Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kolba Tymon Gdynia Polska 300 m (dzieci do lat 6)
2 Mężydło Michał Omule Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
3 Skulimowska Zofia Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) amator
4 Szreder Mariola Reda Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
5 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono on-line
6 Puszkarz Hanna Pruszcz gdański Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
7 Sobiecki Wiktor Zaborów Stary Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) UKS Zwoleń-Team
8 Sobiecki Wiktor Zaborów Stary Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń-Team opłacono on-line
9 Chojnacki Bartłomiej Kłaj Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Enes Roller Team opłacono on-line
10 Adamczuk Amelia Szarów Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Enes Roller Team opłacono on-line
11 Mierski Mateusz Kościerzyna Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
12 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Zico Racing opłacono on-line
13 chajbos Mikołaj pruszcz gdański Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
14 Grunholc Izabela Lębork Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) SP3 Lębork
15 Michalska Maria Pisz Polska 300 m (dzieci do lat 6) UKS Zwoleń-Team
16 Michalski Jakub Pisz Polska 300 m (dzieci do lat 6) UKS Zwoleń-Team
17 Michalski Mateusz Pisz Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) UKS Zwoleń-Team
18 Latos Oliwia Rotmanka Polska 300 m (dzieci do lat 6)
19 Michalski Mariusz Pisz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń-Team opłacono on-line
20 Latos Laura Rotmanka Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
21 Ksionek Gabriela Pruszcz Gdański Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
22 Makulec - Ciemka Hanna Gdynia Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
23 Renkielska Monika Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
24 Makulec Joanna Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
25 Ciemka Sławomir Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
26 Piepiórka Alicja Juszkowo Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Przedszkole Wesola Nutka
27 Piepiórka Maja Juszkowo Polska 300 m (dzieci do lat 6) Przedszkole Wesola Nutka
28 TURKIEWICZ Grzegorz Zduńska Wola Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) GATTA SPEED SKATING opłacono on-line
29 Jaworski Rafał Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
30 Ksionek Alicja Pruszcz Gdański Polska 300 m (dzieci do lat 6)
31 Śliwiński Henryk Toruń Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Rolla Speed Team opłacono on-line
32 Sarzała Natalia Gostynin Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń Team opłacono on-line
33 Koszałka Andrzej nowa wieś lęborska Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
34 Grzelecka Zuzanna Gostynin Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS Zwoleń-Team opłacono on-line
35 Mazurek Sebastian Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Jabra Roller Team opłacono on-line
36 Flejszer Łukasz Gostynin Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) UKS "Zwoleń-Team"
37 Białoskórska Małgorzata Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
38 Śledź Lena Pruszcz Gdański Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
39 Wysokiński Paweł Gdańsk Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) GKS Stoczniowiec Gdańsk
40 Wysokiński Piotr Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Stoczniowiec Gdańsk opłacono on-line
41 Tyszkiewicz Zofia Stefanów Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) UKS "Zwoleń-Team"
42 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
43 Kusa Oliwia Bydgoszcz Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
44 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLLTEAM BYDGOSZCZ opłacono on-line
45 Kusa Oliwia Bydgoszcz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLLTEAM BYDGOSZCZ opłacono on-line
46 Kusa Piotr Bydgoszcz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLLTEAM BYDGOSZCZ opłacono on-line
47 Frankowska Daria Rokitnica Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
48 Kropidłowska Marta Rokitnica Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
49 Deroń Hanna Gostynin Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) UKS Zwoleń-Team
50 Deroń Zofia Gostynin Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) UKS "Zwoleń-Team"
51 Sylwestrzak Pola Giżycko Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) amator
52 Grych Jagna Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
53 Browarczyk Wiesław Rybki 7 Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
54 Czerniawski Piotr Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
55 Graszka Bartosz Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono on-line
56 Głowacka Anna Pruszcz Gdański 600 m (dzieci 7-11 lat)
57 Krasuska Anna ELBLĄG Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) KS Orzeł Elbląg opłacono on-line
58 Wrzaszcz Emilka Suchy Dwór Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) ASP Sopot
59 Hetnerowska Maja Pruszcz Gdański Polska 300 m (dzieci do lat 6) SP 2 w Pruszczu Gdańskim - odziały przedszkolne
60 Hetnerowska Marta Pruszcz Gdański Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) SP 2 w Pruszczu Gdańskim
61 Pazera Sara Pruszcz Gdański Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
62 Derezińska Małgorzata Sopot Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono on-line
63 Lewandowski Paweł Rumia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
64 Majewski Antoni Juszkowo Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
65 Majewski Julian Juszkowo Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
66 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Uks Giżycko
67 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) Uks Giżycko
68 Chojecki Dariusz Bydgoszcz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLLTEAM BYDGOSZCZ opłacono on-line
69 Kowalewska Martyna Strzebielino Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
70 Grubba Filip Kębłowo Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
71 Kowalewska Klara Strzebielino Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat)
72 Mitkowski Piotr Koronowo Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
73 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
74 Gołkowska Laura Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
75 Gołkowska Karina Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
76 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
77 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
78 Krajnik Jacek Bydgoszcz Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Szybka Rolka Team opłacono on-line
79 Gęślowska Julia Rokitnica Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
80 KADO HUBERT ROTMANKA Polska 300 m (dzieci do lat 6) Stowarzyszenie Wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
81 KADO WIKTOR ROTMANKA Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Stowarzyszenie Wrotkarskie GDAŃSKIE LWY
82 Sitko Szymon Łochowice Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
83 SŁAWIŃSKA HANNA GDAŃSK Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
84 Mydlarski Jarek Gdynia Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) ROLL4ALL opłacono on-line
85 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
86 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia)
87 Pieczonka Zuzanna Pruszcz Gdanski Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
88 oszczyk grzegorz sobole Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) amator opłacono on-line
89 Pawelec Zbigniew Kłodawa Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Jabra RT Friends opłacono on-line
90 Mitkowska Aleksandra Koronowo Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
91 Mitkowska Natalia Koronowo Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
92 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Polska 1800 m (dzieci 12-16 lat) ROLLTEAM BYDGOSZCZ
93 Filar Katarzyna Siemirowice Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia)
94 Mallach Michalina Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
95 Kasprowicz Daniel Wągrowiec Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Plichwyscig
96 Pranczk Marianna Sierakowice Polska 600 m (dzieci 7-11 lat)
97 Plitt Zuzanna Pruszcz Polska 600 m (dzieci 7-11 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Pruszcz
98 Stankiewicz Jerzy Wysokie Mazowieckie Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) Legia Warszawa Masters opłacono on-line
99 Walter Monika Gdańsk Polska 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) opłacono on-line
100 Edwards Adam Rokocin Polska 300 m (dzieci do lat 6)


Wyświetleń: 6803

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