Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Solka Natalia Skowarcz Polska 21 km Team Tapflo opłacono on-line
2 Kasperski Artur Chocianów Polska 42 km limit osiągnięty
3 Kaczmarek Piotr Gdańsk Polska 42 km opłacono on-line
4 Lasota Aleksandra tczew Polska 21 km opłacono on-line
5 Chorążewska Agnieszka Tczew Polska 21 km opłacono on-line
6 Ponieważ Leszek Tczew Polska 21 km opłacono on-line
7 Grundman Dariusz Tczew Polska 21 km Team Tapflo opłacono on-line
8 Gdaniec Artur Tczew Polska 21 km Team Tapflo opłacono on-line
9 Gdaniec Ewa Tczew Polska 21 km Team Tapflo opłacono on-line
10 Włodarczak Witold Bydgoszcz Polska 21 km TRISPACE opłacono on-line
11 Paszkiewicz Karol Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
12 BANACH Bartosz Gdansk Polska 21 km Bright INVENTIONS - Banach Coach Gdańsk opłacono
13 Sędek Rafał Warszawa Polska 21 km opłacono on-line
14 Zbrzeźny Paweł Rokitki Polska 21 km Nowe Rokitki opłacono on-line
15 Brzeski Rafał Włocławek Polska 42 km opłacono on-line
16 Sokół Paweł Zduny Polska 21 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
17 Bohomiahkova Khrystyna Odesa Ukraina 21 km Stayer Run Club limit osiągnięty
18 Trygalski Cezary Pinczyn Polska 21 km opłacono on-line
19 Zawłocki Daniel Tczew Polska 21 km JASIO TEAM opłacono on-line
20 Gdaniec Anna Starogard Gdański Polska 21 km limit osiągnięty
21 Suchomski Przemysław Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
22 Siuda Żaneta Ostrowo Polska 21 km limit osiągnięty
23 Błaut Damian Ostróda Polska 21 km Run Goku Team opłacono on-line
24 Śliwiński Jacek Gdańsk Polska 21 km Swimrun Mafia opłacono on-line
25 Jańczak Filip Środa Wielkopolska Polska 42 km Jańczak Team opłacono on-line
26 Chojnacka Katarzyna Środa Wielkopolska Polska 42 km Jańczak Team opłacono on-line
27 Franciszkowski Błażej Rokitki Tczewskie Polska 21 km opłacono on-line
28 Gierszewski Wojciech Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
29 Grabowski Grzegorz Trzemeszno Polska 21 km Fundacja Aktywne Trzemeszno opłacono on-line
30 Sulewski Krzysztof Barczewo Polska 21 km BSB Barczewo Biega opłacono on-line
31 Radomiński Kamil Kwidzyn Polska 42 km opłacono on-line
32 Ślązak Andrzej Piotrków Trybunalski Polska 42 km Fan Club Dżem opłacono on-line
33 Szulc Tomasz Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
34 Lewandowski Marek Toruń Polska 21 km limit osiągnięty
35 Szajkowski Bartek Tczew Polska 21 km www.LIGHTHOUSE-HR.pl opłacono on-line
36 Lorys Sebastian Tczew Polska 21 km Team Tapflo opłacono on-line
37 szczech zdzislaw Pregowo Dolne Polska 21 km emeryt limit osiągnięty
38 Drzewiecki Dominik Pasłęk Polska 21 km opłacono on-line
39 Miesiarczyk Janusz Rożental Polska 42 km BBL Pelplin opłacono on-line
40 Liegmann Mariusz Lubiszewo Tczewskie Polska 21 km Biegający Tczew opłacono on-line
41 Liegmann Bożena Lubiszewo Polska 21 km Biegający Tczew opłacono on-line
42 Świtała Katarzyna Gdańsk Polska 21 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono
43 Wywiał Sebastian Poczesna Polska 42 km Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
44 Stencel Tomasz Pinczyn Polska 21 km Morsy Zblewolp opłacono on-line
45 Stępień Bartłomiej Gdańsk Polska 21 km Biegusy Gdańsk opłacono on-line
46 Mielnikiewicz Weronika Murzynowo Polska 21 km opłacono on-line
47 Szczepaniak Piotr Olsztyn Polska 21 km Są Wolniejsi opłacono on-line
48 Porembski Leszek Gdańsk Polska 21 km Thales opłacono
49 Degórski Marcin Reda Polska 21 km Runeda limit osiągnięty
50 Misztal Andrzej ROTMANKA Polska 21 km Assa Meble opłacono on-line
51 Niewiadomski Rafał Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
