Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Amator
1 Grych Jagna Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Amator opłacono
2 Strzałkowski Andrzej Płońsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Amator opłacono
3 Sylwestrzak Pola Giżycko 1800 m (dzieci 12-16 lat) Amator
Azja Team
4 GBURZYŃSKI RAFAŁ ELBLĄG 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Azja Team opłacono
FiloNero
5 Kowalewska Klara Strzebielino 1800 m (dzieci 12-16 lat) FiloNero
6 Kowalewska Martyna Strzebielino 600 m (dzieci 7-11 lat) FiloNero
7 Kowalewski Cezary Strzebielino 600 m (dzieci 7-11 lat) FiloNero
8 Kowalewski Emil Strzebielino 600 m (dzieci 7-11 lat) FiloNero
GATTA SPEED SKATING
9 Turkiewicz Grzegorz Zduńska Wola 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) GATTA SPEED SKATING
Gatta Speed Skating
10 Przychodniak Robert Pabianice 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Gatta Speed Skating opłacono
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie
11 ŚLĄSKI Piotr Giżycko 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
12 Stankiewicz Anna Giżycko 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
13 Słowik Arkadiusz Kruklanki 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
Jabra RT Friends
14 Pawelec Zbigniew Kłodawa 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Jabra RT Friends
KKSW KRAK
15 Kościelniak Wojciech Kraków 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) KKSW KRAK opłacono
16 Tokarz Małgorzata Gorlice 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) KKSW KRAK opłacono
KS Orzeł
17 GBURZYŃSKI MICHAŁ ELBLĄG 1800 m (dzieci 12-16 lat) KS Orzeł
KS Orzeł Elbląg
18 Krasuska Anna ELBLĄG 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) KS Orzeł Elbląg opłacono
KS Roll Team Bydgoszcz
19 Rygielska Zuzanna Bydgoszcz 600 m (dzieci 7-11 lat) KS Roll Team Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
20 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
21 Śpica Dariusz Bydgoszcz 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
22 Fudala Laura Bydgoszcz 600 m (dzieci 7-11 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
23 Heinrich Marcelina Koronowo 300 m (dzieci do lat 6) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
24 Jaworski Oskar Koronowo 1800 m (dzieci 12-16 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
25 Topolińska Emilia Koronowo 600 m (dzieci 7-11 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
26 Topoliński Patryk Koronowo 600 m (dzieci 7-11 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo/Cortez Sport
27 Heinrich Julia Koronowo 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo/Cortez Sport opłacono
Kołami do góry
28 Stachowska Monika Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Kołami do góry opłacono
Legia Warszawa Masters
29 Zdancewicz Paweł Warszawa 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Legia Warszawa Masters opłacono
MoniaClub
30 Główczewska Marysia Gdynia 600 m (dzieci 7-11 lat) MoniaClub
Novile
31 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Novile opłacono
PlichWyscig.pl ROLLERBLADE
32 Ciezki Pawel Krakow 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
Plichwyscig
33 Kasprowicz Daniel Wągrowiec 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Plichwyscig opłacono
Prolube Masters
34 Mazurek Wiesław Gdynia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Prolube Masters opłacono
ROLL4ALL
35 Białoskórska Małgorzata Gdynia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
36 Derezińska Małgorzata Sopot 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
37 Graszka Bartosz Gdynia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
38 Mydlarski Jarek Gdynia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono
ROLLTEAM BYDGOSZCZ
39 Brochocka Nadia Bydgoszcz 600 m (dzieci 7-11 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
40 Kusa Oliwia Bydgoszcz 1800 m (dzieci 12-16 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
41 Kusa Wiktoria Bydgoszcz 1800 m (dzieci 12-16 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
42 Lewandowska Wanda Bydgoszcz 1800 m (dzieci 12-16 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
43 Skowron Kaja Bydgoszcz 300 m (dzieci do lat 6) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
Rolla Toruń
44 Śliwiński Henryk Toruń 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Rolla Toruń opłacono
Sp 19 w Gdańsku
45 Kończak Aleksandra Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat) Sp 19 w Gdańsku
46 Kończak Joanna Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat) Sp 19 w Gdańsku
U.K.S. Zwoleń-Team
47 Sobiecka Kaja Gostynin 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) U.K.S. Zwoleń-Team opłacono
U.K.S. Zwoleń Team
48 Sobiecka Kaja Gostynin 1800 m (dzieci 12-16 lat) U.K.S. Zwoleń Team
UKS Zwoleń-Team
49 Deroń Hanna Gostynin 600 m (dzieci 7-11 lat) UKS Zwoleń-Team
50 Deroń Zofia Gostynin 600 m (dzieci 7-11 lat) UKS Zwoleń-Team
51 Flejszer Łukasz Gostynin 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń-Team
52 Michalski Mariusz Pisz 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń-Team opłacono
UKS Zwoleń Team
53 Grzelecka Zuzanna Gostynin 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń Team opłacono
54 Grzelecka Zuzanna Gostynin 1800 m (dzieci 12-16 lat) UKS Zwoleń Team
