Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#KRAM_FC | |||||||||
1 | Ołowski Jakub | Wydminy | 5 km | #KRAM_FC | opłacono | ||||
3T BIALYSTOK | |||||||||
2 | Falkowska Martyna | Białystok | 5 km | 3T BIALYSTOK | opłacono | ||||
3 | Bulwin Beata | Białystok | 10 km | 3T BIALYSTOK | opłacono | ||||
3T BIALYSTOK/Dawaj kalach team | |||||||||
4 | Berent Karol | Białystok | 10 km | 3T BIALYSTOK/Dawaj kalach team | opłacono | ||||
3T BIAŁYSTOK | |||||||||
5 | Jelski Dariusz | Białystok | 10 km | 3T BIAŁYSTOK | opłacono | ||||
3T Białystok | |||||||||
6 | Tarasewicz Igor | Białystok | 5 km | 3T Białystok | opłacono | ||||
7 | Walesiuk Maciej | Białystok | 5 km | 3T Białystok | opłacono | ||||
8 | Ciunczyk Dorota | Białystok | 5 km | 3T Białystok | opłacono | ||||
9 | Drężek Patryk | Giby | 5 km | 3T Białystok | opłacono | ||||
10 | Bielawski Robert | Białystok | 10 km | 3T Białystok | opłacono | ||||
11 | Korzeniewski Paweł | Białystok | 10 km | 3T Białystok | opłacono | ||||
14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny/Dąbrowski Team | |||||||||
12 | Słomka Damian | Suwałki | 5 km | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny/Dąbrowski Team | opłacono | ||||
200 Procent Tętna Triathlon | |||||||||
13 | Kołosowski Kamil | Białystok | 5 km | 200 Procent Tętna Triathlon | opłacono | ||||
Anna Halska Coaching | |||||||||
14 | Bielenica Beata | Wydminy | 5 km | Anna Halska Coaching | opłacono | ||||
BAR KUBA TEAM | |||||||||
15 | Dawidowicz Michał | Wydminy | 5 km | BAR KUBA TEAM | opłacono | ||||
BIEGAM BO CHCĘ | |||||||||
16 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | 10 km | BIEGAM BO CHCĘ | |||||
Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
17 | Godlewski Andrzej | Borawskie | 10 km | Biegamy dla Zdrowia | opłacono | ||||
DHL AUGUSTÓW | |||||||||
18 | KOZŁOWSKI PIOTR | AUGUSTÓW | 10 km | DHL AUGUSTÓW | opłacono | ||||
Dawaj Kalach Team | |||||||||
19 | Jakubowski Tomasz | Augustów | 10 km | Dawaj Kalach Team | opłacono | ||||
Drużyna ML/1Brygada Artylerii | |||||||||
20 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | 5 km | Drużyna ML/1Brygada Artylerii | opłacono | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
21 | Popowska Monika | Suwałki | 10 km | Dąbrowski Team | opłacono | ||||
GPN | |||||||||
22 | Puławski Kazimierz | Łyse | 10 km | GPN | opłacono | ||||
Godzina Zero | |||||||||
23 | Getek Marcin | Ełk | 10 km | Godzina Zero | opłacono | ||||
Grupa Szalonych Rowerzystów | |||||||||
24 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono | ||||
Grygo Team | |||||||||
25 | Camlet Sylwester | Łomża | 5 km | Grygo Team | opłacono | ||||
26 | Gruszczyński Rafał | Łomża | 5 km | Grygo Team | opłacono | ||||
27 | Camlet Anna | Łomża | 5 km | Grygo Team | opłacono | ||||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
28 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | 10 km | Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
Jkipz | |||||||||
29 | Jegliński Kamil | Olecko | 5 km | Jkipz | opłacono | ||||
Juvenia Białystok | |||||||||
30 | Bondaruk Paweł | Białystok | 5 km (młodzież 15 -18 lat) | Juvenia Białystok | opłacono | ||||
KS Podlasie Białystok | |||||||||
31 | Roszkowski Łukasz | Białystok | 10 km | KS Podlasie Białystok | opłacono | ||||
