Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śniatkowski Karol | Suwałki | Polska | Bieg główny | Krav Maga Brothers | |
2 | Słotwiński Adam | Ełk | Polska | Bieg główny | WIOSKA BIEGACZY | |
3 | Bielawski Wojciech | Sucha Rzeczka | Polska | Bieg główny | ATP Augustów | |
4 | Cieślukowska Marta | Guzy | Polska | Bieg główny | ||
5 | Januszanis Małgorzata | Puńsk | Polska | Nordic Walking | ||
6 | Ptaszyński Michał | Olecko | Polska | Bieg główny | MOSiR Olecko | opłacono |
7 | Skomorowski Dominik | Goldap | Polska | Bieg główny | Osada Boczki | |
8 | Butkiewicz Robert | Okuniowiec | Polska | Bieg główny | Gruby Też Może Biegać :D | |
9 | Wandzioch Krzysztof | Suwałki | Polska | Bieg główny | Wandzioch Team | opłacono |
10 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Polska | Bieg główny | Maratonka Grajewo | |
11 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Polska | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono |
12 | Nestorowicz Marek | Kętrzyn | Polska | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | Góral z Mazur Running Team / KB JURUND Szczytno | |
13 | Wielgus Krystian | Gołdap | Polska | Bieg główny | RCI OLSZTYN | opłacono |
14 | Sawicki Łukasz | Giżycko | Polska | Bieg główny | Wioska Biegaczy | opłacono |
15 | Gacioch Jarosław | Orzysz | Polska | Bieg główny | ||
16 | Siergiej Elżbieta | Odoje | Polska | Bieg główny | Run Team Tygrysy Orzysz | |
17 | Uliszewska Iwona | Orzysz | Polska | Bieg główny | Run Team Tygrysy Orzysz | |
18 | Bożeń Barbara | Suwałki | Polska | Bieg główny | Krav Maga Brothers | opłacono |
19 | Trzebiński Ryszard | Ełk | Polska | Bieg główny | Godzina Zero | opłacono |
20 | Kibis Ula | Olecko | Polska | Bieg główny | opłacono | |
21 | Zamojski Marcin | Olecko | Polska | Bieg główny | opłacono | |
22 | Korytkowska Justyna | Łomża | Polska | Bieg główny | KS Prefbet Sonarol | opłacono |
23 | Krzyżanowski Karol | Rajgród | Polska | Bieg główny | Maratonka Grajewo | opłacono |
24 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Polska | Bieg główny | Maratonka Grajewo | opłacono |
25 | Paliwoda Adam | Ełk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
26 | Przyłucki Krzysztof | Łękuk Mały | Polska | Bieg główny | Wioska Biegaczy | opłacono |
27 | Osior Bartłomiej | Wydminy | Polska | Bieg główny | Wioska Biegaczy | |
28 | Sokół Bartosz | Białystok | Polska | Bieg główny | opłacono | |
29 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | Bieg główny | GF Acer | opłacono |
30 | Nowakowski Karol | Pisz | Polska | Bieg główny | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | |
31 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | Bieg główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/ Team Parszczyńskich | |
32 | Kozłowski Błażej | Ełk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
33 | Sikorski Mariusz | Gołdap | Polska | Bieg główny | Drużyna dowodzenia. | opłacono |
34 | Pydynkowski Łukasz | Działdowo | Polska | Bieg główny | Rozbiegane Działdowo | opłacono |
35 | Wasilewski Dawid | Giżycko | Polska | Bieg główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
36 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | Bieg główny | Bank Spółdzielczy Olecko | opłacono |
37 | Osior Beata | Wydminy | Polska | Bieg główny | Wioska Biegaczy | |
38 | Jaksina Dariusz | Ruciane-nida | Polska | Nordic Walking | Mazurski dzik | opłacono |
39 | Miezianko Patrycja | Gołdap | Polska | Bieg główny | Husaria Gołdap | opłacono |
40 | Ślubecka Mariola | Kętrzyn | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
41 | Ślubecki Tomasz | Kętrzyn | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
42 | Roczeń Marta | Gołdap | Polska | Bieg główny | opłacono | |
43 | Kiczka Tomasz | Olecko | Polska | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | ||
44 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Polska | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | so-biebie-gam | |
45 | Obuchowska Emilia | Gołdap | Polska | Bieg główny | opłacono | |
46 | Obuchowski Krzysztof | Gołdap | Polska | Bieg główny | opłacono | |
47 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | Bieg główny | Bank Spółdzielczy Olecko | opłacono |
48 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | Bieg główny | Bank Spółdzielczy Olecko | opłacono |