52 KARGUL JAN Tczew Polska 21 km Biegający Tczew opłacono on-line
53 Mrozek Marcin Tczew Polska 42 km Biegający Tczew opłacono on-line
54 Wenta Andrzej Wenta Gdańsk Polska 21 km opłacono
55 Górecki Kacper Gdynia Polska 21 km CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA opłacono on-line
56 Janiak Marcin Grudziądz Polska 42 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
57 Bachórz Agata Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
58 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Polska 42 km opłacono on-line
59 Mielnik Jakub Szczecin Polska 21 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
60 Syska Daniel Skarżysko-Kamienna Polska 21 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
61 Wawrzyńczak Błażej Sztum Polska 21 km Sztumskie Smoki opłacono on-line
62 Śliwiński Adrian Gdańsk Polska 42 km Haken opłacono on-line
63 Bujanowska Katarzyna PELPLIN Polska 21 km Fizjofitka Pelplin opłacono on-line
64 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Polska 21 km Biegający Tczew,Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
65 Pepliński Krzysztof Tczew Polska 21 km AP TCZEW opłacono on-line
66 JEZIERSKI TOMASZ TCZEW Polska 21 km opłacono on-line
67 Walkowiak Marcin Subkowy Polska 21 km IM Inspiration , Agros-TJ opłacono on-line
68 Steinka Marian Kościerzyna Polska 21 km Team Tapflo opłacono on-line
69 Skrzypczak Rafał Zblewo Polska 42 km Morsy Zblewo opłacono on-line
70 Laskiewicz Dariusz Gdańsk Polska 42 km opłacono on-line
71 Leszczyński Michał Subkowy Polska 21 km Hipokrates opłacono on-line
72 FILA ANTONI SZTUM Polska 42 km opłacono on-line
73 Kaiser Krzysztof Gniew Polska 21 km Kierowcy Ciężarówek opłacono on-line
74 Smeja Piotr Gdynia Polska 42 km opłacono on-line
75 Grabowski Marcin Wda Polska 21 km KS Sokół Zblewo limit osiągnięty
76 Świtońska Aleksandra Gdynia Polska 21 km opłacono on-line
77 Banyś Bartek Tczew Polska 21 km opłacono on-line
78 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Polska 42 km Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides opłacono on-line
79 Krogulec Waldemar North Kessock, Szkocja, UK Polska 21 km Highland Hill Runners opłacono on-line
80 Olszewski Tomasz Jeziorany Polska 21 km opłacono on-line
81 Olszewski Adam Olszewski Jeziorany Polska 21 km opłacono on-line
82 Nowakowska Anna Nowakowska Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
83 Kampowski Maciej Tczew Polska 21 km opłacono on-line
84 Repiński Jakub Skorzewo Polska 21 km Osp Skorzewo opłacono on-line
85 Kalinowski Michał Tczew Polska 42 km Subkowskie łepy opłacono on-line
86 Prostak Aleksandra Gdańsk Polska 21 km Biegusy Gdańsk, BBL Gdańsk opłacono on-line
87 Kopeć Igor Gdynia Polska 21 km opłacono on-line
88 Gutowski Michał Gdynia Polska 21 km MSC RUNNING TEAM opłacono on-line
89 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie Polska 21 km opłacono on-line
90 SŁOMIŃSKI DAMIAN BYDGOSZCZ Polska 42 km opłacono on-line
91 Treder Stanisław Kolonia Polska 21 km Thales opłacono
92 Andrzejewski Aleksander Gdańsk Polska 21 km Adtran opłacono on-line
93 Mazur Sławomir Sopot Polska 42 km THALES opłacono
94 LUKASZEWSKI MARCIN PRABUTY Polska 21 km Thales opłacono
95 Kamysz Magdalena ZBLEWO Polska 21 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
96 Piekut Anna Tczew Polska 21 km opłacono on-line
97 Krusiński Mirosław Sztum Polska 21 km Thales opłacono
98 BOGUSZEWSKI Bartosz Tczew Polska 21 km Biegający Tczew / Thales opłacono
99 Kalasouski Yury Gdańsk Polska 21 km Victoria opłacono on-line
100 Kloskowska Martyna Gdańsk Polska 21 km Fighting Runners opłacono on-line


Wyświetleń: 32553

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