Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Byler Anna Bolszewo Polska Bieg dzieci Samochodówka
2 Żełudkowski Szymon Wejherowo Polska Bieg (dorośli) Błękitni Wejherowo
3 Gwizdała Bartosz Gołąbek Polska Nordic Walking
4 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Polska Nordic Walking
5 Dąbrowska ANGELIKA Łęczyce Polska Bieg (dorośli) WOLF TEAM
6 Bartyzel Wioleta Bolszewo Polska Bieg (dorośli) Morsy Puck
7 Kwiatkowski Michał wejherowo Polska Bieg (dorośli)
8 Lange Maja Bolszewo Polska Bieg dzieci Samochodówka
9 Fornalik Maria Wejherow Polska Bieg dzieci Samochodówka
10 Bowarczyk Telimena Reda Polska Bieg dzieci UKS 1 Reda
11 DĄBROWSKI Dominik Łęczyce Polska Bieg dzieci WOLF TEAM
12 Roksz Henryk Wejherowo Polska Bieg dzieci Maja Team
13 Dąbrowski Piotr Łęczyce Polska Bieg dzieci WOLF TEAM
14 Roksz Szymon Wejherowo Polska Bieg dzieci Maja Team
15 Bortnik Filip Wejherowo Polska Bieg (dorośli)
16 Kotłowski Daniel Kostkowo Polska Bieg (dorośli) WOLF TEAM
17 MAJKOWSKA ADRIANA BOLSZEWO Polska Nordic Walking Przyjemnie zmęczeni
18 Roman Krzysztof Bolszewo Polska Bieg (dorośli) SFORA BMK
19 DREWA MARIAN GOŚCICINO Polska Nordic Walking
20 Drewa Tomasz Bolszewo Polska Bieg (dorośli)
21 Drewa Joanna Bolszewo Polska Nordic Walking
22 Jakubowski Zbigniew Gościcino Polska Bieg (dorośli) MTB-Małe Trójmiasto Biega
23 Ponka Barbara Wejherowo Polska Nordic Walking Polipack Team GWE
24 Marczyński Franek Gościcino Polska Nordic Walking Polipack Team GWE
25 Kowalska Izabela Gościcino Polska Nordic Walking
26 Lewicka Anna Gościcino Polska Nordic Walking
27 DAMPC Dariusz Wejherowo Polska Bieg (dorośli)
28 DAMPC Aleksandra Wejherowo Polska Bieg (dorośli)
29 Adamczyk Wojciech Gdynia Polska Bieg (dorośli)
30 Chyła Agnieszka Gdynia Polska Bieg (dorośli)
31 Marczyńska Iwona Wejherowo Polska Bieg (dorośli) Maja Team
32 Bigus Krzysztof Strzebielino Polska Bieg (dorośli) Przyjemnie zmęczeni
33 Łaga Marcin Luzino Polska Bieg (dorośli) Przyjemnie zmęczeni
34 Łaga Dorota Luzino Polska Bieg (dorośli) Przyjemnie zmęczeni
35 Marczyńska Marta Gościcino Polska Nordic Walking Polipack Team GWE
36 Górniak Jakub Wejherowo Polska Bieg dzieci
37 Górniak Jan Wejherowo Polska Bieg dzieci
38 Stankiewicz Witold Godętowo Polska Bieg (dorośli) WOLF TEAM
39 Rutkowski Jakub Gdynia Polska Bieg dzieci Flota Gdynia
40 Jantowski Zbigniew Reda Polska Bieg (dorośli)
41 Wrosz Marcin Wejherowo Polska Bieg (dorośli)
42 MALLEK TOMASZ ŁĘCZYCE Polska Nordic Walking
43 CZAJA WIOLETTA ŁĘCZYCE Polska Nordic Walking
44 Romanowski Sławomir Rumia Polska Bieg (dorośli)
45 Romanowska Beata Rumia Polska Bieg (dorośli) Vege Runners. pl
46 Bychowski Kacper Bolszewo Polska Bieg dzieci
47 Bychowski Blazej Bolszewo Polska Bieg dzieci
48 Jeka Rafal Łebcz Polska Bieg (dorośli)
49 Truszczyńska Joanna Gdynia Polska Bieg (dorośli)
50 Bergmann Ewa Łężyce Polska Bieg (dorośli) KGW 'ŁĘŻYCKIE BIAŁKI"
