Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maczułajtys Michał | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
2 | Błażejewski Jan | Wołomin | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
3 | Błażejewska Amelia | Wołomin | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
4 | Wójcik Dominika | Warszawa | Polska | Białe krwinki 200 m (dzieci do lat 5) | opłacono on-line | |
5 | Wójcik Staś | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
6 | Buszko Antek | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | SP Active School | opłacono on-line |
7 | Buszko Ania | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | Przedszkole nr 412, Warszawa | opłacono on-line |
8 | Brach Zuzanna | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | SP 175 Warszawa | opłacono on-line |
9 | Brach Blanka | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | SP 175 Warszawa | opłacono on-line |
10 | Szymajda Ada | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | SP 175 Warszawa | opłacono on-line |
11 | Szymajda Kaja | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | SP 175 Warszawa | opłacono on-line |
12 | Jacoszek Jan | Warszawa | Polska | Białe krwinki 200 m (dzieci do lat 5) | opłacono on-line | |
13 | Boguradzka Aleksandra | Warszawa | Polska | Białe krwinki 100 m (dzieci do lat 3) | opłacono on-line | |
14 | Boguradzka Hanna | Warszawa | Polska | Białe krwinki 200 m (dzieci do lat 5) | opłacono on-line | |
15 | Szczap Zuzanna | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1500 m (dzieci 12-16 lat) | Szkoła Podstawowa 404 | opłacono on-line |
16 | Grzebalski Aleksander | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | SP 380 Warszawa | opłacono on-line |
17 | Tsokh Milena | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | Szkoła podstawowa sportowa nr 272 | opłacono on-line |
18 | Bakuła Dominika | Wach | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
19 | Poreda Fabian | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | Team Dwa Ognie | opłacono on-line |
20 | Poreda Marta | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | Team Dwa Ognie | opłacono on-line |
21 | Pietruliński Tymon | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
22 | Szóstak Antonina | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
23 | Szóstak Alicja | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
24 | Jaśkowska Agnieszka | Sumówko | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
25 | Jaśkowski Ignacy | Sumówko | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
26 | Charążka Leon | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
27 | cao da | warsaw | Chiny | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | Thames British school | opłacono on-line |
28 | Jamróz Zofia | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | SP 85 Warszawa | opłacono |
29 | Jamróz Antoni | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1500 m (dzieci 12-16 lat) | SP 85 Warszawa | opłacono |
30 | Jamróz Franciszek | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | SP 85 Warszawa | opłacono |
31 | Kwietniewska Natasza | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | SP 358 Warszawa, Wilanów | opłacono on-line |
32 | Kwietniewska Wiktoria | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | Przedszkole nr 420 Nasza Bajka, Wilanów | opłacono on-line |
33 | Maciaszek Aleksandra | Józefina | Polska | Czerwone krwinki 1500 m (dzieci 12-16 lat) | Frog Creations | opłacono on-line |
34 | Roszkowiak Juliusz | Warszawa | Polska | Białe krwinki 200 m (dzieci do lat 5) | opłacono on-line | |
35 | Kurpiewski Julian | Ząbki | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
36 | Roszkowiak Oliwer | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
37 | Kurpiewski Franciszek | Ząbki | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
38 | Brzozowski Aleksander | Zielonka | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
39 | Brzozowski Karol | Zielonka | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
40 | Nowak Oliwier | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
41 | Wesołowska Helena | LIPKÓW | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | limit osiągnięty | |
42 | Karpiuk Dominik | Ząbki | Polska | Białe krwinki 200 m (dzieci do lat 5) | opłacono on-line | |
43 | Wesołowska patrycja | LIPKÓW | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
44 | Gregorczyk Maciej | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1500 m (dzieci 12-16 lat) | SP 355 Warszawa | opłacono on-line |
45 | Stawska Sara | Warszawa (Bemowo) | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
46 | Melon Adam | Skierniewice | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | Moja Ekolandia | opłacono on-line |
47 | Ossowski Franciszek | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | Pitagoras | opłacono on-line |
48 | Satora Katarzyna | Wołomin | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
49 | Satora Anna | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
50 | TYLKOWSKA LAURA | Warszawa | Polska | Białe krwinki 100 m (dzieci do lat 3) | opłacono on-line | |
