Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chodara Roman | Kętrzyn | Polska | Półmaraton | Runners Team Kętrzyn | opłacono |
2 | Ulitko Wojciech | Warszawa | Polska | Półmaraton | opłacono | |
3 | Litwiniuk Paweł | Narewka | Polska | Półmaraton | opłacono | |
4 | Kłosowska-Junko Aleksandra | Warszawa | Polska | Półmaraton | opłacono | |
5 | Szulga Piotr | Augustów | Polska | Półmaraton | Klub Biegacza Jysk | opłacono |
6 | Domel Michał | Bakalarzewo | Polska | Półmaraton | opłacono | |
7 | Roczeń Marta | Gołdap | Polska | Półmaraton | opłacono | |
8 | Kulikowski Tadeusz | Gołdap | Polska | Półmaraton | OSiR Gołdap | |
9 | Zaniewska Ewa | Łapy | Polska | Półmaraton | zŁAPmy endorfiny | opłacono |
10 | Zaniewski Andrzej | Łapy | Polska | Półmaraton | zŁAPmy endorfiny | opłacono |
11 | Kuśmirak Leszek | Łapy | Polska | Półmaraton | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | opłacono |
12 | Godlewski Andrzej | Borawskie | Polska | Półmaraton | Biegamy dla Zdrowia | opłacono |
13 | Wasilewski Paweł | Suwałki | Polska | Półmaraton | opłacono | |
14 | Bielicka Beata | Łapy | Polska | Półmaraton | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | |
15 | Kanafa Ewa | Marki | Polska | Półmaraton | Markowi Biegacze | opłacono |
16 | Poteralski Dariusz | Warszawa | Polska | Półmaraton | opłacono | |
17 | Cieśluk Krzysztof | Śliwno | Polska | Półmaraton | opłacono | |
18 | Konopko Wieslaw | Łapy | Polska | Półmaraton | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | |
19 | Chełmińska Katarzyna | Augustów | Polska | Półmaraton | opłacono | |
20 | Dawidowski Roman | Straduny | Polska | Półmaraton | opłacono | |
21 | Wielgus Krystian | Gołdap | Polska | Półmaraton | opłacono | |
22 | Jankowski Tomasz | Elbląg | Polska | Półmaraton | Team Karaś - Elbląg | opłacono |
23 | chojnowski zbigniew | białystok | Polska | Półmaraton | Pilkington metal | opłacono |
24 | Kurowski Maciej | Warszawa | Polska | Półmaraton | NN Running Team | opłacono |
25 | Łaguna Łukasz | Gdańsk | Polska | Półmaraton | opłacono | |
26 | Zaurska Oliwia | Gdańsk | Polska | Półmaraton | opłacono | |
27 | Perlejewski Michał | Suwałki | Polska | Półmaraton | opłacono | |
28 | Bielecka Joanna | Białystok | Polska | Półmaraton | ||
29 | Kulczyniec Grzegorz Kulczyniec | Olecko | Polska | Półmaraton | Olecko Biega | |
30 | Pączek Grzegorz | Warszawa | Polska | Półmaraton | opłacono | |
31 | Gumowska Anna | Łapy | Polska | Półmaraton | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | |
32 | Przekop Przemysław | Suwałki | Polska | Półmaraton | Malow Suwałki Producent Mebli Metalowych | |
33 | Bartczak Marcin | Bisztynek | Polska | Półmaraton | Drużyna ML | opłacono |
34 | Roczeń Grzegorz | Gołdap | Polska | Półmaraton | opłacono | |
35 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | Półmaraton | Vege Runners | opłacono |
36 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Polska | Półmaraton | opłacono | |
37 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | Półmaraton | Dąbrowski Team | opłacono |
38 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Półmaraton | 4xX | |
39 | Wysocka Natalia | Ełk | Polska | Półmaraton | 4xX | opłacono |
40 | Juszkiewicz Zbigniew | Ełk | Polska | Półmaraton | opłacono | |
41 | Sujak Mirosław | Mińsk Mazowiecki | Polska | Półmaraton | MKB Dreptak | |
42 | Wesołowska Urszula | Wrocław | Polska | Półmaraton | ||
43 | TARNOWSKI PAWEŁ | LUBLIN | Polska | Półmaraton | ||
44 | Sadowski Konrad | Chojnice | Polska | Półmaraton | opłacono | |
45 | Majer Jakub | Warszawa | Polska | Półmaraton | opłacono | |
46 | Majer Bogusława | Warszawa | Polska | Półmaraton | Vege Runners | opłacono |
47 | Kowalska Monika | Warszawa | Polska | Półmaraton | ||
48 | Szymański Michał | Warszawa | Polska | Półmaraton | opłacono | |
49 | Kluj Bogusław | Zakręt | Polska | Półmaraton | Biegam dla Sandry i Roberta | opłacono |
50 | Wysocki Krzysztof | Suwałki | Polska | Półmaraton | opłacono | |
51 | Wacewicz Rafał | Białystok | Polska | Półmaraton | Wioska Biegaczy/AikiRunners | |
52 | Suwald Andrzej | Warszawa | Polska | Półmaraton | JacekBiega Running Team | |
53 | Jaworowski Krzysztof | Olecko | Polska | Półmaraton | Jawory Team | opłacono |
54 | Niemotko Piotr | Białystok | Polska | Półmaraton | opłacono | |
55 | Jaworowska Magdalena | Olecko | Polska | Półmaraton | Jawory Team | opłacono |
56 | Wesołowski Maciej | Wrocław | Polska | Półmaraton | ||
57 | Kanafa Piotr | Marki | Polska | Półmaraton | Markowi Biegacze | opłacono |
58 | Janczulewicz Tomasz | Sejny | Polska | Półmaraton | opłacono | |
59 | Kozak Monika | Giżycko | Polska | Półmaraton | Wioska Biegaczy | opłacono |
60 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | Półmaraton - osoby zwolnione wg regulaminu | ||
61 | Dalgiewicz Dariusz | Łomianki | Polska | Półmaraton - osoby zwolnione wg regulaminu | ||
62 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | Polska | Półmaraton - osoby zwolnione wg regulaminu | Team Kętrzyn 70 | |
63 | Pozdrawiam Mariusz | Łomża | Polska | Półmaraton - osoby zwolnione wg regulaminu | Biegamy dla Zdrowia | |
64 | Strzesniewski Marek | Piaseczno | Polska | Półmaraton - osoby zwolnione wg regulaminu | ||
65 | Kuznetsov Vitalii | Kharkiv | Ukraina | Półmaraton - osoby zwolnione wg regulaminu | 4F Kharkiv | |
66 | Kalashnikova Veronika | Kharkiv | Ukraina | Półmaraton - osoby zwolnione wg regulaminu | 4F Kharkiv | |
67 | mikina artur | warszawa | Polska | Półmaraton - osoby zwolnione wg regulaminu | ||
68 | Kozłowski Mariusz | Ełk | Polska | Półmaraton - osoby zwolnione wg regulaminu | 4xX | |
69 | Moczyński Leszek | Bydgoszcz | Polska | Półmaraton - osoby zwolnione wg regulaminu | Bydgoszcz Biega | |
70 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | Półmaraton - osoby zwolnione wg regulaminu | Ducla Academy Warszawa |
Wyświetleń: 5894