Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UMK Toruń | |||||||||
1 | Kunz Mieczysław | Toruń | 10 km | AZS UMK Toruń | opłacono | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
2 | Reimus Maciej | Skórcz | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
3 | Tocha Zbigniew | Skórcz | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
4 | Naczk Wiktoria | Lębork | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
5 | Reclaf Daria | Borzestowo | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
6 | Reclaf Piotr | Borzestowo | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
7 | Czarnowski Emilian | Kozin | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
8 | Mielewczyk Magdalena | Charbrowo | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
9 | Mielewczyk Łukasz | Charbrowo | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
10 | Wisniewska Marlena | Wrzescienko | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
11 | Majewski Krzysztof | Niebędzino | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
12 | Błachnio Jarosław | Wicko | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono | ||||
Buchalter | |||||||||
13 | Rychter Wiesław | ELBLĄG | 10 km | Buchalter | opłacono | ||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
14 | Szarmach Stanisław | Gródek | 10 km | Diabelskie Pioruny | opłacono | ||||
Dotruchtać do mety | |||||||||
15 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | 10 km | Dotruchtać do mety | opłacono | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
16 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono | ||||
Idealnie Niedoskonali | |||||||||
17 | Tomaszewski Wojciech | Toruń | 10 km | Idealnie Niedoskonali | opłacono | ||||
18 | Tomaszewski Maciej | Toruń | 10 km | Idealnie Niedoskonali | opłacono | ||||
Janosiki | |||||||||
19 | Chybczyński Wojciech | Stare Marzy | 10 km | Janosiki | opłacono | ||||
K2 Running Team | |||||||||
20 | Szymaniak Kamil | Toruń | 10 km | K2 Running Team | opłacono | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
21 | Kułakowski Artur | Chojnice | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
22 | Klejna Wiesława | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
23 | Grzonka Kamila | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
24 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 10 km | KS Sokół Zblewo | |||||
K S Sokół Zblewo | |||||||||
25 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | 10 km | K S Sokół Zblewo | opłacono | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
26 | Kryzel Tomasz | Człuchów | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
27 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | |||||
28 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
29 | Witt Grażyna | Sopot | 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono | ||||
Niezłomni Warlubie | |||||||||
30 | Michalak Daria | Warlubie | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | Niezłomni Warlubie | |||||
31 | Michałowski Maciej | Warlubie | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | Niezłomni Warlubie | |||||
32 | Michalak Mateusz | Warlubie | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | Niezłomni Warlubie | |||||
POLKRYS TEAM | |||||||||
33 | Salwa Justyna | Rożno-Parcele | 10 km | POLKRYS TEAM | opłacono | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
34 | Sanko Aliaksandr | Grudziądz | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
35 | Sanko Sviatlana | Grudziądz | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
36 | Hausman Magdalena | Grudziądz | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
37 | Kochański Tomasz | Grudziądz | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
Pięćmorgi biegają | |||||||||
38 | Piotrowska Justyna | Pięćmorgi | 10 km | Pięćmorgi biegają | opłacono | ||||
Pędzące Hubale | |||||||||
39 | Dysarz Anna Dysarz | Toruń | 10 km | Pędzące Hubale | opłacono | ||||
Rogóźno Zamek CF | |||||||||
40 | Koper Dawid | Rogóźno-Zamek | 10 km | Rogóźno Zamek CF | opłacono | ||||
Run Goku Team | |||||||||