KS Prefbet Sonarol | |||||||||
32 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | 10 km | KS Prefbet Sonarol | |||||
33 | Korytkowska Justyna | Łomża | 5 km | KS Prefbet Sonarol | opłacono | ||||
34 | Krawczyńska Martyna | Łomża | 10 km | KS Prefbet Sonarol | opłacono | ||||
35 | Domoradzki Robert | Łomża | 5 km | KS Prefbet Sonarol | opłacono | ||||
Klub Biegacza Jysk | |||||||||
36 | Szulga Piotr | Augustów | 10 km | Klub Biegacza Jysk | opłacono | ||||
Kolno Biega | |||||||||
37 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | 10 km | Kolno Biega | opłacono | ||||
38 | Banach Magdalena | Kolno | 5 km | Kolno Biega | opłacono | ||||
39 | Raszczyk Katarzyna | Kolno | 10 km | Kolno Biega | opłacono | ||||
Kotniz Białystok | |||||||||
40 | Roszko Damian | Mońki | 5 km | Kotniz Białystok | opłacono | ||||
41 | Supiński Adam | Protasy | 5 km | Kotniz Białystok | opłacono | ||||
Luks Hańcza Suwałki | |||||||||
42 | Pigiel Jakub | Gołdap | 5 km (młodzież 15 -18 lat) | Luks Hańcza Suwałki | opłacono | ||||
MD RUN TRAINING | |||||||||
43 | Kot Sebastian | Białystok | 5 km | MD RUN TRAINING | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
44 | Poniatowski Adam | Bełda | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
45 | Poniatowski Marek | Bełda | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
46 | Nieciecki Jarek | Grajewo | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
47 | Górowski Karol | Grajewo | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
48 | Sawicki Adam | Prostki | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
49 | Krzyżanowski Karol | Grajewo | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo-Ełk | |||||||||
50 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | 5 km | Maratonka Grajewo-Ełk | opłacono | ||||
Na, pagauk! | |||||||||
51 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | 10 km | Na, pagauk! | opłacono | ||||
52 | Baltrusaitis Zydrunas | Vilnius | 5 km | Na, pagauk! | opłacono | ||||
Na,pagauk! | |||||||||
53 | Bulkeviciute Terese | Vilnius | 10 km | Na,pagauk! | opłacono | ||||
54 | Navagrudskas Vladas | Vilnius | 5 km | Na,pagauk! | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
55 | Ślęzak Adam | Elbląg | 5 km | OSP POGRODZIE | |||||
Obornicki Klub Lekkoatletyczny | |||||||||
56 | Wasilewska Sylwia | Gołdap | 10 km | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | opłacono | ||||
Olecko Biega | |||||||||
57 | Warykowski Stanislaw | Olecko | 10 km | Olecko Biega | opłacono | ||||
PKO BP | |||||||||
58 | Wilkiel Szymon | Białystok | 10 km | PKO BP | opłacono | ||||
Petunie | |||||||||
59 | Kosiński Marcin | Kolno | 10 km | Petunie | opłacono | ||||
Porta Active Team | |||||||||
60 | Różański Krystian | Ełk | 10 km | Porta Active Team | opłacono | ||||
RCN | |||||||||
61 | Gražys Vytautas | Paberžė | 10 km | RCN | opłacono | ||||
Run Team Tygrysy Orzysz | |||||||||
62 | Patyniuk Magdalena | Orzysz | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono | ||||
63 | Plaga Sebastian | Orzysz | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono | ||||
Team Kopeć | |||||||||
64 | Sznurkowska Sylwia | Suwalki | 10 km | Team Kopeć | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
65 | Kochman Iwona | Warszawa | 10 km | Vege Runners | opłacono | ||||
