Lp | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dulas Tomasz | Żukowo | Polska | SPRINT | |||
2 | Górajewska Martyna | Gdańsk | Polska | SPRINT | Decathlon Trójmiasto | opłacono | |
3 | Piotrowicz Ewa | Sopot | Polska | MEGA | EvoTriathlon | opłacono | |
4 | Wieczerniak Grzegorz | Kąpino | Polska | SPRINT | LUK-CONNECT TRI TEAM | opłacono | |
5 | Stukan Maciej | Sopot | Polska | MEGA | Epicentrum | opłacono BM | |
6 | Gorzeński Piotr | Gdynia | Polska | MEGA | |||
7 | Mardziński SŁAWOMIR | Wejherowo | Polska | SPRINT | opłacono BM | ||
8 | Mocarski Wojciech | Gdynia | Polska | MEGA | Arka Gdynia | opłacono | |
9 | Kujawiński Robert | Gdańsk | Polska | SPRINT | EvoTriathlon | opłacono | |
10 | Biały Paweł | Gdynia | Polska | MEGA | Euro Styl SA | opłacono BM | |
11 | Spaleniak Tomasz | Gdynia | Polska | MEGA | Endure Team | opłacono | |
12 | Jankowski Michał | GDYNIA | Polska | MEGA | CompleXsports | opłacono BM | |
13 | Syryca Natalia | Gdynia | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono | |
14 | Rómianowski Marek | Puck | Polska | MEGA | opłacono | ||
15 | Jakóbczyk Barbara | Gdynia | Polska | SPRINT | opłacono BM | ||
16 | Lichacz Milosz | Smolec | Polska | SPRINT | Slow Jogging Wrocław | opłacono BM | |
17 | Dryjer Artur | Gdańsk | Polska | MEGA | EvoTriathlon | opłacono BM | |
18 | Peplinski Maciej | Gdynia | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono | |
19 | Kuc Krzysztof | Bystra | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
20 | Lubomski Mateusz | Tuchom | Polska | MEGA | On My Own! | opłacono BM | |
21 | Zeszutek Natalia | Gdynia | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono | |
22 | Hordyniec Jan | Warszawa | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono | |
23 | Stelmach Krzysztof | Gdańśk | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
24 | Mikołajczak Mateusz | Kamień | Polska | SPRINT | opłacono BM | ||
25 | Paszke Łukasz | Przetoczyno | Polska | SPRINT | LUK-CONNECT TRI TEAM | opłacono | |
26 | Paszke Nikodem | Przetoczyno | Polska | SPRINT | LUK-CONNECT TRI TEAM | opłacono | |
27 | Siedlecki Artur | Gdynia | Polska | MEGA | |||
28 | Kimso Maciej | Gdańsk | Polska | MEGA | opłacono | ||
29 | Czerwinski Maksymilian | Gdansk | Polska | SPRINT | opłacono BM | ||
30 | Grzechnik Roman Grzechnik | Gdynia | Polska | SPRINT | Biegamyrazem.pl | opłacono | |
31 | Wąsowski Rafał | Gdańsk | Polska | MEGA | Decathlon Trójmiasto/BIKE U UP | opłacono | |
32 | Włodarczyk Adam | Kraków | Polska | SPRINT | opłacono BM | ||
33 | Bronowicka Aleksandra | POGÓRZE | Polska | SPRINT | RakTeam | ||
34 | Marzec Mieszko | Gdynia | Polska | MEGA | LUK-CONNECT TRI TEAM | opłacono | |
35 | Stępień Maciej | Bojano | Polska | SPRINT | opłacono BM | ||
36 | Kubisa Michał | Warszawa | Polska | MEGA | opłacono | ||
37 | Babiak Jakub | Bydgoszcz | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono | |
38 | Kaczykowski Leon | Wejherowo | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
39 | Lyashkevich Alexey | Gdańsk | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono BM | |
40 | Baranowski Daniel | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
41 | Fajks Adam | Pogórze | Polska | MEGA | Gmina Kosakowo | opłacono BM | |
42 | Kunz Kacper | Pogórze | Polska | SPRINT | ChŚ TriTeam | opłacono BM | |
43 | Os Iwo | Sopot | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
44 | Wielgus Janusz | Gdańsk | Polska | MEGA | 3CITY ADVENTURE | opłacono BM | |
45 | Przeździak Marek | Gdańsk | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
46 | PAKUŁA PIOTR | Gdynia | Polska | SPRINT | Endure Team | ||
47 | Miotk Michal | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono | ||
48 | Bednarek Krzysztof | GDYNIA | Polska | MEGA | 3CITY ADVENTURE | opłacono BM | |
49 | Korzeniewski Jarosław | Gdynia | Polska | SPRINT | opłacono BM | ||
50 | Wróblewski Paweł | Reda | Polska | SPRINT | opłacono BM | ||
