Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Czy chcesz otrzymać fakturę? | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adidas Runners Tricity | |||||||||
1 | Dziemian Jakub | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Adidas Runners Tricity | nie | opłacono BM | |||
Beboki | |||||||||
2 | Bernatowicz Karolina | Białystok | 1 pula - 10 km | Beboki | Nie | opłacono BM | |||
CTS | |||||||||
3 | Sękowska Paulina Sękowska | Pętkowice | 1 pula - 10 km | CTS | Nie | opłacono BM | |||
DRE Rowery Gdańsk | |||||||||
4 | Rosiński Michał | Gdańsk | 1 pula - 10 km | DRE Rowery Gdańsk | NIE | opłacono BM | |||
DonutTeam | |||||||||
5 | Beszczyński Marek | Gdańsk | 1 pula - 10 km | DonutTeam | nie | opłacono BM | |||
Fighting Runners | |||||||||
6 | Łatas Paweł | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Fighting Runners | NIE | opłacono BM | |||
Fundacja Jeppesena | |||||||||
7 | Różak Marcin | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Fundacja Jeppesena | TAK | opłacono | |||
GWSC Team | |||||||||
8 | Wyganowski Konrad | RUMIA | 1 pula - 10 km | GWSC Team | nie | opłacono BM | |||
Gruby biega | |||||||||
9 | Gadzina Tomasz | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Gruby biega | Nie | opłacono BM | |||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
10 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Grupa Biegowa 65 | Nie | opłacono BM | |||
Hapag-Lloyd Running Crew | |||||||||
11 | Lamparski Sławek | Sopot | 1 pula - 10 km | Hapag-Lloyd Running Crew | Tak | opłacono BM | |||
INDUSTRIA Team / AdidasRunners Tricity | |||||||||
12 | Ostrowski Łukasz | Gdynia | 1 pula - 10 km | INDUSTRIA Team / AdidasRunners Tricity | Nie | opłacono BM | |||
Kaszubsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Wejherowie | |||||||||
13 | Schmidt Mateusz | Wejherowo | 1 pula - 10 km | Kaszubsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Wejherowie | nie | opłacono BM | |||
Literatura Inspiruje | |||||||||
14 | Brzezińska Agnieszka | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Literatura Inspiruje | nie | opłacono BM | |||
PKP PLK | |||||||||
15 | Sobczyk Barbara | Kraków | 1 pula - 10 km | PKP PLK | Tak, imienną | opłacono BM | |||
Run Goku Team | |||||||||
16 | Ossowski Jakub | Elbląg | 1 pula - 10 km | Run Goku Team | Nie | opłacono BM | |||
SANBAO Crossfight Gdańsk | |||||||||
17 | ANTONOWICZ PAWEŁ | Gdańsk | 1 pula - 10 km | SANBAO Crossfight Gdańsk | Nie | opłacono BM | |||
SHA-LE-NI | |||||||||
18 | Michaluk Damian | Łosice | 1 pula - 10 km | SHA-LE-NI | Nie | opłacono BM | |||
Sklep Biegacza | |||||||||
19 | Zatorska Karolina | Gdynia | 1 pula - 10 km | Sklep Biegacza | Nie | opłacono BM | |||
Trójmiejska Akademia Triathlonu/ Smaruj Na Trening | |||||||||
20 | Łagownik Marta | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Trójmiejska Akademia Triathlonu/ Smaruj Na Trening | Smaruj Na Trening - Monika Smaruj ul. Słoneczna Dolina 22c/3 80-126 Gdańsk | opłacono BM | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
21 | Suchomski Przemysław | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
22 | Złowocka Amelia | Bolszewo | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | ||||
23 | Winiarski Zbigniew | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
24 | Górecki Hubert | Białystok | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
25 | Kubiak Maria | Rumia | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
26 | Bytowska Zofia | Gdynia | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | ||||
27 | Szałapata Szymon | Rokitki | 1 pula - 10 km | NIE | opłacono BM | ||||
28 | Kubiak Andrzej | Rumia | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
29 | Kupryjanow Adam | Gdańsk | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | ||||
30 | Wójcikiewicz Miron | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
31 | Sawicka Agata | Gdynia | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | ||||
32 | Rapacz Andrzej | Ostrów Wielkopolski | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
33 | Kleisa Sylwia | Kolbudy | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
34 | Piskorz Justyna | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
35 | Kieszkowski Rafał | Gdańsk | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | ||||
36 | Jackowski Patryk | Łódź | 1 pula - 10 km | NIE | opłacono BM | ||||
37 | Woś Maria | Gorzów Wielkopolski | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
38 | Olszewska Paulina | Gdynia | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | ||||
39 | Krygiel Piotr | Gdańsk | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | ||||
40 | Peichert Bartłomiej | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
41 | Jaroszewski Mateusz | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
42 | Ozimek Filip | Gdańsk | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | ||||
43 | Sarnecki Filip | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
44 | Sadowski Robert | Tczew | 1 pula - 10 km | NIE | opłacono BM | ||||
45 | Sowański Piotr | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
46 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | ||||
biegun ocr team | |||||||||
47 | Kręgielski Filip | Gdańsk | 1 pula - 10 km | biegun ocr team | nie | opłacono BM |
Wyświetleń: 11885