Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
2 | Węglińska Patrycja | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
3 | Węglińska Martyna | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
4 | Kobierzyńska Marlena | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
5 | Kobierzyńska Patrycja | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
6 | Damrat Ada Damrat | Pruszcz Gdański | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
7 | Maciejewski Marian | Iława | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
8 | Proch Dorota | Koronowo | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
9 | Proch Hubert | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
10 | Proch Wiktoria | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
11 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ||
12 | Król Mariusz | Elbląg | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
13 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
14 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
15 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
16 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
17 | Janowski Daniel | Lubawa | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
18 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
19 | Stefaniak Wojciech Stefaniak | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
20 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
21 | Edwards Oliver | Rokocin | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
22 | Edwards Adam | Rokocin | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
23 | Walter Monika | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
24 | Pranczk Marianna | Sierakowice | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
25 | Mallach Michalina | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
26 | Filar Katarzyna | Siemirowice | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ||
27 | Mitkowska Natalia | Koronowo | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
28 | Mitkowska Aleksandra | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
29 | Pieczonka Zuzanna | Pruszcz Gdanski | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
30 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ||
31 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
32 | SŁAWIŃSKA HANNA | GDAŃSK | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
33 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
34 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
35 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
36 | Mitkowski Piotr | Koronowo | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
37 | Kowalewska Klara | Strzebielino | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
38 | Grubba Filip | Kębłowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
39 | Kowalewska Martyna | Strzebielino | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
40 | Lewandowski Paweł | Rumia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
41 | Głowacka Anna | Pruszcz Gdański | 600 m (dzieci 7-11 lat) | |||
42 | Czerniawski Piotr | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
43 | Browarczyk Wiesław | Rybki 7 | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
44 | Grych Jagna | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
45 | Kropidłowska Marta | Rokitnica | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
46 | Frankowska Daria | Rokitnica | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
47 | Śledź Lena | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
48 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
49 | Koszałka Andrzej | nowa wieś lęborska | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
50 | Ksionek Alicja | Pruszcz Gdański | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
51 | Jaworski Rafał | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
52 | Ciemka Sławomir | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
53 | Makulec Joanna | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
54 | Renkielska Monika | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
55 | Makulec - Ciemka Hanna | Gdynia | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
56 | Ksionek Gabriela | Pruszcz Gdański | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
57 | Latos Laura | Rotmanka | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ||
58 | Latos Oliwia | Rotmanka | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
59 | chajbos Mikołaj | pruszcz gdański | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
60 | Mierski Mateusz | Kościerzyna | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
61 | Puszkarz Hanna | Pruszcz gdański | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | ||
62 | Szreder Mariola | Reda | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
63 | Mężydło Michał | Omule | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | opłacono on-line | |
64 | Kolba Tymon | Gdynia | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | ||
65 | oszczyk grzegorz | sobole | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | amator | opłacono on-line |
66 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | amator | |
67 | Skulimowska Zofia | Gdańsk | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | amator | |
68 | Wrzaszcz Emilka | Suchy Dwór | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | ASP Sopot | |
69 | GBURZYŃSKI RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Azja Team | opłacono on-line |
70 | Adamczuk Amelia | Szarów | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Enes Roller Team | opłacono on-line |
71 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Enes Roller Team | opłacono on-line |
72 | TURKIEWICZ Grzegorz | Zduńska Wola | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | GATTA SPEED SKATING | opłacono on-line |
73 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie | |
74 | Stankiewicz Anna | Giżycko | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
75 | Wysokiński Paweł | Gdańsk | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | GKS Stoczniowiec Gdańsk | |
76 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Invicta Power Team | opłacono on-line |
77 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
78 | Pawelec Zbigniew | Kłodawa | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Jabra RT Friends | opłacono on-line |
79 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
80 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Zico Racing | opłacono on-line |
81 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
82 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
83 | Plitt Zuzanna | Pruszcz | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Pruszcz | |
84 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Kołami do góry | opłacono on-line |
85 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
86 | Fudala Laura | Bydgoszcz | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | KS JASTRZĘBIE KORONOWO | |
87 | Jaworski Oskar | Koronowo | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | KS JASTRZĘBIE KORONOWO | |
88 | Gburzyński Michał | Elbląg | Polska | 1800 m (dzieci 12-16 lat) | KS Orzeł | |
89 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | KS Orzeł Elbląg | opłacono on-line |
90 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
91 | Sachko Yeva | Warszawa | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Legia Warszawa Masters | |
92 | Stankiewicz Jerzy | Wysokie Mazowieckie | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
93 | Kowalski Damian | Gdansk | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | obiegUWka UW | |
94 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Plichwyscig | |
95 | Piepiórka Maja | Juszkowo | Polska | 300 m (dzieci do lat 6) | Przedszkole Wesola Nutka | |
96 | Piepiórka Alicja | Juszkowo | Polska | 600 m (dzieci 7-11 lat) | Przedszkole Wesola Nutka | |
97 | Mydlarski Jarek | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLL4ALL | opłacono on-line |
98 | Derezińska Małgorzata | Sopot | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLL4ALL | opłacono on-line |
99 | Graszka Bartosz | Gdynia | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | ROLL4ALL | opłacono on-line |
100 | Goszczyński Wojciech | Toruń | Polska | 21 km (młodzież i dorośli powyżej 13 roku życia) | Rolla Speed Team |
Wyświetleń: 5150