Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barabasz Mariusz | Kaliska Kościerskie | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
2 | Bielińska Ewa | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
3 | Borzyszkowski Bartłomiej | Cięgardło | Polska | 7,5 km bieg (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
4 | Borzyszkowski Jacek | Cięgardło 4 | Polska | 7,5 km bieg (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | UKS Siódemka Rumia | |
5 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 7,5 km bieg | Team Tapflo | opłacono on-line |
6 | Błachnio Jarosław | Wicko | Polska | 7,5 km bieg | Biegający Dietetyk Team | opłacono on-line |
7 | Chelińska Marta | Cieciorka | Polska | 7,5 km nordic walking | opłacono on-line | |
8 | Ciecholewska Barbara | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
9 | Ciecholewski Stanisław | Stara Kiszewa | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | |||
10 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
11 | Czajka Bartłomiej | Tczew | Polska | 7,5 km bieg | Team Tapflo | opłacono on-line |
12 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
13 | Czarnowski Emilian | Kozin | Polska | 7,5 km bieg | Biegający Dietetyk Team | opłacono on-line |
14 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
15 | Dawidowska Bożena | Konarzyny | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
16 | Dobek Jolanta | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
17 | Dobek Mariusz | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
18 | DOBEK-LESZCZUK Katarzyna | Kaczki | Polska | 7,5 km bieg | EURODOM | opłacono on-line |
19 | Domańska Ligia | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
20 | Domański Zdzisław | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
21 | Duzowski Rafał | Łubiana | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
22 | Dysarz Nikodem | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km bieg (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
23 | Falkiewicz Hubert | Kartuzy | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
24 | Felton Adam | Tczew | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
25 | Felton Beata | Tczew | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
26 | Flisikowska Ewelina | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
27 | Flisikowska Katarzyna | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
28 | Freyer Bartosz | Nowy Tomyśl | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
29 | Gdaniec Artur | Tczew | Polska | 7,5 km bieg | Team Tapflo | opłacono on-line |
30 | Gdaniec Ewa | Tczew | Polska | 7,5 km bieg | Team Tapflo | opłacono on-line |
31 | Gdaniec Oliwier | Tczew | Polska | 7,5 km bieg | Team Tapflo | opłacono on-line |
32 | Gleinert Natalia | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
33 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | Polska | 7,5 km bieg | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
34 | Gostkowska Alicja Gostkowska | Kościerzyna | Polska | 7,5 km bieg | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
35 | Grabowska Mirosława | Wda | Polska | 7,5 km nordic walking | opłacono on-line | |
36 | Grabowski Marcin | Wda | Polska | 7,5 km bieg | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
37 | Grudnowski Krzysztof | Frank | Polska | 7,5 km bieg | ||
38 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 7,5 km bieg | KS Sokół Zblewo | |
39 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Polska | 7,5 km nordic walking | opłacono on-line | |
40 | Głogowska Hanna | Koronowo | Polska | 7,5 km nordic walking | opłacono on-line | |
41 | Głogowski Krzysztof | Koronowo | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
42 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 7,5 km bieg | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
43 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Polska | 7,5 km bieg | Czarne Biega | opłacono on-line |
44 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | 7,5 km bieg | Dotruchtać do mety | opłacono on-line |
45 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | 7,5 km bieg | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
46 | Kamińska Elżbieta | Chwarzenko | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
47 | Kamińska Iwona | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
48 | Kleban Paweł | Gdańsk | Polska | 7,5 km bieg | Sobącz RULEZ :) | opłacono on-line |
49 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | 7,5 km bieg | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
50 | Kmera Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | 7,5 km bieg | Team ZabieganeDni | opłacono on-line |
51 | Kmera Rafał | Gdańsk | Polska | 7,5 km bieg | Team ZabieganeDni | opłacono on-line |
