21 km
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 464 szulc Juliusz Dzięcielec Polska 21 km RedDevils opłacono on-line
2 456 Lacki Jarek Gołubie Polska 21 km opłacono on-line
3 453 Kruk Maciej Rumia Polska 21 km opłacono on-line
4 454 Kuchcinski Bartosz Rotmanka Polska 21 km Straszyn Biega, SUT, Pruszcz Biega opłacono on-line
5 446 Janiszewski Rafał Gdansk Polska 21 km Lopezy opłacono on-line
6 459 Ożarowska Monika Gdańsk Polska 21 km EvoTriathlon Team opłacono on-line
7 457 Niecko Krzysztof Gdańsk Polska 21 km KInO REKIN opłacono on-line
8 470 Wozbanowicz Jacek Straszyn Polska 21 km STRASZYN opłacono
9 449 Klimczak Tobiasz Lublewo Gdańskie Polska 21 km opłacono on-line
10 445 Grodzki Marek Gdańsk Polska 21 km CTS opłacono
11 463 Sudziński Mariola Olsztyn Polska 21 km opłacono on-line
12 465 Śliwiński Adrian Gdańsk Polska 21 km Haken opłacono on-line
13 469 Wojtowicz Marcin Gdynia Polska 21 km MAMY TO opłacono
14 451 Krakowski Jan Gdynia Polska 21 km Invictus 3city opłacono on-line
15 442 Cichosz Dariusz Cedry Małe Polska 21 km opłacono on-line
16 458 Ostrowski Łukasz Gdynia Polska 21 km Invictus 3City / INDUSTRIA Team opłacono on-line
17 448 Klepacz Marcin Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
18 441 Bloch Mariusz Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
19 468 Wiśniewska Magda Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
20 455 Kulas Pawel Pruszcz Gdański Polska 21 km opłacono on-line
21 452 Kreps Krzysztof Gdańsk Polska 21 km Lopezy opłacono on-line
22 447 Jóźwik Rafał Kowale Polska 21 km Kowale opłacono on-line
23 450 Kobus Dariusz Gdynia Polska 21 km opłacono on-line
24 215 Jedtka Angelika Skarszewy Polska 21 km opłacono on-line
25 150 Czarnowski Bartosz Frombork Polska 21 km opłacono on-line
26 371 Sobolewski Tomasz Strzelino Polska 21 km BBL SŁUPSK opłacono on-line
27 288 Mazur Dawid Warszawa Polska 21 km Sanchez Team opłacono on-line
28 471 Zasada Oskar Dawid Gdynia Polska 21 km opłacono on-line
29 302 Nachyła Piotr Słupsk Polska 21 km Stopa Słupsk opłacono on-line
30 139 Choroszyński Adam Pruszcz Gdański Polska 21 km opłacono on-line
31 235 Kępka Karolina Słupsk Polska 21 km STOPA Słupsk opłacono on-line
32 Małachowski Grzegorz Szczecinek Polska 21 km
33 101 Abramek Arkadiusz Pruszcz Gdański Polska 21 km opłacono on-line
34 377 Stankiewicz Mariola Straszyn Polska 21 km opłacono on-line
35 316 Oller Joachim Pruszcz Gdański Polska 21 km opłacono on-line
36 426 Wyrwa Dariusz Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
37 136 Brzezicki Maciej Gdynia Polska 21 km TREC opłacono on-line
38 391 Szmigiera Adam Skowarcz Polska 21 km Smurfit Kappa Adventure Team opłacono on-line
39 321 Orzeszek Adam Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
40 289 Mazurek Michał Gdańsk Polska 21 km FABER Team opłacono on-line
41 106 Arent Magdalena Gdańsk Polska 21 km Arent Team opłacono on-line
42 105 Arent Jarek Gdańsk Polska 21 km Arent Team opłacono on-line
43 104 Arent Alan Gdańsk Polska 21 km Arent Team opłacono on-line
44 293 Miąsek Ryszard Szpęgawa Polska 21 km opłacono on-line
45 115 Bartsch Aleksandra Gdynia Polska 21 km Bigyellowfoot Adventure Team opłacono on-line
46 341 Posiakow Tomasz Gdansk Polska 21 km Rogiewicz Running Team opłacono on-line
47 267 Księżopolski Daniel Gdańsk Polska 21 km Orunia Team opłacono on-line
48 326 Pagórski Łukasz Pruszcz Gdański Polska 21 km opłacono on-line
49 265 Krzemiński Ryszard Bielkowo Polska 21 km opłacono on-line
50 348 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Polska 21 km Rogiewicz Running Team opłacono
