Bieg 10 km Nordic Walking

Bieg 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Meta
1 55 OSSOWSKI JAKUB M 1 ELBLĄG RUN GOKU TEAM M 30-39 Bieg 10 km 00:33:54.38
2 126 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 2 GDAŃSK M 30-39 Bieg 10 km 00:35:11.19
3 17 JARZYŃSKI DARIUSZ M 3 STAROGARD GDAŃSKI DOTRUCHTAĆ DO METY M 50-59 Bieg 10 km 00:35:53.69
4 80 SZOPIŃSKI DARIUSZ M 4 PRZECHLEWO URZĄD GMINY PRZECHLEWO M 40-49 1 Bieg 10 km 00:36:16.67
5 12 GAPIŃSKI ŁUKASZ M 5 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO M 40-49 2 Bieg 10 km 00:36:41.35
6 2 BARABASZ MARIUSZ M 6 KALISKA KOŚCIERSKIE M 40-49 3 Bieg 10 km 00:37:00.40
7 45 MIELEWCZYK ŁUKASZ M 7 CHARBROWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 30-39 1 Bieg 10 km 00:37:18.56
8 72 SEROCKI ADAM M 8 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA M 50-59 1 Bieg 10 km 00:37:38.33
9 129 FAFERKO KAMIL M 9 MAŁY KLINCZ UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO M 16-19 1 Bieg 10 km 00:38:01.09
10 66 RECLAF PIOTR M 10 BORZESTOWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 30-39 2 Bieg 10 km 00:38:41.93
11 71 SARNOWSKI MARCIN M 11 OSIEK M 20-29 1 Bieg 10 km 00:40:32.13
12 43 MARCHEWKA MATEUSZ M 12 WIELKI KLINCZ M 30-39 3 Bieg 10 km 00:40:47.42
13 76 STEINKA MARIAN M 13 KOŚCIERZYNA TEAM TAPFLO M 50-59 2 Bieg 10 km 00:40:49.42
14 88 ŻURAWSKI MARIUSZ M 14 TCZEW TEAM TAPFLO M 40-49 4 Bieg 10 km 00:40:54.77
15 8 CZARNOWSKI EMILIAN M 15 KOZIN BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 20-29 2 Bieg 10 km 00:41:10.15
16 42 MALINOWSKI ADAM M 16 LĘBORK BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 30-39 4 Bieg 10 km 00:41:28.79
17 110 GRZONKA KAMILA K 1 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO K 30-39 Bieg 10 km 00:41:38.56
18 60 PATELCZYK SŁAWOMIR M 17 DEMLIN M 40-49 5 Bieg 10 km 00:42:13.57
19 67 REIMUS MACIEJ M 18 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY M 40-49 6 Bieg 10 km 00:42:38.68
20 121 STENCEL TOMASZ M 19 PINCZYN MORSY ZBLEWO M 40-49 7 Bieg 10 km 00:42:46.80
21 30 KUNZ MIECZYSŁAW M 20 TORUŃ AZS UMK TORUŃ M 50-59 3 Bieg 10 km 00:42:48.14
22 111 HENDRICH RAFAŁ M 21 SIERAKOWICE M 40-49 8 Bieg 10 km 00:42:53.34
23 74 SKOSOLAS JANUSZ M 22 MOSTY M 50-59 4 Bieg 10 km 00:43:11.91
24 10 DOLNY MAREK M 23 SKARSZEWY M 50-59 5 Bieg 10 km 00:43:22.33
25 64 PROKOPIUK JACEK M 24 BOLESŁAWOWO M 40-49 9 Bieg 10 km 00:43:38.30
26 21 KŁOS ŁUKASZ M 25 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO M 20-29 3 Bieg 10 km 00:43:40.90
27 81 SZYBOWSKA PAULINA K 2 KOŚCIERZYNA KUJAWSCY RUNNERS K 30-39 Bieg 10 km 00:43:46.15
28 70 RUCIŃSKI MAREK M 26 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA M 50-59 6 Bieg 10 km 00:43:47.00
29 57 PAŁKOWSKA AGNIESZKA K 3 SWAROŻYN TEAM TAPFLO K 30-39 Bieg 10 km 00:44:06.33
30 75 SOWA JOANNA K 4 KOSCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA K 40-49 1 Bieg 10 km 00:44:20.99
31 36 MAJEWSKI KRZYSZTOF M 27 NIEBĘDZINO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 40-49 10 Bieg 10 km 00:44:37.48
32 79 SZCZESNY DAMIAN M 28 GDAŃSK GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY M 30-39 5 Bieg 10 km 00:44:46.98
33 32 KUSCHBIK ELŻBIETA K 5 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM K 40-49 2 Bieg 10 km 00:44:54.79
