Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 K-PBOT | |||||||||
1 | Pawłowski Robert | Bydgoszcz | Bieg - 10km | 8 K-PBOT | opłacono | ||||
2 | Klonowska Oliwia | Zbiczno | Bieg - 10km | 8 K-PBOT | opłacono | ||||
3 | Pawłowski Rafał | Toruń | Bieg - 10km | 8 K-PBOT | opłacono | ||||
4 | Kaźmierczak Aleksandra | Włocławek | Bieg - 10km | 8 K-PBOT | opłacono | ||||
8k-pbot | |||||||||
5 | Dejewski Arkadiusz | Toruń | Bieg - 10km | 8k-pbot | opłacono | ||||
ANWILTEAM | |||||||||
6 | Spychalski Tomasz | Koneck | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
7 | Żabiński Radosław | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
8 | Braun Zbigniew | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
9 | Gierkowski Andrzej | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
10 | Kaniewski Artur | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
11 | Olszewski Kamil | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
12 | Kitłowski Radosław | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
13 | Kowalkowski Paweł | Gostynin | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
14 | Dudkiewicz Maciej | Krzyżanowo | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
15 | Jagodziński Piotr | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
16 | Prośniak Wiktor | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
17 | Uliczny Marcin | Płock | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
18 | Kozłowski Marek | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
19 | Widzisz Krzysztof | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
20 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
21 | Trzciński Mariusz | Włocławek | Marsz NW - 5km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
22 | Milak Arkadiusz | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
23 | Chyliński Radosław | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
24 | Darga Paulina | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
ANWILTEAM | |||||||||
25 | Szymański Robert | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
26 | Stawicki Mariusz | Włocławek | Bieg - 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
BILNO/ Maratończyk | |||||||||
27 | Tomasik Grzegorz | Włocławek | Bieg - 10km | BILNO/ Maratończyk | opłacono | ||||
Banderoza | |||||||||
28 | Pieńkowski Łukasz | Czerniewice | Bieg - 10km | Banderoza | opłacono | ||||
Biegaj z Dymkiem | |||||||||
29 | Kwiatkowski Marcin | Brwilno Dolne | Bieg - 10km | Biegaj z Dymkiem | opłacono | ||||
CBL Płock | |||||||||
30 | Starska Ewa | Płock | Marsz NW - 5km | CBL Płock | |||||
CoYoTe Team | |||||||||
31 | Jaśkiewicz Rafał | Włocławek | Bieg - 10km | CoYoTe Team | opłacono | ||||
Fitness Team Czerniewice | |||||||||
32 | Zasada Beata | Czerniewice | Marsz NW - 5km | Fitness Team Czerniewice | opłacono | ||||
33 | Garbiec Ewa | Czerniewice | Marsz NW - 5km | Fitness Team Czerniewice | opłacono | ||||
GKS Fabianki | |||||||||
34 | Piernikowski Damian | Włocławek | 1963 metry | GKS Fabianki | opłacono | ||||
Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus | |||||||||
35 | Gołębiowski Rafał | Włocławek | Bieg - 10km | Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus | opłacono | ||||
JS 4051 | |||||||||
36 | Żakowska Klaudia | Włocławek | Bieg - 10km | JS 4051 | opłacono | ||||
Jutrzenka-Dyblin | |||||||||
37 | Pawłowski Kacper | Włocławek | 1963 metry - młodzież do 16 lat | Jutrzenka-Dyblin | |||||
KB LECH RYPIN | |||||||||
38 | KASZUBSKI MARCIN | OSTROWITE | Bieg - 10km | KB LECH RYPIN | opłacono | ||||
LKS VECTRA | |||||||||
39 | Pyszkowska Magdalena | Krzewent | 1963 metry - młodzież do 16 lat | LKS VECTRA | opłacono | ||||
40 | Kaczkowska Wiktoria | Włocławek | 1963 metry - młodzież do 16 lat | LKS VECTRA | opłacono | ||||
LMK | |||||||||
41 | Bińczarski Mikołaj | Włocławek | 1963 metry - młodzież do 16 lat | LMK | opłacono | ||||
ORLEN Running Team | |||||||||
42 | Sobczak Grzegorz | Włocławek | Bieg - 10km | ORLEN Running Team | opłacono | ||||
43 | Prochno Piotr | Włocławek | Bieg - 10km | ORLEN Running Team | opłacono | ||||
44 | Marszałek Radosław | Płock | Bieg - 10km | ORLEN Running Team | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
45 | Ślęzak Adam | Elbląg | 1963 metry | OSP POGRODZIE | |||||