41 | Ossowski Jakub | Elbląg | 10 km | Run Goku Team | opłacono | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
42 | Wenderska Dominika | Grudziądz | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono | ||||
43 | Szatkowski Józef | Grudziądz | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono | ||||
Szczutowo biega | |||||||||
44 | Jasińska Patrycja | Skrwilno | 10 km | Szczutowo biega | opłacono | ||||
Team Tapflo | |||||||||
45 | Żurawski Mariusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
46 | Steinka Marian | Kościerzyna | 10 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
47 | Noga Grzegorz | Skórcz | 10 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
48 | Malinowska Karolina | Gniew | 10 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
49 | Boschke Magdalena | Pelplin | 10 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
50 | Chabros Teresa | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | |||||
Traktor Team | |||||||||
51 | Szczepanowska Agnieszka Szczepanowska | Sadlinki | 10 km | Traktor Team | |||||
Walterscy Team Toruń | |||||||||
52 | Walterski Sławomir | Toruń | 10 km | Walterscy Team Toruń | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
53 | Jeske Jakub | Gniew | 10 km | opłacono | |||||
54 | Beiger Paweł | Wałdowo Szlacheckie | 10 km | opłacono | |||||
55 | Bogdański Jacek | Warlubie | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
56 | Wójcik Paweł | Fletnowo | 10 km | opłacono | |||||
57 | Nowak Jan | Warlubie | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
58 | Górka Sebastian | Toruń | 10 km | ||||||
59 | Barabasz Mariusz | Kaliska Kościerskie | 10 km | opłacono | |||||
60 | Kątowski Tadeusz | Sulnowo | 10 km | opłacono | |||||
61 | Muszczyński Cezary | Świecie | 10 km | opłacono | |||||
62 | Sarnowski Marcin | Osiek | 10 km | opłacono | |||||
63 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | 10 km | ||||||
64 | Kraiński Michał | Śliwice | 10 km | opłacono | |||||
65 | Chabros Anna | Wiąg | 10 km | ||||||
66 | Bordewicz Łukasz | Nowe | 10 km | opłacono | |||||
67 | Dańczuk Jerzy | Bydgoszcz | 10 km | opłacono | |||||
68 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | 10 km | opłacono | |||||
69 | Lenkiewicz Ryszard | Gdańsk | 10 km | opłacono | |||||
70 | Lis Janusz | Grudziądz | 10 km | opłacono | |||||
71 | Dobies Magdalena | Warlubie | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
72 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | 10 km | opłacono | |||||
73 | Piotrowicz Ireneusz | Piotrków Kujawski | 10 km | opłacono | |||||
74 | Dobies Bartosz | Warlubie | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
75 | Mirota Katarzyna | Wielki Komorsk | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
76 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | 10 km | ||||||
77 | Osiecki Grzegorz | Kisielice | 10 km | ||||||
78 | Krzemiński Maciej | Grudziądz | 10 km | ||||||
79 | Litzbarski Marek | Puck | 10 km | opłacono | |||||
80 | Sójkowska Anna | Bąkowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
81 | Malinowski Adam | Lębork | 10 km | opłacono | |||||
82 | Pawlak Wojciech | Bydgoszcz | 10 km | ||||||
83 | Perlik Grzegorz | Bydgoszcz | 10 km | opłacono | |||||
84 | Żuchowski Józef Żuchowski | Płonne | 10 km | ||||||
85 | Kozłowski Krzysztof | Śliwice | 10 km | ||||||
86 | Malinowski Piotr | Charzykowy Rulewo | 10 km | opłacono | |||||
87 | Malinowski Paweł | Toruń | 10 km | ||||||
88 | Klajbor Mariusz | Jeżewo | 10 km | ||||||
89 | Głogowski Krzysztof | Koronowo | 10 km | opłacono | |||||
90 | Staniak Anna | Krusze | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
91 | Werner Ireneusz Werner | Gdańsk | 10 km | opłacono | |||||
92 | Manteufel Łukasz | Warlubie | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
93 | Komor Natalia | Gdynia | 10 km | opłacono | |||||
94 | WOJTACKI Tomasz | Grudziądz | 10 km | opłacono | |||||
95 | Kaczmarski Tomasz | Gdynia | 10 km | ||||||
96 | Cychowski Adam | Rulewo | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
emeryt | |||||||||
97 | szczech zdzislaw | Pregowo Dolne | 10 km | emeryt | opłacono |
Wyświetleń: 6978