Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#byledomety | |||||||||
1 | Żelezik Marzena | Będzin | Nordic Walking 5 km | #byledomety | |||||
#czeladzbiega | |||||||||
2 | Nowak Franciszek | Czeladź | Bieg 2,5 km | #czeladzbiega | |||||
3 | Nowak Krystyna | Czeladź | Nordic Walking 5 km | #czeladzbiega | |||||
4 | Korczak Alan | czeladź | Bieg 2,5 km | #czeladzbiega | |||||
5 | Pokorny Agnieszka | Czeladź | Nordic Walking 5 km | #czeladzbiega | |||||
6 | JACH JOLANTA | CZELADŹ | Nordic Walking 5 km | #czeladzbiega | |||||
7 | Bujak Marek | Czeladź | Bieg 5 km | #czeladzbiega | |||||
#czeladzbiega | |||||||||
8 | Nowak Anna | Czeladz | Bieg 2,5 km | #czeladzbiega | |||||
9 | Kapa Andrzej | Czeladź | Bieg 5 km | #czeladzbiega | |||||
10 | Minor Zuzanna Minor | Będzin | Nordic Walking 5 km | #czeladzbiega | |||||
11 | Szymański Piotr | Bytom | Bieg 2,5 km | #czeladzbiega | |||||
12 | Kapa Adam | Czeladz | Bieg 5 km | #czeladzbiega | |||||
13 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Nordic Walking 5 km | #czeladzbiega | |||||
14 | Pęcherczyk Anna | Czeladź | Nordic Walking 5 km | #czeladzbiega | |||||
15 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Bieg 5 km | #czeladzbiega | |||||
16 | Kapa Tomasz | Czeladź | Bieg 5 km | #czeladzbiega | |||||
5-10-15 | |||||||||
17 | Bauc Artur | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | 5-10-15 | |||||
18 | Burczyk Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | 5-10-15 | |||||
19 | KAMIŃSKA BEATA KAMIŃSKA | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | 5-10-15 | |||||
20 | Ledwoch Wioleta | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | 5-10-15 | |||||
BEZ SPINY | |||||||||
21 | Dędek Gerard | Będzin | Bieg 5 km | BEZ SPINY | |||||
22 | Dziąbor Andrzej | Będzin | Bieg 5 km | BEZ SPINY | |||||
BREMBO | |||||||||
23 | Zielonka Roman | Blachownia | Bieg 5 km | BREMBO | |||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
24 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg 5 km | Biegowa Kuźnia | |||||
Bobry Walking | |||||||||
25 | Koścień Joanna | Bytom | Nordic Walking 5 km | Bobry Walking | |||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
26 | Wołczyk Mariusz | Czeladź | Bieg 5 km | Carbon Silesia Sport | |||||
Dąbrowski Team | |||||||||
27 | Wójcik Tomek | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Dąbrowski Team | |||||
FITNESS CLUB PRIDE - OSIEK | |||||||||
28 | Porębski Adam | Krzykawka | Bieg 5 km | FITNESS CLUB PRIDE - OSIEK | |||||
Forma Wodzisław Śląski | |||||||||
29 | Serwotka Olga | Wodzislaw Slaski | Nordic Walking 2,5 km | Forma Wodzisław Śląski | |||||
30 | Serwotka Jan | Wodzislaw Slaski | Nordic Walking 5 km | Forma Wodzisław Śląski | |||||
Gartianie | |||||||||
31 | Wdzięczny Włodzimierz | Wojkowice | Nordic Walking 5 km | Gartianie | |||||
32 | Wdzięczny Jakub | Wojkowice | Bieg 5 km | Gartianie | |||||
33 | Buchacz Małgorzata | Dąbrowa Górnicza | Nordic Walking 5 km | Gartianie | |||||
34 | Buchacz Paweł | Dąbrowa Górnicza | Nordic Walking 5 km | Gartianie | |||||
35 | Buchacz Kamil | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | Gartianie | |||||
HDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZA | |||||||||
36 | Kryczek Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | HDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZA | |||||
37 | Latos Wojciech | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | HDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZA | |||||
38 | Habryn Renata | Będzin | Bieg 5 km | HDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZA | |||||
Harpagan Sosnowiec NW | |||||||||
39 | Popczyk Ewa | Będzin-Grodziec | Nordic Walking 5 km | Harpagan Sosnowiec NW | |||||
Jakubs Team | |||||||||
40 | Jakubowski Dariusz | Tychy | Bieg 5 km | Jakubs Team | |||||
Katowice 49 | |||||||||
41 | Górnik Jerzy | katowice | Bieg 2,5 km | Katowice 49 | |||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
42 | Dziembała Agnieszka | Katowice | Nordic Walking 5 km | Katowicki Nordic Walking | |||||
43 | Myśliwiec Andrzej | KATOWICE | Nordic Walking 5 km | Katowicki Nordic Walking | |||||