34 9 DERING MARCIN M 29 DEMLIN M 30-39 6 Bieg 10 km 00:45:05.59
35 27 KOWALSKI KAZIMIERZ M 30 STAROGARD GDANSKI M 60-69 1 Bieg 10 km 00:45:44.96
36 13 GŁOGOWSKI KRZYSZTOF M 31 KORONOWO M 40-49 11 Bieg 10 km 00:45:54.76
37 5 BOSCHKE MAGDALENA K 6 PELPLIN TEAM TAPFLO K 30-39 1 Bieg 10 km 00:46:12.30
38 19 KACZYŃSKI DANIEL M 32 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO M 30-39 7 Bieg 10 km 00:46:22.20
39 16 JABŁOŃSKI ANDRZEJ M 33 CZARNE CZARNE BIEGA M 50-59 7 Bieg 10 km 00:46:31.68
40 14 HINC PAWEŁ M 34 GDYNIA M 60-69 2 Bieg 10 km 00:46:36.28
41 37 MAJKOWSKI TOMASZ M 35 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY M 30-39 8 Bieg 10 km 00:47:03.16
42 59 PATELCZYK KAROL M 36 DEMLIN M 16-19 2 Bieg 10 km 00:47:26.08
43 54 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ M 37 GDYNIA M 70+ 1 Bieg 10 km 00:47:32.71
44 22 KŁOS SZYMON M 38 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO M 20-29 4 Bieg 10 km 00:47:39.78
45 135 PILARSKI MAKSYMILIAN M 39 WAŁKOWISKA/OSIE STRAŻ POŻARNA M 20-29 5 Bieg 10 km 00:48:33.26
46 40 MALINOWSKA KAROLINA K 7 GNIEW K 20-29 1 Bieg 10 km 00:48:44.79
47 77 STOLARÓW AGNIESZKA K 8 MALBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA K 50-59 1 Bieg 10 km 00:48:58.37
48 35 LITZBARSKI MAREK M 40 PUCK M 50-59 8 Bieg 10 km 00:49:00.61
49 51 NARLOCH EMIL M 41 TCZEW TEAM TAPFLO M 30-39 9 Bieg 10 km 00:49:13.92
50 47 MINUTH ADAM M 42 TCZEW M 30-39 10 Bieg 10 km 00:49:27.29
51 48 MIZIK MACIEJ M 43 CHOJNICE M 40-49 12 Bieg 10 km 00:49:30.72
52 85 TRZEBIATOWSKA ALDONA K 9 GDYNIA BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS K 40-49 3 Bieg 10 km 00:49:32.08
53 56 OSTRZYŻEK DYLAN M 44 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 20-29 6 Bieg 10 km 00:49:32.86
54 84 TOKARSKI KRZYSZTOF M 45 GDAŃSK S...K...S... M 60-69 3 Bieg 10 km 00:49:33.59
55 134 PAWIŃSKI JAKUB M 46 KWIDZYN M 20-29 7 Bieg 10 km 00:49:48.22
56 82 SZYMAŃSKI ARTUR M 47 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM M 50-59 9 Bieg 10 km 00:50:17.17
57 4 BŁACHNIO JAROSŁAW M 48 WICKO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 20-29 8 Bieg 10 km 00:50:29.96
58 46 MIELEWCZYK MAGDALENA K 10 CHARBROWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM K 30-39 2 Bieg 10 km 00:50:48.89
59 73 SEROCKI PAWEŁ M 49 STAROGARD GDAŃSKI DRUŻYNA PIERŚCIENIA M 16-19 3 Bieg 10 km 00:51:06.61
60 24 KOLIŃSKI KRZYSZTOF M 50 LIPUSZ M 40-49 13 Bieg 10 km 00:51:13.37
61 50 NACZK WIKTORIA K 11 LĘBORK BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM K 20-29 2 Bieg 10 km 00:51:28.48
62 87 ZNAROWSKA BOŻENA K 12 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA K 60+ 1 Bieg 10 km 00:52:10.11
63 6 BYCZYŃSKA BARBARA K 13 STAROGARD GDAŃSKI K 40-49 4 Bieg 10 km 00:52:20.37
64 133 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 51 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA M 70+ 2 Bieg 10 km 00:52:23.15
65 58 PAŁKOWSKI FILIP M 52 SWAROŻYN TEAM TAPFLO M 40-49 14 Bieg 10 km 00:53:00.66
66 25 KORDUNOWSKI TOMASZ M 53 JELEŃ TEAM TAPFLO M 30-39 11 Bieg 10 km 00:53:10.30
67 86 WISNIEWSKA MARLENA K 14 WRZESCIENKO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM K 40-49 5 Bieg 10 km 00:53:32.63
68 29 KUCHARSKI BARTOSZ M 54 GDYNIA M 40-49 15 Bieg 10 km 00:53:47.22
