNOWSKIE GÓRY Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 NORDIC SPORT 2021 opłacono
48 Skrzątek Lucyna Tarnowskie Góry Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 NORDIC SPORT 2021 opłacono
49 Kowalak Robert Kostrzyn Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 NORDIC SPORT 2021 opłacono
50 Pankiewicz Ewelina Zawadzkie Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 NORDIC SPORT 2021 opłacono
51 Olejarczyk Piotr Elbląg Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Elektromet Gmina Elblag 40.00 PLN
52 Wilk Iwona Katowice Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 NORDIC SPORT 2021 opłacono
53 Stańczak Edward Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 opłacono
54 Szczudlik Małgorzata Trzemeszno Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 NORDIC SPORT 2021 opłacono
55 Mądry Grzegorz Trzemeszno Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 NORDIC SPORT 2021 opłacono
56 Brzozowska Iwona Unisław Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Przebiegli Unisław i Okolice 40.00 PLN
57 JANIK Roman KWIDZYN Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 KWIDZYN BIEGA opłacono
58 Wiaderska Grażyna Junoszyno Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
59 Wiaderski Wojciech Junoszyno Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
60 Rycąbel Bogdan Licze Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
61 Meller Marcin Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Małe Kotki PL 40.00 PLN
62 Rudnik Jerzy Chojnice Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Florian Chojnice opłacono
63 Rudnik Agnieszka Chojnice Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Florian Chojnice opłacono
64 sojka zbigniew malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 40.00 PLN
65 Buzała Daniel Gdynia Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 40.00 PLN
66 Naumczyk Katarzyna Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Salon Optyczny Prestiż opłacono
67 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 drużyna szpiku opłacono
68 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Nordic Walking Malbork opłacono
69 Witt Henryk Sopot Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Norbsoft opłacono
70 Witt Grażyna Sopot Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
71 Urban Henryk Kwidzyn Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 ROCK70RUNNER opłacono
72 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Kwidzyn Biega 40.00 PLN
73 Wirkus Paweł Kowale Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 opłacono
74 Wirkus Danuta Kowale Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 opłacono
75 Biesiada Celina Lubieszyn Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 opłacono
76 Puchalski Marcin Malbork Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 22.BLT opłacono
77 Białk Roman Gdańsk Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 opłacono
78 Ślęzak Adam Elbląg Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 OSP POGRODZIE 40.00 PLN
79 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 Wataha Wilków 40.00 PLN
80 SALEWSKI JAN GDYNIA Polska 18.02.2023 roku (PMLBiM) - ETAP 4 KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME 40.00 PLN


Wyświetleń: 1742

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