44 | Myśliwiec Irena | KATOWICE | Nordic Walking 5 km | Katowicki Nordic Walking | |||||
Klub Sportowy Gminy Psary | |||||||||
45 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | Bieg 5 km | Klub Sportowy Gminy Psary | |||||
Klub Stadion Sląski | |||||||||
46 | Sosin Stanisław | Chorzów | Nordic Walking 5 km | Klub Stadion Sląski | |||||
47 | Pawłowska-Sosin Barbara | Chorzów | Nordic Walking 5 km | Klub Stadion Sląski | |||||
Kępa Team | |||||||||
48 | Wiktorowicz Marzena | Dąbrowa Górnicza | Bieg 2,5 km | Kępa Team | |||||
49 | Kępa Maciek | Dąbrowa Górnicza | Bieg 2,5 km | Kępa Team | |||||
50 | Kępa Kamil | Dąbrowa Górnicza | Bieg 2,5 km | Kępa Team | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
51 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Lecymy Durś | |||||
52 | Andraczek Tomasz | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Lecymy Durś | |||||
53 | Ozdoba Marcin | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Lecymy Durś | |||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
54 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Nordic Walking 5 km | MALINOWE GWIAZDY | |||||
MK team | |||||||||
55 | Siwiec Artur | Katowice | Nordic Walking 5 km | MK team | |||||
56 | Zaradna-Szymańska Iwona | Siemianowice Śląskie | Nordic Walking 5 km | MK team | |||||
57 | Raczek Klauda | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | MK team | |||||
58 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Nordic Walking 5 km | MK team | |||||
Mk_team | |||||||||
59 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Mk_team | |||||
60 | Góras Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg 5 km | Mk_team | |||||
Mk team | |||||||||
61 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | Nordic Walking 5 km | Mk team | |||||
Nic nie muszę, ewentualnie mogę. | |||||||||
62 | Myca Emil | Siemianowice śląskie | Bieg 5 km | Nic nie muszę, ewentualnie mogę. | |||||
OCRGrip | |||||||||
63 | Pawlak Sebastian | Czeladź | Bieg 5 km | OCRGrip | |||||
OEM | |||||||||
64 | Krukowski Rafał | Sosnowiec | Bieg 5 km | OEM | |||||
Optyka K.M. Szczerba | |||||||||
65 | Łączyk Barbara | Czeladź | Nordic Walking 5 km | Optyka K.M. Szczerba | |||||
66 | Łączyk Jerzy | Czeladź | Nordic Walking 5 km | Optyka K.M. Szczerba | |||||
Orzeszki Team | |||||||||
67 | Marczewski Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | Orzeszki Team | |||||
68 | Jaskólska Marzena | Dąbrowa Górnicza | Bieg 2,5 km | Orzeszki Team | |||||
69 | Laskowski Radosław | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | Orzeszki Team | |||||
70 | Laskowska Iwona | Dąbrowa Górnicza | Bieg 2,5 km | Orzeszki Team | |||||
Poszli w Las | |||||||||
71 | Jankowska Wioletta | Katowice | Bieg 5 km | Poszli w Las | |||||
SABOTAGE | |||||||||
72 | Szczęsny Maciej | Czeladź | Nordic Walking 5 km | SABOTAGE | |||||
Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||||||
73 | Warwas Martyna | siemianowice slaskie | Bieg 2,5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
74 | Basek Artur | Siemianowice Śląskie | Bieg 2,5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||||||
75 | Woźniak Ewelina | siemianowice slaskie | Bieg 2,5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
76 | Warwas Lena | siemianowice slaskie | Bieg 2,5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
77 | Warwas Marcin | siemianowice slaskie | Bieg 2,5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
78 | Duda Kamil | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
79 | Duda Jacek | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
80 | Baar Izabella | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
81 | Jarosz Sebastian | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
82 | Kulik Dominika | Siemianowice ŚL | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
83 | Troncik Katarzyna | Siemianowice Slaskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
84 | Waliczek Wiktoria | Siemianowice Slaskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
85 | Parzentny Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
86 | Paradowska Małgorzata | Siemianowice | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
