Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Czy chcesz otrzymać fakturę? | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muzyka Piotr | Jaroty | Polska | 21 km - bez koszulki | Biegam po lesie | NIE | opłacono BM |
2 | Piotrowski Michał | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | Nie | opłacono BM | |
3 | Kręgielski Filip | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | biegun ocr team | nie | opłacono BM |
4 | Hałabis Krzysztof | Straszyn | Polska | 2 pula - 21 km | Leśne Knury | nie | opłacono BM |
5 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km - bez koszulki | LKS Zantyr Sztum | NIE | opłacono BM |
6 | Gwardjak Szymon | Lidzbark Warmiński | Polska | 2 pula - 21 km | Gwardjak Squad | Nie | opłacono BM |
7 | Marjański Tomasz | Gdynia | Polska | 2 pula - 21 km | nie | opłacono BM | |
8 | HOFFMAN Sławek | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | nie | opłacono BM | |
9 | szulwach jacek | kosakowo | Polska | 10 km - bez koszulki | nie | opłacono BM | |
10 | Banaś Adam | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | nie | opłacono BM | |
11 | Szulc Krzysztof | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | Nie | opłacono BM | |
12 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | 10 km - bez koszulki | Stayer Run Club | Ni | opłacono BM |
13 | KOTŁOWSKI OLIWIER | Żukowo | Polska | 21 km - bez koszulki | Nie | opłacono BM | |
14 | SZUSTEK ADAM | TUCHOM | Polska | 10 km - bez koszulki | SZUSTY TEAM :-) | NIE | opłacono BM |
15 | Ossowski Jakub | Elbląg | Polska | 1 pula - 10 km | Run Goku Team | Nie | opłacono BM |
16 | Suchomski Przemysław | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | |
17 | Drop Mateusz | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | Nie | opłacono BM | |
18 | Cichowski Grzegorz | Gdynia | Polska | 21 km - bez koszulki | nie | opłacono BM | |
19 | Kręgielski Bartosz | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | Biegun OCR team | Nie | opłacono BM |
20 | Rękawek Szymon | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | tak | opłacono BM | |
21 | Złowocka Amelia | Bolszewo | Polska | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | |
22 | Winiarski Zbigniew | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | |
23 | Górecki Hubert | Białystok | Polska | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | |
24 | Bernatowicz Karolina | Białystok | Polska | 1 pula - 10 km | Beboki | Nie | opłacono BM |
25 | Kubiak Maria | Rumia | Polska | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | |
26 | Bytowska Zofia | Gdynia | Polska | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | |
27 | Łagownik Marta | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | Trójmiejska Akademia Triathlonu/ Smaruj Na Trening | Smaruj Na Trening - Monika Smaruj ul. Słoneczna Dolina 22c/3 80-126 Gdańsk | opłacono BM |
28 | Malinowska Anna | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | nie | opłacono BM | |
29 | IGNATOWICZ ANDRZEJ | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | Real Logistics Team | nie | opłacono BM |
30 | Szałapata Szymon | Rokitki | Polska | 1 pula - 10 km | NIE | opłacono BM | |
31 | Więcławska Magdalena | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | Biegun OCR Team | nie | opłacono BM |
32 | Cichosz Aleksandra | Gdańsk | Polska | 10 km - bez koszulki | SP 27 TEAM | nie | opłacono |
33 | Szymańska Agata | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | nie | opłacono BM | |
34 | Kubiak Andrzej | Rumia | Polska | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | |
35 | Sobocińska Olga | Gdynia | Polska | 21 km - bez koszulki | Hair by Sobocinska | Usługi handel KAMIL SOBOCINSKI ul. Dębowa 14 81-623 Gdynia NIP 7761572819 | opłacono BM |
36 | Laskowski Michal | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | Dwa Michały | nie | opłacono BM |
37 | Arendt Michał | Gdynia | Polska | 21 km - bez koszulki | 42k Pro Team | Nie | opłacono BM |
38 | Sobczyk Barbara | Kraków | Polska | 1 pula - 10 km | PKP PLK | Tak, imienną | opłacono BM |
39 | Słomkowski Mateusz | Gdansk | Polska | 21 km - bez koszulki | nope | opłacono BM | |
40 | Kupryjanow Adam | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | |
41 | Wójcikiewicz Miron | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | |
42 | Różak Marcin | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | Fundacja Jeppesena | TAK | opłacono |
43 | Wyganowski Konrad | RUMIA | Polska | 1 pula - 10 km | GWSC Team | nie | opłacono BM |
44 | Konkel Piotr Konkel | Gdynia | Polska | 21 km - bez koszulki | Nie | opłacono BM | |
45 | Rąb Agnieszka | Warszawa | Polska | 21 km - bez koszulki | Oba z Gliwic | nie | opłacono BM |
46 | Rąb Łukasz | Warszawa | Polska | 21 km - bez koszulki | Oba z Gliwic/Dzikie Życie Runteam | nie | opłacono BM |
47 | Litwic Łukasz | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | Nie | opłacono BM | |
48 | Dziemian Jakub | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | Adidas Runners Tricity | nie | opłacono BM |
49 | Osior Beata | Wydminy | Polska | 10 km - bez koszulki | Wioska Biegaczy | TAK | opłacono BM |
