Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Polak Sandra Tczew Polska start opłacono on-line
2 Polak Maja Tczew Polska start
3 Rogocki Jarosław Tczew Polska start opłacono on-line
4 Zarzycki Mateusz Skarszewy Polska start opłacono on-line
5 Wierzbicki Aleksander Pruszcz gdanski Polska start opłacono on-line
6 Wierzbicki Kamil Pruszcz Gdański Polska start opłacono on-line
7 Krzyżanowski Marek Tczew Polska start opłacono on-line
8 Gdaniec Ewa Tczew Polska start Team Tapflo opłacono on-line
9 Gdaniec Oliwier Tczew Polska start Team Tapflo opłacono on-line
10 Gdaniec Artur Tczew Polska start Team Tapflo opłacono on-line
11 Panomarenko Oleh Tczew Polska start opłacono
12 Korzec Robert Tczew Polska start opłacono
13 Stolski Kamil Gniew Polska start opłacono
14 Maciejewski Paweł Tczew Polska start opłacono on-line
15 Dubiel Oskar Gniszewo Polska start ZSBiO Tczew opłacono on-line
16 Dubiel Piotr Gniszewo Polska start opłacono on-line
17 Lewandowska Justyna Gorzędziej Polska start 1LO Tczew opłacono on-line
18 Hulewicz Przemysław Tczew Polska start Biegający Tczew opłacono on-line
19 Hulewicz Grażyna Tczew Polska start Biegający Tczew opłacono on-line
20 Różanowski Wojciech Tczew Polska start opłacono
21 Fijał Magda Gołębiewo Wielkie Polska start opłacono on-line
22 Kotwa Paweł Gołębiewo Wielkie Polska start opłacono on-line
23 Megger Dagmara Trąbki Wielkie Polska start opłacono on-line
24 Komar Tomasz Lubiszewo Polska start Na przypale albo wcale!!! opłacono on-line
25 Nelke Eliasz Tczew Polska start Apator Metrix opłacono on-line
26 Pijanowski Wojciech Gdańsk Polska start Base Group opłacono on-line
27 Lipiński Krzysztof Mierzeszyn Polska start opłacono on-line
28 Lipińska Lena Mierzeszyn Polska start opłacono on-line
29 Makowska Monika Słowino Polska start opłacono on-line
30 Mozuch Oliwia Gręblin Polska start 1 LO Tczew opłacono on-line
31 Mozuch Karolina Rudno Polska start 71 BLP opłacono on-line
32 Ormianin Bartłomiej Tczew Polska start
33 Lasota Ewa Tczew Polska start opłacono on-line
34 Lasota Aleksandra Tczew Polska start opłacono on-line
35 Lipke Krzysztof Tczew Polska start opłacono on-line
36 Czechanowski Szymon Tczew Polska start Katolik opłacono on-line
37 Czechanowska Liliana Tczew Polska start Sambor Tczew opłacono on-line
38 Czechanowski Piotr Tczew Polska start Dovista Active Team/Biegający Tczew opłacono on-line
39 Kurasiak Kasia Starogard Gdański Polska start opłacono on-line
40 Gornowicz Amelia Starogard Gdański Polska start Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni opłacono on-line
41 Golombek Piotr Grudziądz Polska start opłacono on-line
42 Wieczorkowski Maksymilian Tczew Polska start 71 batalion lekkiej piechoty
43 Kryger Karol Bałdowo Polska start opłacono on-line
44 Markowski Szymon Tczew Polska start Biegający Tczew opłacono on-line
45 Markowska Aleksandra Tczew Polska start Biegający Tczew opłacono on-line
46 Chyła Mirosław Pelplin Polska start Gmina Pelplin opłacono on-line
47 Wszelak filip Kulice Polska start II LO im. Jana III Sobieskiego w Tczewie opłacono on-line
48 Michalak Marek Tczew Polska start Biegający Tczew opłacono on-line
49 Liss Malwina Lubiszewo Tczewskie Polska start opłacono on-line
50 Liss Michał Lubiszewo Polska start opłacono on-line