51 Kramp Grzegorz Wejherowo Polska Bieg (dorośli) Maja Team
52 HOŁOWIECKA DANUTA REDA Polska Nordic Walking
53 HOŁOWIECKA PATRYCJA REDA Polska Nordic Walking
54 Sujkowski Ryszard Kostkowo Polska Bieg (dorośli) WOLFTEAM
55 Schmidt Mateusz Wejherowo Polska Bieg (dorośli)
56 Skóra Łukasz Wejherowo Polska Bieg (dorośli)
57 Pulczyńska Danuta Sulicice Polska Nordic Walking
58 Blaszkowska Barbara Bolszewo Polska Nordic Walking
59 Nowicka Beata Bolszewo Polska Nordic Walking
60 Blaszkowski Igor Bolszewo Polska Bieg dzieci
61 Angel Dorian Bolszewo Polska Bieg dzieci
62 Angel Nikodem Bolszewo Polska Bieg dzieci
63 Angel Lena Bolszewo Polska Bieg dzieci
64 Kankowska Katarzyna Kankowska Wejherowo Polska Bieg (dorośli)
65 Mielewczyk Jakub Wejherowo Polska Bieg dzieci
66 Ilczuk Krzysztof Gdynia Polska Nordic Walking Włóczykije Gdynia
67 Ilczuk Edyta Gdynia Polska Nordic Walking Włóczykije Gdynia
68 Bemowska Dorota REDA Polska Bieg (dorośli) Młode dziki Runeda
69 Kamoń Kajtuś Gdańsk Polska Bieg dzieci
70 Igielska Ewa Katowice Polska Nordic Walking
71 Igielski Sławomir Katowice Polska Nordic Walking
72 Reiter Piotr Bolszewo Polska Bieg (dorośli) PORTA Running Team
73 Ostrowska-Janczak Elzbieta Gdynia Polska Nordic Walking Włóczykije Gdynia
74 Tuz Bartosz Wejherowo Polska Bieg (dorośli)
75 Żełudkowski Franciszek Wejherowo Polska Bieg (dorośli) Gryf Wejherowo
76 Bury Liliana Reda Polska Nordic Walking Przyjemnie zmęczeni
77 Lizurej Emilia Bolszewo Polska Nordic Walking BKR Bolszewo
78 Krepel Małgorzata Wejherowo Polska Nordic Walking BKR Bolszewo
79 Klein Agnieszka Bolszewo Polska Bieg (dorośli)
80 Gilla Grzegorz Wyszecino Polska Bieg (dorośli) Kaszubi Luzino
81 Wielgos Joanna Gdynia Polska Bieg (dorośli)
82 Łaga Wiktoria Luzino Polska Bieg (dorośli) Przyjemnie zmęczeni
83 Mielewczyk Justyna Reda Polska Bieg (dorośli) Przyjemnie zmęczeni
84 Deutschmann Katarzyna Gdynia Polska Nordic Walking Włóczykije Gdynia
85 Selib Izabela Gdynia Polska Nordic Walking WłóczyKije Gdynia
86 Szczepkowska Beata Gdynia Polska Nordic Walking Włóczykije Gdynia
87 Żełudkowska Aleksandra Wejherowo Polska Bieg (dorośli)
88 Płotka Zuzanna Bożepole Wielkie Polska Bieg dzieci
89 Płotka Emilia Bożepole Wielkie Polska Nordic Walking
90 Klas Gabriela Bożegopole Wielkie Polska Nordic Walking
91 Konkol Agata BOLSZEWO Polska Bieg dzieci
92 Prabucka Adrianna Wejherowo Polska Bieg dzieci
93 Konkol Maja Bolszewo Polska Bieg dzieci
94 Prabucki Nikodem Wejherowo Polska Bieg dzieci
95 Klas Natan Bolszewo Polska Bieg dzieci
96 Klas Gabriel Bolszewo Polska Bieg dzieci
97 Konkol Beata Bolszewo Polska Bieg (dorośli)
98 Ferra-Klas Monika Bolszewo Polska Bieg (dorośli)
99 Riabukha Oleksandr Kremieńćzuk Ukraina Polska Bieg (dorośli)
100 Elmanowska Zuzanna Reda Polska Bieg dzieci


Wyświetleń: 5650

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