50 | Osior Bartłomiej | Wydminy | Polska | 10 km - bez koszulki | Wioska Biegaczy | TAK | opłacono BM |
51 | Skubij Krzysztof | Gdynia | Polska | 2 pula - 21 km | Nie | opłacono BM | |
52 | Figel Michał | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | Miki Team | nie | opłacono BM |
53 | Degórski Marcin | Reda | Polska | 21 km - bez koszulki | Runeda | nie | opłacono BM |
54 | Sawicka Agata | Gdynia | Polska | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | |
55 | Sieniawski Marek | Gdynia | Polska | 2 pula - 21 km | ALFACO RUNNING TEAM | TAK | opłacono |
56 | Grabicki Michał | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | Dwa Michały | nie | opłacono BM |
57 | Lotkowska Weronika | Gdańsk | Polska | 10 km - bez koszulki | nie | opłacono BM | |
58 | Bugajski Jakub | Gdańsk | Polska | 10 km - bez koszulki | ERGO Hestia Running Team | Nie | opłacono |
59 | Rapacz Andrzej | Ostrów Wielkopolski | Polska | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | |
60 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Ukraina | 21 km - bez koszulki | Centaur | nie | opłacono BM |
61 | Kleisa Sylwia | Kolbudy | Polska | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | |
62 | Piskorz Justyna | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | |
63 | Żabczyński Daniel | Rumia | Polska | 2 pula - 21 km | Biegamyrazem.pl | nie | opłacono BM |
64 | Brzezińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | Literatura Inspiruje | nie | opłacono BM |
65 | Stradomski Roman | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | Literatura Inspiruje | nie | opłacono BM |
66 | Skłodowski Marcin | Warzno | Polska | 2 pula - 21 km | nie | opłacono BM | |
67 | Schmidt Mateusz | Wejherowo | Polska | 1 pula - 10 km | Kaszubsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Wejherowie | nie | opłacono BM |
68 | Pawlak Wojciech | Cieplewo | Polska | 21 km - bez koszulki | TruchtamSobieTrailowo | Nie | opłacono BM |
69 | Ewertowski Marek Ewertowski | Gdańsk | Polska | 21 km - bez koszulki | nie | opłacono BM | |
70 | Kieszkowski Rafał | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | |
71 | Samusik Paulina Samusik | Gdynia | Polska | 2 pula - 21 km | nie | opłacono BM | |
72 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Polska | 2 pula - 21 km | OKNOBUR-biegamyrazem.pl | nie | opłacono BM |
73 | Józefko Arkadiusz | Gdynia | Polska | 2 pula - 21 km | Marcin Świerc Team | Nie | opłacono BM |
74 | Skupin Grzegorz | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | ERGO Hestia Running Team | tak | opłacono |
75 | Andrearczyk Patryk | Gdynia | Polska | 10 km - bez koszulki | ERGO Hestia Running Team | TAK | opłacono |
76 | Kubicka Urszula | Gdańsk | Polska | 10 km - bez koszulki | nie | opłacono | |
77 | Jackowski Patryk | Łódź | Polska | 1 pula - 10 km | NIE | opłacono BM | |
78 | Abramowicz Michał | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | Biegun OCR Team | Nie | opłacono BM |
79 | Woś Maria | Gorzów Wielkopolski | Polska | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | |
80 | Włoch Mateusz | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | NIE | opłacono | |
81 | Olszewska Paulina | Gdynia | Polska | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | |
82 | Majchrzak Oskar | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | Nie | opłacono BM | |
83 | Gidzińska Larysa | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | Off-Road Runners Benefit Systems | Tak | opłacono BM |
84 | Krygiel Piotr | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | nie | opłacono BM | |
85 | Wierzba Monika | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | nie | opłacono BM | |
86 | Myszka Zuzanna | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | Nie | opłacono BM | |
87 | Karczewski Jan | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | UKS TRS Susz | NIE | opłacono BM |
88 | Cichowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 1 pula - 21 km | nie | opłacono BM | |
89 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | Grupa Biegowa 65 | Nie | opłacono BM |
90 | Sękowska Paulina Sękowska | Pętkowice | Polska | 1 pula - 10 km | CTS | Nie | opłacono BM |
91 | Peichert Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | |
92 | Jaroszewski Mateusz | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | Nie | opłacono BM | |
93 | Ostrowski Łukasz | Gdynia | Polska | 1 pula - 10 km | INDUSTRIA Team / AdidasRunners Tricity | Nie | opłacono BM |
94 | Zabrocki Szymon | Czersk | Polska | 2 pula - 21 km | Nie | opłacono BM | |
95 | Wrzesiński Paweł | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | Nie | opłacono BM | |
96 | Górska Ilona | Gdynia | Polska | 21 km - bez koszulki | Ilona Górska | opłacono BM | |
97 | Rosiński Michał | Gdańsk | Polska | 1 pula - 10 km | DRE Rowery Gdańsk | NIE | opłacono BM |
98 | Kowalikowski Radosław | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | Nie | opłacono BM | |
99 | Smyczyński Tomasz | Sopot | Polska | 2 pula - 21 km | Grupa Druha Borucha | Nie | opłacono BM |
100 | Baranowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 2 pula - 21 km | Nie | opłacono |
Wyświetleń: 11877