49 | Zubrycki Łukasz | Stawiguda | Polska | Bieg główny | Malina i Miron | opłacono |
50 | Gulbierz Marek | Kowale Oleckie | Polska | Bieg główny | ||
51 | Mikulski Mariusz | Suwałki | Polska | Bieg główny | Emeryt też może | opłacono |
52 | Kownacki Tomasz | Olecko | Polska | Bieg główny | Olecko biega | opłacono |
53 | Ropiak Ryszard | Myszyniec | Polska | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | Kurpie Myszyniec | |
54 | Wach Zdzisław | Augustów | Polska | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | ||
55 | Samson Renata | Wydminy | Polska | Bieg główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/ Dąbrowski Team | opłacono |
56 | Zapilaj Daniel | Ełk | Polska | Bieg główny | Söndagslöpare | opłacono |
57 | Dobrzyń Zenon | Giżycko | Polska | Bieg główny | Rowery Zenon Dobrzyń | opłacono |
58 | Jegliński Kamil | Olecko | Polska | Bieg główny | Olecko Biega | |
59 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
60 | Zubowicz Janina | Sejny | Polska | Bieg główny | Ambasador Festiwalu Biegów | opłacono |
61 | Kropiwnicki Marcin | Białystok | Polska | Bieg główny | ||
62 | Iwanow Aleksander | Białystok | Polska | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | BBL | |
63 | Iwanowa Helena | Bialystok | Polska | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | BBL | |
64 | Klaus Wiesław | Olecko | Polska | Bieg główny | opłacono | |
65 | Ogonowski Michał | Łomża | Polska | Bieg główny | MRC | opłacono |
66 | Tombacher Krzysztof | Ełk | Polska | Bieg główny | ||
67 | Zielenkiewicz Krzysztof | Bialystok | Polska | Bieg główny | Kris team | |
68 | Klekotko Wojciech | Bakałarzewo | Polska | Bieg główny | ||
69 | Legenzow Igor | Krasnopol | Polska | Bieg główny | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | |
70 | Wasilewska Sylwia | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
71 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
72 | Adam Justyna | Olecko | Polska | Bieg główny | Olecko Biega | opłacono |
73 | Grzymkowski Dariusz | Ełk | Polska | Bieg główny | KS Zahartowani Ełk | opłacono |
74 | Milewski Marcin | Suwałki | Polska | Bieg główny | Krav Maga Brothers | opłacono |
75 | Wasilewski Paweł | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
76 | Herbszt Wojciech | Ełk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
77 | Kulikowski Tadeusz | Gołdap | Polska | Bieg główny | OSiR Gołdap | opłacono |
78 | Sak Aleksandra | Augustów | Polska | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono |
79 | Dudziec Marcin | Szczytno | Polska | Bieg główny | Team Dudziec | opłacono |
80 | Klepacki Maciej | Elk | Polska | Bieg główny | KS Zahartowani Ełk | opłacono |
81 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | Bieg główny | ||
82 | Poźniak Konrad | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
83 | Ćwikowska Małgorzata | Białystok | Polska | Bieg główny | ||
84 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Polska | Bieg główny | Dąbrowski Team | opłacono |
85 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Polska | Bieg główny | Dąbrowski Team | opłacono |
86 | Jurkiun Konstanty | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
87 | Sokołowska Marta | Augustów | Polska | Bieg główny | ATP Augustów | opłacono |
88 | Szulga Piotr | Augustów | Polska | Bieg główny | Klub Biegacza Jysk | opłacono |
89 | Charubin Mariusz | Łupki/Pisz | Polska | Bieg główny 70+ i niepełnosprawni | Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ | |
90 | Olech Robert | Bisztynek | Polska | Bieg główny | ||
91 | Gajdzińska Barbara | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
92 | Harasim Hanna | Suwałki | Polska | Bieg główny | Biegam Bo Chcę | opłacono |
93 | Jaroszewicz Emilia | Ełk | Polska | Bieg główny | ||
94 | Saczek Andrzej | Olecko | Polska | Bieg główny | ||
95 | Saczek Justyna | Olecko | Polska | Bieg główny | ||
96 | Andryszczyk Rafał | Kowale Oleckie | Polska | Bieg główny | Husaria Gołdap | |
97 | Ruszewski Tomasz | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
98 | Sznejder Anita | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
99 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Polska | Bieg główny | opłacono | |
100 | Dyniszuk Tomasz | Węgorzewo | Polska | Bieg główny | opłacono |
Wyświetleń: 11468