Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Toporowski Marcin Gniew Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
2 Białkowski Krzysztof Rozajny Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
3 Wróbel Piotr Gardeja Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
4 Skweres Adriana Pelplin Polska Rajd Nordic Walking 5 km Team Hania i Zosia limit osiągnięty
5 Turowicz Krzysztof Turowicz KWIDZYN Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
6 Sanko Aliaksandr Grudziądz Białoruś Bieg 5 km Indywidualny Sportowiec Neutralny opłacono on-line
7 Sanko Sviatlana Grudziądz Białoruś Bieg 5 km Indywidualny Sportowiec Neutralny opłacono on-line
8 Marszałek Marian Starogard Gd. Polska Bieg 5 km opłacono on-line
9 Seroka Magdalena Pelplin Polska Bieg 5 km opłacono on-line
10 Sarnowski Marcin Osiek Polska Bieg 5 km opłacono on-line
11 Plinska Monika Kokoszkowy Polska Bieg 5 km Wataha Wilków limit osiągnięty
12 Kopczyński Piotr Ostrowite Polska Bieg 5 km Zefirus Team opłacono on-line
13 Kępka Barbara Kępka Tczew Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
14 Balewicz Monika Grudziądz Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
15 Romanowski Sławomir Grudziądz Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
16 Filipek Paulina Tczew Polska Rajd Nordic Walking 5 km ZSBiO Tczew opłacono on-line
17 Wolski Jarosław Tczew Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi Biegający Tczew opłacono on-line
18 Ziołkowska Agata Gniew Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
19 Kepka Pawel Kepka Tczew Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
20 Pilarski Maksymilian Wałkowiska/Osie Polska Bieg 5 km STRAŻ POŻARNA opłacono on-line
21 Nduva Boniface Wambua Machakos Polska Bieg 5 km opłacono on-line
22 Nduva Boniface Bydgoszcz Polska Bieg 5 km opłacono on-line
23 Wnuk Damian Wielki Klincz Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi Ziaja opłacono on-line
24 Wysocki Dariusz Toruń Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi parkrun Toruń opłacono on-line
25 Puttkammer Agata Zblewo Polska Bieg 5 km limit osiągnięty
26 Watkowski Paweł Gniew Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono
27 Latoszewska Kamila Starogard Gdański Polska Bieg 5 km Wataha Wilków opłacono on-line
28 Gosz Marcin Grudziądz Polska Bieg 5 km PARKRUN Grudziądz opłacono on-line
29 Szachta Marta Skórcz Polska Bieg 5 km Akademia Treningu YourProgress opłacono on-line
30 Jarych Klaudiusz Świecie Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi The Runners Świecie limit osiągnięty
31 Boczek Dagmara Grudziądz Polska Bieg 5 km Rogiewicz Running Team opłacono on-line
32 Wiatrowska Iga Gniew Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
33 Michna Agnieszka Pelplin Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi Klub Sportowy Sprint Kulice limit osiągnięty
34 Radomiński Kamil Kwidzyn Polska Bieg 5 km opłacono on-line
35 Wasiewski Krzysztof Rakowiec Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
36 Piekarski Przemysław Tczew Polska Bieg 5 km Flex Runners opłacono
37 Kania Krzysztof Kwidzyn Polska Bieg 5 km Urbex Team Kwidzyn opłacono on-line
38 Głogowski Krzysztof Koronowo Polska Bieg 5 km opłacono on-line
39 Głogowska Hanna Koronowo Polska Rajd Nordic Walking 5 km opłacono on-line
40 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Polska Bieg 5 km Morsy Zblewo opłacono on-line
41 Kraiński Rafał KWIDZYN Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi AtoS opłacono on-line
42 Celmer Patrycja Kwidzyn Polska Bieg 5 km opłacono on-line
43 wicek aneta Starogard Gdański Polska Bieg 5 km Morsy Zblewo opłacono on-line
44 Noga Grzegorz Skórcz Polska Bieg 5 km opłacono on-line
45 Miłkowska Jolanta Gdynia Polska Rajd Nordic Walking 5 km team deaf opłacono on-line
46 Krakowski Piotr Międzyrzecz Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi SzymanowskiTeam opłacono on-line
47 Przybylska Aleksandra Gdynia Polska Rajd Nordic Walking 5 km opłacono on-line
48 Malinowska Karolina Gniew Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
49 Gdaniec Ewa Tczew Polska Bieg 5 km Team Tapflo opłacono on-line
50 Gdaniec Artur Tczew Polska Bieg 5 km Team Tapflo opłacono on-line
51 Kryszczuk Piotr Pasłęk Polska Bieg 5 km opłacono on-line
52 Dworakowski Marcin Gniew Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