52 | Kopinska Iwona Kopinska | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
53 | Kordecki Robert | Starogard Gdański | Polska | 7,5 km nordic walking | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
54 | Kordecki Robert | Starogard Gdański | Polska | 7,5 km bieg | KS Sokół Zblewo | |
55 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | 7,5 km bieg | Maratończyk Wielki Klincz | |
56 | Kosicki Arnold | Zblewo | Polska | 7,5 km bieg | Sami Swoi | opłacono on-line |
57 | Kostuch Dorota | Zamek Kiszewski | Polska | 7,5 km bieg (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
58 | kostuch maja | zamek kiszewski | Polska | 7,5 km bieg (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | KUKS Remus Kościerzyna | |
59 | Kostuch Michał | Zamek Kiszewski | Polska | 7,5 km bieg (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
60 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
61 | Kozikowski Konrad | Nowe Polaszki | Polska | 7,5 km bieg (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | KUKS Remus Kościerzyna | |
62 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | Polska | 7,5 km bieg | Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | opłacono on-line |
63 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Polska | 7,5 km bieg | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
64 | Krzywy Krzysztof | Gdańsk | Polska | 7,5 km bieg | Cycling Planet | |
65 | Kucharska Jadzia | Gdynia | Polska | 7,5 km bieg | opłacono | |
66 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | 7,5 km bieg | AZS UMK Toruń | opłacono on-line |
67 | Kurpiewska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 7,5 km nordic walking | LOCO SPORT | opłacono on-line |
68 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 7,5 km nordic walking | FitnessFitback | opłacono on-line |
69 | Kurs Joanna | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
70 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Polska | 7,5 km bieg | Czarne Biega | opłacono on-line |
71 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Polska | 7,5 km bieg | Metrożercy | opłacono on-line |
72 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | 7,5 km nordic walking | Speed Ladies | |
73 | Litzbarski Marek | Puck | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
74 | Lizakowski Patryk | Wielki Klincz | Polska | 7,5 km bieg | ||
75 | Loll Wiesława | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
76 | Lorbiecka Ewa | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
77 | Lubiszewska Irena | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km nordic walking (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
78 | Majewska Renata | Niebędzino | Polska | 7,5 km nordic walking | Biegający Dietetyk Team | opłacono on-line |
79 | Majewski Krzysztof | Niebędzino | Polska | 7,5 km bieg | Biegający Dietetyk Team | opłacono on-line |
80 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
81 | Malinowski Adam | Lębork | Polska | 7,5 km bieg | Biegający Dietetyk Team | opłacono on-line |
82 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
83 | Mielewczyk Łukasz | Charbrowo | Polska | 7,5 km bieg | Biegający Dietetyk Team | opłacono on-line |
84 | Mielewczyk Magdalena | Charbrowo | Polska | 7,5 km bieg | Biegający Dietetyk Team | opłacono on-line |
85 | MIOTK JUSTYNA | CIS | Polska | 7,5 km nordic walking | opłacono on-line | |
86 | Moltzan Agnieszka | Lubań | Polska | 7,5 km bieg | ||
87 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | 7,5 km bieg | Biegający Dietetyk Team | opłacono on-line |
88 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | 7,5 km bieg | Team Tapflo | opłacono on-line |
89 | Odya Maciej | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km bieg (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
90 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
91 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 7,5 km bieg | Biegające Gdynia | opłacono on-line |
92 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 7,5 km bieg | ||
93 | Ossowski Jakub | Elbląg | Polska | 7,5 km bieg | Run Goku Team | opłacono on-line |
94 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
95 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line | |
96 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | 7,5 km bieg | Team Tapflo | opłacono on-line |
97 | Pałkowski Filip | Swarożyn | Polska | 7,5 km bieg | Team Tapflo | opłacono on-line |
98 | Piankowska Joanna | Niedamowo | Polska | 7,5 km bieg | Kościerski Klub Morsów | opłacono on-line |
99 | Plutowski Jerzy | Stara Kiszewa | Polska | 7,5 km bieg (mieszkańcy Gminy Stara Kiszewa) | ||
100 | Porożyński Tomasz | Świecie | Polska | 7,5 km bieg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8269