Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korzeniewski Paweł | Białystok | Polska | 10 km | 3T Białystok | opłacono |
2 | Gražys Vytautas | Paberžė | Litwa | 10 km | RCN | opłacono |
3 | Jelski Dariusz | Białystok | Polska | 10 km | 3T BIAŁYSTOK | opłacono |
4 | Wieliczko Grzegorz | Mońki | Polska | 10 km | opłacono | |
5 | Ołowski Jakub | Wydminy | Polska | 5 km | #KRAM_FC | opłacono |
6 | Baltrusaitis Zydrunas | Vilnius | Litwa | 5 km | Na, pagauk! | opłacono |
7 | Bogdanowicz Anna | TYKOCIN | Polska | 10 km | opłacono | |
8 | Sawicki Adam | Prostki | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono |
9 | Kołosowski Kamil | Białystok | Polska | 5 km | 200 Procent Tętna Triathlon | opłacono |
10 | Kot Sebastian | Białystok | Polska | 5 km | MD RUN TRAINING | opłacono |
11 | Godlewski Andrzej | Borawskie | Polska | 10 km | Biegamy dla Zdrowia | opłacono |
12 | Jegliński Kamil | Olecko | Polska | 5 km | Jkipz | opłacono |
13 | Gogol Mariusz | Kościuki | Polska | 10 km | opłacono | |
14 | Szulga Piotr | Augustów | Polska | 10 km | Klub Biegacza Jysk | opłacono |
15 | Pigiel Jakub | Gołdap | Polska | 5 km (młodzież 15 -18 lat) | Luks Hańcza Suwałki | opłacono |
16 | Gogol Janusz | Białystok | Polska | 10 km | opłacono | |
17 | Głażewski Mateusz | Mońki | Polska | 10 km | opłacono | |
18 | Górowski Karol | Grajewo | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono |
19 | Plaga Sebastian | Orzysz | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono |
20 | Bielawski Robert | Białystok | Polska | 10 km | 3T Białystok | opłacono |
21 | Patyniuk Magdalena | Orzysz | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono |
22 | Drężek Patryk | Giby | Polska | 5 km | 3T Białystok | opłacono |
23 | Puławski Kazimierz | Łyse | Polska | 10 km | GPN | opłacono |
24 | Antonowicz Wojciech | Szczecin | Polska | 10 km | opłacono | |
25 | Bulwin Beata | Białystok | Polska | 10 km | 3T BIALYSTOK | opłacono |
26 | Ciunczyk Dorota | Białystok | Polska | 5 km | 3T Białystok | opłacono |
27 | Supiński Adam | Protasy | Polska | 5 km | Kotniz Białystok | opłacono |
28 | Camlet Anna | Łomża | Polska | 5 km | Grygo Team | opłacono |
29 | Raszczyk Katarzyna | Kolno | Polska | 10 km | Kolno Biega | opłacono |
30 | Gruszczyński Rafał | Łomża | Polska | 5 km | Grygo Team | opłacono |
31 | Bondaruk Paweł | Białystok | Polska | 5 km (młodzież 15 -18 lat) | Juvenia Białystok | opłacono |
32 | Domoradzki Robert | Łomża | Polska | 5 km | KS Prefbet Sonarol | opłacono |
33 | Camlet Sylwester | Łomża | Polska | 5 km | Grygo Team | opłacono |
34 | Jaroszewicz Emilia | Ełk | Polska | 10 km | opłacono | |
35 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | 10 km | opłacono | |
36 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | Polska | 5 km | Wrona Run | opłacono |
37 | Banach Magdalena | Kolno | Polska | 5 km | Kolno Biega | opłacono |
38 | Kosiński Marcin | Kolno | Polska | 10 km | Petunie | opłacono |
39 | Zielenkiewicz Krzysztof | Bialystok | Polska | 5 km | opłacono | |
40 | Kropiwnicki Marcin | Białystok | Polska | 5 km | opłacono | |
41 | Wilkiel Szymon | Białystok | Polska | 10 km | PKO BP | opłacono |
42 | Kulikowski Marek | Mońki | Polska | 5 km | opłacono | |
43 | Słomka Damian | Suwałki | Polska | 5 km | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny/Dąbrowski Team | opłacono |
44 | Wejs Izabela | Mońki | Polska | 5 km | opłacono | |
45 | Roszko Damian | Mońki | Polska | 5 km | Kotniz Białystok | opłacono |
46 | Walesiuk Maciej | Białystok | Polska | 5 km | 3T Białystok | opłacono |
47 | Tarasewicz Igor | Białystok | Polska | 5 km | 3T Białystok | opłacono |
48 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | 5 km | Drużyna ML/1Brygada Artylerii | opłacono |
49 | Krawczyńska Martyna | Łomża | Polska | 10 km | KS Prefbet Sonarol | opłacono |
50 | Korytkowska Justyna | Łomża | Polska | 5 km | KS Prefbet Sonarol | opłacono |
51 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono |
52 | Falkowski Marek | białystok | Polska | 10 km | opłacono | |
53 | Połubok Renata | Ełk | Polska | 10 km | opłacono | |
54 | Navagrudskas Vladas | Vilnius | Litwa | 5 km | Na,pagauk! | opłacono |
55 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | 10 km | Dąbrowski Team | opłacono |
56 | Rutkowska Asia | Białystok | Polska | 10 km | opłacono | |
57 | MIKIEWICZ ANITA | EŁK | Polska | 5 km | opłacono | |
58 | Baczewska Karolina | Grajewo | Polska | 5 km | opłacono | |
59 | Falkowska Martyna | Białystok | Polska | 5 km | 3T BIALYSTOK | opłacono |
60 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | 10 km | Dawaj Kalach Team | opłacono |
61 | Godlewski Łukasz | Suchowola | Polska | 5 km | opłacono | |
62 | Różański Krystian | Ełk | Polska | 10 km | Porta Active Team | opłacono |
63 | Roszkowski Łukasz | Białystok | Polska | 10 km | KS Podlasie Białystok | opłacono |
64 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Polska | 5 km | Maratonka Grajewo-Ełk | opłacono |
65 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | Litwa | 10 km | Na, pagauk! | opłacono |
66 | Kuc Karol | Mońki | Polska | 5 km (młodzież 15 -18 lat) | opłacono | |
67 | Lewicka Magdalenka | Ostrowie | Polska | 10 km | opłacono | |
68 | Wiński Adam | Białystok | Polska | 5 km | opłacono | |
69 | Wieliczko Paweł | Monki | Polska | 10 km | opłacono | |
70 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | 10 km | Olecko Biega | opłacono |
71 | Dziedzik Patrycja | Białystok | Polska | 5 km | opłacono | |
72 | Nieciecki Jarek | Grajewo | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono |
73 | Krzyżanowski Karol | Grajewo | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono |
74 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Polska | 10 km | opłacono | |
75 | KOZŁOWSKI PIOTR | AUGUSTÓW | Polska | 10 km | DHL AUGUSTÓW | opłacono |
76 | Bulkeviciute Terese | Vilnius | Litwa | 10 km | Na,pagauk! | opłacono |
77 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Polska | 10 km | Góral z Mazur Running Team | opłacono |
78 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | 10 km | opłacono | |
79 | Spyła Darosław | Ełk | Polska | 10 km | opłacono | |
80 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | 5 km | Anna Halska Coaching | opłacono |
81 | Bałło Jarosław | Orla | Polska | 10 km | lubelskibiegacz.pl TEAM | opłacono |
82 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | 10 km | opłacono | |
83 | Szkiłądź Łukasz | Kleosin | Polska | 10 km | opłacono | |
84 | Sznurkowska Sylwia | Suwalki | Polska | 10 km | Team Kopeć | opłacono |
85 | Łobacz Michał | Warszawa | Polska | 10 km | opłacono | |
86 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono |
87 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono |
88 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | Polska | 10 km | opłacono | |
89 | Getek Marcin | Ełk | Polska | 10 km | Godzina Zero | opłacono |
90 | Berent Karol | Białystok | Polska | 10 km | 3T BIALYSTOK/Dawaj kalach team | opłacono |
91 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Polska | 10 km | Kolno Biega | opłacono |
92 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | 10 km | opłacono | |
93 | Rybnik Rafał | Nowe Aleksandrowo | Polska | 10 km | opłacono | |
94 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | 10 km | Vege Runners | opłacono |
95 | Sokół Bartosz | Białystok | Polska | 10 km | Wodociągi Białostockie | opłacono |
96 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 10 km | Wodociągi Białostockie | opłacono |
97 | Mościcki Zenon | Rutki | Polska | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | opłacono | |
98 | Dawidowicz Michał | Wydminy | Polska | 5 km | BAR KUBA TEAM | opłacono |
99 | Rybnik Karol | Nowe Aleksandrowo | Polska | 10 km | opłacono | |
100 | Wasilewska Sylwia | Gołdap | Polska | 10 km | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | opłacono |
Wyświetleń: 8713