51 460 Przywieczerski Krzysztof Włocławek Polska 21 km opłacono
52 221 Kalasouski Yury Gdańsk Polska 21 km Victoria opłacono on-line
53 216 Jędrzejewska Aleksandra Wrocław Polska 21 km CTS opłacono on-line
54 399 Telepski Michał Pruszcz Gdański Polska 21 km Browery Team / NULL opłacono on-line
55 Wroblewski Adrian Bąkowo Polska 21 km
56 112 Barański Piotr Pruszcz Gdański Polska 21 km opłacono on-line
57 297 Miszewski Mateusz Gdańsk Polska 21 km CTS opłacono on-line
58 361 Skosolas Janusz Kwidzyn Polska 21 km opłacono on-line
59 114 Bartkowski Sławomir Brzozówka Polska 21 km opłacono on-line
60 200 Jacyno Dawid Ulkowy Polska 21 km opłacono on-line
61 333 Pechnikov Ruslan Odesa Polska 21 km Stayer Run Club opłacono
62 420 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Polska 21 km opłacono on-line
63 277 Lewna Adam Gdynia Polska 21 km UKS Ekonomik Maratończyk Lębork / DOMESTA opłacono on-line
64 161 Dmochowska Marta Gdynia Polska 21 km CompleXsports/ TriLadies opłacono on-line
65 290 Melnychuk Serhii Sopot Polska 21 km opłacono on-line
66 408 Wasylka Łukasz Luzino Polska 21 km KASZUBI LUZINO opłacono on-line
67 438 Żabczyński Daniel Rumia Polska 21 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
68 213 Jaworski Sebastian Łęgowo Polska 21 km Silky Coders opłacono on-line
69 443 Cieślak Kamil Gdańsk Polska 21 km JTCNW opłacono on-line
70 183 Goździewski Paweł Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
71 280 Łapiński Tomek Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
72 247 Kochan Marcin Pruszcz Gdański Polska 21 km opłacono
73 411 Wesołowski Paweł Pruszcz Gdański Polska 21 km ST RUNNERS opłacono on-line
74 Marczuk Ewa Rumia Polska 21 km
75 KRUPA PAWEL Agatówka Polska 21 km LRT
76 219 Kaczmarek Damian Toruń Polska 21 km opłacono on-line
77 202 Jakubek Zbigniew zibi Gdańsk Polska 21 km opłacono
78 238 Kirsz Krzysztof Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
79 Bogumiłow Marcin Słupsk Polska 21 km Dzik ze Słupska
80 418 Wodynski Jan Gdansk Polska 21 km opłacono on-line
81 154 Ćwik Damian Gdynia Polska 21 km opłacono on-line
82 222 Kałaska Radosław Rewa Polska 21 km KWP Gdańsk opłacono on-line
83 152 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Polska 21 km UKS Ekoludek Szczenurze opłacono on-line
84 205 Jakubowski Karol Cielimowo Polska 21 km opłacono on-line
85 304 Nelke Eliasz Tczew Polska 21 km Apator Metrix opłacono on-line
86 275 Laskowski Waldemar Lubiszewo Tczewskie Polska 21 km opłacono on-line
87 389 Szczodrowska Wioletta Gdańsk Polska 21 km Lopezy opłacono on-line
88 435 Zmudzinski Tomek Gdansk Polska 21 km KS Barrakuda Gdańsk opłacono on-line
89 461 Riegel Mateusz Gdańsk Polska 21 km ST RUNNERS opłacono
90 208 Janiszewski Bogumił Gdańsk Polska 21 km opłacono on-line
91 Strosin Tomasz Rumia Polska 21 km
92 243 Kluczyk Artur Elbląg Polska 21 km Tomaszewicz Team opłacono on-line
93 330 Pawlik Oskar Pawlik Gdynia Polska 21 km opłacono on-line
94 199 Hoły Zdzisław Straszyn Polska 21 km opłacono on-line
95 248 Kociemski Przemysław Gdańsk Polska 21 km FUNDACJA JEPPESENA opłacono
96 309 Nowak Jarosław Toruń Polska 21 km opłacono on-line
97 Mejer Anna Malbork Polska 21 km na co to komu
98 416 Witkowski Jakub Gdańsk Polska 21 km FUNDACJA JEPPESENA opłacono
99 405 Twarowski Michał Straszyn Polska 21 km Fundacja Jeppesena opłacono
100 283 Malecki Łukasz Straszyn Polska 21 km Straszyn Biega / Pruszcz Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 29760

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