Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Dzieżak Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
102 | Urban Paweł | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
103 | Grubba Piotr | Sierakowice | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
104 | Janiszewski Jakub | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
105 | Wysokińska Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
106 | Rojek Ignacy | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
107 | Rucińska Olga | Sierakowice | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
108 | Mateja Bożena | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
109 | Jasiński Andrzej | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
110 | Mandryk Łukasz | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
111 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | Taka RYBA | opłacono on-line |
112 | Chybczyński Dominik | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
113 | SKOMSKA OKSANA | Gdansk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
114 | Gogola Dariusz | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
115 | Roken Dario | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
116 | Lipkowski Kacper | Wocławy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
117 | Laskiewicz Dariusz | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
118 | Biega Sylwia | Gdansk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
119 | Mirek Emilia | Gdansk | Polska | 5 km | Baltic hub team | opłacono on-line |
120 | Radecka Ilona | Gdańsk | Polska | 5 km | Asics | opłacono on-line |
121 | Szafraan Angelika | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
122 | Pokorski Jakub | Gdansk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
123 | Konikova Mariia | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
124 | Bijoch Piotr | Reda | Polska | 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
125 | Stasiak Martyna | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
126 | Kopicka Aleksandra | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
127 | Lopina Polina | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
128 | Oleksiewicz Tomasz | Gdańsk | Polska | 5 km | OIRP Gdańsk | |
129 | Ważna Agnieszka | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
130 | Szwagrzyk-Głogowska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
131 | jankowski marek | gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
132 | Szczesny Damian | Gdańsk | Polska | 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | opłacono on-line |
133 | Wiśniewska Sylwia | Grudziądz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
134 | Sekuła Rafał | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
135 | Pufund Arkadiusz | Reda | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
136 | Wójcik Daria | Sopot | Polska | 5 km | Atomówki | opłacono on-line |
137 | Ćwikła Ewelina | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
138 | Tomporowska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
139 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
140 | Żurawska Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
141 | Łatas Paweł | Gdańsk | Polska | 5 km | Fighting Runners | opłacono on-line |
142 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Ukraina | 10 km | Centaur | opłacono on-line |
143 | Zielski Tomasz | Gdynia | Polska | 5 km | Galeon Gdynia | opłacono on-line |
144 | Kwaśnik Jan | Gdańsk | Polska | 5 km | Fighting Runners | opłacono on-line |
145 | Dziemian Jakub | gdańsk | Polska | 5 km | adidas Runners Tricity | opłacono on-line |
146 | Chmielewska Sylwia | Gdańsk | Polska | 5 km | iron Team | opłacono on-line |
147 | Zwatykanicz Ewa | Rumia | Polska | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | Projekt1000Up | |
148 | Zwatykanicz Martyna | Rumia | Polska | 10 km | Projekt1000Up | |
149 | Stusio Damian | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
150 | Tomczuk Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
151 | Kruchkova Varvara | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | ||
152 | Migdalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | TriMama | opłacono on-line |
153 | Kriese Beata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
154 | Babitskaya Tatsiana | Minsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
155 | Badocha Maja | gdańsk | Polska | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | Szkoła Podstawowa nr 84 | |
156 | Bielecka Marzena | Sopot | Polska | 5 km | Atomówki | opłacono on-line |
157 | Andrószowski Mateusz Andrószowski | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
158 | Kowalczyk Hanna | Gdansk | Polska | 5 km | Iron Team | opłacono on-line |
159 | Lewandowska Agnieszka | Wyszków | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
160 | Grenda-Jastrzembska Anna | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | UKS Wojak SP 39 | opłacono on-line |
161 | Lisiak Kasia | Reda | Polska | 5 km | ||
162 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
163 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 5 km | Rogiewicz Running Team | |
164 | Szwaba Marta Szwaba | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
165 | Kuszelewicz Leszek | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
166 | Zgórska Katarzyna | Kowale | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
167 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
168 | Stasiński Adam | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
169 | Dąbrowski Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | Budibaj | opłacono on-line |
170 | Salkowska Basia | Gdańsk | Polska | 5 km | TriMama | opłacono on-line |
171 | Wiśniewski Mirosław | Olsztynek | Polska | 5 km | BIEGAM SAM TU I TAM | opłacono on-line |
172 | Zwolak Karolina | Ryjewo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
173 | Karabin Jarosław | Gdańsk | Polska | 5 km | Pendulum Instruments | opłacono |
174 | Woś Maria | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
175 | Gawroński Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line |
176 | Fajks Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
177 | Buczkowska Agnieszka | Władysławowo | Polska | 5 km nordic walking | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
178 | Buczkowski Wojciech | Władysławowo | Polska | 5 km nordic walking (dzieci i młodzież ponżej 18 roku życia) | Biegamy Razem Władysławowo | |
179 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
180 | Konopko Alan | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
181 | Zawadzka Marta | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
182 | Ostrowski Adam | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
183 | Czarnecki Filip | Gdynia | Polska | 10 km | ||
184 | Wesołowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 5 km | TriMama | opłacono on-line |
185 | Sawicki Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km | Pendulum Instruments | opłacono |
186 | Stramska Beata | Gdańsk | Polska | 5 km | Pendulum Instruments | opłacono |
187 | Jóźwiak Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
188 | Jóźwiak Piotr | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
189 | Jóźwiak Maria | Kwidzyn | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
190 | Telepski Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | Browery Team / NULL | opłacono on-line |
191 | Zatorska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
192 | Przybysz Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
193 | Gołąbek Paweł | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
194 | Brzeska-Dereszkiewicz Joanna | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
195 | Lesiak Maja | Gdańsk | Polska | 5 km | DKMO | opłacono on-line |
196 | MUKHERJEE SHYAMAL | Gdansk | Polska | 10 km | Nike Run Club | opłacono on-line |
197 | Jeremicz Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km | Sztafeta Nadziei | opłacono on-line |
198 | Stankiewicz Ksenia | Borowiec | Polska | 5 km | Pendulum Instruments | opłacono |
199 | Słomczewska Anna | Gdynia | Polska | 5 km | Pendulum Instruments | opłacono |
200 | Mróz Iwona | Borowiec | Polska | 5 km | Pendulum Instruments | opłacono |
Wyświetleń: 10858