Olakowscy Team | |||||||||
46 | Olakowska Anna | Bodzanowo | Bieg - 10km | Olakowscy Team | opłacono | ||||
47 | Olakowski Sławomir | Bodzanowo | Bieg - 10km | Olakowscy Team | opłacono | ||||
Pamięci 61PP | |||||||||
48 | Torzewski Roman | Boniewo | Bieg - 10km | Pamięci 61PP | opłacono | ||||
Parakulos Kowal | |||||||||
49 | ROSIŃSKA WIESŁAWA | Kowal | 1963 metry | Parakulos Kowal | opłacono | ||||
50 | Pajęcki Adam | KOWAL | 1963 metry | Parakulos Kowal | opłacono | ||||
51 | BAZELA HENRYKA | Kowal | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | opłacono | ||||
52 | Jasińska Krystyna | Kowal | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | opłacono | ||||
53 | Wrześniak Barbara | Kowal | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | opłacono | ||||
Parkrun Słodowo Włocławek | |||||||||
54 | Szamel Hubert | Włocławek | Bieg - 10km | Parkrun Słodowo Włocławek | opłacono | ||||
Pierniki Toruń | |||||||||
55 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Marsz NW - 5km | Pierniki Toruń | opłacono | ||||
Rozbiegane Tuczno | |||||||||
56 | Jelińska Natalia | Leszcze | Bieg - 10km | Rozbiegane Tuczno | opłacono | ||||
Rozbiegani Lubraniec | |||||||||
57 | Czerniak Justyna | Lubraniec | Bieg - 10km | Rozbiegani Lubraniec | opłacono | ||||
58 | Zufla Wiktor | Lubraniec | 1963 metry - młodzież do 16 lat | Rozbiegani Lubraniec | opłacono | ||||
59 | Zufla Piotr | Lubraniec | Bieg - 10km | Rozbiegani Lubraniec | opłacono | ||||
SPC | |||||||||
60 | Wojtanis Magdalena | Toruń | Marsz NW - 5km | SPC | opłacono | ||||
Serce Nordica Włocławek | |||||||||
61 | LUBAŃSKI TOMASZ | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | opłacono | ||||
62 | JÓŹWIAK ŁUKASZ | Włocławek | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | opłacono | ||||
63 | JÓŹWIAK MARIANNA | WŁOCŁAWEK | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | opłacono | ||||
64 | Kamińska Alicja | Włocławek | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | opłacono | ||||
65 | Pieńkowska Zuzanna | Włocławek | 1963 metry | Serce Nordica Włocławek | opłacono | ||||
66 | Daroszewska Krystyna | Włocławek | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | opłacono | ||||
67 | Pieńkowska Urszula | Włocławek | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | opłacono | ||||
Serce Nordica Włocławek | |||||||||
68 | Langowski Sławomir | Włocławek | 1963 metry | Serce Nordica Włocławek | opłacono | ||||
Sp10 | |||||||||
69 | Czarniak Karolina | Włocławek | 1963 metry - młodzież do 16 lat | Sp10 | opłacono | ||||
Sp 20 | |||||||||
70 | Lipińska Lena | Włocławek | 1963 metry - młodzież do 16 lat | Sp 20 | opłacono | ||||
71 | Lipiński Tymoteusz | Włocławek | 1963 metry - młodzież do 16 lat | Sp 20 | opłacono | ||||
Studio treningu Cicha | |||||||||
72 | Kochman Paweł | Włocławek | Bieg - 10km | Studio treningu Cicha | opłacono | ||||
Tęczowa Kraina | |||||||||
73 | Osiński Piotr | Włocławek | Bieg - 10km | Tęczowa Kraina | opłacono | ||||
Urząd Miasta Włocławek | |||||||||
74 | Szaradowska Gabriela | Włocławek | Marsz NW - 5km | Urząd Miasta Włocławek | opłacono | ||||
75 | PIASECKI ARKADIUSZ | WŁOCŁAWEK | Bieg - 10km | Urząd Miasta Włocławek | opłacono | ||||
76 | Łuczak Krystian | Włocławek | Bieg - 10km | Urząd Miasta Włocławek | opłacono | ||||
77 | Jagodzińska Małgorzata | Włocławek | Bieg - 10km | Urząd Miasta Włocławek | opłacono | ||||
78 | Szaradowski Krzysztof | Włocławek | Marsz NW - 5km | Urząd Miasta Włocławek | opłacono | ||||
79 | gajewski maciej | Włocławek | Bieg - 10km | Urząd Miasta Włocławek | opłacono | ||||
Vectra Włocławek | |||||||||
80 | Dobrowolski Piotr | Włocławek | 1963 metry - młodzież do 16 lat | Vectra Włocławek | opłacono | ||||
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||||||
81 | Bąbiński Bartłomiej | Włocławek | 1963 metry | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
82 | Bladoszewska Monika | Włocławek | Bieg - 10km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
83 | Szymański Marcin | Bobrowniki | Bieg - 10km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
84 | PASTERNAK ROBERT | WŁOCŁAWEK | Bieg - 10km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
