Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
2 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
3 | Fudala Laura | Bydgoszcz | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
4 | Skowron Kaja | Bydgoszcz | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
5 | Brochocka Nadia | Bydgoszcz | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
6 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
7 | Rygielska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | KS Roll Team Bydgoszcz | |
8 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ROLLTEAM BYDGOSZCZ | |
9 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
10 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
11 | GBURZYŃSKI RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Azja Team | opłacono |
12 | GBURZYŃSKI MICHAŁ | ELBLĄG | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | KS Orzeł | |
13 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | KS Orzeł Elbląg | opłacono |
14 | Kowalski Damian | Gdansk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | obiegUWka UW | |
15 | Ivashchenko Oleksandra | Gdansk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono |
16 | Karpau Makar | Gdansk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
17 | Karpau Siarhei | Gdansk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ||
18 | Ivashchenko Oleksandra | Gdansk | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
19 | Napora Ivan | Gdansk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
20 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono |
21 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono |
22 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
23 | Walter Monika | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
24 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
25 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ||
26 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Kołami do góry | opłacono |
27 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
28 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
29 | Mallach Michalina | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
30 | Gołkowska Laura | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
31 | Gołkowska Karina | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
32 | Grych Jagna | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Amator | opłacono |
33 | Jaworski Rafał | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
34 | Maciejewski Tomasz | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
35 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | niestowarzyszony | opłacono |
36 | Kończak Aleksandra | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Sp 19 w Gdańsku | |
37 | Kończak Joanna | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Sp 19 w Gdańsku | |
38 | Graszka Bartosz | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLL4ALL | opłacono |
39 | Chomiak Mariusz | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | X-Trainer | |
40 | Mydlarski Jarek | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLL4ALL | opłacono |
41 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLL4ALL | opłacono |
42 | Główczewska Marysia | Gdynia | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | MoniaClub | |
43 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Prolube Masters | opłacono |
44 | Mydlarski Jan | Gdynia | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
45 | Czerniawski Piotr | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
46 | ŚLĄSKI Piotr | Giżycko | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie | |
47 | Stankiewicz Anna | Giżycko | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
48 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Uks Giżycko | opłacono |
49 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | Uks Giżycko | |
50 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | Amator | |
51 | Tokarz Małgorzata | Gorlice | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | KKSW KRAK | opłacono |
52 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | UKS Zwoleń Team | |
53 | Grzelecka Zuzanna | Gostynin | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | UKS Zwoleń Team | |
54 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS Zwoleń Team | opłacono |
55 | Sobiecki Wiktor | Gostynin | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | UKS Zwoleń Team | |
56 | Sobiecki Wiktor | Gostynin | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS Zwoleń Team | |
57 | Grzelecka Zuzanna | Gostynin | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS Zwoleń Team | opłacono |
58 | Deroń Hanna | Gostynin | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | UKS Zwoleń-Team | |
59 | Deroń Zofia | Gostynin | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | UKS Zwoleń-Team | |
60 | Flejszer Łukasz | Gostynin | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS Zwoleń-Team | |
61 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | U.K.S. Zwoleń-Team | opłacono |
62 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | U.K.S. Zwoleń Team | |
63 | Grubba Filip | Kębłowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
64 | Pawelec Zbigniew | Kłodawa | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Jabra RT Friends | |
65 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | nezrzeszony | opłacono |
66 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
67 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
68 | Jaworski Oskar | Koronowo | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
69 | Proch Dorota | Koronowo | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ||
70 | Proch Wiktoria | KORONOWO | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
71 | Proch Hubert | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
72 | Heinrich Julia | Koronowo | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo/Cortez Sport | opłacono |
73 | Heinrich Marcelina | Koronowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
74 | Mierski Mateusz | Kościerzyna | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
75 | Mierski Zbigniew | Kościerzyna | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
76 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | opłacono |
77 | Kościelniak Wojciech | Kraków | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | KKSW KRAK | opłacono |
78 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
79 | Grunholc Izabela | Lebork | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
80 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
81 | Szumlas Arkadiusz | MRZEZINO | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Zoeller Tech/Prolube | opłacono |
82 | Szumlas Dorota | MRZEZINO | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
83 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
84 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
85 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Novile | opłacono |
86 | Przychodniak Robert | Pabianice | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Gatta Speed Skating | opłacono |
87 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
88 | Michalski Mariusz | Pisz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | UKS Zwoleń-Team | opłacono |
89 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Amator | opłacono |
90 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
91 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
92 | Wnuczko Karol | Pruszcz Gdański | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
93 | Pazera Sara | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
94 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono | |
95 | Szreder Mariola | Reda | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego | opłacono | |
96 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
97 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
98 | Lamenta Lilianna | Reda | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
99 | Filar Katarzyna | Rozłazino | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego | opłacono | |
100 | Lewandowski Paweł | Rumia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono |
Wyświetleń: 6831