Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chybczyński Wojciech | Stare Marzy | Polska | 10 km | Janosiki | opłacono |
2 | Dańczuk Jerzy | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono | |
3 | Szymaniak Kamil | Toruń | Polska | 10 km | K2 Running Team | opłacono |
4 | Tomaszewski Wojciech | Toruń | Polska | 10 km | Idealnie Niedoskonali | opłacono |
5 | Tomaszewski Maciej | Toruń | Polska | 10 km | Idealnie Niedoskonali | opłacono |
6 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono | |
7 | Lenkiewicz Ryszard | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono | |
8 | Lis Janusz | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono | |
9 | Jasińska Patrycja | Skrwilno | Polska | 10 km | Szczutowo biega | opłacono |
10 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono |
11 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono |
12 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono |
13 | Sanko Sviatlana | Grudziądz | Białoruś | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
14 | Reclaf Daria | Borzestowo | Polska | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
15 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Polska | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
16 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Polska | 10 km | opłacono | |
17 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono |
18 | Piotrowicz Ireneusz | Piotrków Kujawski | Polska | 10 km | opłacono | |
19 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
20 | Czarnowski Emilian | Kozin | Polska | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
21 | Ossowski Jakub | Elbląg | Polska | 10 km | Run Goku Team | opłacono |
22 | Mielewczyk Magdalena | Charbrowo | Polska | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
23 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 10 km | ||
24 | Szarmach Stanisław | Gródek | Polska | 10 km | Diabelskie Pioruny | opłacono |
25 | Jeske Jakub | Gniew | Polska | 10 km | opłacono | |
26 | Beiger Paweł | Wałdowo Szlacheckie | Polska | 10 km | opłacono | |
27 | Wójcik Paweł | Fletnowo | Polska | 10 km | opłacono | |
28 | Kułakowski Artur | Chojnice | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
29 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km | K S Sokół Zblewo | opłacono |
30 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono |
31 | Górka Sebastian | Toruń | Polska | 10 km | ||
32 | Barabasz Mariusz | Kaliska Kościerskie | Polska | 10 km | opłacono | |
33 | Kątowski Tadeusz | Sulnowo | Polska | 10 km | opłacono | |
34 | Muszczyński Cezary | Świecie | Polska | 10 km | opłacono | |
35 | szczech zdzislaw | Pregowo Dolne | Polska | 10 km | emeryt | opłacono |
36 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 10 km | opłacono | |
37 | Wenderska Dominika | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
38 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
39 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Polska | 10 km | ||
40 | Kraiński Michał | Śliwice | Polska | 10 km | opłacono | |
41 | Chabros Teresa | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | |
42 | Chabros Anna | Wiąg | Polska | 10 km | ||
43 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono |
44 | Bordewicz Łukasz | Nowe | Polska | 10 km | opłacono | |
45 | Sanko Aliaksandr | Grudziądz | Białoruś | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
46 | Głogowski Krzysztof | Koronowo | Polska | 10 km | opłacono | |
47 | Walterski Sławomir | Toruń | Polska | 10 km | Walterscy Team Toruń | |
48 | Perlik Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono | |
49 | Mielewczyk Łukasz | Charbrowo | Polska | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
50 | Żuchowski Józef Żuchowski | Płonne | Polska | 10 km | ||
51 | Kozłowski Krzysztof | Śliwice | Polska | 10 km | ||
52 | Malinowski Piotr | Charzykowy Rulewo | Polska | 10 km | opłacono | |
53 | Malinowski Paweł | Toruń | Polska | 10 km | ||
54 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
55 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
56 | Klajbor Mariusz | Jeżewo | Polska | 10 km | ||
57 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono |
58 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | 10 km | AZS UMK Toruń | opłacono |
59 | Koper Dawid | Rogóźno-Zamek | Polska | 10 km | Rogóźno Zamek CF | opłacono |
60 | Rychter Wiesław | ELBLĄG | Polska | 10 km | Buchalter | opłacono |
61 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono |
62 | Werner Ireneusz Werner | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono | |
63 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Dotruchtać do mety | opłacono |
64 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
65 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
66 | Komor Natalia | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono | |
67 | WOJTACKI Tomasz | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono | |
68 | Kaczmarski Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | ||
69 | Błachnio Jarosław | Wicko | Polska | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
70 | Szczepanowska Agnieszka Szczepanowska | Sadlinki | Polska | 10 km | Traktor Team | |
71 | Osiecki Grzegorz | Kisielice | Polska | 10 km | ||
72 | Salwa Justyna | Rożno-Parcele | Polska | 10 km | POLKRYS TEAM | opłacono |
73 | Dysarz Anna Dysarz | Toruń | Polska | 10 km | Pędzące Hubale | opłacono |
74 | Krzemiński Maciej | Grudziądz | Polska | 10 km | ||
75 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono |
76 | Litzbarski Marek | Puck | Polska | 10 km | opłacono | |
77 | Wisniewska Marlena | Wrzescienko | Polska | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
78 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Polska | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono |
79 | Malinowski Adam | Lębork | Polska | 10 km | opłacono | |
80 | Pawlak Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 10 km | ||
81 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | |
82 | Hausman Magdalena | Grudziądz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
83 | Majewski Krzysztof | Niebędzino | Polska | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
84 | Kochański Tomasz | Grudziądz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
85 | Piotrowska Justyna | Pięćmorgi | Polska | 10 km | Pięćmorgi biegają | opłacono |
86 | Michalak Mateusz | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | Niezłomni Warlubie | |
87 | Bogdański Jacek | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
88 | Cychowski Adam | Rulewo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
89 | Nowak Jan | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
90 | Manteufel Łukasz | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
91 | Mirota Katarzyna | Wielki Komorsk | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
92 | Dobies Bartosz | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
93 | Michalak Daria | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | Niezłomni Warlubie | |
94 | Michałowski Maciej | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | Niezłomni Warlubie | |
95 | Staniak Anna | Krusze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
96 | Dobies Magdalena | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
97 | Sójkowska Anna | Bąkowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie |
Wyświetleń: 6962