Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Oliwier Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
2 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Polska 10 km opłacono on-line
3 Urbaniak Marek Gdańsk Polska 10 km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono on-line
4 Mrozek Marcin Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
5 Grubich Bartlomiej Tczew Polska 10 km Eaton Running Team opłacono on-line
6 Bujanowska Katarzyna ROŻENTAL Polska 10 km Fizjofitka Pelplin opłacono on-line
7 Żywiecki Mikołaj Tczew Polska 10 km opłacono on-line
8 Kaczmarek Aleksandra Chwaszczyno Polska 10 km opłacono on-line
9 Początek Mikołaj Rumia Polska 10 km
10 milkowski mariusz gdynia Polska 10 km
11 Łatas Paweł Gdańsk Polska 10 km Fighting Runners opłacono on-line
12 Tuszyński Jarosław Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
13 Boschke Magdalena Pelplin Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
14 Połomski Jarosław Gniew Polska 10 km tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
15 Konczalski Paweł Charbrowo Polska 10 km Biegający Dietetyk Team
16 Falkowski Patryk Kwidzyn Polska 10 km Fast KUZL opłacono on-line
17 Tołkacz Wojciech Malbork Polska 10 km opłacono on-line
18 Hulewicz Grażyna Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono
19 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Polska 10 km 70+
20 Sosnowski Wiesław Gniszewo Polska 10 km Sambor Tczew opłacono on-line
21 Wódkowski Krzysztof Szpęgawsk Polska 10 km GOIA opłacono on-line
22 Ossowski Dariusz Koteże Polska 10 km SKL Filippides opłacono on-line
23 Lasota Aleksandra Tczew Polska 10 km opłacono on-line
24 Liegmann Mariusz Lubiszewo Tczewskie Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
25 Liegmann Bożena Lubiszewo Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
26 Kopania Anita Pszczółki Polska 10 km opłacono on-line
27 Czech Przemysław Tczew Polska 10 km CrossElite opłacono on-line
28 Steinka Marian Kościerzyna Polska 10 km ABK. Kościerzyna opłacono on-line
29 Pęśko Michał Gdańsk Polska 10 km Fighting Runners opłacono on-line
30 Gapa-Jakubowska Anna Pszczółki Polska 10 km opłacono on-line
31 Kordowska Magdalena Tczew Polska 10 km opłacono on-line
32 Śliwiński Adrian Gdańsk Polska 10 km Haken opłacono on-line
33 Zając Grzegorz Czarlin Polska 10 km opłacono on-line
34 Niespodziński Lesław Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
35 Hałas Marek Wrocław Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
36 Katarzyńska Ewelina Kutno Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
37 Mackiewicz Marcin Czosnówka Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
38 Hardt Piotr Tczew Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
39 Seroczyński Mateusz Tczew Polska 10 km opłacono on-line
40 Sadowski Robert Tczew Polska 10 km opłacono on-line
41 Piekut Anna Tczew Polska 10 km Crosselite opłacono on-line
42 Adamczyk Wojciech Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
43 Stefański Andrzej Elbląg Polska 10 km Maratończyk Elbląg opłacono on-line
44 Szoska Sławomir Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
45 Pawełek Marcin Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
46 Pelowski Mateusz Chojnice Polska 10 km opłacono on-line
47 Kukliński Stanisław Chojnice Polska 10 km opłacono on-line
48 Tulik Przemysław Warszawa Polska 10 km opłacono on-line
49 Szymanik Maciej Tczew Polska 10 km opłacono on-line
50 Wiśniewska Natalia Gołębiewko Polska 10 km opłacono on-line
51 Zbrzeźny Paweł Rokitki Polska 10 km Nowe Rokitki opłacono on-line
52 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Polska 10 km opłacono on-line
53 Połaczek Marcin Tczew Polska 10 km PINK TOOLS opłacono on-line
54 Piotrowska Paulina Tczew Polska 10 km opłacono on-line
55 Sowiński Patryk Tczew Polska 10 km Beztlenowi Malbork/ Chors Team opłacono on-line
56 Siwczak Mariusz Sobowidz Polska 10 km opłacono on-line
57 Główczewski Grzegorz Tczew Polska 10 km Biegający Tczew/www.gregglovi.com opłacono on-line
58 Gzella Damian Gzella Koźliny Polska 10 km opłacono on-line
59 skrzynski patryk Malbork Polska 10 km Waniewski Coaching opłacono on-line
60 Kreja Dariusz Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
61 Markiewicz Paweł Elbląg Polska 10 km opłacono on-line
62 Żuchowski Jan Wola Szydłowska Polska 10 km Anddach opłacono on-line
63 STEINKA JUSTYNA ŁĘGOWO Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
64 Jendrzejewski Piotr Tczew Polska 10 km Eaton Running Team
65 Ruszkiewicz Malgorzata Susz Polska 10 km opłacono on-line
66 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska 10 km opłacono on-line
67 GUZ Robert Tczew Polska 10 km opłacono on-line
68 Mikuś Marcin Tczew Polska 10 km Huber+Suhner opłacono
69 Pakeiser Piotr Tczew Polska 10 km Huber + Suhner opłacono
70 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
71 Gdaniec Kamil Tczew Polska 10 km Huber + Suhner opłacono
72 Witkowski Maurycy Kwidzyn Polska 10 km opłacono on-line
73 Pawlak Agnieszka Błonie Polska 10 km
74 Zagórowska Anna Malbork Polska 10 km Flex Runners opłacono on-line
75 SADOWSKA MARZENA Warszawa Polska 10 km PKP S.A opłacono on-line
76 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Polska 10 km opłacono on-line
77 Frankiewicz Żaneta Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
78 Czechanowska Lucyna Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
79 Czapiewska Iga Rożenta Polska 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
80 Kreja Łukasz Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
81 Zimny Tomasz Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
82 Sokół Paweł Zduny Polska 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
83 Skrzypek Marcin Dąbrowa Polska 10 km
84 Nowak Grzegorz Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
85 Nowak Katarzyna Tczew Polska 10 km Huber+Suhner/ Biegający Tczew opłacono
86 Drzycimska Małgorzata Gdańsk Polska 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
87 Dywelski Mirosław TCZEW Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
88 Sarach Karolina Czarlin Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
89 Zdanowicz Paweł Elbląg Polska 10 km
90 Czechowski Dawid Subkowy Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
91 Czechowska Dorota Subkowy Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
92 Ścisłowski Andrzej Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
93 Ackermann Tomasz Tczew Polska 10 km opłacono on-line
94 Michalak Marek Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
95 Nelke Eliasz Tczew Polska 10 km linkedin.com/in/eliasz-nelke/ opłacono on-line
96 Gdaniec Sławomir Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
97 Siadak Daria Tczew Polska 10 km opłacono on-line
98 Kusmierski Krzysztof Tychy Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
99 Szumowski Wojciech Bielsko-Biała Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
100 Lenc Sebastian Laskowice Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono


Wyświetleń: 12926

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