87 | Makos Adam | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
88 | Pająk Marek | Siemianowice Śl. | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
89 | Tomanek Katarzyna | Siemianowice Slaskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
90 | Kuminek Magdalena | Siemianowice śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
91 | Oleś Ewelina | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
92 | Dobek Agata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
93 | Rączka Piotr | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
94 | Jonek Igor | Siemianowice Śląskie | Bieg 2,5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
95 | Fijałkowska Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
96 | Fijałkowski Dawid | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
97 | Pioskowik Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
98 | Jarosz Agata | Siemianowice Śl. | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
99 | Karczewska-Rączka Justyna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
100 | Misztalska Hanna | Czeladź | Nordic Walking 2,5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
101 | Urban-Misztalska Aleksandra | Czeladź | Nordic Walking 2,5 km | Siemianowice I Przyjaciele Biegają | |||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
102 | Malotta Konrad | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
103 | Brewka Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
104 | Basek Damian | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
105 | Pająk Klaudia | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
106 | Piwudzki Tomasz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
107 | Imiołczyk Beata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
108 | Kostyra Agata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
109 | Lata Beata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
110 | JONEK Marek | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
111 | Kałka Romuald | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
112 | Kałka Maria | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
113 | Śmiatek Marcino | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
114 | Gwóźdź Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
115 | Dunal Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
116 | Błanik Mirosław | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
117 | Błanik Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
118 | Drzyzga Sabina | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
119 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Siemianowice i Przyjaciele biegają | |||||||||
120 | Bubalik Henryk | Radzionków | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele biegają | |||||
Siemianowice i przyjaciele biegaja | |||||||||
121 | Schulz Katarzyna | Siemianowice | Bieg 5 km | Siemianowice i przyjaciele biegaja | |||||
Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||||||
122 | Fiuk Iwona | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||
Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||||||
123 | SODOWSKI MAREK | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||
Silesian Explorers | |||||||||
124 | Ścipień Krzysztof | Katowice | Bieg 5 km | Silesian Explorers | |||||
Stowarzyszenie Czeladź Biega | |||||||||
125 | Blechowski Sebastian | Czeladź | Bieg 5 km | Stowarzyszenie Czeladź Biega | |||||
Strong House Czeladź | |||||||||
126 | Rusin Ewa | Czeladź | Bieg 5 km | Strong House Czeladź | |||||
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |||||||||
127 | Bagińska Dorota | Sławków | Nordic Walking 5 km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |||||
Team ordynus | |||||||||
128 | Plewa Rafał | Jaworzno | Bieg 5 km | Team ordynus | |||||
Transport Tri Team | |||||||||
129 | Lis Przemysław | Wojkowice Kościelne | Bieg 5 km | Transport Tri Team | |||||
U 2 | |||||||||
130 | Szklorz Sylwester | Katowice | Bieg 5 km | U 2 | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
131 | Zmarzły Miriam | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
132 | Długokęcka Alina | Ruda Śląska | Nordic Walking 5 km | ||||||