Wodociągi Białostockie | |||||||||
66 | Sokół Bartosz | Białystok | 10 km | Wodociągi Białostockie | opłacono | ||||
Wodociągi Białostockie | |||||||||
67 | Sokół Przemysław | Białystok | 10 km | Wodociągi Białostockie | opłacono | ||||
Wrona Run | |||||||||
68 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | 5 km | Wrona Run | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
69 | Rybnik Karol | Nowe Aleksandrowo | 10 km | opłacono | |||||
70 | Mościcki Zenon | Rutki | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | opłacono | |||||
71 | Rybnik Rafał | Nowe Aleksandrowo | 10 km | opłacono | |||||
72 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | 10 km | opłacono | |||||
73 | Brzozowski Ireneusz | Wysokie Mazowieckie | 10 km | ||||||
74 | Budziński Karol | Ełk | 10 km | ||||||
75 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | 10 km | opłacono | |||||
76 | Łobacz Michał | Warszawa | 10 km | opłacono | |||||
77 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | 10 km | ||||||
78 | Szkiłądź Łukasz | Kleosin | 10 km | opłacono | |||||
79 | szewczak andrzej | Białystok | 10 km | opłacono | |||||
80 | Zaremba Tomasz | Białystok | 10 km | ||||||
81 | Spyła Darosław | Ełk | 10 km | opłacono | |||||
82 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | 10 km | opłacono | |||||
83 | Drężek Krzysztof | Grajewo | 10 km | opłacono | |||||
84 | Dziedzik Patrycja | Białystok | 5 km | opłacono | |||||
85 | Zakrzewska Jolanta | Elbląg | 5 km | ||||||
86 | Wieliczko Paweł | Monki | 10 km | opłacono | |||||
87 | Wiński Adam | Białystok | 5 km | opłacono | |||||
88 | Lewicka Magdalenka | Ostrowie | 10 km | opłacono | |||||
89 | Kuc Karol | Mońki | 5 km (młodzież 15 -18 lat) | opłacono | |||||
90 | Godlewski Łukasz | Suchowola | 5 km | opłacono | |||||
91 | Zacharewicz Hubert | Ełk | 10 km | ||||||
92 | Baczewska Karolina | Grajewo | 5 km | opłacono | |||||
93 | MIKIEWICZ ANITA | EŁK | 5 km | opłacono | |||||
94 | Rutkowska Asia | Białystok | 10 km | opłacono | |||||
95 | Połubok Renata | Ełk | 10 km | opłacono | |||||
96 | Falkowski Marek | białystok | 10 km | opłacono | |||||
97 | Wejs Izabela | Mońki | 5 km | opłacono | |||||
98 | Kulikowski Marek | Mońki | 5 km | opłacono | |||||
99 | Kropiwnicki Marcin | Białystok | 5 km | opłacono | |||||
100 | Zielenkiewicz Krzysztof | Bialystok | 5 km | opłacono | |||||
101 | Paliwoda Adam | Ełk | 5 km | ||||||
102 | Deptuła Piotr | Ełk | 10 km | opłacono | |||||
103 | Jaroszewicz Emilia | Ełk | 10 km | opłacono | |||||
104 | Antonowicz Wojciech | Szczecin | 10 km | opłacono | |||||
105 | Głażewski Mateusz | Mońki | 10 km | opłacono | |||||
106 | Gogol Janusz | Białystok | 10 km | opłacono | |||||
107 | Gogol Mariusz | Kościuki | 10 km | opłacono | |||||
108 | Bogdanowicz Anna | TYKOCIN | 10 km | opłacono | |||||
109 | Gacki Krzysztof | Pisz | 10 km | ||||||
110 | Wieliczko Grzegorz | Mońki | 10 km | opłacono | |||||
111 | Kulesza Katarzyna | Białystok | 5 km | ||||||
godzina zero | |||||||||
112 | Ignatowicz Radosław | Ełk | 10 km | godzina zero | |||||
lubelskibiegacz.pl TEAM | |||||||||
113 | Bałło Jarosław | Orla | 10 km | lubelskibiegacz.pl TEAM | opłacono | ||||
so-biebie-gam | |||||||||
114 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | so-biebie-gam |
Wyświetleń: 8100