51 | Sołtys Sebastian | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono | ||
52 | Gutowski Tomasz | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
53 | Maj-Roksz Maria | Wejherowo | Polska | MEGA | Samochodówka | opłacono BM | |
54 | Wojciechowicz Andrzej | Słupsk | Polska | SPRINT | Best Beasts | opłacono BM | |
55 | Ożarowska Monika | Gdańsk | Polska | SPRINT | EvoTriathlon | opłacono | |
56 | Dobek Pawel | Västervik | Polska | MEGA | Miloteam | opłacono BM | |
57 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Polska | MEGA | RakTeam | opłacono | |
58 | Kołakowski Mikołaj | Reda | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono BM | |
59 | Przeździak-Stelmach Anna | Gdańsk | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
60 | Łaniec Marek | Gdańsk | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
61 | Sypniewska-Lewandowska Aleksandra | KOLECZKOWO | Polska | SPRINT | TRIDEA TEAM | opłacono BM | |
62 | Witkowska Liliana | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
63 | Wolski Maciej | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
64 | Brzezicki Maciej | Gdynia | Polska | MEGA | TREC | opłacono | |
65 | Klimek Adrianna | Gdynia | Polska | SPRINT | RakTeam | opłacono | |
66 | Mańkucki Marcin | Różyny | Polska | MEGA | Decathlon Trójmiasto | opłacono | |
67 | Grzesiuk Damian | Chmielno | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
68 | Głazik Tomasz | Wejherowo | Polska | SPRINT | opłacono BM | ||
69 | Szreder Artur | Gdynia | Polska | SPRINT | Rumia Rugby | opłacono BM | |
70 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | SPRINT | Kaszuby biegają | opłacono | |
71 | Nagucki Maciej | Gdańsk | Polska | SPRINT | opłacono | ||
72 | Kuźbik Borys | Straszyn | Polska | SPRINT | Amici Sopot | opłacono | |
73 | Dalecka Dorota | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
74 | Josz Piotr | Gdańsk | Polska | SPRINT | opłacono BM | ||
75 | Korjat Bartek | Gdynia | Polska | MEGA | Endure Team | opłacono BM | |
76 | Żuk Jakub | Warszawa | Polska | SPRINT | opłacono BM | ||
77 | Ćwik Damian | Gdynia | Polska | MEGA | CTS | opłacono BM | |
78 | Dmochowska Marta | Gdynia | Polska | MEGA | TriLadies | opłacono | |
79 | Szatrowski Radosław | Gdynia | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono | |
80 | WOŹNIAK jacek woźniak | Gdańsk | Polska | MEGA | PORTA DRZWI / CTS | opłacono BM | |
81 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | SPRINT | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono | |
82 | Wicki Jakub | Gdynia | Polska | SPRINT | ChŚ TriTeam | opłacono BM | |
83 | Sikora Jakub | Warszawa | Polska | SPRINT | ChŚ TriTeam | opłacono BM | |
84 | Węsierski Mateusz | Rumia | Polska | SPRINT | ChŚ TriTeam | opłacono | |
85 | Dużyńska Agata | Gdańsk | Polska | MEGA | EvoTriathlon | opłacono BM | |
86 | Ożarowski Marcin | Gdańsk | Polska | MEGA | EvoTriathlon | opłacono BM | |
87 | Gołąbek Paulina | Bolszewo | Polska | SPRINT | opłacono | ||
88 | Meissner Janusz | Kartuzy | Polska | SPRINT | Cartusia tri | opłacono BM | |
89 | Selmoser Hubert | Kościan | Polska | MEGA | opłacono | ||
90 | Miroński Rafał | Gdynia | Polska | SPRINT | opłacono BM | ||
91 | Flisikowski Szymon | Sopot | Polska | MEGA | Autopay / EvoTriathlon Team | opłacono | |
92 | Korbanek Arkadiusz | Bytom | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
93 | Sirocki Dawid | Jeleńska Huta | Polska | SPRINT | |||
94 | Leszczyński Damian | Lubliniec | Polska | MEGA | opłacono BM | ||
95 | Kac Magdalena | Reda | Polska | SPRINT | Tri Sexy | ||
96 | Kac Marek | Reda | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono BM | |
97 | de Burgh Laurence | Gdansk | Nowa Zelandia | MEGA | Intel Cycling Gdansk | opłacono | |
98 | Świąder Paweł | Gdańsk | Polska | SPRINT | Intel Cycling Gdansk | opłacono | |
99 | Gałka Łukasz | Braniewo | Polska | MEGA | PKLAM/Intel Cycling Gdansk | opłacono | |
100 | Kudrewicz Mirek | Gdańsk | Polska | MEGA | EvoTriathlon | opłacono BM |
Wyświetleń: 9186