133 | Sosin Adam | Chorzów | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
134 | Sosin Kajetan | Chorzów | Bieg 2,5 km | ||||||
135 | Sosin Sylwia | Chorzów | Nordic Walking 5 km | ||||||
136 | Jężak Piotr | Wojkowice | Bieg 5 km | ||||||
137 | Brzytwa Miroslaw | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | ||||||
138 | Sikora Sebastian | Będzin | Bieg 5 km | ||||||
139 | Ostaszewska Magdalena | Będzin | Bieg 5 km | ||||||
140 | Garnowski Maciej | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | ||||||
141 | Detz Artur | Poznań | Bieg 5 km | ||||||
142 | Krukowska Monika | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
143 | Chyżyńska Katarzyna Chyżyńska | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
144 | MARZEC RAFAŁ | CZELADŹ | Bieg 5 km | ||||||
145 | PIEKARCZYK-MARZEC MONIKA | CZELADŹ | Nordic Walking 5 km | ||||||
146 | BUDZYŃ RAFAŁ | DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg 2,5 km | ||||||
147 | Pluta Grzegorz | Lubliniec | Bieg 5 km | ||||||
148 | Jewuła Anna | Mysłowice | Bieg 5 km | ||||||
149 | Otręba Karolina | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
150 | Frączek Aleksandra | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | ||||||
151 | Bury Artur | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
152 | Zielonka Ilona | Dąbrowa Górnicza | Nordic Walking 5 km | ||||||
153 | Herian Mateusz | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
154 | Bielawski Krystian | Czeladź | Nordic Walking 5 km | ||||||
155 | Krzemień Wioletta | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
156 | Stępień Małgorzata | Czeladź | Nordic Walking 5 km | ||||||
157 | Bielawska Katarzyna | Czeladź | Nordic Walking 5 km | ||||||
158 | Imańska Małgorzata | Czeladź | Nordic Walking 5 km | ||||||
159 | Zera Paweł | Wojkowice | Bieg 2,5 km | ||||||
160 | Żymełka Aneta | Ornontowice | Bieg 2,5 km | ||||||
161 | Grzeszczyk Iwona | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
162 | Włodarczyk Patryk | Wojkowice | Bieg 2,5 km | ||||||
163 | Barbara Barbara | Czeladź | Nordic Walking 5 km | ||||||
164 | Stasiak Anna | Wojkowice | Bieg 2,5 km | ||||||
165 | Grotkiewicz Barbara | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
166 | Wzgarda Marcin | Czeladź | Bieg 2,5 km | ||||||
167 | Wzgarda Anita | Czeladź | Bieg 2,5 km | ||||||
168 | Borowiecki Robert | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
169 | Borowiecka Magdalena | Będzin | Bieg 5 km | ||||||
170 | Jaworek-Makieła Aleksandra | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
171 | Zakrzewska Kinga | Mysłowice | Bieg 2,5 km | ||||||
172 | Zakrzewska Beata | Mysłowice | Bieg 2,5 km | ||||||
173 | Dziura Kinga | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
174 | Korczak Łukasz | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
175 | CIEMNOŁOŃSKI GENADIUSZ | DĄBROWA GÓRNICZA | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
176 | Korczak Fabian | Czeladź | Bieg 2,5 km | ||||||
177 | Okraska Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | ||||||
178 | Kurasz Agnieszka | Czeladź | Bieg 2,5 km | ||||||
179 | Tyrek Anna | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
180 | Pawelec Rafał | Wojkowice | Bieg 5 km | ||||||
181 | Szczerba Monika | Czeladź | Bieg 2,5 km | ||||||
182 | Rup Zuzanna | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
183 | Rup Radosław | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
184 | Teper Zdzisław | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
185 | Mikosz Marta | Nowy Sącz, Małopolskie | Nordic Walking 5 km | ||||||
186 | Kucewicz Monika | Czeladź | Nordic Walking 5 km | ||||||
187 | Kosmala Sebastian | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | ||||||
188 | Bielecka Katarzyna | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | ||||||
189 | Pieniążek Xavier | Czeladź | Bieg 2,5 km | ||||||
190 | Pieniążek Katarzyna | Czeladź | Bieg 2,5 km | ||||||
191 | Błażejewska Ewa | Siemianowice Śląskie | Nordic Walking 5 km | ||||||
192 | Bednarski Wojtek | katowice | Bieg 2,5 km | ||||||
193 | Mucha Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | ||||||