55 Sarzała Natalia Gostynin 1800 m (dzieci 12-16 lat) UKS Zwoleń Team
56 Sarzała Natalia Gostynin 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń Team opłacono
57 Sobiecki Wiktor Gostynin 1800 m (dzieci 12-16 lat) UKS Zwoleń Team
58 Sobiecki Wiktor Gostynin 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń Team
Uks Giżycko
59 Sylwestrzak Mateusz Giżycko 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Uks Giżycko opłacono
60 Sylwestrzak Mateusz Giżycko 1800 m (dzieci 12-16 lat) Uks Giżycko
X-Trainer
61 Chomiak Mariusz Gdynia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) X-Trainer
Zoeller Tech/Prolube
62 Szumlas Arkadiusz MRZEZINO 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Zoeller Tech/Prolube opłacono
_BRAK NAZWY_
63 Andryskowska Jowita Strzebielino 600 m (dzieci 7-11 lat)
64 Bania Zygmunt Przysiek 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
65 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
66 Browarczyk Wiesław Rybki 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
67 Czerniawski Piotr Gdynia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
68 Elmanowska Joanna Reda 600 m (dzieci 7-11 lat)
69 Elmanowska Natalia Reda 600 m (dzieci 7-11 lat)
70 Engelberg Łukasz Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
71 Filar Katarzyna Rozłazino 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego opłacono
72 Grubba Filip Kębłowo 600 m (dzieci 7-11 lat)
73 Grunholc Izabela Lebork 1800 m (dzieci 12-16 lat)
74 Ivashchenko Oleksandra Gdansk 1800 m (dzieci 12-16 lat)
75 Jaworski Rafał Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
76 Karpau Makar Gdansk 600 m (dzieci 7-11 lat)
77 Karpau Siarhei Gdansk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia)
78 Konkel Mateusz Chałupy 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
79 Konkol Jarosław Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia)
80 Kryszak Dorota Władysławowo 600 m (dzieci 7-11 lat)
81 Kryszak Gabriel Władysławowo 300 m (dzieci do lat 6)
82 Kryszak Henryk Władysławowo 600 m (dzieci 7-11 lat)
83 Kryszak Katarzyna Władysławowo 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
84 Lamenta Lilianna Reda 600 m (dzieci 7-11 lat)
85 Lewandowski Paweł Rumia 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
86 Maciejewski Tomasz Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
87 Mallach Michalina Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
88 Mierski Mateusz Kościerzyna 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
89 Mierski Zbigniew Kościerzyna 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
90 Mydlarski Jan Gdynia 1800 m (dzieci 12-16 lat)
91 Nierzwicka Maria Strzebielino 600 m (dzieci 7-11 lat)
92 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat)
93 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
94 Pranczk Marianna Sierakowice 600 m (dzieci 7-11 lat)
95 Proch Dorota Koronowo 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia)
96 Proch Hubert Koronowo 600 m (dzieci 7-11 lat)
97 Proch Wiktoria KORONOWO 600 m (dzieci 7-11 lat)
98 Renk Natalia Strzebielino Morskie 1800 m (dzieci 12-16 lat)
99 Sobczyński Bartosz Tczew 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
100 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
101 Szreder Mariola Reda 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego opłacono
102 Szumlas Dorota MRZEZINO 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
103 Szumlas Jacek Mrzezino 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
104 Szwarc Paweł Wejherowo 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) - mieszkańcy Powiatu Wejherowskiego opłacono
105 Walter Monika Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
106 Wilczewski Bartłomiej Sulęczyno 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
107 Wilczewski Maciej Sulęczyno 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
108 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
109 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański 1800 m (dzieci 12-16 lat)
110 Wnuczko Karol Pruszcz Gdański 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
111 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
112 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono
amator
113 oszczyk grzegorz sobole 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) amator opłacono
nezrzeszony
114 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) nezrzeszony opłacono
niestowarzyszony
115 Surma Balbina Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) niestowarzyszony opłacono
obiegUWka UW
116 Kowalski Damian Gdansk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) obiegUWka UW
stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
117 Gołkowska Karina Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
118 Gołkowska Laura Gdańsk 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
119 Ivashchenko Oleksandra Gdansk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY opłacono
120 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY opłacono
121 Napora Ivan Gdansk 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
122 Pazera Sara Pruszcz Gdański 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
123 Ziółkowski Julian Gdańsk 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY opłacono


Wyświetleń: 3643

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