Grupa imprez

Dystanse i terminy:
21/niedziela/ maja 2023 r. - IX Półmaraton Wrotkarski o Puchar Wójta Gminy Łęczyce
Biegi dzieci
- start godz. 12:00: do lat 6 - dystans 300 metrów
- start godz. 12:15: 7-11 lat - dystans 600 metrów
- start godz. 12:30: 12–16 lat - dystans 1800 metrów
Start główny
– godz. 13:30: - dystans 21 km ( limit czasowy - 1,5 godziny) ,dla osób od 13-tu lat i starszych,

B) Półmaraton -TRASA – prawostronna , lewoskrętna .

Trasa półmaratonu w Strzebielinie ,Gmina Łęczyce ,Powiat Wejherowski prowadzi ulicami Starowiejską i Okrężną.

Start i meta usytuowane na ulicy Starowiejskiej na wysokości ulicy Tuwima . Start w kierunku ulicy Okrężnej .Po Starcie jedziemy ok 100 m i skręcamy w prawo pod kątem prostym w ulicę Okrężną dalej prosto i po ok 600 m skręcamy w lewo pod kątem prostym , gdzie po około 100 m usytuowany jest nawrót . Nawrót na około pachołka , tzw ,, ciasny ''. Po nawrocie wracamy tą samą drogą w kierunku Startu ,przejeżdżamy Start-Metę i dalej ulicą Starowiejską około 600m do nawrotu usytuowanego około 150m za Dworkiem Czardasz . Nawrót także ,, ciasny'' na około pachołka .Po nawrocie jedziemy w kierunku Mety -Startu .

1 pełna pętla wynosi ok. 2,8km, zawodnicy pokonują całych 7 pętli. Trasa jest prawostronna i lewoskrętna czyli poruszamy się po prawej stronie ulicy oba nawroty pokonujemy przez ,, lewą rękę'' ,zawracamy w lewą stronę . Trasa nie jest atestowana ,przyjmujemy jako dystans półmaratonu około 21 km.

 

  1. Trasa dla konkurencji dziecięcych .

ok.300 metrów – start na ulicy Starowiejskiej na wysokości ulicy Stanisława Witkacego po prostej strartujemy od strony Dworku Czardasz w kierunku Mety .

ok.600 metrów -start na ulicy Starowiejskiej przy ,,nawrocie półmaratonu '' za Dworkiem Czardasz w kierunku Mety .

ok.1800 metrów -Start na ulicy Starowiejskiej przy nawrocie półmaratonu podobie jak dla dystansu 600 metrów w kierunku Mety dalej do nawrotu usytuowanego przy ulicy Okrężnej i Kraszewskiego , dalej po nawrocie w kierunku Dworku Czardasz do ,, nawrotu półmaratonu'' i po nawrocie do Mety .

 

Wyświetleń: 4536

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