Zapisz się na ANOmaila 2023

Czas na kolejną, 12 już, edycję ANOmalii! To jedyna taka impreza, gdzie zmieniamy się w Indiana Jonesa i Sherlocka Holmesa jednocześnie! :D Przed nami przygoda z mapą w ręku, kilkanaście skrytek do odnalezienia, sporo dobrej zabawy i tradycyjne spotkanie przy ognisku z kiełbaskami :)

ZASADY: Zasady są szalenie proste i zawsze te same. Na starcie otrzymacie mapę z punktami fragmentu Trójmiasta. W oznaczonych miejscach znajdują się skrytki wzorowane na tych z geocachingu. Waszym zadaniem jest odnalezienie jak największe liczby keszy. Macie na to 240 minut. Możecie startować sami lub w drużynach (do 5 osób).


GDZIE? Na 24h przed startem otrzymacie SMSa z lokalizacją startu. Gwarantujemy, że będzie to w granicach administracyjnych Trójmiasta. Po wszystkim (już tradycyjnie) zapraszamy na ognisko z kiełbaskami i wyżerą. Idealna okazja do podzielenia się emocjami z innymi uczestnikami!

Dla każdego pamiątkowy, imienny dyplom

Wyświetleń: 660

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