194 | Noszczyk Tomasz | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | ||||||
195 | Nowak Monika | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | ||||||
196 | Kosteczka Hanna | Siewierz | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
197 | Kosteczka Mateusz | Siewierz | Nordic Walking 5 km | ||||||
198 | Kosteczka Sabina | Siewierz | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
199 | Gawlikowska Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
200 | Cieśla Sylwia | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
201 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | Nordic Walking 5 km | ||||||
202 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | Nordic Walking 5 km | ||||||
203 | Górnikowski Mariusz | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
204 | Górnikowska Aldona | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
205 | Redziak Robert | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
206 | Redziak Iza | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
207 | Zakrzewski Paweł | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
208 | Zakrzewska Agnieszka | czeladź | Bieg 5 km | ||||||
209 | Staroszyńska Anna | Katowice | Bieg 2,5 km | ||||||
210 | Prukop Anna | Katowice | Bieg 2,5 km | ||||||
211 | Szwarcer Artur | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | ||||||
212 | Lepiarczyk Patryk | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | ||||||
213 | Mazur Paweł Mazur | Wojkowice | Bieg 5 km | ||||||
214 | Radko-Zielińska Monika | Jaworzno | Nordic Walking 5 km | ||||||
215 | Świerc Grażyna | Siemianowice Śłąskie | Bieg 5 km | ||||||
216 | Feliks Andrzej | Katowice | Nordic Walking 5 km | ||||||
217 | Pawlas Michał | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
218 | Kaszuba Katarzyna | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
219 | Kowalczyk Michał | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
220 | Janecka Ela | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
221 | Janecki Sebastian | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
222 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
223 | Wierzbicki Andrzej | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
224 | Mierzejewski Marek | Kędzierzyn-Koźle | Nordic Walking 5 km | ||||||
225 | Buze Kamila | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
226 | Jędrzejek Krzysztof | Jaworzno | Nordic Walking 5 km | ||||||
227 | Pęcherczyk Piotr | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
228 | Koścień Andrzej | Bytom | Bieg 5 km | ||||||
229 | Pietras Joanna | Czeladź | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
230 | Wacowski Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | ||||||
231 | Wacowska Anna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | ||||||
232 | Sobolewski Piotr | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
233 | Napieraj Łukasz | Radzionków | Bieg 5 km | ||||||
234 | Hilgner Bożena Hilgner | Sosnowiec | Bieg 2,5 km | ||||||
235 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Nordic Walking 2,5 km | ||||||
236 | Tyrała Małgorzata | Bytom | Nordic Walking 5 km | ||||||
237 | Wywiał Kacper | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
238 | Grzesik Szymon | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
239 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | ||||||
240 | Knap Damian | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
241 | Sarnecki Artur Sarnecki | Bytom | Bieg 5 km | ||||||
242 | Wieczorek Radosław | Sosnowiec | Bieg 5 km | ||||||
243 | Szyguła Anna | Katowice | Nordic Walking 5 km | ||||||
244 | Rusinek Sebastian | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | ||||||
245 | Jarosz Katarzyna | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
246 | Strzebińczyk Iwona | Siemianowice Śląskie | Nordic Walking 5 km | ||||||
247 | Radzięta Jan | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
248 | Radzięta Anna | Czeladź | Bieg 5 km | ||||||
249 | Dobrowolska Joanna | Bytom | Nordic Walking 5 km | ||||||
250 | Wiącek Mirosława | Bytom | Nordic Walking 5 km |
Wyświetleń: 9420