Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Amator
1 Sylwestrzak Pola Giżycko 1800 m (dzieci 12-16 lat) Amator
2 Grych Jagna Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Amator opłacono
3 Strzałkowski Andrzej Płońsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Amator opłacono
Azja Team
4 GBURZYŃSKI RAFAŁ ELBLĄG 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Azja Team opłacono
FiloNero
5 Kowalewski Cezary Strzebielino 600 m (dzieci 7-11 lat) FiloNero
6 Kowalewski Emil Strzebielino 600 m (dzieci 7-11 lat) FiloNero
7 Kowalewska Martyna Strzebielino 600 m (dzieci 7-11 lat) FiloNero
8 Kowalewska Klara Strzebielino 1800 m (dzieci 12-16 lat) FiloNero
GATTA SPEED SKATING
9 Turkiewicz Grzegorz Zduńska Wola 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) GATTA SPEED SKATING
Gatta Speed Skating
10 Przychodniak Robert Pabianice 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Gatta Speed Skating opłacono
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie
11 ŚLĄSKI Piotr Giżycko 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
12 Stankiewicz Anna Giżycko 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
13 Słowik Arkadiusz Kruklanki 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
Jabra RT Friends
14 Pawelec Zbigniew Kłodawa 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Jabra RT Friends
KKSW KRAK
15 Tokarz Małgorzata Gorlice 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) KKSW KRAK opłacono
16 Kościelniak Wojciech Kraków 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) KKSW KRAK opłacono
KS Orzeł
17 GBURZYŃSKI MICHAŁ ELBLĄG 1800 m (dzieci 12-16 lat) KS Orzeł
KS Orzeł Elbląg
18 Krasuska Anna ELBLĄG 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) KS Orzeł Elbląg opłacono
KS Roll Team Bydgoszcz
19 Rygielska Zuzanna Bydgoszcz 600 m (dzieci 7-11 lat) KS Roll Team Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
20 Śpica Dariusz Bydgoszcz 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
21 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
22 Heinrich Marcelina Koronowo 300 m (dzieci do lat 6) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
23 Jaworski Oskar Koronowo 1800 m (dzieci 12-16 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
24 Fudala Laura Bydgoszcz 600 m (dzieci 7-11 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
25 Topoliński Patryk Koronowo 600 m (dzieci 7-11 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
26 Topolińska Emilia Koronowo 600 m (dzieci 7-11 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo/Cortez Sport
27 Heinrich Julia Koronowo 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo/Cortez Sport opłacono
Kołami do góry
28 Stachowska Monika Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Kołami do góry opłacono
Legia Warszawa Masters
29 Zdancewicz Paweł Warszawa 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Legia Warszawa Masters opłacono
MoniaClub
30 Główczewska Marysia Gdynia 600 m (dzieci 7-11 lat) MoniaClub
Novile
31 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Novile opłacono
PlichWyscig.pl ROLLERBLADE
32 Ciezki Pawel Krakow 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
Plichwyscig
33 Kasprowicz Daniel Wągrowiec 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Plichwyscig opłacono
Prolube Masters
34 Mazurek Wiesław Gdynia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Prolube Masters opłacono
ROLL4ALL
35 Białoskórska Małgorzata Gdynia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
36 Mydlarski Jarek Gdynia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
37 Derezińska Małgorzata Sopot 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
38 Graszka Bartosz Gdynia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
ROLLTEAM BYDGOSZCZ
39 Lewandowska Wanda Bydgoszcz 1800 m (dzieci 12-16 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
40 Brochocka Nadia Bydgoszcz 600 m (dzieci 7-11 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
41 Skowron Kaja Bydgoszcz 300 m (dzieci do lat 6) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
42 Kusa Wiktoria Bydgoszcz 1800 m (dzieci 12-16 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
43 Kusa Oliwia Bydgoszcz 1800 m (dzieci 12-16 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
Rolla Toruń
44 Śliwiński Henryk Toruń 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Rolla Toruń opłacono
Sp 19 w Gdańsku
45 Kończak Joanna Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat) Sp 19 w Gdańsku
46 Kończak Aleksandra Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat) Sp 19 w Gdańsku
U.K.S. Zwoleń-Team
47 Sobiecka Kaja Gostynin 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) U.K.S. Zwoleń-Team opłacono
U.K.S. Zwoleń Team
48 Sobiecka Kaja Gostynin 1800 m (dzieci 12-16 lat) U.K.S. Zwoleń Team
UKS Zwoleń-Team
49 Michalski Mariusz Pisz 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń-Team opłacono
50 Flejszer Łukasz Gostynin 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń-Team
51 Deroń Zofia Gostynin 600 m (dzieci 7-11 lat) UKS Zwoleń-Team
52 Deroń Hanna Gostynin 600 m (dzieci 7-11 lat) UKS Zwoleń-Team
UKS Zwoleń Team
53 Grzelecka Zuzanna Gostynin 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń Team opłacono
54 Sobiecki Wiktor Gostynin 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń Team