51 Malinowska Martyna Gniew Polska start opłacono on-line
52 Malinowska Karolina Gniew Polska start opłacono on-line
53 ZIÓŁKOWSKA MARIA Tczew Polska start Biegający Tczew opłacono on-line
54 Stawska Klaudia Pruszcz Gdański Polska start opłacono on-line
55 Guz Szymon Tczew Polska start opłacono on-line
56 Gdaniec Tomasz Tczew Polska start opłacono on-line
57 Lorys Sebastian Tczew Polska start Team Tapflo opłacono on-line
58 Szulc Jakub Tczew Polska start Szkoła podstawowa nr 8 opłacono on-line
59 Szulc Klaudia Tczew Polska start Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku opłacono on-line
60 Szulc Arkadiusz Tczew Polska start opłacono on-line
61 Szulc Monika tczew Polska start opłacono on-line
62 Błaszczak Eryk Tczew Polska start SP5 Tczew opłacono on-line
63 Syldatk KATARZYNA TCZEW Polska start opłacono on-line
64 Główczewski Grzegorz Tczew Polska start Biegający Tczew opłacono on-line
65 Niespodziński Lesław Tczew Polska start Biegający Tczew opłacono on-line
66 Derengowski Filip Tczew Polska start 71BLP opłacono on-line
67 Orlikowski Karol Tczew Polska start opłacono on-line
68 Bigus Tomasz Tczew Polska start opłacono on-line
69 Neumann Tomasz Tczew Polska start opłacono on-line
70 Artwińska Ewelina Tczew Polska start 71 batalion lekkiej piechoty opłacono on-line
71 Paweł Zakrzewski Tczew Polska start OSP GNISZEWO opłacono
72 Pawełek Izabela Tczew Polska start opłacono on-line
73 Gibas Jacek Czarlin Polska start SGSP Warszawa opłacono
74 Pawełek Marcin Tczew Polska start Biegający Tczew opłacono on-line
75 Wolff Kacper Tczew Polska start opłacono
76 Zielińska Iwona Tczew Polska start opłacono on-line
77 Zieliński Darosław Tczew Polska start opłacono on-line
78 Jaworański Maciej Subkowy Polska start opłacono on-line
79 JAWORAŃSKI LUKASZ Subkowy Polska start 71 BLP opłacono on-line
80 Pupiało Agnieszka Gdynia Polska start 71BLP opłacono on-line
81 KARGUL JAN Tczew Polska start Biegający Tczew opłacono on-line
82 Maszka Bartłomiej Dygowo Polska start opłacono on-line
83 Pałkowski Filip Swarożyn Polska start Team Tapflo opłacono on-line
84 Pałkowska Aleksandra Swarożyn Polska start Team Tapflo / 1 LO Tczew opłacono on-line
85 BACZEWSKI JACEK GDAŃSK Polska start opłacono on-line
86 Gdaniec Dominik Gorzędziej Polska start 71BLP opłacono on-line
87 Ogonowski Rafał Tczew Polska start opłacono on-line
88 Sońko Piotr TCZEW Polska start Konfederacja opłacono on-line
89 Komorowski Maciej Lubiszewo Polska start Crosselite opłacono on-line
90 Bożewicz Filip Gdańsk Polska start 71BLP opłacono on-line
91 Cybulski Stanisław Gdańsk Polska start
92 Drawski Marcin Tczew Polska start opłacono on-line
93 URBANOWICZ DOROTA PELPLIN Polska start opłacono on-line
94 Omernik Robert Tczew Polska start opłacono on-line
95 Brzóska Mariusz tczew Polska start opłacono on-line
96 Pażątka Lipiński Sebastian Chojnice Polska start 71BLP opłacono on-line
97 Grzegorzewski Jakub Tczew Polska start 71BLP opłacono on-line
98 Sokołowska Marta Malbork Polska start opłacono on-line
99 Krawiecka Klaudia Somonino Polska start Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
100 Zaworska Jagoda Gdańsk Polska start opłacono on-line


Wyświetleń: 6086

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