Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOŹNICKI PAWEŁ | Zgierz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Gatta-speedskating ŁÓDŹ- | opłacono |
2 | Turkiewicz Grzegorz | Zdunska Wola | Polska | Wyścig Główny (24 km) | GATTA SPEED SKATING | |
3 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
4 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Legia Warszawa Masters | opłacono |
5 | Wilczyński Mirosław | Wałcz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Wałcz - Morzyce | opłacono |
6 | Baradinskas Julius | Vilnius | Litwa | Wyścig Główny (24 km) | LT STRIDE | opłacono |
7 | Bimbiris Justinas | Vilnius | Litwa | Wyścig Główny (24 km) | LT STRIDE | opłacono |
8 | Korpivaara Salla | Vilnius | Litwa | Wyścig Główny (24 km) | Snails & Cheetahs | opłacono |
9 | Gelumbauskas Liubartas | Vilnius | Litwa | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
10 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Rolla Toruń | opłacono |
11 | Derezińska Małgorzata | Sopot | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
12 | oszczyk grzegorz | sobole | Polska | Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | amator | |
13 | Pranczk Marianna | Sierakowice | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | ||
14 | Filar Katarzyna | Siemirowice | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
15 | Lewandowski Paweł | Rumia | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
16 | Radzewicz Dawid | Rębielcz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
17 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
18 | Szelak Mirosław | Pruszcz Gdański | Polska | Wyścig Główny (24 km) | ||
19 | Pazera Sara | Pruszcz Gdański | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
20 | Puszkarz Hanna Karolina | Pruszcz Gdański | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | Szkoła pruszcz gdański nr 2 | |
21 | Plitt Zuzanna | Pruszcz | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Pruszcz | |
22 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
23 | Michalski Mariusz | Pisz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | UKS Zwoleń-Team | opłacono |
24 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Twister trójmiasto zico racing speed team | opłacono |
25 | Przychodniak Robert | Pabianice | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Gatta Speed Skating | opłacono |
26 | Kabza Grzegorz | Nowy Tomyśl | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Skate2City | opłacono |
27 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Wyścig Główny (24 km) | ||
28 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
29 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
30 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
31 | Szumlas Arkadiusz | MRZEZINO | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Zoeller Tech/Prolube | opłacono |
32 | Warnke Wojciech | Lipusz | Polska | Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | opłacono | |
33 | Grunholc Izabela | Lębork | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | ||
34 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
35 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | Wyścig Główny (24 km) | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | opłacono |
36 | Kobus Adam | Kościerzyna | Polska | Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | opłacono | |
37 | Mierski Matuesz | Kościerzyna | Polska | Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | opłacono | |
38 | Mierski Zbigniew | Kościerzyna | Polska | Wyścig Główny (24 km) - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | opłacono | |
39 | Klinkosz Florentyna | Kościerzyna | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Szkola Podstawowa nr 4 Kościerzyna | |
40 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
41 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
42 | Proch Dorota | Koronowo | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
43 | Proch Wiktoria | Koronowo | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | ||
44 | Proch Hubert | Koronowo | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | ||
45 | Jaworski Oskar | Koronowo | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
46 | Mitkowska Natalia | Koronowo | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
47 | Mitkowska Aleksandra | Koronowo | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | ||
48 | Heinrich Julia | Koronowo | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo/Cortez Sport | |
49 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | Wyścig Główny (24 km) | nezrzeszony | |
50 | Matuszewski Krzysztof | Grudziądz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Bike U Up | |
51 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | UKS Zwoleń Team | |
52 | Grzelecka Zuzanna | Gostynin | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | UKS Zwoleń Team | |
53 | Grzelecka Zuzanna | Gostynin | Polska | Wyścig Główny (24 km) | UKS Zwoleń Team | opłacono |
54 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | Wyścig Główny (24 km) | UKS Zwoleń Team | opłacono |
55 | Flejszer Łukasz | Gostynin | Polska | Wyścig Główny (24 km) | UKS "Zwoleń-Team" | |
56 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | Wyścig Główny (24 km) | U.K.S. Zwoleń Team | |
57 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | U.K.S. Zwoleń-Team | |
58 | Deroń Zofia | Gostynin | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | UKS "Zwoleń-Team" | |
59 | Deroń Hanna | Gostynin | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | UKS "Zwoleń-Team" | |
60 | ŚLĄSKI Piotr | Giżycko | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie | |
61 | Stankiewicz Anna | Giżycko | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
62 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Wyścig Główny (24 km) | UKS Giżycko | |
63 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | UKS Giżycko | |
64 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | amator | |
65 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Jabra Roller Team | opłacono |
66 | Graszka Bartosz | Gdynia | Polska | Wyścig Główny (24 km) | ROLL4ALL | opłacono |
67 | Trusiewicz Lilia | Gdynia | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | Rolkowa Akademia Gdynia | |
68 | Czerniawski Piotr | Gdynia | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
69 | Głuszek Iwona | Gdynia | Polska | Wyścig Główny (24 km) | amator | opłacono |
70 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono |
71 | Ivashchenko Oleksandra | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono |
72 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
73 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono |
74 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
75 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Kołami do góry | |
76 | Walter Monika | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
77 | Kończak Aleksandra | Gdańsk | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Sp 19 w Gdańsku | |
78 | Kończak Joanna | Gdańsk | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Sp 19 w Gdańsku | |
79 | Gołkowska Laura | Gdańsk | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
80 | Gołkowska Karina | Gdańsk | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
81 | Mallach Michalina | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
82 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Jabra Roller Team | opłacono |
83 | Grych Jagna | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | ||
84 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Jabra Roller Team | opłacono |
85 | Jaworski Rafał | Gdańsk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
86 | Kowalski Damian | Gdansk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | obiegUWka Uniwersytet Warszawski | |
87 | Melnikau Aliaksandr | Gdansk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono |
88 | Melnikau Stepan | Gdansk | Polska | Wyścig Główny (24 km) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono |
89 | Ivashchenko Oleksandra | Gdansk | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
90 | Napora Ivan | Gdansk | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
91 | GBURZYŃSKI RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Azja Team | opłacono |
92 | Gburzyński Michał | Elbląg | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | KS Orzeł | |
93 | Król Mariusz | Elbląg | Polska | Wyścig Główny (24 km) | opłacono | |
94 | Kaczyńska Estera | Cisewie | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | ||
95 | Skowron Kaja | Bydgoszcz | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | ROLL TEAM BYDGOSZCZ | |
96 | Fudala Laura | Bydgoszcz | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
97 | Brochocka Nadia | Bydgoszcz | Polska | Wyścig 7-11 lat (600 m) | ROLL TEAM BYDGOSZCZ | |
98 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | Wyścig 12-16 lat (1800 m) | Rollteam Bydgoszcz | |
99 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
100 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Wyścig Główny (24 km) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
Wyświetleń: 7649