Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stachowicz Sylwia | 09-100 Płońsk | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | ||
2 | escudero muñoz sara | AVILA | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
3 | Dębski Andrzej | Białystok | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
4 | Kurnicki Michał | Białystok | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Psychologiczne Podpaństwo | opłacono on-line |
5 | Łobacz Michał | Białystok | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |
6 | Paszewska Kornelia | Błonie | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |
7 | Wrześniewski Tomasz | Brwinów | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |
8 | Kałamajski Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Klub HDK Legion Oddział Commando Lubliniec | opłacono on-line |
9 | Puchowska Krystyna | Cegłów | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
10 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | ||
11 | Majewski Sebastian | Czarna | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | Saint-Gobain SQUAD | opłacono on-line |
12 | Majewska Katarzyna | Czarna | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |
13 | Malczewski Hubert | Czyżówka | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ||
14 | Szczepaniak Julita | Darnowo | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
15 | Szczepaniak Wanda | Darnowo | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
16 | Szczepaniak Radosław | Darnowo | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
17 | Mochtak Marek | Dębe | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |
18 | Kupiec Marcin | Dęblin | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
19 | MICHALAK DARIUSZ | DĘBLIN | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ||
20 | ZawadzkI Jarosław | Garwolin | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |
21 | Grzenda Agnieszka | Glinianka | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | ||
22 | Gnatowska Elżbieta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Śmigam po 50-tce / Wolni Biegacze - Slow Jogging Grodzisk Maz. | opłacono on-line |
23 | Moroz Monika | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | Wolni Biegacze - Slow Jogging Grodzisk Maz. | opłacono on-line |
24 | Chlebowska Iwona | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Wolni Biegacze - Slow Jogging Grodzisk Maz. | opłacono on-line |
25 | Tatuch Joanna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Ultramaraton 50 km | Turbomysz | |
26 | Jabłoński Łukasz | Grzędy | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | Voltherm Team | opłacono on-line |
27 | Kopacz Ewa | HORNÓWEK | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
28 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | wolny strzelec | |
29 | Cichocki Andrzej | Józefosław | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |
30 | Cichocka Katarzyna | Józefosław | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |
31 | BITOWSKI HUBERT | JÓZEFOSŁAW | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
32 | Jóźwik Grzegorz | Józefosław | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
33 | Czyżowski Józef | Józefów | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | Józefów | |
34 | Kasprzak Bogusław | Karczew | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | PGE Energetic Running | opłacono on-line |
35 | DAHAL Yadav Prasad | Kathmandu | Nepal | Duży KrwiObieg 10 km | PCK | opłacono on-line |
36 | HEBDA Bartłomiej | Kobyłka | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |
37 | Mickiewicz Michał | Koczargi Stare | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
38 | Kowalik Paweł | Komarówka Podlaska | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
39 | Włodarczyk Agnieszka | Konstancin-Jeziorna | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |
40 | Binder Marta | Konstancin-Jeziorna | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |
41 | Górecki Marek | Konstancin-Jeziorna | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | Wisła Piaski | opłacono on-line |
42 | Gałczyński Wojciech | Kręczki | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | StarsTroopers | opłacono on-line |
43 | Gaj Bogna | Kręczki | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | StarsTroopers | opłacono on-line |
44 | Modrzejewski Zbigniew | Legionowo | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | Rezerwa | opłacono on-line |
45 | Bielecki Henryk | Ludwinów | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | GKS Dąbrówka | opłacono on-line |
46 | Bazan Krystyna | Łańcut | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
47 | szandecki mariusz | Łomianki | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |
48 | Cudek Katarzyna | Łomianki | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | ||
49 | Boczek Michał | Łowicz | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |
50 | Krukowski Łukasz | Łowicz | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ||