69 53 ORLIKOWSKA NATALIA K 15 SEMLIN K 30-39 3 Bieg 10 km 00:54:16.34
70 11 FREYER BARTOSZ M 55 NOWY TOMYŚL M 40-49 16 Bieg 10 km 00:55:42.53
71 41 MANIKOWSKI MACIEJ M 56 STAROGARD GDAŃSKI BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM M 40-49 17 Bieg 10 km 00:55:50.93
72 20 KLEJNA WIESŁAWA K 16 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO K 50-59 2 Bieg 10 km 00:56:20.12
73 1 ADRIAN SZYMON M 57 SKARSZEWY M 30-39 12 Bieg 10 km 00:56:31.53
74 65 RECLAF DARIA K 17 BORZESTOWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM K 30-39 4 Bieg 10 km 00:56:44.07
75 31 KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA KASIA K 18 CZARNE CZARNE BIEGA K 50-59 3 Bieg 10 km 00:57:01.14
76 18 JEDTKA ANGELIKA K 19 SKARSZEWY K 40-49 6 Bieg 10 km 00:58:10.99
77 68 REKOWSKI KAZIMIERZ M 58 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW M 60-69 4 Bieg 10 km 00:58:46.96
78 118 OSIECKI GRZEGORZ M 59 14-220 KISIELICE M 70+ 3 Bieg 10 km 00:58:48.65
79 28 KUCHARSKA JADZIA K 20 GDYNIA K 16-19 1 Bieg 10 km 01:02:25.21
80 127 WDOWIAK TOMASZ M 60 GDANSK BRAK M 40-49 18 Bieg 10 km 01:02:28.53
81 44 MARSZAŁEK MARIAN M 61 STAROGARD GD. M 60-69 5 Bieg 10 km 01:02:31.91
82 61 PIANKOWSKA JOANNA K 21 NIEDAMOWO GMINNY OŚRODEK ZDROWIA W SKARSZEWACH K 50-59 4 Bieg 10 km 01:02:34.32
83 115 MENDELSKI DAWID M 62 TCZEW M 30-39 13 Bieg 10 km 01:02:52.86
84 34 LEWANDOWSKI TOMASZ M 63 OBOZIN M 40-49 19 Bieg 10 km 01:02:54.29
85 62 PIĄTEK JUSTYNA K 22 GDAŃSK TEAM RUDNIK K 30-39 5 Bieg 10 km 01:02:54.30
86 63 PROKOPIUK AGNIESZKA K 23 BOLESŁAWOWO K 40-49 7 Bieg 10 km 01:02:55.55
87 130 SERZYSKO WOJCIECH M 64 MALBORK M 50-59 10 Bieg 10 km 01:04:09.81
88 26 KOSICKI ARNOLD M 65 ZBLEWO SAMI SWOI M 20-29 9 Bieg 10 km 01:04:21.72
89 23 KMERA RAFAŁ M 66 GDAŃSK TEAM ZABIEGANEDNI M 40-49 20 Bieg 10 km 01:07:24.20
90 83 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 67 GDYNIA URZĄD MORSKI W GDYNI M 60-69 6 Bieg 10 km 01:13:30.78


Nordic Walking

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 90 KORDECKI ROBERT M 1 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO Nordic Walking 01:10:45.45
2 93 KURPIEWSKI KRZYSZTOF M 2 GDAŃSK FITNESSFITBACK Nordic Walking 01:11:26.16
3 94 LEWANDOWSKA AGNIESZKA K 1 STAROGARD GDAŃSKI SPEED LADIES Nordic Walking 01:11:56.85
4 95 MAJEWSKA RENATA K 2 NIEBĘDZINO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM Nordic Walking 01:12:45.95
5 91 KORTAS MONIKA K 3 ZBLEWO Nordic Walking 01:14:57.19
6 106 ZWARA TOMASZ M 3 SKARSZEWY KLUB PSONI Nordic Walking 01:22:50.05
7 92 KORTAS RAFAŁ M 4 ZBLEWO Nordic Walking 01:22:50.77
8 89 GŁOGOWSKA HANNA K 4 KORONOWO Nordic Walking 01:23:02.44
9 100 PIELECKI ANDRZEJ M 5 SKARSZEWY KLUB PSONI Nordic Walking 01:25:00.00
10 96 SZWARC ANNA K 5 SKARSZEWY Nordic Walking 01:30:20.06
11 3 BINISZKIEWICZ MARCIN M 6 TCZEW KS SOKÓŁ ZBLEWO Nordic Walking 01:32:43.18
12 102 SOKOŁOWSKI ROBERT M 7 DEMLIN KLUB PSONI Nordic Walking 01:40:20.22
13 99 LEWKOWSKI ŁUKASZ M 8 STAROGARD GDAŃSKI KLUB PSONI Nordic Walking 01:48:09.41
14 104 ŚCIBIORSKA MAGDALENA K 6 KRĄG 41 KLUB PSONI Nordic Walking 01:49:20.57
15 131 KIEDROWSKI KRZYSZTOF M 9 SKARSZEWY Nordic Walking 02:10:11.55

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