53 Melkowski Michał Kwidzyn Polska Bieg 5 km Urbex Team Kwidzyn opłacono on-line
54 Szwedowski Łukasz Kulice Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi SPRINT KULICE opłacono on-line
55 Ruchlewicz Urszula Sztum Polska Bieg 5 km opłacono on-line
56 Naczk Wiktoria Lębork Polska Bieg 5 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
57 Rychter Wiesław ELBLĄG Polska Bieg 5 km Buchalter opłacono on-line
58 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Polska Bieg 5 km brak limit osiągnięty
59 Sudzińska Mariola Olsztyn Polska Bieg 5 km Olsztyn opłacono on-line
60 Sakhnik Dmytro Gniew Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
61 Duralewska Marlena Gdynia Polska Rajd Nordic Walking 5 km opłacono on-line
62 Chutek Dorota Gdynia Polska Bieg 5 km opłacono on-line
63 Garbowski Krzysztof Sztum Polska Bieg 5 km limit osiągnięty
64 Korynt Wiktoria Gniew Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
65 Mondrzejewski Rafał Cierzpice Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi Flex Runners opłacono
66 Loose Sebastian Wda Polska Bieg 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
67 Kaczmar Błażej Tczew Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi Team Tapflo opłacono on-line
68 Kłos Renata Jeleń Polska Rajd Nordic Walking 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
69 Kłos Maria Jeleń Polska Rajd Nordic Walking 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
70 Kordowska Magdalena Tczew Polska Bieg 5 km limit osiągnięty
71 Sowiński Paweł Skórcz Polska Bieg 5 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
72 Nakonieczna Monika Grudziadz Polska Bieg 5 km Rogiewicz Running Team limit osiągnięty
73 Mielewczyk Magdalena Charbrowo Polska Bieg 5 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
74 Mielewczyk Łukasz Charbrowo Polska Bieg 5 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
75 Belczewski Marek Zblewo Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
76 Dorn Dawid Gniew Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi opłacono on-line
77 Bielińska Bożena Starogard Gdański Polska Bieg 5 km opłacono on-line
78 Śrutkowski Sylwester Sztum Polska Bieg 5 km opłacono on-line
79 Ruchlewicz Natalia Sztum Polska Bieg 5 km opłacono on-line
80 Reclaf Daria Borzestowo Polska Bieg 5 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
81 Reclaf Piotr Borzestowo Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
82 Michałowski Piotr Przechlewo Polska Bieg 5 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
83 Staręga Katarzyna Susz Polska Bieg 5 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
84 Kurkowski Marek Starogard Gdański Polska Bieg 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
85 Kobiela Piotr Amalka Polska Bieg 5 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
86 Kobiela Marta Amalka Polska Bieg 5 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
87 Biliniewicz Dorota Biliniewicz Gdynia Polska Rajd Nordic Walking 5 km opłacono on-line
88 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi CYCE opłacono on-line
89 Czarnowski Emilian Kozin Polska Bieg 5 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
90 Chabowski Tomasz sztum Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi Malborskie morsy opłacono on-line
91 Adamczyk Wojciech Gdynia Polska Bieg 5 km opłacono on-line
92 Maraszek Mirosław Susz Polska Bieg 5 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
93 Stanolewicz Magdalena Straszyn Polska Bieg 5 km opłacono on-line
94 Rekowski Kazimierz Tczew Polska Bieg 5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
95 Adamczyk Marek Gręblin Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi Flex Runners opłacono
96 Belczewska Agata Zblewo Polska Bieg 5 km opłacono on-line
97 Kogut Piotr Kwidzyn Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn limit osiągnięty
98 Skrajda Szymon Pawlice Polska Bieg 5 km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew i Honorowi Dawcy Krwi Niezrzeszony opłacono on-line
99 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski Polska Bieg 5 km Flex Runners /KS Sokół Zblewo opłacono
100 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Polska Bieg 5 km Rogiewicz Running Team opłacono on-line


Wyświetleń: 15525

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