51 | Stupnowicz Przemysław | Łódź | Polska | Ultramaraton 50 km | 100 Marathon Club Polska | opłacono on-line |
52 | Kulik Adam | Łukow | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |
53 | Charubin Mariusz | Łupki/Pisz | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ | |
54 | Zawistowski Marcin Zawistowski | Małkinia Górna | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | ||
55 | Zawistowska Wioleta | Marki | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
56 | Karpiński Robert Karpiński | Marki | Polska | Ultramaraton 50 km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
57 | Kiełbowicz Stanisław | Marki | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |
58 | Wroniewski Grzegorz | Marki | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
59 | Marek bartłomiej | Mielec | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | Hardy Marek Team | |
60 | Litera Katarzyna | Mikolajki | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
61 | Rogowski Jan | Mikołajki | Polska | Ultramaraton 50 km | BBL Mikołajki | opłacono |
62 | Rogowska Wioletta | MIKOŁAJKI | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
63 | Kruszewska Małgorzata | Mińsk Mazowiecki | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
64 | Banaszek-Popławska Halina | Mszczonów | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
65 | Rasińska Agnieszka | Nasielsk | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono | |
66 | Flipon Elsa | Nice | Francja | Duży KrwiObieg 10 km | ICRC | opłacono on-line |
67 | Rynkun Michał | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |
68 | Rynkun Dorota | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |
69 | Rynkun Ludomir | Nowy Dwór Mazowiecki | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | ||
70 | Brągoszewski Paweł | Otwock | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |
71 | Białkowski Tomasz | Paterek | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | PCK Bygdoszcz | opłacono on-line |
72 | Baranowska Ewa | Piaseczno | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
73 | Grabski Paweł | Piaseczno | Polska | Ultramaraton 50 km | ||
74 | Berko-Haas Szymon | PIASECZNO | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |
75 | Serwaczyński Mirosław | Piaseczno | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
76 | Pilarska Katarzyna | Piastów | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | Rozbiegany Piastów | opłacono on-line |
77 | Domosławska Daria | Płock | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | TKKF Płock, Odział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Płocku | opłacono on-line |
78 | Kuczmarska Marta | Płock | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | TKKF Płock | opłacono on-line |
79 | Konarski Maciej | Podkowa Leśna | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
80 | Szymański Maciek | Poznań | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | Pędzący Gacuś | |
81 | Wodecki Grzegorz | Poznań | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | Headwear Professionals | opłacono |
82 | Wesołowska Maja | Praga | Czechy | Duży KrwiObieg 10 km | Running Queens | opłacono on-line |
83 | Zgliczyńska Danka | Praga | Czechy | Duży KrwiObieg 10 km | Running Queens | opłacono on-line |
84 | Czubak Beata | Pruszkow | Polska | Ultramaraton 50 km | Zbiki Nordic Walking | |
85 | Fojud Tadeusz | Pruszków | Polska | Ultramaraton 50 km | 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Pomiechówku | opłacono on-line |
86 | Wojenka Tomasz | Pruszków | Polska | Ultramaraton 50 km | WPRunning | opłacono on-line |
87 | Kwiatkowski Mateusz | Pruszków | Polska | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | Parkrun Pruszków | opłacono on-line |
88 | Winiarska Agata | Pruszków | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
89 | Pyrzak Paweł | Przemyśl | Polska | Ultramaraton 50 km | BieganiePo40.pl | |
90 | Jedrzejczyk Marcin | Pułtusk | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | Headwear Professionals | opłacono |
91 | Piecychna Paweł | Pułtusk | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | Headwear Professionals | opłacono |
92 | BEDNARCZYK JUDYTA | PUŁTUSK | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | Headwear Professionals | opłacono |
93 | Zyśk Natalia | Pułtusk | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | HEADWEAR PROFESSIONALS | opłacono |
94 | CHMIELWSKA ANNA | PUŁTUSK | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | HEADWEAR PL | opłacono |
95 | Rąbczewska Małgorzata | Pułtusk | Polska | Mały KrwiObieg 5 km | Headwear Professionals | opłacono |
96 | Sosiński Olgierd | Racot | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
97 | Sosińska DOROTA | Racot | Polska | Mały KrwiObieg Chodziarze i Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
98 | NASKRĘT MARIUSZ | RACOT | Polska | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |
99 | Borowiecka Katarzyna | Radom | Polska | Ultramaraton 50 km | ||
100 | Salata Ines | Radom | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16076