55 Sobiecki Wiktor Gostynin 1800 m (dzieci 12-16 lat) UKS Zwoleń Team
56 Sarzała Natalia Gostynin 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń Team opłacono
57 Grzelecka Zuzanna Gostynin 1800 m (dzieci 12-16 lat) UKS Zwoleń Team
58 Sarzała Natalia Gostynin 1800 m (dzieci 12-16 lat) UKS Zwoleń Team
Uks Giżycko
59 Sylwestrzak Mateusz Giżycko 1800 m (dzieci 12-16 lat) Uks Giżycko
60 Sylwestrzak Mateusz Giżycko 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Uks Giżycko opłacono
X-Trainer
61 Chomiak Mariusz Gdynia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) X-Trainer
Zoeller Tech/Prolube
62 Szumlas Arkadiusz MRZEZINO 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Zoeller Tech/Prolube opłacono
_BRAK NAZWY_
63 Pranczk Marianna Sierakowice 600 m (dzieci 7-11 lat)
64 Konkel Mateusz Chałupy 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
65 Czerniawski Piotr Gdynia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
66 Mydlarski Jan Gdynia 1800 m (dzieci 12-16 lat)
67 Kryszak Henryk Władysławowo 600 m (dzieci 7-11 lat)
68 Ivashchenko Oleksandra Gdansk 1800 m (dzieci 12-16 lat)
69 Grunholc Izabela Lebork 1800 m (dzieci 12-16 lat)
70 Sobczyński Bartosz Tczew 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
71 Szwarc Paweł Wejherowo 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego opłacono
72 Kryszak Katarzyna Władysławowo 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
73 Kryszak Dorota Władysławowo 600 m (dzieci 7-11 lat)
74 Kryszak Gabriel Władysławowo 300 m (dzieci do lat 6)
75 Wilczewski Bartłomiej Sulęczyno 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
76 Renk Natalia Strzebielino Morskie 1800 m (dzieci 12-16 lat)
77 Szumlas Dorota MRZEZINO 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
78 Szumlas Jacek Mrzezino 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
79 Maciejewski Tomasz Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
80 Jaworski Rafał Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
81 Nierzwicka Maria Strzebielino 600 m (dzieci 7-11 lat)
82 Filar Katarzyna Rozłazino 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego opłacono
83 Karpau Siarhei Gdansk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia)
84 Karpau Makar Gdansk 600 m (dzieci 7-11 lat)
85 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
86 Lamenta Lilianna Reda 600 m (dzieci 7-11 lat)
87 Elmanowska Natalia Reda 600 m (dzieci 7-11 lat)
88 Elmanowska Joanna Reda 600 m (dzieci 7-11 lat)
89 Proch Hubert Koronowo 600 m (dzieci 7-11 lat)
90 Proch Wiktoria KORONOWO 600 m (dzieci 7-11 lat)
91 Proch Dorota Koronowo 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia)
92 Wnuczko Karol Pruszcz Gdański 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
93 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
94 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański 1800 m (dzieci 12-16 lat)
95 Wilczewski Maciej Sulęczyno 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
96 Mallach Michalina Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
97 Browarczyk Wiesław Rybki 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
98 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat)
99 Bania Zygmunt Przysiek 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
100 Mierski Zbigniew Kościerzyna 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
101 Mierski Mateusz Kościerzyna 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
102 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
103 Lewandowski Paweł Rumia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
104 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
105 Szreder Mariola Reda 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego opłacono
106 Konkol Jarosław Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia)
107 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
108 Walter Monika Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
109 Andryskowska Jowita Strzebielino 600 m (dzieci 7-11 lat)
110 Engelberg Łukasz Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
111 Grubba Filip Kębłowo 600 m (dzieci 7-11 lat)
112 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
amator
113 oszczyk grzegorz sobole 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) amator opłacono
nezrzeszony
114 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) nezrzeszony opłacono
niestowarzyszony
115 Surma Balbina Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) niestowarzyszony opłacono
obiegUWka UW
116 Kowalski Damian Gdansk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) obiegUWka UW
stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
117 Napora Ivan Gdansk 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
118 Gołkowska Karina Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
119 Gołkowska Laura Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
120 Pazera Sara Pruszcz Gdański 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
121 Ivashchenko Oleksandra Gdansk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY opłacono
122 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY opłacono
123 Ziółkowski Julian Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY opłacono


Wyświetleń: 8751

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