Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Pranczk Marianna Sierakowice Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
2 Sobiecka Kaja Gostynin Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) U.K.S. Zwoleń Team
3 Sobiecka Kaja Gostynin Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) U.K.S. Zwoleń-Team opłacono
4 Napora Ivan Gdansk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
5 Michalski Mariusz Pisz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń-Team opłacono
6 Konkel Mateusz Chałupy Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
7 Deroń Zofia Gostynin Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) UKS Zwoleń-Team
8 Deroń Hanna Gostynin Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) UKS Zwoleń-Team
9 Sylwestrzak Pola Giżycko Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) Amator
10 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) Uks Giżycko
11 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Uks Giżycko opłacono
12 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) nezrzeszony opłacono
13 Czerniawski Piotr Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
14 Mydlarski Jan Gdynia Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
15 Kryszak Henryk Władysławowo Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
16 Heinrich Marcelina Koronowo Polska 300 m (dzieci do lat 6) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
17 Ivashchenko Oleksandra Gdansk Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
18 Grunholc Izabela Lebork Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
19 Kończak Joanna Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Sp 19 w Gdańsku
20 Kończak Aleksandra Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Sp 19 w Gdańsku
21 Mazurek Wiesław Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Prolube Masters opłacono
22 Surma Balbina Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) niestowarzyszony opłacono
23 Sobczyński Bartosz Tczew Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
24 Szwarc Paweł Wejherowo Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego opłacono
25 Kryszak Katarzyna Władysławowo Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
26 Kryszak Dorota Władysławowo Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
27 Kryszak Gabriel Władysławowo Polska 300 m (dzieci do lat 6)
28 Wilczewski Bartłomiej Sulęczyno Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
29 Renk Natalia Strzebielino Morskie Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
30 Krasuska Anna ELBLĄG Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) KS Orzeł Elbląg opłacono
31 oszczyk grzegorz sobole Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) amator opłacono
32 Główczewska Marysia Gdynia Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) MoniaClub
33 Szumlas Dorota MRZEZINO Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
34 Szumlas Arkadiusz MRZEZINO Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Zoeller Tech/Prolube opłacono
35 Szumlas Jacek Mrzezino Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
36 Maciejewski Tomasz Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
37 Białoskórska Małgorzata Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
38 Heinrich Julia Koronowo Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo/Cortez Sport opłacono
39 Śpica Dariusz Bydgoszcz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
40 Jaworski Rafał Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
41 Nierzwicka Maria Strzebielino Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
42 Śliwiński Henryk Toruń Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Rolla Toruń opłacono
43 Mydlarski Jarek Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
44 Filar Katarzyna Rozłazino Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego opłacono
45 Przychodniak Robert Pabianice Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Gatta Speed Skating opłacono
46 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
47 Tokarz Małgorzata Gorlice Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) KKSW KRAK opłacono
48 Karpau Makar Gdansk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
49 Rygielska Zuzanna Bydgoszcz Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) KS Roll Team Bydgoszcz
50 Grych Jagna Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Amator opłacono
51 Strzałkowski Andrzej Płońsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Amator opłacono
52 Grzelecka Zuzanna Gostynin Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń Team opłacono
53 Sobiecki Wiktor Gostynin Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) UKS Zwoleń Team
54 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
55 Sarzała Natalia Gostynin Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń Team opłacono
56 Gołkowska Karina Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
57 Gołkowska Laura Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
58 Pazera Sara Pruszcz Gdański Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
59 Lamenta Lilianna Reda Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
60 Ivashchenko Oleksandra Gdansk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY opłacono
61 Elmanowska Natalia Reda Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
62 Elmanowska Joanna Reda Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
63 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
64 Grzelecka Zuzanna Gostynin Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) UKS Zwoleń Team
65 Proch Hubert Koronowo Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
66 Proch Wiktoria KORONOWO Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
67 Derezińska Małgorzata Sopot Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
68 Wnuczko Karol Pruszcz Gdański Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
69 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
70 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
71 Graszka Bartosz Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
72 Brochocka Nadia Bydgoszcz Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
73 Skowron Kaja Bydgoszcz Polska 300 m (dzieci do lat 6) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
74 Wilczewski Maciej Sulęczyno Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
75 Mallach Michalina Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
76 Kościelniak Wojciech Kraków Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) KKSW KRAK opłacono
77 Ciezki Pawel Krakow Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
78 Browarczyk Wiesław Rybki Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
79 Jaworski Oskar Koronowo Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
80 Sarzała Natalia Gostynin Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) UKS Zwoleń Team
81 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
82 Bania Zygmunt Przysiek Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
83 Mierski Zbigniew Kościerzyna Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
84 Mierski Mateusz Kościerzyna Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
85 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
86 Fudala Laura Bydgoszcz Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
87 Zdancewicz Paweł Warszawa Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Legia Warszawa Masters opłacono
88 Lewandowski Paweł Rumia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
89 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
90 Stachowska Monika Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Kołami do góry opłacono
91 Szreder Mariola Reda Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego opłacono
92 Łukasiewicz Jacek Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
93 Walter Monika Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
94 Andryskowska Jowita Strzebielino Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
95 Engelberg Łukasz Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
96 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY opłacono
97 Grubba Filip Kębłowo Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
98 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
99 Kusa Oliwia Bydgoszcz Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
100 GBURZYŃSKI MICHAŁ ELBLĄG Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) KS Orzeł


Wyświetleń: 9350

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