Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#RysiekTeam | |||||||||
1 | Brach Dominik | Pruszcz Gdański | start | #RysiekTeam | opłacono on-line | ||||
1 LO Tczew | |||||||||
2 | Mozuch Oliwia | Gręblin | start | 1 LO Tczew | opłacono on-line | ||||
1LO Tczew | |||||||||
3 | Lewandowska Justyna | Gorzędziej | start | 1LO Tczew | opłacono on-line | ||||
71 BLP | |||||||||
4 | Mozuch Karolina | Rudno | start | 71 BLP | opłacono on-line | ||||
5 | JAWORAŃSKI LUKASZ | Subkowy | start | 71 BLP | opłacono on-line | ||||
71 batalion lekkiej piechoty | |||||||||
6 | Wieczorkowski Maksymilian | Tczew | start | 71 batalion lekkiej piechoty | |||||
7 | Artwińska Ewelina | Tczew | start | 71 batalion lekkiej piechoty | opłacono on-line | ||||
71BLP | |||||||||
8 | Derengowski Filip | Tczew | start | 71BLP | opłacono on-line | ||||
9 | Pupiało Agnieszka | Gdynia | start | 71BLP | opłacono on-line | ||||
10 | Gdaniec Dominik | Gorzędziej | start | 71BLP | opłacono on-line | ||||
11 | Bożewicz Filip | Gdańsk | start | 71BLP | opłacono on-line | ||||
12 | Pażątka Lipiński Sebastian | Chojnice | start | 71BLP | opłacono on-line | ||||
13 | Grzegorzewski Jakub | Tczew | start | 71BLP | opłacono on-line | ||||
14 | Zielińska Katarzyna | Tczew | start | 71BLP | opłacono on-line | ||||
15 | Czaplinski Wojciech | Gdansk | start | 71BLP | opłacono on-line | ||||
16 | Szela Daniel | Tczew | start | 71BLP | opłacono on-line | ||||
17 | Wroczyńska Marzena | Malbork | start | 71BLP | opłacono on-line | ||||
18 | Boryń Wioletta | Kwidzyn | start | 71BLP | opłacono on-line | ||||
19 | Kisłowska Mariola | Kwidzyn | start | 71BLP | opłacono on-line | ||||
APATOR METRIX S.A. | |||||||||
20 | Grubich Marcin | Tczew | start | APATOR METRIX S.A. | opłacono on-line | ||||
AP TCZEW | |||||||||
21 | Pepliński Krzysztof | Tczew | start | AP TCZEW | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegowa Kartuzy | |||||||||
22 | Krawiecka Klaudia | Somonino | start | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line | ||||
Apator Metrix | |||||||||
23 | Nelke Eliasz | Tczew | start | Apator Metrix | opłacono on-line | ||||
Base Group | |||||||||
24 | Pijanowski Wojciech | Gdańsk | start | Base Group | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
25 | Hulewicz Przemysław | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
26 | Hulewicz Grażyna | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
27 | Michalak Marek | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
28 | Główczewski Grzegorz | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
29 | KARGUL JAN | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
30 | Dywelski Mirosław | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
31 | Pijanowski Jan | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
32 | Małkowska Marzena | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
33 | Kuczora Artur | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
34 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
35 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | start | Biegający Tczew | |||||
Biegający Tczew | |||||||||
36 | Markowski Szymon | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
37 | Markowska Aleksandra | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
38 | ZIÓŁKOWSKA MARIA | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
39 | Niespodziński Lesław | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
40 | Pawełek Marcin | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
41 | Nowak Grzegorz | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
42 | Nowak Katarzyna | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
43 | Bakuła Tomasz | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
44 | Dubiela Halina | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
45 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
46 | TROCHOWSKA Anna | TCZEW | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
47 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
48 | Zimny Tomasz Zimny | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
49 | Zimna Agnieszka | Tczew | start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
50 | ziemann tomasz | Tczew | start | CrossElite | opłacono on-line | ||||
51 | Abryszyńska Karolina | Tczew | start | CrossElite | opłacono on-line | ||||
Crosselite | |||||||||
52 | Komorowski Maciej | Lubiszewo | start | Crosselite | opłacono on-line | ||||
53 | Szczyglak Mariusz | Tczew | start | Crosselite | opłacono on-line | ||||
DAMA | |||||||||
54 | Zakrzewski Mariusz | Starogard Gdański | start | DAMA | |||||
Dovista Active Team/Biegający Tczew | |||||||||
55 | Czechanowski Piotr | Tczew | start | Dovista Active Team/Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
56 | Rekowski Kazimierz | Tczew | start | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
57 | Kazachkov Maksym | Grzybowo | start | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
58 | Walczak Krzysztof | Gdynia | start | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
FMW | |||||||||
59 | Brożyna Klaudia | Gdańsk | start | FMW | opłacono on-line | ||||
Gmina Pelplin | |||||||||
60 | Chyła Mirosław | Pelplin | start | Gmina Pelplin | opłacono on-line | ||||
Hacjenda | |||||||||
61 | Szoska Sławomir | Tczew | start | Hacjenda | opłacono on-line | ||||
II LO im. Jana III Sobieskiego w Tczewie | |||||||||
62 | Wszelak filip | Kulice | start | II LO im. Jana III Sobieskiego w Tczewie | opłacono on-line | ||||