85 | Sztypka Justyna | Józefowo | Bieg - 10km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
86 | SZTYPKA Konrad | Józefowo | Bieg - 10km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
87 | Lewandowski Artur | Wloclawek | Bieg - 10km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
88 | Bińczarski Patryk | Włocławek | Bieg - 10km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
89 | Safandowska Małgorzata | Kowal | 1963 metry | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
90 | Zieliński Szczepan | Włocławek | Marsz NW - 5km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
91 | Gutral Magdalena | Włocławek | Bieg - 10km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
92 | Strzelecki Konrad | Kruszyn | Bieg - 10km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
93 | Wrzesiński Kazimierz | Włocławek | Bieg - 10km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
94 | Pasternak Marcin | Włocławek | Bieg - 10km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
95 | Skibiński Adam | Lubień Kujawski | Bieg - 10km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
96 | Braun Aneta | Włocławek | Marsz NW - 5km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
WKB Maratończyk | |||||||||
97 | Sołtysiński Marcin | Włocławek | Bieg - 10km | WKB Maratończyk | opłacono | ||||
98 | Kalinowski Jacek | Włocławek | Marsz NW - 5km | WKB Maratończyk | opłacono | ||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
99 | Kunecki Dariusz | Włocławek | Bieg - 10km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
100 | Pachucy Jakub | Włocławek | Bieg - 10km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
Włocłavia Włocławek | |||||||||
101 | Dobrowolski Jakub | Włocławek | 1963 metry - młodzież do 16 lat | Włocłavia Włocławek | opłacono | ||||
Włóczykije Waganiec | |||||||||
102 | Kujawa Grażyna Kujawa | Nowy Zbrachlin | Marsz NW - 5km | Włóczykije Waganiec | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
103 | Mila Antoni | Lubień Kujawski | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
104 | Mila Adam | Lubień Kujawski | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
105 | Mila Zofia | Lubień Kujawski | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
106 | Mila Lidia | Lubień Kujawski | 1963 metry | opłacono | |||||
107 | Mila Paweł | Lubień Kujawski | 1963 metry | opłacono | |||||
108 | Mila Piotr | Kruszwica, Poland | 1963 metry | opłacono | |||||
109 | Mila Katarzyna | Kruszwica, Poland | 1963 metry | opłacono | |||||
110 | Mila Michał | Kruszwica, Poland | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
111 | Mila Maciej | Kruszwica, Poland | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
112 | Mila Maria | Kruszwica, Poland | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
113 | Kucharska Monika | Toruń | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
114 | Reniecka Zuzanna | Szpetal Górny | 1963 metry - młodzież do 16 lat | ||||||
115 | Lach Alicja | Lubień Kujawski | Bieg - 10km | ||||||
116 | Pyszkowski Piotr | Krzewent | 1963 metry | opłacono | |||||
117 | Tymburski Mieczysław | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
118 | Kaszubski Igor | Ostrowite | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
119 | Kaszubska Wiktoria | Ostrowite | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
120 | Janowski Jacek | Włocławek | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
121 | Kunecki Jan | Włocławek | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
122 | Kunecka Anita | Włocławek | 1963 metry | opłacono | |||||
123 | Ruczewski Paweł | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
124 | Majewski Waldemar | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
125 | Złotowski Krystian | Gostynin | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
126 | Woźniak Krzysztof | Wola Skarbkowa | Bieg - 10km | opłacono | |||||
127 | Makowska Agnieszka | Lubanie | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
128 | Traczyk Magdalena | Lubanie | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
129 | Perczyński Mariusz | Włocławek | Bieg - 10km | ||||||
130 | Sztenderewicz Renata Sztenderewicz | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
131 | Gontarek Agnieszka | Kowal | 1963 metry | opłacono | |||||
