Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczewska Joanna | Suwałki | Polska | Zimowy Marsz Nordic Walking | opłacono | |
2 | Alboszta Adrian | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
3 | Andruszkiewicz Lena | Augustów | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
4 | Andruszkiewicz Marcel | Augustów | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
5 | Andruszkiewicz Paulina | Augustów | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
6 | Antoniuk Ilia | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | Samoobrona Wojownicy Suwałki | |
7 | BACZEWSKA ANIELA | SUWAŁKI | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | SP10 | opłacono | |
8 | BACZEWSKI FRANCISZEK | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | SP10 | opłacono |
9 | Baltaziuk Jakub | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
10 | Barszczewska Edyta | Szczodruchy | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
11 | Bartosz Olaf | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
12 | Bartosz Robert | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
13 | Bartoszewicz Lena | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
14 | Bartoszewicz Marta | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
15 | Bełdyga Józef | Suwałki | Polska | Zimowy Marsz Nordic Walking | Fundacja Teraz Wschód | opłacono |
16 | Bełdyga Natalia Bełdyga | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Fundacja Teraz Wschód | opłacono |
17 | Bielecka Joanna | Białystok | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | ||
18 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Ania Halska Coaching | opłacono |
19 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
20 | Bronikowski Piotr | Jeleniewo | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | ||
21 | Buczyńska da Silva Edyta | Suwałki | Polska | Zimowy Marsz Nordic Walking | ||
22 | Budrewicz Maciej | suwalki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
23 | Butkiewicz Robert | Okuniowiec | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Gruby Też Może Biegać :D | opłacono |
24 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Biegam bo chcę. | opłacono |
25 | Chmielewski Jakub | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
26 | Chmielewski Zbigniew | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Emeryci PSP | opłacono |
27 | Chomicz Aleksandra | Korobiec | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | opłacono |
28 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Kolno Biega | opłacono |
29 | Chyla Emil | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
30 | Cudnowska Aneta | SUWAŁKI | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
31 | D Eliza | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | opłacono |
32 | Daniło Anna | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Bracia Jaćwieży | opłacono |
33 | Danowski Piotr Danowski | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
34 | Dawidowicz Michał | Wydminy | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | BAR KUBA TEAM Wydminy/SABO Suwałki | opłacono |
35 | Delegacz Maksymilian | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | Samoobrona Wojownicy Suwałki | |
36 | Dojnikowski Stefan | Szelment | Polska | Zimowy Marsz Nordic Walking | ||
37 | Domel Michał | Bakalarzewo | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | opłacono |
38 | Frejman Filip | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | Szkoła Podstawowa nr 11 | opłacono |
39 | Gajdzińska Barbara | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
40 | Gajewski Szymon | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
41 | Gąszczak Tadeusz | Gliwice | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | ||
42 | Giczewska Janina | Suwałki | Zimowy Marsz Nordic Walking | |||
43 | GICZEWSKI PAWEŁ | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | opłacono |
44 | Giczewski Stanisław | Suwałki | Zimowy Marsz Nordic Walking | |||
45 | Gierszewski Cezary | Olecko | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Bure Futro | opłacono |
46 | Górka Sebastian | Toruń | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | ||
47 | Goworowska Katarzyna | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | opłacono |
48 | Gołowczyc Mateusz | Suwalki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
49 | Grygoruk Grzegorz | Białystok | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
50 | Gustaitė Paulina | Vilnius | Litwa | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
51 | Gustas Martynas | Vilnius | Litwa | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
52 | Gustas Nojus | Vilnius | Litwa | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
53 | Hołubowicz Marek | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | ||
54 | Ilczyna Bartosz | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | ||
55 | Interewicz Bartosz | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | Samoobrona Wojownicy Suwałki | |
56 | Izabela Izabela | Pszczółczyn | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Uhowskie Morsy | opłacono |
57 | Jabłońska Beata | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
58 | Jabłoński Fabian | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | Samoobrona Wojownicy Suwałki | |
59 | Jagłowski Kacper | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | ||
60 | Jaksina Dariusz | Ruciane-nida | Polska | Zimowy Marsz Nordic Walking | Mazurski dzik | opłacono |
61 | Janczulewicz Tomasz | Sejny | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
62 | Janowik Beata | Łapy | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Uhowskie Morsy | opłacono |
63 | Jaśkiewicz Anna | Suwalki | Polska | Zimowy Marsz Nordic Walking | opłacono | |
64 | Jaśkiewicz Karol | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | opłacono |
65 | Jeliński Maciej | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Porta Active Team | opłacono |
66 | Jewdokimow Urszula | Suwałki | Polska | Zimowy Marsz Nordic Walking | opłacono | |
67 | Kamiński Karol | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
68 | Karpowicz Hanna | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
69 | Karpowicz Karolina | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
70 | Karpowicz Szymon | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
71 | Kolenkiewicz Adam | SUWAŁKI | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | AP WIGRY 2016 SUWAŁKI - Przedszkole Nr.1 | opłacono |
72 | Kolenkiewicz Karol | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | SPOKOJNA TEAM | opłacono |
73 | Kondracka Anna | Suwałki | Polska | Zimowy Marsz Nordic Walking | opłacono | |
74 | Konopko Joanna | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | WIOSKA BIEGACZY | opłacono |
75 | Korżyńska Izabela | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Bracia Jaćwieży | opłacono |
76 | Korżyński Emil | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Bracia Jaćwieży | opłacono |
77 | Kotarska Aurelia | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
78 | Kotarska Wioletta | Suwałki | Polska | Zimowy Marsz Nordic Walking | opłacono | |
79 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
80 | Kowaleski Michał | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
81 | Kołosowski Kamil | Białystok | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | 200 Procent Tetna Triathlon | opłacono |
82 | Kraczaj Maja | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | Szkola podstawowa nr 7 | |
83 | Kramkowska Emilia | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
84 | Kramkowski Łukasz | Suwalki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
85 | Kretowicz Adam | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
86 | Krywiecki Matwiej | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | LUKS HAŃCZA | opłacono |
87 | Krywiecki Mikołaj | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
88 | Krywiecki Tichan | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
89 | Krzywicki Leszek | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | opłacono | |
90 | Kucharski Rafał | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | 15. Pułk Przeciwlotniczy | opłacono |
91 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | 11 Mazurski Pułk Artylerii/ Drużyna ML | |
92 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Biegam bo chcę. | opłacono |
93 | Lebioda Jan | Suwałki | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | Sp6 | opłacono |
94 | Lewandowski Marcin | Sołtmany | Polska | Zimowa Piątka - bieg karnawałowy | ||
95 | Limanowicz Hubert | Wilkasy | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
96 | Lipińska Klara | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
97 | Lipiński Angelika | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
98 | Lipiński Artur | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
99 | Mączkowski Jan | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | opłacono | |
100 | Malinowski Oskar | Suwałki | Polska | Karnawałowy Bieg dla Dzieci | Szkola podstawowa nr 7 | opłacono |
Wyświetleń: 10442