I LO Tczew | |||||||||
63 | Makać Dariusz | Tczew | start | I LO Tczew | opłacono on-line | ||||
KSP | |||||||||
64 | Liss Maciej | Lubiszewo Tczewskie | start | KSP | opłacono on-line | ||||
65 | Liss Szymon | Lubiszewo Tczewskie | start | KSP | opłacono on-line | ||||
Katolik | |||||||||
66 | Czechanowski Szymon | Tczew | start | Katolik | opłacono on-line | ||||
Konfederacja | |||||||||
67 | Sońko Piotr | TCZEW | start | Konfederacja | opłacono on-line | ||||
Na przypale albo wcale!!! | |||||||||
68 | Komar Tomasz | Lubiszewo | start | Na przypale albo wcale!!! | opłacono on-line | ||||
OSP GNISZEWO | |||||||||
69 | Paweł Zakrzewski | Tczew | start | OSP GNISZEWO | opłacono | ||||
PINK TOOLS | |||||||||
70 | Połaczek Marcin | Tczew | start | PINK TOOLS | |||||
PINK TOOLS | |||||||||
71 | Połaczek Marta | Tczew | start | PINK TOOLS | |||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | |||||||||
72 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | start | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | |||||
SGSP Warszawa | |||||||||
73 | Gibas Jacek | Czarlin | start | SGSP Warszawa | opłacono | ||||
SP5 Tczew | |||||||||
74 | Błaszczak Eryk | Tczew | start | SP5 Tczew | opłacono on-line | ||||
SP 8 Tczew | |||||||||
75 | Szołtun Paweł | Tczew | start | SP 8 Tczew | opłacono on-line | ||||
SP 12 | |||||||||
76 | Nowak Kacper | Tczew | start | SP 12 | opłacono on-line | ||||
77 | Ogonowski Wiktor | Tczew | start | SP 12 | opłacono on-line | ||||
Sambor Tczew | |||||||||
78 | Czechanowska Liliana | Tczew | start | Sambor Tczew | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa nr 8 | |||||||||
79 | Szulc Jakub | Tczew | start | Szkoła podstawowa nr 8 | opłacono on-line | ||||
Team Tapflo | |||||||||
80 | Pałkowski Filip | Swarożyn | start | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
81 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | start | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
82 | Czajka Bartłomiej | Tczew | start | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
83 | Żurawski Mariusz | Tczew | start | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
84 | Kaczmar Błażej | Tczew | start | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
Team Tapflo | |||||||||
85 | Gdaniec Ewa | Tczew | start | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
86 | Gdaniec Oliwier | Tczew | start | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
87 | Gdaniec Artur | Tczew | start | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
88 | Lorys Sebastian | Tczew | start | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
89 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | start | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
90 | Dziedzic Szymon | Tczew | start | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
91 | Gostomski Piotr | tczew | start | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
Team Tapflo / 1 LO Tczew | |||||||||
92 | Pałkowska Aleksandra | Swarożyn | start | Team Tapflo / 1 LO Tczew | opłacono on-line | ||||
Wataha Wilków | |||||||||
93 | SKAŁECKA KATARZYNA | STAROGARD GDAŃSKI | start | Wataha Wilków | |||||
Wild Morsy Gdańsk | |||||||||
94 | Maćkowiak Grzegorz | Gdańsk | start | Wild Morsy Gdańsk | opłacono on-line | ||||
95 | Maćkowiak Krzysztof | Gdańsk | start | Wild Morsy Gdańsk | opłacono on-line | ||||
96 | Maćkowiak Wojciech | Gdańsk | start | Wild Morsy Gdańsk | opłacono on-line | ||||
97 | Maćkowiak Marcin | Gdańsk | start | Wild Morsy Gdańsk | opłacono on-line | ||||
98 | Maćkowiak Anna | Gdańsk | start | Wild Morsy Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni | |||||||||
99 | Gornowicz Amelia | Starogard Gdański | start | Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni | opłacono on-line | ||||
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku | |||||||||
100 | Szulc Klaudia | Tczew | start | Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
ZSBiO Tczew | |||||||||
101 | Dubiel Oskar | Gniszewo | start | ZSBiO Tczew | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
102 | Polak Sandra | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
103 | Polak Maja | Tczew | start | ||||||
104 | Rogocki Jarosław | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
105 | Zarzycki Mateusz | Skarszewy | start | opłacono on-line | |||||
106 | Wierzbicki Aleksander | Pruszcz gdanski | start | opłacono on-line | |||||
107 | Wierzbicki Kamil | Pruszcz Gdański | start | opłacono on-line | |||||
108 | Krzyżanowski Marek | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
109 | Panomarenko Oleh | Tczew | start | opłacono | |||||
110 | Korzec Robert | Tczew | start | opłacono | |||||
111 | Stolski Kamil | Gniew | start | opłacono | |||||
112 | Maciejewski Paweł | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
113 | Dubiel Piotr | Gniszewo | start | opłacono on-line | |||||
114 | Różanowski Wojciech | Tczew | start | opłacono | |||||
115 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | start | opłacono on-line | |||||
116 | Kotwa Paweł | Gołębiewo Wielkie | start | opłacono on-line | |||||
117 | Megger Dagmara | Trąbki Wielkie | start | opłacono on-line | |||||
118 | Lipiński Krzysztof | Mierzeszyn | start | opłacono on-line | |||||
119 | Lipińska Lena | Mierzeszyn | start | opłacono on-line | |||||
120 | Makowska Monika | Słowino | start | opłacono on-line | |||||
121 | Ormianin Bartłomiej | Tczew | start | ||||||
