Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRUDZICKI DANIEL | KOŁOZĄB | Polska | Bieg 5km | Biegnę dla GABRYSI | |
2 | Szymański Mariusz | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | ||
3 | Szymańska Katarzyna | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | ||
4 | Luberacki Artur | Gralewo | Polska | Bieg 5km | Aktywność rodzi pozytywność | |
5 | Łużny Radosław | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 5km | ||
6 | Jonka Rafał | Nowe Miasto | Polska | Bieg 5km | ||
7 | Jonka Justyna | Nowe Miasto | Polska | Bieg 5km | ||
8 | Borowski Dominik | Płońsk | Polska | Marsz NW 5km | ||
9 | Zielińska Zuzanna | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | OSP Nowe Miasto | |
10 | Zielińska Nikola | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | OSP Nowe Miasto | |
11 | Wardzyński Krzysztof | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | OSP Nowe Miasto | |
12 | Makowski Karol | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | OSP Nowe Miasto | |
13 | Makowska Laura | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | OSP Nowe Miasto | |
14 | Makowska Natalia | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | OSP Nowe Miasto | |
15 | Radomska Zuzanna | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | OSP Nowe Miasto | |
16 | Radomska Judyta | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | OSP Nowe Miasto | |
17 | Kurek Krzysztof | Plock | Polska | Bieg 5km | No Age Limit Płock biega | |
18 | GRZEGRZÓŁKA MICHAŁ | Ilino | Polska | Bieg 5km | ||
19 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg 5km | ASFaltLove Dziki | |
20 | Krakowski Karol | Warszawa | Polska | Bieg 5km | FC. Port Żerań | |
21 | Sosiński Mateusz | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 5km | ||
22 | Borowski Paweł | Płońsk | Polska | Bieg 5km | ||
23 | Nowakowski Krzysztof | Strachowo | Polska | Bieg 5km | ||
24 | Wanowski Andrzej Wanowski | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 5km | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
25 | Budkowska Dorota | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 5km | ||
26 | Chądzyńska Ewa | Płońsk | Polska | Marsz NW 5km | Aktywność Rodzi Pozytywność | |
27 | Chądzyński Adam | Płońsk | Polska | Bieg 5km | Aktywność Rodzi Pozytywność | |
28 | Sikorska Wanda | Płock | Polska | Marsz NW 5km | ||
29 | Sikorski Tomasz | Płock | Republika Zielonego Przylądka | Marsz NW 5km | Płock | |
30 | Sajdak Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 5km | ||
31 | Matczak Jarosław | Płońsk | Polska | Bieg 5km | GRU J.P.S. | |
32 | Piórkowska Elżbieta | Daniszewo | Polska | Bieg 5km | ||
33 | Czytrzyńska Alicja | Zakroczym | Polska | Bieg 5km | ||
34 | Owczarek Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 5km | ||
35 | Jaworek Anna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 5km | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
36 | Zaborowski Marcin | Płońsk | Polska | Bieg 5km | ||
37 | Olinski Jakub | Plock | Polska | Marsz NW 5km | ||
38 | Oliński Kacper | Płock | Polska | Marsz NW 5km | Szkoła | |
39 | Oliński Jarosław | Płock | Polska | Marsz NW 5km | ||
40 | Zabłocki Karol | Warszawa | Polska | Marsz NW 5km | FIRE WINGS NW TEAM | |
41 | Olińska Joanna | Płock | Polska | Marsz NW 5km | Płońscy Patrioci | |
42 | Sawicki Cezary | Kołoząb | Polska | Bieg 5km | ||
43 | Kon Monika | Płońsk | Polska | Bieg 5km | ||
44 | Skierski Mateusz | Strubiny | Polska | Bieg 5km | MKS Bank Spółdzielczy Płońsk | |
45 | Stradza Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 5km | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
46 | Podgórski Jacek | Sochocin | Polska | Marsz NW 5km | Sochocin | |
