Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 10 km 70+ | ||
2 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
3 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
4 | Zając Grzegorz | Czarlin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
5 | Kunowski Łukasz | Dabrówka | Polska | 10 km | Dovista Active Team / Biegający Tczew | opłacono on-line |
6 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
7 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Polska | 10 km | ||
8 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 10 km | OSP POGRODZIE | |
9 | Caban Krzysztof | Elbląg | Polska | 10 km | Zaczynam Truchtać | |
10 | Stefański Andrzej | Elbląg | Polska | 10 km | Maratończyk Elbląg | opłacono on-line |
11 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | ||
12 | Choinski Michal | Gdansk | Polska | 10 km | Euro Styl | opłacono on-line |
13 | Zmudzinski Tomek | Gdansk | Polska | 10 km | KS Barrakuda Gdańsk | opłacono on-line |
14 | POHNKE WŁADYSŁAW | GDAŃSK | Polska | 10 km 70+ | ||
15 | Wirkus Tymoteusz | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
16 | Kowalik Hubert | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
17 | Czapiewski Sylwester | Gdańsk | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
18 | Karasiewicz Jolanta | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
19 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | 10 km | Zabiegane Dwie | opłacono on-line |
20 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
21 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
22 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km | biegam bo mnie ludzkość wkurwia | opłacono on-line |
23 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | 10 km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono on-line |
24 | Budziarek Adam | Gdańsk | Polska | 10 km | Fighting Runners | opłacono on-line |
25 | Lewandowska-Stańczak Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Kondzikava Katsiaryna | GDAŃSK | Polska | 10 km | Stayer Run Club | opłacono on-line |
27 | Buksińska Oliwia Buksińska | Gdańsk | Polska | 10 km | Silgan | opłacono |
28 | Szabłowski Kamil | Gdańsk | Polska | 10 km | Następny Krok Team | opłacono on-line |
29 | Łatas Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | Fighting Runners | opłacono on-line |
30 | Jakrzewski Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
31 | Jakrzewska Izabela | Gdańsk | Polska | 10 km | SHEE.is | opłacono on-line |
32 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
33 | Adamczyk Wojciech | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
34 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | 10 km 70+ | Parkrun Gdynia | |
35 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
36 | Krakowski Jan | Gdynia | Polska | 10 km | Invictus 3city | opłacono on-line |
37 | Pachota Paweł | Gniew | Polska | 10 km | ZPK | opłacono on-line |
38 | Górski Kamil | Gniew | Polska | 10 km | domRustykalny.pl | opłacono on-line |
39 | Simon Julia | Gniew | Polska | 10 km | Huber+Suhner | opłacono |
40 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
42 | Pióro Maria | Gorzędziej | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
43 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
44 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Polska | 10 km 70+ | Parkrun Grudziądz | |
45 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
46 | Urbański Marcin | Knybawa | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
47 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
48 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | 10 km 70+ | Kurzętnik biega | |
49 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | 10 km 70+ | KWIDZYN BIEGA | |
50 | Detko Gabriela | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | Melkowski Michał | Kwidzyn | Polska | 10 km | Urbex Team Kwidzyn | opłacono on-line |
52 | Kania Krzysztof | Kwidzyn | Polska | 10 km | Urbex Team Kwidzyn | opłacono on-line |
53 | Wiśniewski Marek | Lubiszewo | Polska | 10 km | BPH Runners Team | opłacono on-line |
54 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo Tczewskie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
55 | Steinka Mariusz | Łęgowo | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
56 | STEINKA JUSTYNA | ŁĘGOWO | Polska | 10 km | Team Tapflo | |
57 | Pawelczyk Krzysztof | Łyśniewo | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
58 | Sowiński Patryk | Malbork | Polska | 10 km | Chorst Team, Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
59 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | 10 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
60 | Patalon Adam | Marzęcice | Polska | 10 km | Kurzętnik biega | opłacono on-line |
61 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
62 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
63 | Zima Jan | Minięta | Polska | 10 km | Dzierzgoń | |
64 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | 10 km | ||
65 | Piskorski Jurek | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
66 | Kępińska Monika | Pomorska Wieś | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
67 | szczech zdzislaw | Pregowo Dolne | Polska | 10 km 70+ | emeryt | |
68 | Gapa-Jakubowska Anna | Pszczółki | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
69 | Kopania Anita | Pszczółki | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
70 | Lisiak Kasia | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
71 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
72 | Macholl Adam | Rokitki Tczewskie | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
73 | Bąkowski Tadeusz | ROKOCIN | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
74 | Gałęzewski Michał | Różyny | Polska | 10 km | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
75 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
76 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
77 | Początek Mikołaj | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
78 | Zwolak Andrzej | Ryjewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
79 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
80 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | 10 km 70+ | ||
81 | Wojciechowski Adam | Starogard Gd. | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
82 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
83 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Polska | 10 km | ||
84 | Szopiński Wiktor | Starogard Gdański | Polska | 10 km | The Szopin Stones Running Team | opłacono on-line |
85 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ||
86 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
87 | Brzoska Ryszard | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Hardersi | opłacono on-line |
88 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
89 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
90 | Walkowiak Marcin | Subkowy | Polska | 10 km | IM Inspiration/ AGROS-TJ | opłacono on-line |
91 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | Polska | 10 km | ||
92 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
93 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
94 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
95 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
96 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
97 | Szczyglak Mariusz | Tczew | Polska | 10 km | Crosselite | |
98 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
99 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
100 | Zimny Tomasz Zimny | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10364