122 | Lasota Ewa | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
123 | Lasota Aleksandra | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
124 | Lipke Krzysztof | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
125 | Kurasiak Kasia | Starogard Gdański | start | opłacono on-line | |||||
126 | Golombek Piotr | Grudziądz | start | opłacono on-line | |||||
127 | Kryger Karol | Bałdowo | start | opłacono on-line | |||||
128 | Liss Malwina | Lubiszewo Tczewskie | start | opłacono on-line | |||||
129 | Liss Michał | Lubiszewo | start | opłacono on-line | |||||
130 | Malinowska Martyna | Gniew | start | opłacono on-line | |||||
131 | Malinowska Karolina | Gniew | start | opłacono on-line | |||||
132 | Stawska Klaudia | Pruszcz Gdański | start | opłacono on-line | |||||
133 | Guz Szymon | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
134 | Gdaniec Tomasz | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
135 | Szulc Arkadiusz | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
136 | Szulc Monika | tczew | start | opłacono on-line | |||||
137 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | start | opłacono on-line | |||||
138 | Orlikowski Karol | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
139 | Bigus Tomasz | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
140 | Neumann Tomasz | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
141 | Pawełek Izabela | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
142 | Wolff Kacper | Tczew | start | opłacono | |||||
143 | Zielińska Iwona | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
144 | Zieliński Darosław | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
145 | Jaworański Maciej | Subkowy | start | opłacono on-line | |||||
146 | Maszka Bartłomiej | Dygowo | start | opłacono on-line | |||||
147 | BACZEWSKI JACEK | GDAŃSK | start | opłacono on-line | |||||
148 | Ogonowski Rafał | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
149 | Cybulski Stanisław | Gdańsk | start | ||||||
150 | Drawski Marcin | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
151 | URBANOWICZ DOROTA | PELPLIN | start | opłacono on-line | |||||
152 | Omernik Robert | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
153 | Brzóska Mariusz | tczew | start | opłacono on-line | |||||
154 | Sokołowska Marta | Malbork | start | opłacono on-line | |||||
155 | Zaworska Jagoda | Gdańsk | start | opłacono on-line | |||||
156 | Piechowski Piotr | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
157 | Mrówka Adam | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
158 | KOITKA Laura | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
159 | Imianowski Tomasz | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
160 | Imianowski Łukasz | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
161 | Imianowski Paweł | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
162 | Koitka Kacper | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
163 | Dorn Sandra | Gniew | start | ||||||
164 | Komorowska Karolina | Lubiszewo Tczewskiie | start | opłacono on-line | |||||
165 | Kwaśniewski Maciej | Gdańsk | start | opłacono on-line | |||||
166 | Strzelecki Kazimierz | Gdańsk | start | opłacono on-line | |||||
167 | Licbarski Robert | Gdańsk | start | opłacono on-line | |||||
168 | Szołtun Dariusz | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
169 | Samp Miłosz Samp | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
170 | Pawelczuk Lilija | Sliwiny | start | opłacono on-line | |||||
171 | Reksyn Małgorzata | Tczew | start | ||||||
172 | Flemming Kamila | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
173 | GĄDEK BRYGIDA | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
174 | Moczarski Rafael | Starogard Gdańsk | start | opłacono on-line | |||||
175 | Kwiatkowska Daria | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
176 | Soboniak Vanessa | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
177 | Rajek Aleksandra | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
178 | Szwoch Aneta | Zelgoszcz | start | opłacono on-line | |||||
179 | Kajtek Tadeusz | Rokitki | start | opłacono on-line | |||||
180 | Barczewska Anna | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
181 | Janeczek Damian | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
182 | Liedtke Dariusz | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
183 | Ziębakowska Elżbieta | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
184 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | start | ||||||
185 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | start | ||||||
186 | Szołtun Sławomir | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
187 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | start | opłacono on-line | |||||
188 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | start | opłacono on-line | |||||
189 | Detko Gabriela | Kwidzyn | start | ||||||
190 | GUZ Robert | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
191 | Dudzik Krzysztof | Kraków | start | opłacono on-line | |||||
192 | Zander Elżbieta | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
193 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | start | opłacono on-line | |||||
194 | Mokwa Adam | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
195 | Mokwa Marcin | Tczew | start | opłacono on-line | |||||
niezrzeszona | |||||||||
196 | Zaręba Beata | Kaliska | start | niezrzeszona | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5811