47 | Chojnowski Kacper | Kołoząb | Polska | Bieg 5km | OSP Kołoząb | |
48 | Figacińska Paulina | Sochocin | Polska | Bieg 5km | ||
49 | Mariańska Patrycja | Radzymin | Polska | Bieg 5km | ||
50 | Ostaszewska Ania | Legionowo | Polska | Marsz NW 5km | ||
51 | Królak Andrzej | Nuna | Polska | Marsz NW 5km | ||
52 | Jakubowski Bartosz | Sochocin | Polska | Bieg 5km | ||
53 | Ostaszewski Łukasz | Legionowo | Polska | Marsz NW 5km | ||
54 | Sajdak Anna | Warszawa | Polska | Marsz NW 5km | ||
55 | Pawłowski Bartosz | Drożdżyn | Polska | Bieg 5km | ||
56 | Pawłowski Adrian | Drożdżyn | Polska | Bieg 5km | ||
57 | Caliński Józef | Janopole | Polska | Bieg 5km | ||
58 | Trojanowski Maciej | Płońsk | Polska | Bieg 5km | ||
59 | Szot Maria | Ujazd | Polska | Bieg 5km | ||
60 | Kamińska Renata | Nowe Miasto | Polska | Bieg 5km | ||
61 | Chorna Aleksandra | Nowe Miasto | Bieg 5km | |||
62 | Grzeszczak Oliwia | Kołoząb | Polska | Bieg 5km | OSP Kołoząb | |
63 | Smolińska Dominika | Nowe Miasto | Bieg 5km | |||
64 | Smolińska Ewa | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | ||
65 | Jankowski Mateusz | Goscimin Wielki | Polska | Bieg 5km | ||
66 | Fabiański Piotr | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 5km | ||
67 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Marsz NW 5km | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |
68 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Polska | Bieg 5km | Vege Runers, Kriofaza Pruszków | |
69 | Sokołowska Magdalena | Ciechanów | Polska | Marsz NW 5km | ||
70 | Pietrzak Paulina | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 5km | ||
71 | Zalewska Amina | Nasielsk | Polska | Bieg 5km | Nasielsk Baszta Team | |
72 | Zalewski Adam | Nasielsk | Polska | Bieg 5km | Nasielsk Baszta Team | |
73 | Minc Marek | Przasnysz | Polska | Marsz NW 5km | KS Przaśnik | |
74 | Minc Alina | Przasnysz | Polska | Marsz NW 5km | ||
75 | Bronowski Piotr | Węgrzynowo | Polska | Bieg 5km | ||
76 | Konofalski Adam | Kołoząb | Polska | Bieg 5km | ||
77 | Wtulich - Borkowska Anna | Siedlin | Polska | Marsz NW 5km | ||
78 | Leszczyńska Emilia | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | OSP Nowe Miasto | |
79 | Płoski Adam | Ciechanów | Polska | Bieg 5km | CIECHANÓW BIKE TEAM | |
80 | Wojciechowska Bogumiła | Płońsk | Polska | Bieg 5km | ||
81 | Panek Jarosław | Biele | Polska | Bieg 5km | ||
82 | Kołtunowicz Krzysztof Kołtunowicz | Nowe Miasto | Polska | Marsz NW 5km | ||
83 | Dzięgielewska Natalia | Sochocin | Polska | Bieg 5km | ||
84 | Świerczewski Filip | Pruszkowo | Polska | Bieg 5km | OSP Kołoząb | |
85 | Gołębiewski Michał | Niewikla | Polska | Bieg 5km | OSP Kołoząb | |
86 | Romanowska Agnieszka | Płońsk | Polska | Bieg 5km | PŁOŃSZCZANKI | |
87 | Kajtaniak Dominika | Kołoząb | Polska | Bieg 5km | ||
88 | GAŁKA Marcin | Warszawa | Polska | Bieg 5km | ||
89 | Kajtaniak Jakub | Kołoząb | Polska | Bieg 5km | Osp Kołoząb | |
90 | Cichocki Krzysztof | Kołoząb | Polska | Bieg 5km | ||
91 | Kozniewski Damian Kozniewski | Natolin | Polska | Bieg 5km | ||
92 | Kania Aneta | Siedlin | Polska | Marsz NW 5km | ||
93 | Stankowska Katarzyna | Siedlin | Polska | Marsz NW 5km | ||
94 | Borkowska Agnieszka | Siedlin | Polska | Marsz NW 5km | ||
95 | Wiśniewska Wioleta | Siedlin | Polska | Marsz NW 5km | ||
96 | Karaszewski Piotr | Plonsk | Polska | Bieg 5km | Osp Kołoząb | |
97 | Kuźniewska Izabela | Sochocin | Polska | Marsz NW 5km | ||
98 | Szpakiewicz Zbigniew | Strzembowo | Polska | Bieg 5km | Klub biegacza im. P. Sękowskiego w Płońsku | |
99 | Komorowski Piotr | Szerominek | Polska | Bieg 5km | ||
100 | Ruciński Adam | Gawłowo | Polska | Marsz NW 5km | Aktywność rodzi pozytywność |
Wyświetleń: 6181