Już 29. stycznia (niedziela) odbędzie się bieg "Policz się z cukrzycą"! Tym samym wesprzemy 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbywa się tego samego dnia.
 
Bieg odbędzie się w kompleksie sportowym Gdańskiego Ośrodka Sportu - stadionie przy al. Grunwaldzkiej 244 w Gdańsku. Wydarzenie ma charakter rekreacyjny (amatorski), nie jest o profilu profesjonalnym. Wszyscy, którzy ukończą bieg, będą zwycięzcami - nie będzie prowadzona klasyfikacja miejsc. Liczy się uczestnictwo i wsparcie działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a nie rywalizacja.
 
Wpisowym na bieg będzie dobrowolny datek do puszki wolontariuszy WOŚP, którzy będą kwestowali podczas wydarzenia.
 
Do przemierzenia będzie dystans 2 km. Minimalny wiek uczestnika: 12 lat. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy, zależnie od wieku:
- grupa Junior: 12-16 lat,
- grupa Standard: osoby powyżej 16 roku życia.
 

HARMONOGRAM
9:00-12:00 otwarte biuro biegu
10:00 start grupy Junior
10:30 start I grupy Standard
11:00 start II grupy Standard
11:30 start III grupy Standard
12:00 start IV grupy Standard

 

W przypadku oblodzenia nawierzchni biegowej (bieżni) organizator zastrzega sobie odwołanie wydarzenia ze względów bezpieczeństwa uczestników.

Wyświetleń: 3488

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