51 | Wolff Kazimierz | Ząbki | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | Biegające Ząbki | opłacono on-line |
52 | Bednarek Natalia | Brwinów | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
53 | Pilewicz Róża | Warszawa | Polska | Białe krwinki 200 m (dzieci do lat 5) | Klub Pszczółki | opłacono on-line |
54 | Pilewicz Helena | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | Klub Gwiazdeczki | opłacono on-line |
55 | Udalova Lilia | Warszawa | Czerwone krwinki 1500 m (dzieci 12-16 lat) | PLARIUM | opłacono | |
56 | Korsun Nikita | Warszawa | Białe krwinki 200 m (dzieci do lat 5) | PLARIUM | opłacono | |
57 | Korsun Karyna | Warszawa | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | PLARIUM | opłacono | |
58 | Funerova Daryna | Warszawa | Czerwone krwinki 1500 m (dzieci 12-16 lat) | PLARIUM | opłacono | |
59 | Dzherdzh Davyd | Warszawa | Białe krwinki 200 m (dzieci do lat 5) | PLARIUM | opłacono | |
60 | Kondratenko Miroslava | Warszawa | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | PLARIUM | opłacono | |
61 | Rutkowska Antonina | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
62 | Chmielewska Julia | Warszawa | Polska | Białe krwinki 100 m (dzieci do lat 3) | opłacono on-line | |
63 | Roguski Stefan | Kobyłka | Polska | Białe krwinki 200 m (dzieci do lat 5) | Przedszkole TABALUGA | opłacono on-line |
64 | Błachowiak Marcin | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | Błachowiaki | opłacono on-line |
65 | Błachowiak Leon | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | Błachowiaki | opłacono on-line |
66 | Błachowiak Antoni | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | Błachowiaki | opłacono on-line |
67 | Zwierzyński Paweł | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | Sp 75 | opłacono on-line |
68 | Zwierzyński Jan | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | Sp 75 | opłacono on-line |
69 | Karczewski Adam | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
70 | Karczewska Ada | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
71 | Cyganecka Agnieszka | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
72 | Cyganecki Tymon | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
73 | Zbrzeżny Gustaw | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
74 | Wyszkowska Anna | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
75 | Wyszkowski Leonard | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
76 | Rutkowski Aleksander | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
77 | Ziołkowski Karol | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1500 m (dzieci 12-16 lat) | opłacono on-line | |
78 | Ziołkowski Marek | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
79 | Woroniecki Grzegorz | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
80 | Sałaciński-Dorokhov Orest | Warszawa | Polska | Białe krwinki 100 m (dzieci do lat 3) | opłacono on-line | |
81 | Mickiewicz Damian | Koczargi Stare | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
82 | Mickiewicz Łucja | Koczargi Stare | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
83 | Tondera Alina | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
84 | Jastrzębska Maria | Warszawa | Polska | Białe krwinki 100 m (dzieci do lat 3) | opłacono on-line | |
85 | Ochocka Oliwia | Marki | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | Zespół Szkół nr 2 | opłacono on-line |
86 | Mysiak Maciej | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
87 | Mysiak Bernard | Warszawa | Polska | Białe krwinki 200 m (dzieci do lat 5) | opłacono on-line | |
88 | Bielecka Antonina | Warszawa | Polska | Białe krwinki 200 m (dzieci do lat 5) | opłacono on-line | |
89 | Jurczak Nikodem | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
90 | Jurczak Leon | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | opłacono on-line | |
91 | Jurczak Olgierd | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1500 m (dzieci 12-16 lat) | opłacono on-line | |
92 | Ulman Tymon | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | opłacono on-line | |
93 | Ulman Sebastian | Warszawa | Polska | Czerwone krwinki 1500 m (dzieci 12-16 lat) | opłacono on-line | |
94 | Roguski Leon | Kobyłka | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | Trójka Kobyłka | opłacono on-line |
95 | Kamieński Jasiek | Kobyłka | Polska | Czerwone krwinki 1000 m (dzieci 8-12 lat) | Trójka Kobyłka | opłacono on-line |
96 | Kupiec Bartosz | Dęblin | Polska | Czerwone krwinki 1500 m (dzieci 12-16 lat) | Szkoła Podstawowa nr 5 Dęblin | opłacono on-line |
97 | Kupiec Mikołaj | Dęblin | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr2 Dęblin | opłacono on-line |
98 | Pęśko Tymoteusz | Teresin | Polska | Białe krwinki 200 m (dzieci do lat 5) | opłacono on-line | |
99 | Majewska Zuzanna | Czarna | Polska | Czerwone krwinki 500 m (dzieci 5-10 lat) | KS Atak Agrykola | opłacono on-line |
100 | Majewska Amelia | Czarna | Polska | Czerwone krwinki 1500 m (dzieci 12-16 lat) | KS Atak Agrykola | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8317