132 | Migdalski Piotr | Ciechocinek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
133 | Sieczka Paweł | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
134 | Zawadzki Kazimierz | Włocławek | Marsz NW - 5km | ||||||
135 | Brylski Zbigniew | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
136 | Komorowski Tomasz | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
137 | Ugorek Miroslaw | Bydgoszcz | Bieg - 10km | opłacono | |||||
138 | Podorski Bogusław | Chodecz | Bieg - 10km | opłacono | |||||
139 | Kuberska Katarzyna | Szpetal Górny | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
140 | Sadowski Patryk | Brześć Kujawski | Bieg - 10km | opłacono | |||||
141 | Rumiński Krzysztof | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
142 | Stawicka Maria | Sochaczew | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
143 | Modzelewska Urszula | 96-515 Teresin | 1963 metry | opłacono | |||||
144 | Pawłowska Aneta | Toruń | Bieg - 10km | opłacono | |||||
145 | Duszczak Tomasz | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
146 | Modzelewski Dariusz | Pawłowice | Bieg - 10km | opłacono | |||||
147 | Danielewicz Henryka | Czerniewice | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
148 | Mroczyński Marek | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
149 | Piątkowska Patrycja | Czerniewice | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
150 | Chudykowska Jolanta | Biele | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
151 | Jarosz Katarzyna | Sompolno | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
152 | Szczyżańska Dorota | Przedecz | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
153 | Snopkowska Emilia | Grodztwo | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
154 | Brzeziński Marcin | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
155 | Buller Emila | Wloclawek | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
156 | KUŹBA Elżbieta | Włocławek | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
157 | Adamczewska Patrycja | Wloclawek | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
158 | Czerwińska Aleksandra | Grodztwo | 1963 metry | opłacono | |||||
159 | Czerwińska Zuzanna | Grodztwo | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
160 | Gdańska Aneta | Kowal | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
161 | Paluch Henryk | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
162 | Paluch Aleksandra | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
163 | Tomczak Zofia | Kowal | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
164 | Tomczak Ilona | Kowal | 1963 metry | opłacono | |||||
165 | Pawłowska Monika | Olganowo | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
166 | Grudowski Cezary | Zgłowiączka | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
167 | Grudowska Marta | Zgłowiączka | 1963 metry - młodzież do 16 lat | opłacono | |||||
168 | Grudowski Łukasz | Zgłowiączka | 1963 metry | opłacono | |||||
169 | Wesołowski Krzysztof | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
170 | Wesołowska Katarzyna | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
171 | Pszczółkowski Łukasz | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
172 | Olejnik Mariusz | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
173 | Dobrowolski Karol | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
174 | Zakrzewski Krzysztof | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
175 | Zwolińska Małgorzata Zwolińska | Włocławek | Bieg - 10km | ||||||
176 | Ciesielski Michał | Boniewo | Bieg - 10km | opłacono | |||||
177 | Agaciński Ariel | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
178 | Korzyniewski Hubert | Włocławek | 1963 metry | opłacono | |||||
179 | Rudnicki Paweł | Włocławek | 1963 metry | opłacono | |||||
180 | Goździecki Marcin | Włocławek | Bieg - 10km | ||||||
181 | Szydłowska Renata | Brześć Kujawski | Bieg - 10km | ||||||
182 | Hełmiński Dawid | Toruń | Bieg - 10km | ||||||
183 | Miłkowska Aneta | Włocławek | Bieg - 10km | ||||||
184 | Jaworski Piotr | Włocławek | Bieg - 10km | opłacono | |||||
185 | Wojnowski Kamil | Choceń | 1963 metry | opłacono | |||||
186 | Wojnowska Marlena | Choceń | 1963 metry | opłacono |
Wyświetleń: 11970